Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-08, 23:08   #2671
yoanes
BAN stały

Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez cheeroke Pokaż wiadomość
Hej!
Przejrzałam KWC i nie mogłam trafić na podkład Bobbi Brown http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000040060.html
Do tej pory używałam podkładu Estee Lauder Double wear... ale teraz chciałabym spróbować czegoś lżejszego. Co sądzicie o tym podkładzie BB?
wydaje sie fajny i samo to że nawilża i rozświetla...to coś dla mnie i te liczne odcienie na plus. ale cena przeraża :-(

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez cheeroke Pokaż wiadomość
Hej!
Przejrzałam KWC i nie mogłam trafić na podkład Bobbi Brown http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000040060.html
Do tej pory używałam podkładu Estee Lauder Double wear... ale teraz chciałabym spróbować czegoś lżejszego. Co sądzicie o tym podkładzie BB?
jest na KWC http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...-w-plynie.html widać opinie nie bardzo.... najlepiej brać próbki i testować
yoanes jest offline  
Stary 2012-02-08, 23:42   #2672
darkcoffee
Przyczajenie

witam wszystkich moja cera od zawsze nie byla wymarzona. tlusta, takze odwieczny problem - swiecenie, plus tradzik. dlatego na wiekszosc wazniejszych wyjsc stosuje vichy dermablend, ktory kryje swietnie, najelpszy podklad jaki mozna sobie wymarzyc z taka cera. oczywiscie nie sam, przed nalozeniem baza smashbox photo finish, a po kryolan puder anti shine - i mat na pare godzin. z tym, ze jak sie domyslacie taki miks kosztuje kupe kasy.poza tym dzieki temu, ze troche zadbalam o swoja cere (rozne specyfiki typu toniki, masci, tabletki, ale nie antybiotyki i co najwazniejsze zespol witamin) i dzieki temu tradzik nie sprawia mi juz takich problemow. dlatego pomyslalam ze dobrze by bylo odciazyc buzke i zastosowac jakies lzejsze polaczenie. dlatego, dziewczyny ktore macie tlusta cere, poradzcie, jaki lekki podklad moge zastosowac, zeby sie nie swiecic, ale wygladac naturalnie? podajcie swoje triki
darkcoffee jest offline  
Stary 2012-02-09, 10:10   #2673
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
bardzo dobre krycie...miałam nadzieje jednak,że lepiej sie będzie trzymał na strefie T.
Dziękuję za opinię
Stary 2012-02-09, 11:48   #2674
JOANNA16
Zakorzenienie

Dziewczny a jaki polecacie podkład w miarę kryjący (bez maski) do cery mieszanej???

mam teraz photoready ale średnio kryje
Stary 2012-02-09, 20:47   #2675
rewelaa
Przyczajenie

Do mojej mieszanej cery nadają się wszystkie podkłady Lancome. Tylko jeśli zależy Ci na porządnym kryciu to mogą Cię trochę zawieźć. Dziś próbowałam Vichy dermablend 35 sand. Mnie nie odpowiada konsystencja i 35 jest za ciemny ale kryje dobrze i faktycznie bez efektu maski. Z tym że, miałam wrażenie iż uwidocznił mi zmarszczki po kilku godzinach ale może to tylko złudzenie.
rewelaa jest offline  
Stary 2012-02-10, 15:42   #2676
Imperfecta
Zakorzenienie

GG do Imperfecta

Wiec tak, na ogół rzadko się maluję jedynie jak wychodzę do szkoły czy ze znajomymi, jeszcze miesiąc temu nie malowałam się w ogóle, używałam jedynie błyszczyku do ust czy tuszu do rzęs ale to drugie to na prawdę od święta, lat mam 19.
Mam bardzo jasną cerę, liczne piegi i trochę przebarwień na skórze ale nie jakieś okropne, szukam dla siebie podkładu, który byłby kryjący ale nie tworzący maski na twarzy, najlepiej do 30zł (wiem, pewnie będzie ciężko), ostatnio kupiłam na próbę byle się oswoić z tym czymś na twarzy chyba jeden z najtańszych jakie były w Rossmanie Miss Sporty Light Energy, ale to jakaś porażka (chyba, że nie potrafię go nakładać) roluje się strasznie i po kilku godzinach się jakby ściera tworząc jedynie plamy na twarzy co wygląda OKROPNIE jakby schodziła mi skóra w dodatku w ogóle nie kryje..
Karnacje mam bardzo jasną z tego Miss Sporty mam odcień 02 Medium i w sumie kolor jest dobry, gdyby się nie rolował to ładnie współgra z odcieniem skóry tylko, że nie kryje.
Co możecie mi polecić a jeśli w tej chwili nic to mówcie jakich informacji potrzeba by coś ocenić.
Z góry dziękuję.
Imperfecta jest offline  
Stary 2012-02-10, 17:56   #2677
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Wiec tak, na ogół rzadko się maluję jedynie jak wychodzę do szkoły czy ze znajomymi, jeszcze miesiąc temu nie malowałam się w ogóle, używałam jedynie błyszczyku do ust czy tuszu do rzęs ale to drugie to na prawdę od święta, lat mam 19.
Mam bardzo jasną cerę, liczne piegi i trochę przebarwień na skórze ale nie jakieś okropne, szukam dla siebie podkładu, który byłby kryjący ale nie tworzący maski na twarzy, najlepiej do 30zł (wiem, pewnie będzie ciężko), ostatnio kupiłam na próbę byle się oswoić z tym czymś na twarzy chyba jeden z najtańszych jakie były w Rossmanie Miss Sporty Light Energy, ale to jakaś porażka (chyba, że nie potrafię go nakładać) roluje się strasznie i po kilku godzinach się jakby ściera tworząc jedynie plamy na twarzy co wygląda OKROPNIE jakby schodziła mi skóra w dodatku w ogóle nie kryje..
Karnacje mam bardzo jasną z tego Miss Sporty mam odcień 02 Medium i w sumie kolor jest dobry, gdyby się nie rolował to ładnie współgra z odcieniem skóry tylko, że nie kryje.
Co możecie mi polecić a jeśli w tej chwili nic to mówcie jakich informacji potrzeba by coś ocenić.
Z góry dziękuję.
.....
zdecydowanie Match Perfection,podkład żelowy od Rimmela,koniecznie nakładany palcami...kolor 100 jest bardzo jasny i powinien pasowac do Twoich piegów mozna przypruszyc go sypkim pudrem.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2012-02-10, 20:39   #2678
Imperfecta
Zakorzenienie

GG do Imperfecta

Cytat:
.....
zdecydowanie Match Perfection,podkład żelowy od Rimmela,koniecznie nakładany palcami...kolor 100 jest bardzo jasny i powinien pasowac do Twoich piegów mozna przypruszyc go sypkim pudrem.
Hm patrzyłam na ten podkład w drogerii bo właśnie słyszałam o nim dobre opinie ale zostałam poinformowana, że on dość słabo kryje...
Sprawdzałam nawet kolory i 100 był za jasny a koloru "wyżej" nie było akurat więc nie miałam jak sprawdzić..
Imperfecta jest offline  
Stary 2012-02-10, 20:52   #2679
yoanes
BAN stały

a tak w ogóle czy istanieje idealny podkład ???????
bo mnie się wydaje, że nie.....
chyba bardziej chodzi o umiejętność posługiwania się nim i bazy....
zresztą nie wiem
yoanes jest offline  
Stary 2012-02-10, 21:07   #2680
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Hm patrzyłam na ten podkład w drogerii bo właśnie słyszałam o nim dobre opinie ale zostałam poinformowana, że on dość słabo kryje...
Sprawdzałam nawet kolory i 100 był za jasny a koloru "wyżej" nie było akurat więc nie miałam jak sprawdzić..
....
całkiem dobrze kryje i pieknie ujednolica skórę.na wieksze niedoskonałości i tak lepiej zastosowac korektor,niż walić cięzką podkładowa tapetę na całą twarz.mysle,że 103 bedzie oki.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2012-02-10, 21:13   #2681
Enilis
Raczkowanie

Cześć Dziewczyny Potrzebuje podkładu matującego bo moja skóra okropnie się świeci... Idealnie by było jeśli kosztował by nie więcej niż 35 złotych. Teraz używam podkładu matującego z Avon i nie jest zły, ale to jednak nie to czego mi potrzeba
Enilis jest offline  
Stary 2012-02-10, 21:17   #2682
Imperfecta
Zakorzenienie

GG do Imperfecta

Cytat:
....
całkiem dobrze kryje i pieknie ujednolica skórę.na wieksze niedoskonałości i tak lepiej zastosowac korektor,niż walić cięzką podkładowa tapetę na całą twarz.mysle,że 103 bedzie oki.
Nie ma nie wiadomo jakich niedoskonałości czasami tylko ogólnie nie mam problemów z cerą no oprócz wągrów na nosie na które nic nie pomaga. z reguły ich nie widać ale jednak wiem, że są.
Wypróbuję ten 103 czy będzie pasował jeśli tak to zakupię i powiem jak się sprawuje.
Imperfecta jest offline  
Stary 2012-02-11, 10:01   #2683
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Potrzebuje podkładu matującego bo moja skóra okropnie się świeci... Idealnie by było jeśli kosztował by nie więcej niż 35 złotych. Teraz używam podkładu matującego z Avon i nie jest zły, ale to jednak nie to czego mi potrzeba
....
matujący z Kobo.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2012-02-11, 12:32   #2684
wewelinka
Zadomowienie

Cytat:
....
matujący z Kobo.
a mi on nie służył... na początku było super a potem się cera przyzwyczaiła i wydawał się tłusty, szybko się "świeciłam" szczególnie w strefie T
polecam jeszcze do obejrzenia testerka z catrice mus matujący tylko on podkresla suche skórki i może z czasem wysuszać
ale to tylko moja opinia
Stary 2012-02-11, 12:50   #2685
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
a mi on nie służył... na początku było super a potem się cera przyzwyczaiła i wydawał się tłusty, szybko się "świeciłam" szczególnie w strefie T
polecam jeszcze do obejrzenia testerka z catrice mus matujący tylko on podkresla suche skórki i może z czasem wysuszać
ale to tylko moja opinia
.....
A utrwalałas go sypkim pudrem? to jedyny matujący nie tylko z nazwy podkład jaki znam i trwały jesli go zafiksujesz pudrem sypkim.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:02   #2686
Enilis
Raczkowanie

A możecie mi jeszcze powiedzieć gdzie mogę kupić ten pokład Kobo? Rossman? Natura? Czy tylko allegro? A i jeszcze ten z Catrice? Jak myślicie znajdę je może w zwykłych kosmetycznych sklepach?
Enilis jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:14   #2687
martunia_zych
Raczkowanie

może ktoś poradzi jakiś podkład do suchej skóry, szorstkiej na policzkach, nie chodzi mi o bardzo mocne krycie, ale każdy podkład jaki używałam uwidaczniał jeszcze bardziej suchośc
martunia_zych jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:20   #2688
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
A możecie mi jeszcze powiedzieć gdzie mogę kupić ten pokład Kobo? Rossman? Natura? Czy tylko allegro? A i jeszcze ten z Catrice? Jak myślicie znajdę je może w zwykłych kosmetycznych sklepach?
W Naturze.
Stary 2012-02-11, 16:26   #2689
yoanes
BAN stały

Cytat:
Napisane przez martunia_zych Pokaż wiadomość
może ktoś poradzi jakiś podkład do suchej skóry, szorstkiej na policzkach, nie chodzi mi o bardzo mocne krycie, ale każdy podkład jaki używałam uwidaczniał jeszcze bardziej suchośc
może zainwestuj w dobrze nawilżający kremik.... bo sam podkład dużo nie zdziała. no i regularne peelingi.
yoanes jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:42   #2690
martunia_zych
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez yoanes Pokaż wiadomość
może zainwestuj w dobrze nawilżający kremik.... bo sam podkład dużo nie zdziała. no i regularne peelingi.
stosuję peeling enzymatyczny i różne kremy odżywcze ale po kilku godzinach od nałożenia skóra robi się sucha i chciałabym podkład, który jeszcze bardziej jej nie wysuszy,a ogólnie poprawi wygląd skóry, ukryje zaczerwienienia

Edytowane przez martunia_zych
Czas edycji: 2012-02-11 o 16:44
Stary 2012-02-11, 16:47   #2691
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
stosuję peeling enzymatyczny i różne kremy odżywcze ale po kilku godzinach od nałożenia skóra robi się sucha i chciałabym podkład, który jeszcze bardziej jej nie wysuszy,a ogólnie poprawi wygląd skóry, ukryje zaczerwienienia
Poszukaj czegoś w BB cream-ach,na pewno coś znajdziesz

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:57   #2692
martunia_zych
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
dziękuję, za odpowiedź, ale wolałabym coś łatwiej dostępnego, chociaż bb cream-y to rzeczywiście ciekawa propozycja
Stary 2012-02-11, 17:19   #2693
yoanes
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
ale dlaczego tylko te drogie podkłady? tak szczerze nie ma rewelacji i taniej można kupić coś dobrego. a może mieszać krem z podkładem?? wtedy nie wysuszy tak bardzo.
yoanes jest offline  
Stary 2012-02-11, 17:28   #2694
martunia_zych
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez yoanes Pokaż wiadomość
ale dlaczego tylko te drogie podkłady? tak szczerze nie ma rewelacji i taniej można kupić coś dobrego. a może mieszać krem z podkładem?? wtedy nie wysuszy tak bardzo.
dobry pomysł, spróbuję
Stary 2012-02-11, 17:56   #2695
yoanes
BAN stały

Cytat:
dobry pomysł, spróbuję
sama tak czasem robie bo też niestety mam suchą cerę a zimą to już w ogóle ciężka sprawa...;-)
i też testuje różne podkłady i już sama nie wiem, gubię się hehe ;-) obecnie używam testera z Pupa...podkład nawilżający, ale konsystencję ma o dziwo bardzo suchą ....ale ładnie kryje i jakoś sie wtapia, poza tym nie wysusza jakoś bardzo. wcześniej używałam zawsze z Avonu podkładów i nie były złe (możliwe, że koniec końców wrócę do nich hehe).... jak znajdziesz jakiś dobry nie drogi podkład to daj znać
yoanes jest offline  
Stary 2012-02-11, 19:50   #2696
Enilis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
W Naturze.
Dziękuje
Enilis jest offline  
Stary 2012-02-12, 22:00   #2697
Enilis
Raczkowanie

Używała któraś z was może tego?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49...oundation.html
mało ma opinii a chciałam wiedzieć czy faktycznie jest taki dobry, szczególnie jeśli chodzi o matowanie.
Enilis jest offline  
Stary 2012-02-12, 23:31   #2698
Madaaa
Zakorzenienie

Cytat:
....
przeciez ten rimmel w ogole nie kryje
Madaaa jest offline  
Stary 2012-02-13, 09:09   #2699
Swarovska
Zadomowienie

hej dziewczyny poradźcie mi podkład do ślubu! wykonuję sama makijaż i nie wiem jaki podkład kupić na tą specjalną okazję. Mam cere mieszana ale bardziej w stronę suchej (wole nawilżające podkłady, napewno nie typowe do cer tłustych), czasem mi coś wyskoczy i mam trochę blizn po trądziku w okolicy brody, myślałam o podkładzie vichy dermablend... nie wiem (DO 100ZŁ)

Edytowane przez Swarovska
Czas edycji: 2012-02-13 o 09:11
Swarovska jest offline  
Stary 2012-02-13, 09:40   #2700
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
przeciez ten rimmel w ogole nie kryje
To zależy kto co ma do ukrycia. Moje przebarwienia potrądzikowe i wypryski krył dobrze.

Tagi
apteka, baza, bourjois, cera, cera mieszana, cera tłusta, cera trądzikowa, cery mieszanej, clarins, delikatny, dermacol, długotrwały podklad, estee lauder, fluid, fluid matujacy, foundation, jasna karnacja, kolor, krem bb, krem z filtrem uv, kryjacy, kryjący, lato, makijaż, matownie, matujace, maybelline, maybelline dream satin, nastolatka, nastolatki, opalony, pastelowy, podklad kryjący, podklad matujący, podkład, podkład mus matowa cera, podkład odcienie, podkład rozświetlający, podkłady, pryszcze, przebarwienia skory, puder, revlon colorstay, róż, sceniczny, skóra, soraya, studniówka, szukam, świeci się, tłusta cera, trądzik, trądzik wypryski cera, typ cery

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości