Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-29, 11:26   #3751
IlonaP
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
oj nada jak nie wiem co codziennie nakładam nim rozświetlacz splendid SN od pranie- rewelacja!
Ty zdaje się też bladolica - dla naczynkowca się nada
i do czego można go porównać z EDM?

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-04-29 o 11:28
IlonaP jest offline  
Stary 2009-04-29, 11:32   #3752
One_LoVe
Zakorzenienie

Ah tez bym chciala taka kolekcje mieć.

Kosmetyki na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline  
Stary 2009-04-29, 11:37   #3753
magdita
Przyczajenie

właśnie chciałam sobie zrobić zamówienie w EDM i widzę, że nie ma produktów MINI. Są tylko sample i big...nie wiecie co się stało z mini i czy jeszcze będzie?? :/
magdita jest offline  
Stary 2009-04-29, 11:41   #3754
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

U mnie skromnie na razie
FlatTop, Skunksik, Baby kabuki, Eye Kabuki, do cieni i do podkladu
leca jeszcze skosny do rozu i duzy kabuki
i chyba na razie wystarczy bo mam jeszcze troche innych pedzli, nie tak fajnych i milusich ale sa

Edit: Mini zostaly wycofane, jeszcze w niektorych produktach mozna trafic ale do wyczerpania zapasow
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-04-29, 11:45   #3755
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

dziewczyny, mieszacie korektory z kremem nivea? jak ta kobitka na jednym z filmików na youtube?

przeszukałam pierwszy i drugi wątek, ale jakoś nie znalazłam żadnej wypowiedzi na ten temat a jestem ciekawa, czy taki patent rzeczywiście się sprzwdza

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-04-29, 11:47   #3756
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdita Pokaż wiadomość
właśnie chciałam sobie zrobić zamówienie w EDM i widzę, że nie ma produktów MINI. Są tylko sample i big...nie wiecie co się stało z mini i czy jeszcze będzie?? :/
Wiemy. Powoli je wycofują i mini w pojedynczej sprzedaży niedługo nie będzie wcale.
frantic jest offline  
Stary 2009-04-29, 12:12   #3757
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ty zdaje się też bladolica - dla naczynkowca się nada
i do czego można go porównać z EDM?
nada nada, ja jestem naczynkowiec-to-be, nie mam z tym dużego problemu ale skłonności na pewno.
W edm nie wiem do czego porównać, niby błyszczy ale na twarzy daje tylko woal świetlistości, taką lekką mgiełkę- a rozświelacze z edm są bardziej na oczy/policzki.Jak frantic mi powiedziała, że efekt podobny do meteorytów beige chick (które zawsze chciałam mieć) -odleciałam
mam próbkę od pranie i zamierzam wziąć duże pudło.

kończąc ot, dziś nałożyłam cool-pink jako róż, świetny dla bladej!
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-29, 12:13   #3758
magdita
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
U mnie skromnie na razie
FlatTop, Skunksik, Baby kabuki, Eye Kabuki, do cieni i do podkladu
leca jeszcze skosny do rozu i duzy kabuki
i chyba na razie wystarczy bo mam jeszcze troche innych pedzli, nie tak fajnych i milusich ale sa

Edit: Mini zostaly wycofane, jeszcze w niektorych produktach mozna trafic ale do wyczerpania zapasow
no to szkoda, że nie ma mini...przyjdzie mi zamówić personal kit, bo sample jakoś za szybko mi sie kończą
magdita jest offline  
Stary 2009-04-29, 12:13   #3759
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

z pędzli z EDM mam tylko LHK, Flata i Skunklesa. Skośny do różu poleciał bo nie dla mnie Planuję mieć z każdego rodzaju po 3-4 sztuki oprócz skunklesa Muszę zamówić jeszcze Eye Kabuki i do korektora jako do cieni
Kolekcjonowanie minerałów to super sprawa a co dopiero pędzli Zazdroszczę Wam tylu zdobyczy ale od lutego coż mogłam uzbierać przy niewielkich możliwościach
Pamiętacie w ogóle te czasy kiedy flaty się w jeden dzień rozchodziły i trzeba było na nie czekać?

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-04-29, 12:42   #3760
86Paula
Zakorzenienie

hmmm... jednak spojrzalam z lusterko i kolor calkiem fajny jest, nie za rozowy (pink tan) ladnie sie wtopil i nawet te moje placki po wczorajszym ciskaniu sie bardziej zakryly... ja juz wariuje jesli chodzi o te odcienie podkladow... fairly light ogolnie tez mi sie bardzo podoba na mnie. pink tan po pierwszej probie tez...a moze sprobuje jeszcze je zmieszac? ciekawa jestem jakby to wygladalo.
a z rozem mam problem... jakas tepa chyba jestem, przydaloby mi sie zeby ktos lopatologicznie powiedzial lub pokazal mi jak mam go sobie nalozyc bo co sie przybieram to klapa.
dobrze ze chociaz z cieniami mineralnymi sobie radze nie osypuja mi sie zabardzo ale tez operuje nimi baardzo ostroznie.
uparlam sie zeby probowac buff'd ale nie wiem, dzisiaj zle w nich wygladalam. moze nie sa dla mnie. bede jednak nadal probowac
WhiteInnocent ja mam narazie po sztuce LHK i Flata i uwielbiam je i w planach mam rowniez powiekszanie ich ilosci mam jednak nadzieje ze w manie nie popadne

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-04-29 o 12:44
86Paula jest offline  
Stary 2009-04-29, 14:34   #3761
kolory
Rozeznanie

Dziewczyny, co to są te "lucenty" porównywane do meteorytów ( który z nich odpowiadałby beige chic?) ? Znaleźć ich nie mogę na stronie edm ....
I jeszcze jedno pytanie, który puder nadałby się najbardziej do opalonej buzi na lato? Tak tylko żeby delikatnie filtry przypruszyć.
Pozdrawiam

Edytowane przez kolory
Czas edycji: 2009-04-29 o 14:36
kolory jest offline  
Stary 2009-04-29, 14:44   #3762
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Lucenty to głównie rozświetlacze z kategorii Cheeks- Lucent. W zależności od odcienia, można używać ich na całą twarz, na policzki, na kości, pod łukiem... Generalnie uniwersalne zastosowanie dla nadania twarzy rozświetlenia. Są transparentne, więc nie nadają intensywnego koloru jak pozostałe róże z EDM

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-29 o 14:45
cathy jest offline  
Stary 2009-04-29, 14:44   #3763
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co to są te "lucenty" porównywane do meteorytów ( który z nich odpowiadałby beige chic?) ? Znaleźć ich nie mogę na stronie edm ....
I jeszcze jedno pytanie, który puder nadałby się najbardziej do opalonej buzi na lato? Tak tylko żeby delikatnie filtry przypruszyć.
Pozdrawiam
Lucenty to róże najbardziej transparentne, na samym dole róży na stronie EDM
Widzę że Cathy szybsza

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-29, 14:48   #3764
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Lucenty to róże najbardziej transparentne, na samym dole róży na stronie EDM
Widzę że Cathy szybsza
O kilka sekund znowu W tym samym czasie widocznie pisałyśmy
cathy jest offline  
Stary 2009-04-29, 14:50   #3765
CezaryW
Przyczajenie

Witam
Własnie raczkuję w temacie kosmetyków mineralnych. Zainteresowały mnie EDM. Chciałam zamówić próbkę podkładu, tylko jakoś z pozycji siedzącej przed monitorem i nie mogącej na własniej skórze przetestować to troszkę trudno.Dziewczyny pomóżcie. Interesuje mnie kolor podkładu ciepły taki biszkoptowy. Nie znosze wszelkich odcieni różu, wiec na pewno nic z tych rzeczy.Polećcie który odcień zamówić na próbę.Jeśli chodzi o formułę podkładu to taka aby dobrze kryła.
Z góry dziekuję za pomoc.
CezaryW jest offline  
Stary 2009-04-29, 14:53   #3766
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Pozdrawiam
a efekt podobny do meteorytków beige chick daje splendid firmy silk naturals
http://www.silknaturals.com/creb/adv...r29720&x=0&y=0
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-29, 14:59   #3767
hankaskakankadwakije
Raczkowanie

Mam do was dzieewczyny bardzo wielka prosbe.. Szukam uczciwej, rozeznanej w tematcie mineralow wizazystki, ktora pomoglaby mi zamowic zestaw probek.. Mam nastepujacy problem: nie jestem jeszcze pelnoletnia, a jestenm zakochana w waszych metamorfozach dzieki mineralkom problem w tym, ze moja mama nie pozwala mi ich zamowic, dzieki jej danym z karty, itd. ( kiedys dzieki temu niezle ja oszukali...) .... no i tutaj jest problem, bo zmagam sie z bliznami po tradziku i samym nim juz okolo 2 lata i sprawia mi to duzy problem... mialam nadzieje, ze chociaz na twarzy bede mogla go zakryc dzieki tym lekkim kosmetykom.. to nie to co te oleiste podklady ze sklepow <blee> ;( ja wyslalabym pieniadze tej wizazystce ktora by to kupowala wczesniej.. a ona potem odeslala kosmetyki do mnie. do poczty dolacze nawet znaczek, chce tylko jak najszybciej moc wyprowac juz te kosmetyki, a do pelnoletnosci zostalo mi jeszcze 2 lata .. interesuja mnie jasne odcienie podkladow takie jak sandy fair[?], light, i jeszcze moze jakis doradzicie mi na lato do mojej jasnej cery, ale nie rozowej tylko bardziej brudej hehe xD no i do tego jakis korektor. szczerze to nie mam zielonego pojecia jakiego korektora uzywac, bo czytalam ze ja jasniejsze, ze czasami nie chca sie ladnie stopic. no i zachwalany juz roz soft touch ) myslicie ze ten zestaw bedzie ze soba wspolgral? DZIEWCZYNYYYYY POMOCYYYYY chodzi mi o probki mienralow 1 g w tych woreczkach pozdrawiam i liccze na wyrozumialosc..

P.S.:przepraszam, jezeli moja prosbe umeiscialm na zlym watku ale siedze juz w tych mineralnychwatkach z miesiac i sie pogubilam, a nie znalazlam jeszcze zadnego z prosbami podobnymi do mojej

Edytowane przez hankaskakankadwakije
Czas edycji: 2009-04-29 o 15:02
hankaskakankadwakije jest offline  
Stary 2009-04-29, 15:09   #3768
rozwielitka

Dot.: Biblioteka kolorystyczna - o doborze podkładu

Cytat:
Napisane przez CezaryW Pokaż wiadomość
Witam
Własnie raczkuję w temacie kosmetyków mineralnych. Zainteresowały mnie EDM. Chciałam zamówić próbkę podkładu, tylko jakoś z pozycji siedzącej przed monitorem i nie mogącej na własniej skórze przetestować to troszkę trudno.Dziewczyny pomóżcie. Interesuje mnie kolor podkładu ciepły taki biszkoptowy. Nie znosze wszelkich odcieni różu, wiec na pewno nic z tych rzeczy.Polećcie który odcień zamówić na próbę.Jeśli chodzi o formułę podkładu to taka aby dobrze kryła.
Z góry dziekuję za pomoc.
przenoszę.
jeśli ktoś ma Ci pomóc zamieść swoje zdjęcie: kawałek twarzy z szyją w naturalnym oświetleniu bez makijażu, pooglądaj swatche w albumie i poczytaj wątek biblioteka kolorystyczna (który nie służy do pytań).
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-29, 15:18   #3769
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez hankaskakankadwakije Pokaż wiadomość
POMOCYYYYY chodzi mi o probki mienralow 1 g w tych woreczkach pozdrawiam i liccze na wyrozumialosc..

P.S.:przepraszam, jezeli moja prosbe umeiscialm na zlym watku ale siedze juz w tych mineralnychwatkach z miesiac i sie pogubilam, a nie znalazlam jeszcze zadnego z prosbami podobnymi do mojej
pokręciłaś na pewno rodzaj próbek Z EDM nie ma próbek w woreczkach, są tylko w pojemniczkach ( PIERWSZA STRONA WĄTKU- do przejrzenia raz jeszcze)
Co do reszty, najpierw powinnaś konkretnie określić, jakie odcienie Cię interesują (przejrzeć pierwszy post tego wątku, a w przypadku braku możliwości samodzielnego ustalenia, jakie odcienie będą dla Ciebie najlepsze, wkleić fotkę twarzy w dobrym oświetleniu i poprosić o pomoc). No i to, o czym pisałyśmy wielokrotnie- pędzle. Pędzel to więcej niż połowa sukcesu w nakładaniu minerałów. Bez nich będzie Ci znacznie ciężej zdecydować, które minerały są dla Ciebie, a które nie. Pędzle taniej możesz zamówić podłączając się do zbiorowego zamówienia (wtedy nie musisz mieć konta na paypalu). Próbek w zbiorowym zamówieniu niestety nie zamówisz i z tego, co piszesz, to będzie Ci potrzebna pomoc kogoś innego.
Tak więc- najpierw zdecyduj, co konktretnie chcesz zamawiać, a dopiero potem cała reszta

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-29 o 15:19
cathy jest offline  
Stary 2009-04-29, 16:20   #3770
najfajniejsza
Zakorzenienie

otrzymałam już moje nowe próbki i jestem baaardzo zadowolona jeszcze poćwiczę używanie korektora, bo jakoś to mi nieidzie. ogólnie jestem na TAK
jednak dobranie koloru wiele zmienia
najfajniejsza jest offline  
Stary 2009-04-29, 16:23   #3771
tootsie
Zakorzenienie

hankaskakankadwakije na PP ni musisz płacić kartą. Od jakiegoś czasu jest inna opcja dla tych, który mają obawy przed podawaniem danych karty. Zakładasz konto, wpłacasz pieniądze w banku na konto swoje konto w PP i możesz już robić zakupy

tootsie jest offline  
Stary 2009-04-29, 16:38   #3772
mosutatsu
Rozeznanie

No - wciągnąłem moją mamę w minerałki
Od zawsze twierdziła, że "proszki" są nie dla niej i używała drogeryjnych fluidów z całą masą silikonów...
Do zamówienia próbek podchodziła bardzo sceptycznie, ale cóż - ciach prach i złożyłem zamówienie
Kolor dobraliśmy idealnie (Buff-Beige neutral + Olive medium i Sandy medium do mieszanki bardziej opalonej), jedynie korektor Pearl Mint wydaje się zbyt słaby do pokrycia rumianych policzków - czy Mint jest bardziej napigmentowany?

Jak na razie mama używa jakiegoś tam pędzla znalezionego w szafie - dlatego teraz zmuszam ją do LHK
Jak na pierwszy pędzel będzie chyba lepszy niż "wydziwiony" Flat Trop?

Przed chwilą powiedziała, że w minerałkach czuje się niezwykle lekko i będą idealne na lato

Edytowane przez mosutatsu
Czas edycji: 2009-04-29 o 16:40
mosutatsu jest offline  
Stary 2009-04-29, 16:59   #3773
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

A ja wam powiem że jestem bardzo, ale to bardzo zdegustowana paletką Sandcatle - na fotce na stronce EDM jest szaro-fioletowa, a w realu to brudny róż, brudny brąz i brudna zieleń. Miałam wytrzeszcz oczu jak to zobaczyła, od razu oddałam ją mamie bo ja się absolutnie nie zgadzam na takie kolory...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-04-29, 17:16   #3774
pastereczka
Organizatorka

86Paula wiedzialam ze sie przeprosisz z pink tan :P

Najfajniejsza to te kolorki co Ci podalam sa dobre?

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-04-29, 18:13   #3775
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
86Paula wiedzialam ze sie przeprosisz z pink tan :P
hehe, dzis nalozylam pink tan pierwszy raz iiii... nawet mi sie podoba, ale musze jeszcze go potestowac i poprzygladac sie bo fairly summer tez mi sie bardzo podoba na twarzy (a nie fairly light jak wczesniej napisalam, te nazwy juz mi sie mieszaja ) a to dwie rozne "rodziny" kolorystyczne... no i jestem bardzo ciekawa miksu tych dwoch kolorow. ktos probowal moze?
a wzielam ostatnio probke pink tan chyba matte na probe, zobaczymy jak bedzie wygladal.. i fairly summer tez w innej formule ale nie pamietam juz jakiej.
86Paula jest offline  
Stary 2009-04-29, 18:21   #3776
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A ja wam powiem że jestem bardzo, ale to bardzo zdegustowana paletką Sandcatle - na fotce na stronce EDM jest szaro-fioletowa, a w realu to brudny róż, brudny brąz i brudna zieleń. Miałam wytrzeszcz oczu jak to zobaczyła, od razu oddałam ją mamie bo ja się absolutnie nie zgadzam na takie kolory...
szaro-fioletowa?
dla mnie od razu wyglądała na róż, brąz, no i ten ostatni kolor ew. szary, ale fioletu to ja tam nie widziałam
Stary 2009-04-29, 18:41   #3777
Dominkab

Mosutatsu wiele osób woli do podkładu LHK od Flat Topa. Przyznam, że nie próbowałam nakładać nim podkładu, bo mam dwa Flat Topy , ale myślę, że LHK ogólnie jest jakiś bardziej uniwersalny. Próbowałam nim kiedyś i bronzer i róż i wszystko ładnie wychodziło I do zmiatania niechcianych okruszków cieni też się nadaje

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-29, 19:26   #3778
vril
Zakorzenienie

Ja nie lubie LHK do podkladu, bo mi filtr zbiera, caly pedzel sie klei, chociaz krem wchloniety niby. Za to przy stemplowaniu FT tak sie nie dzieje. Tak a propos FT, moj sie przestal chwiac Nie wiem jak sie sam z siebie naprawil, poprzedniego dnia sie gibal, wypralam go, przez noc wysechl i rano byl scalony na amen Ktos mi go podmienil w nocy lub skleil
LHK jest boski do meteorytow
vril jest offline  
Stary 2009-04-29, 19:29   #3779
Dominkab

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja nie lubie LHK do podkladu, bo mi filtr zbiera, caly pedzel sie klei, chociaz krem wchloniety niby. Za to przy stemplowaniu FT tak sie nie dzieje. Tak a propos FT, moj sie przestal chwiac Nie wiem jak sie sam z siebie naprawil, poprzedniego dnia sie gibal, wypralam go, przez noc wysechl i rano byl scalony na amen Ktos mi go podmienil w nocy lub skleil
LHK jest boski do meteorytow
Może drewienko troszkę od wody spuchło?

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-29, 19:34   #3780
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
szaro-fioletowa?
dla mnie od razu wyglądała na róż, brąz, no i ten ostatni kolor ew. szary, ale fioletu to ja tam nie widziałam
Ale u mnie bardziej wpadało w te odcienie, a uwierz że ten niby-szary to zwyczajna zieleń. Tak jak lawendowa paletka była doskonale oddana na fotce, tak ta ostatnia woła o pomstę do nieba. Tylko ten róż z grubsza się zgadza...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości