Nowa fryzura do okrągłej twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-19, 10:56   #1
Shade666
Raczkowanie

Nowa fryzura do okrągłej twarzy

Moje drogie Panie - wyleciało mi mnóstwo włosów i na chwilę obecną moim największym koszmarem są przyklapnięte włosy na czubku głowy. Chciałabym sobie zrobić jakąś fryzurkę, żeby nie tapirować ich i nie katować codziennie lakierem.

Miałam już postrzępioną grzywkę ale na dłuższą metę nie sprawdza sie o tyle, że mnie się strasznie kręcą końcówki i codziennie musiałam prostować wszystko prostownicą.

Szampon i odżywka do włosów, które je prostują, pomagają, ale tylko trochę.

Tak więc jakaś fryzurka do włosów falujących, z kręcącymi się końcówkami. Buźka okrągła, więc ostrożnie z grzywkami I jak najmniej ingerencji ze strony prostownic, lakierów i innych lokówek.
No i żeby nie były przypłaszczone na czubku.
Każda długość, ale króciutkie raczej nie będą mi pasować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0149 (600 x 800).jpg (38,3 KB, 293 załadowań)
Shade666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 11:01   #2
studi
Zakorzenienie

Dot.: Nowa fryzura do okrągłej twarzy

Faktycznie grzywka nie ma sensu, bo ciągłe prostowanie twoich włosów w koncu je wykończy, zastosuj szampony i lakiery, które powodują podnoszenie się włosów u nasady, myslę, że może to być jakis srodek zaradczy na Twoje przyklapnięte włosy. Przy wykręcających sie włoskach-najlepsza bedzie spora długośc, zapuszczaj włoski, w krótkich Ci bedzie fatalnie. Kolor masz fajnie dobrany. Zastosuj moze jaka
Stary 2009-02-19, 13:00   #3
Shade666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
Faktycznie grzywka nie ma sensu, bo ciągłe prostowanie twoich włosów w koncu je wykończy, zastosuj szampony i lakiery, które powodują podnoszenie się włosów u nasady, myslę, że może to być jakis srodek zaradczy na Twoje przyklapnięte włosy. Przy wykręcających sie włoskach-najlepsza bedzie spora długośc, zapuszczaj włoski, w krótkich Ci bedzie fatalnie. Kolor masz fajnie dobrany. Zastosuj moze jaka
Miałam już długie, ale to przyklapnięcie psuło cały efekt - jak mi włosy klapną przy twarzy, to wygląda co najmniej na ciężką, smutną i zmęczoną.
Nie umiem posługiwać się lakierami, w ogóle mi to nie wychodzi. Jak używam ich do podnoszenia włosów, to góra wygląda na nieuczesaną, jak przyczeszę - znowu klapią w dół a po 1 dniu wyglądają na przetłuszczone. Myć codziennie nie chce.
Ale nad szamponem się zastanowie
Stary 2009-02-19, 13:36   #4
kaska222
Moderator

Moim zdaniem nie masz okräglej twarzy tylko owalnä.Zapusc troche wlosy,wtedy mozna eksperymentowac z fryzurami.Pomyslalabym röwniez nad jasnymi refleksami zeby ostwietlic bardziej Twojä twarz lu b przemalowac na jakis odcien bräzu sredni z jasnymi refleksami.

Edit zaläczam eksperyment fryzury.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shade2.jpg (43,4 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shade3.jpg (45,2 KB, 95 załadowań)

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:45
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 17:20   #5
Shade666
Raczkowanie

Dwie rzeczy :

1.Mojemu chłopakowi za nic się nie podobają takie grzywki, więc nie będę go nią maltretować
2.I tak nic by z tego nie wyszło, bo końcówki musiałabym codziennie przejeżdżać prostownicą i w końcu spaliłabym włosy.W dodatku jak o 8 rano wyprostuje włosy, to do 15 już falują Także fryzurka jest ładna, ale u mnie na dłuższą metę się nie sprawdzi.

A! I ja mam dość długie włosy (prawie do łopatki) i pofarbowane na blond. Na zdjęciu z prawej Od razu widać, jak mi się kręcą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3a1d838e50.jpg (49,3 KB, 342 załadowań)
Stary 2009-02-19, 17:54   #6
kaska222
Moderator

Trza bylo od razu wstawic zdjecie terazniejsze.
Slicznie wyglädasz w dluzszych wloskach z grzywkä No ale jak niechcesz grzywki to zapuszczaj,moze lekko pocieniowac zeby nabraly lekkosci.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 18:33   #7
Eowina1818
Wtajemniczenie

Witaj

Mam dla Ciebie kilak rad

włosy - myślałaś kiedyś o rudych włosach? Myślę, ze bardzo by ci pasowały! Na Twoim miejscu bym ich nie ścinała, tylko zajęła się porządną regeneracją oraz pomalowałabym się na rudy.

brwi - myślę, ze o wiele ładniej byś wyglądała jakbyś zrobiła mała redukcje swoich brwi, zrobiłam Ci taka symulacje z brwiami i makijażem (masz niesamowite usta!)

Załączam kolorki włosów jakie by Ci polecała.

przepraszam jeśli post pod postem wyjdzie

mała symulacja

Co powiesz??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11111.jpg (38,9 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg redhair.jpg (35,0 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reeeddd.jpg (25,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2222.jpg (50,8 KB, 138 załadowań)

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-02-20 o 20:59 Powód: post pod postem
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 18:55   #8
Sanya
Raczkowanie

a mi się bardzo podobasz w swoich rozpuszczonych włoskach
kolor bardzo ładny i dobrze ułożone.. może nie warto nic zmieniać?

Rudy, który zaproponowała Eowina1818 bardzo fajny, ale jak Ci się przestanie podobać, to możesz mieć problem z powrotem do blondu

19.05.2011
Sanya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:55   #9
Shade666
Raczkowanie

Tia...One są śliczne, jak zdjecie zrobie sobie z boku i jak wcześniej je układam godzinę czasu Z przodu, zwłaszcza nie układane, robią tragiczne wrażenie...
Zresztą jutro będę je myła, to specjalnie nic z nimi nie będę robić do zdjęcia to zobaczycie, jak to wygląda na co dzień.

Kolorek rudy miałam na głowie mniej więcej 5 lat, blond był dziełem kaprysu i tak już został, bo się wszystkim w blondzie podobałam Aczkolwiek zaproponowany odcień miałam już na głowie i faktycznie wyglądam w nim fajnie

---------- Napisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

A ! A co do ust, to może są ładne, ale ja kompletnie nie wiem co niby miałabym z nimi robić... Mam dość dziecinną buźkę, zawsze mi dają do 18lat, z umalowanymi ustami wyglądam jak sześciolatka umazana szminką mamy
Stary 2009-02-20, 11:36   #10
Shade666
Raczkowanie

No to tak to wygląda na co dzień. Tylko kolor wyszedł nie taki, jaki mam, bo za ciemne światło. Normalnie mam taki beżowy blond Włosy przesuszone, bo potraktowałam je suszarką (a jej i prostownicy chce unikać), do wieczora będą wygladać normalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0150 (600 x 800).jpg (73,0 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0151 (600 x 800).jpg (51,4 KB, 202 załadowań)
Stary 2009-02-20, 18:22   #11
prostowniczka
Raczkowanie

Ja tez mialam dawniej bardzo podobne wlosy do Twoich ale przez farbowanie i prostowanie juz z ich niewiele zostalo Jesli nie chcesz uzywac prostownicy to radze Ci je jedynie zapuscic (bo wystopniowane juz masz) i grzywke miec dluzsza na bok tak jak ja na dolaczonym starym zdjeciu. Mysle ze im krotsze tym bardziej beda Ci sie puszyc. Co do koloru to wg mnie blond nie jest zbyt dobrym pomyslem. Masz ciemne brwi i niebieskie oczy wiec zimny braz by wygladal chyba duzo ladniej. Z tym ze pamietaj aby nie farbowac sie sama w domu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jak.jpg (11,3 KB, 64 załadowań)

prostowniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:48   #12
Eowina1818
Wtajemniczenie

Witaj
Zdecydowanie radziłabym zmienić rozdziałek ze środka na bok, taka grzywka Ci nie pasuje. Zdecydowanie lepsza byłaby na bok. Blond nie jest kolorem dla Ciebie, już lepszy byłby rudy, jasny brąz, czy kasztanowy, czyli kolor który by Cie ożywił.

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 19:09   #13
gorgeousxd
Zadomowienie

też uważam że powinnaś zmienić kolor na ciemniejszy i trochę odchodować a później ściąć na prosto i zmienić przedziałek na bok

gorgeousxd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 08:18   #14
Shade666
Raczkowanie

Wiecie co - ten blond na zdjęciu wyszedł mi taki byle jaki, kilka postów wcześniej jest moje zdjęcie z koleżanką i tam jest najprawdziwszy odcień, jaki mam Podoba mi się on bardzo i jeżeli go będę zmieniać, to co najwyżej łagodnymi szamponetkami lub henną, na kilka dni

Co do zapuszczania to chyba faktycznie pozapuszczam, a na chwilę obecną jak myślicie - jakbym z przodu postopniowała włosy to wyglądałoby to lepiej ? Bo teraz mam krótką grzywkę i długie pasm obok niej, postopniowane mam tylko włosy z tyłu i na bokach.
Stary 2009-02-21, 09:07   #15
gorgeousxd
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shade666 Pokaż wiadomość
Wiecie co - ten blond na zdjęciu wyszedł mi taki byle jaki, kilka postów wcześniej jest moje zdjęcie z koleżanką i tam jest najprawdziwszy odcień, jaki mam Podoba mi się on bardzo i jeżeli go będę zmieniać, to co najwyżej łagodnymi szamponetkami lub henną, na kilka dni

Co do zapuszczania to chyba faktycznie pozapuszczam, a na chwilę obecną jak myślicie - jakbym z przodu postopniowała włosy to wyglądałoby to lepiej ? Bo teraz mam krótką grzywkę i długie pasm obok niej, postopniowane mam tylko włosy z tyłu i na bokach.
je jednak dalej jestem przy scięciu na prosto, bo jak masz postopniowane to tak dziwnie ci się "wyginają" te wlosy ;pp znaczy na tym zdj. z tyłu to widać.

;*

Stary 2009-02-21, 11:18   #16
prostowniczka
Raczkowanie

obawiam sie ze przy tak puchatych wlosach zapuszczanie na prosto nie bedzie zbyt dobre bo powstanie efekt "trojkata"- osoby ktore posiadaja takie wlosy jak my wiedza o co chodzi Prz glowie beda obciazone, ulizane, natomiast ich konce beda sie puszczyc. Zapuszczanie jednak polecam jak najbardziej, a scinanie przodow przy grzywce nie bardzo bo powstanie efekt jak u baranka czyli bedziesz miec przy calej twarzy pokrecone i pofalowane puszyste wlosy ale to tylko moje zdanie oczywiscie

Stary 2009-02-21, 23:00   #17
prostowniczka
Raczkowanie

nie umiem edytowac posta wiec pisze nowego -zerknij, ta aktorka ktorej nazwiska niestety nie pamietam, przypomina mi Ciebie... moze znajdzie sie jakas fryzurka u niej ktora Ci sie spodoba (choc chyba akurat nie ta w linku ) http://fileserver.glam.com/2/1305077...b0abe984f5.jpg

Stary 2009-02-21, 23:33   #18
Ceith
korzonek

Masz śliczne oczy i usta
Parę osób proponowało Ci zimny brąz - moim zdaniem lepsze byłby ciemne kolory - czekoladka mleczna np Masz ciepłą urodę i takie połączenie byłoby super.

Zdecydowanie odradzam Ci wszelkie blondy - to nie dla Ciebie, zwłaszcza, że brwi masz ciemne Przy brązie włosy nie wyglądają na tak bardzo suche, jakie mogą być w rzeczywistości. Widzę Cię też w jakimś kasztanowym kolorku.
Jeśli falują Ci włoski to super!!! O wiele lepiej wyglądasz w takich falowanych jak na zdjęciu drugim, które załączyłaś w wątku.

Troszkę Cię przerobiłam - pierwsze to brązik, drugi to taki troszkę wpadający w rudzik.

A modelka, o której pisze prostowniczka to Agyness Deyn. Ale moim zdaniem nie pasują Ci jej fryzury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0151 (600 x 800).jpg (51,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0151 (600 x 800)rudy.jpg (50,3 KB, 79 załadowań)
Ceith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 02:19   #19
Shade666
Raczkowanie

No modelka ma na pewno dłuższą twarz niż moja, więc może sobie szaleć, a ja muszę unikać fryzur, które mi skracają i poszerzają twarz.

Z tymi kolorami to mi teraz zrobiłyście zagłostkę, bo i chciałabym takie, i blond też bym chciała, a tak się nie da
Stary 2009-02-22, 03:30   #20
Ceith
korzonek

To zrób sobie brąz z blond pasemkami
Ceith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:42   #21
prostowniczka
Raczkowanie

Najlepiej jest isc do dobrej fryzjerki ktora potrafi dobrze doradzic i zna sie na rzeczy tylko o taka o dziwo trudno i nie kazdego niestety na taka stac. ja taka znam w moich okolicach ale jestem w trakcie zbierania pieniedzy do niej

Stary 2009-02-22, 13:07   #22
gorgeousxd
Zadomowienie

na drugim zdjęciu załączonym przez Ceith wyglądasz po prostu super.. Powinnaś przemalować na ten kolor

Stary 2009-02-22, 17:28   #23
Shade666
Raczkowanie

Wiecie co...na razie zostanę przy blondzie, bo ciemne włosy miałam dłuugi czas na zmianę z rudym i jeszcze się jasnymi nie nacieszyłam, ale odświeżę kolor. Po prawdzie od roku farbowałam tylko odrosty i cały dół to farba sprzed roku,mocno już wyblakła. To Wam się pochwalę, co mi z kolorku wyszło

Z Waszych porad wyjęłam dwie rzeczy - grzywkę zaczesuję na bok ale już jej nie podcinam, tylko zapuszczam znowu włosy
Stary 2009-02-22, 17:52   #24
prostowniczka
Raczkowanie

no to bylo fakt najlepsze- Ty sie pytasz o fryzure a nie kolor, bo ten Ci odpowiada, a wszytskie lacznie ze mna Ci doradzaly kolory hehe

Stary 2009-02-22, 18:40   #25
Igusia92
Zakorzenienie

Mi przypominasz bardzo Nicole Kidman . I moim zdniame świetnie byłoby Ci w rudych.

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości