Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-08-20, 17:40   #1
aggie
BAN stały

GG do aggie
Czas mija a mi wcale nie jest lżej....

Ta sprawa może się wydać banalna... ale dla mnie bynajmniej ona taka nie jest
Mój chłopak jest w OPP w Piasecznie (w wielkim skrócie mówiąc odrabia wojsko w Policji), poszedł tam 1.07 br a służba trwa rok. Czyli zostało jeszcze 10 miesięcy i tydzień. Początek był STRASZNY, teraz lepiej wcale nie jest... jesteśmy z sobą 3,5 roku. Brakuje mi go wszędzie, ciągle, o każdej porze dnia, nocy, cokolwiek robię.. z telefonami się muszę ograniczać, bo rachunek przyszedł mi mega wielki... w tej chwili dzieli nas 400km.. miałam do niego jechać w tą niedzielę w odwiedziny, które zawsze były od 9-16.. a w tą niedzielę oni muszą obstawiać mecz i odwiedziny są do 13.. no więc uznaliśmy że nie ma sensu jechać 16h w obie strony żeby zobaczyć się na 4... kiedy dostanie przepustkę, tego nie wie nikt. Miał już 1...
We wrześniu będę niby bliżej niego, bo przeprowadzam się do Warszawy i zaczynam studia. Ale nie będę tam miała nikogo bliskiego, bo wszyscy moi znajomi są ggdzie indziej.. w stolicy jest garstka dalszych znajomych lub ludzi znanych tak o. Niby czas leci szybko, do przodu.. i powinnam się cieszyć, że coraz bliżej do końca.. ale to by było takie cholerne oszukiwanie siebie.
Ja wszystko wiem, dobrze, że on tam jest, będzie potem bardziej męski, odpowiedzialny, troskliwy, nauczy się wiele, będzie mnie bardziej kochał i będzie potrafił docenić to co ma WSZYSCY mi tak mówią... ale do cholery jasnej, jeszcze tyle czasu.. WIEM,że zobaczymy się i będziemy się widywać na pewno o wiele częściej jak ja będę już tam, ale nie mogę się doczekać chwili kiedy będę mogła go przytulić ze świadomością, że on NIE MUSI TAM WRACAĆ, że TO SIĘ SKOŃCZYŁO.
WIEM, że zajmę się i czas mi poleci jak szalony jak zacznę studia.
ALE CO Z TEGO ??? że to wiem ?
Skoro jest mi strasznie ciężko, chcę byc silna i dawać radę ale nei wiem jak... przytłacza mnie to wszystko, tęsknie za nim okropnie... nie widzę kompletnie sensu w tym co robię .. trzyma mnie myśl o tym co będzie za te 10 miesięcy i tydzień.. ale ten czas trzeba PRZEŻYĆ. a ja nie umiem PRZEŻYWAĆ bez niego
Musiałam się wyżalić ;(
aggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 17:56   #2
Ines1985
Zakorzenienie

Re: Czas mija a mi wcale nie jest lżej....

Biedactwo . Wspolczuje ale i tak uwazam ze jestes dzielna . Ja chyba bardziej bym to przeżywała.
Bardzo dobrze ze przenosisz sie do warszawy- latwiej bedzie sie wam spotykac i czas szybciej zleci.
A jakby brakowalo Ci tu bratniej duszy i kumpelki do pogadania to sluze wolnym czasem .
Wizazanki musza sie wspierać .

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 18:11   #3
aggie
BAN stały

GG do aggie

Ech dzielna to ja bym chciała być Obiecałam mu to... ale jak to zrobić.. to już tego nie wiem...
Stary 2004-08-20, 18:16   #4
Ines1985
Zakorzenienie

Nie mam pojecia co poradzic bo wiem ze nie jest Ci latwo zastosowac sie do rad: wytrzymaj dzielnie. Ale sprobuj jakos zajac sie czyms innym, niedlugo rzeczywiscie pochlona Cie studia i czas bedzie szybciej lecial...

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 23:18   #5
aggie
BAN stały

GG do aggie

Ines... problem polega na tym, że ja CIĄGLE staram się czymś zajać.. i ciągle w tym wszystkim brakuje mi JEGO. Czuje to, serducho mi się ściska, czuje sie sama.. i mam dość... nie chce mi się rano wstawać bo mam świadomość, że to kolejny dzień bez niego. i bez sensu tym samym ;/
Stary 2004-08-20, 23:29   #6
paula78
Zakorzenienie

Smaczny profil paula78
Smaczne przepisy14

kochana ,zaczną sie studia ,nowe srodowisko, ludzie ,zajecia bieganie ,nauka to czas szybko zleci ,a za jakis czas bedziesz się z tego śmiała .
wiem cos o tym.
pzdr
paula

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 23:56   #7
aggie
BAN stały

GG do aggie

Wiem Paula wiem najgorsze jest to, że ja wszystko WIEM. a i tak mi ciężko wszyscy mają już mnie dość
Stary 2004-08-21, 10:04   #8
Dorixx
Zadomowienie

Aggie! Już kilka razy Ci pisałam na ten temat na @ byłam w trudniejszej sytułacji (ciąża-potem dziecko)i poradziłam sobie, nie było lekko ,bo do 6m-cy byłam sama z moim maleńswtem, a tatuś papa daleko w Piasecznie też na szkółce. Najgorzej było na początku-potem już z górki, naprawdę bądź optymistką
Stary 2004-08-21, 16:37   #9
aggie
BAN stały

GG do aggie

Dorixx, a jak dlugo trwal ten poczatek ?
Coz.. nie jestem tak silna jak powinnam..
Stary 2004-08-21, 22:30   #10
Dorixx
Zadomowienie

do przysięgi , a potem może jeszcze miesiąc a później to już chyba moje zainteresowania przeniosły się na mój rosnący brzuch. Ale lekko mi nie było-w trakcie ciąży byłam 2 razy w szpitalu-w tym raz przez ponad 3 tygodnie! również przy orodzie nie było mojego mężą-bo był w Piasecznie, więc i tak nie zdążyłby przyjechać... ale to było ponad 5-6 prawie 6 lat temu, teraz jestesmy razem i powiem Ci , że takie rozstania czasem jeszcze bardziej umacniają miłóść
Stary 2004-08-22, 16:37   #11
aggie
BAN stały

GG do aggie

Aa jak on poszedł to długo byliście z soba?
Nooom jeszcze troche mi zostało do przeżycia, bo jak skończy unitarkę to na szczęście CZĘŚĆIEJ się będziemy WIDZIEĆ...a w ogóle to zostało jeszcze 313 dni i 44 tygodnie a mnie cholera bierze ;(
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości