Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-29, 20:57   #3781
yaminishi
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A ja dziś dostałam moje kolejne zamówionko
Tym razem skupiłam się na cieniach i jestem zachwycona Myślałam jedynie, że te pędzelki do oczu będą ciut mniejsze - muszę nabrać sporej wprawy.
Wklejam fotki, na razie tylko kit lawendowy bo listonosz przyszedł tuż przed pracą i więcej nie zdążyłam zrobić Z tego zestawu uwielbiam Ballet Slippers i Wine Tasting, choć pozostałe kolorki też są fajne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7945.jpg (74,1 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LavenderHazeKit.jpg (134,9 KB, 127 załadowań)
Stary 2009-04-29, 21:06   #3782
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dziewczyny, mieszacie korektory z kremem nivea? jak ta kobitka na jednym z filmików na youtube?

przeszukałam pierwszy i drugi wątek, ale jakoś nie znalazłam żadnej wypowiedzi na ten temat a jestem ciekawa, czy taki patent rzeczywiście się sprawdza
odpowie ktoś?

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-04-29, 21:17   #3783
pastereczka
Organizatorka

ja mieszalam, wydaje mi sie ze wiecej prochu wchodzi na raz i nie kazdy rem sie nadaje

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-04-29, 21:19   #3784
86Paula
Zakorzenienie

ja raz zmieszalam korektor multitasking z nivea ale.. hmm.. efekt mnie nie powalil, poszlo duzo proszku a efekt wtopienia wcale nie byl lepszy niz na sucho.
86Paula jest offline  
Stary 2009-04-29, 22:08   #3785
quesadila
Raczkowanie

Zamówiłam paletkę Sandcastle i jak ją teraz testuję, to potwierdza się moje spostrzeżenie, które miałam już przy GoldenGlobes i Spring- ciemne kolory po sprasowaniu są jakieś takie twarde, że bez pędzla nie podchodź, podczas gdy jasne są wręcz kremowe, palcem można nakladać. Jest na to jakieś naukowe wytłumaczenie? Chociaż Boardwalk z Sandcastle jest nieco bardziej miękki niż SambaLessons z GoldenGlobes i Postcards ze Springa...
quesadila jest offline  
Stary 2009-04-29, 22:44   #3786
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja nie lubie LHK do podkladu, bo mi filtr zbiera, caly pedzel sie klei, chociaz krem wchloniety niby. Za to przy stemplowaniu FT tak sie nie dzieje. Tak a propos FT, moj sie przestal chwiac Nie wiem jak sie sam z siebie naprawil, poprzedniego dnia sie gibal, wypralam go, przez noc wysechl i rano byl scalony na amen Ktos mi go podmienil w nocy lub skleil
LHK jest boski do meteorytow
a wiesz Vril że mój kiwający Skunksik EDM po wypraniu tez już się nie kolebie? dziwna sprawa

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-04-30 o 11:23
agabil1 jest offline  
Stary 2009-04-29, 23:55   #3787
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, tak jak pisałam, przygotowuję się do zrobienia zestawienia odcieni podkładów z EDM i tak się zaczęłam zastanawiać, czy w ogóle komukolwiek to jest potrzebne
będzie wyglądało ono tak, jak na przykładzie, który wklejam - zdjęcia z opisami ze strony EDM, zdjęcia moich swatchy (choć myślę również o wykorzystaniu tych dostępnych w sieci) plus tłumaczenie opisów dla tych, którzy trochę mniej znają angielski
powiedzcie, co o tym myślicie
cathy świetny pomysł ja ze swoją łamaną angielszczyzną coś tam się domyślam a taki przetłumaczony opis jest super, mam jasno opisane co i jak cathy
i ja mam cudeńka z EDM dzięki przemiłej wizażance, która przygarnęła mnie do zbiorowego zamówienia WhiteInnocent jescze raz dziękuję
mam pędzel flat top cudeńko puder Cool-Multi-Tasking Neutral semi-matte i pędzel Eye Kabuki Brush, którym szczerze mówiąc nie bardzo umiem się posługiwać ale fakt faktem świetny jest do rozcierania i nakładania cienia na całą powiekę mam jeszcze z allegro próbkę Buff-Perfect intesive, o którym myślałam, że jest za ciemny a wystarczyło odpowiednio go nałożyć i jest OK aczkolwiek jestem ciekawa jak wyglądają na buźce jaśniejsze odcienie chciałabym jeszcze zakupić dobry pędzel do różu i rozświetlaczy.
pastereczka jeszcze raz ogromne dzięki za pomoc
jeszcze mam takie drobne pytanko - czego używacie jako bazę pod cienie mineralne? standardowych baz typu art deco, lumene, mac czy inglot? czy czegoś mineralnego?
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Stary 2009-04-30, 07:44   #3788
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
cathy świetny pomysł ja ze swoją łamaną angielszczyzną coś tam się domyślam a taki przetłumaczony opis jest super, mam jasno opisane co i jak cathy
i ja mam cudeńka z EDM dzięki przemiłej wizażance, która przygarnęła mnie do zbiorowego zamówienia WhiteInnocent jescze raz dziękuję
mam pędzel flat top cudeńko puder Cool-Multi-Tasking Neutral semi-matte i pędzel Eye Kabuki Brush, którym szczerze mówiąc nie bardzo umiem się posługiwać ale fakt faktem świetny jest do rozcierania i nakładania cienia na całą powiekę mam jeszcze z allegro próbkę Buff-Perfect intesive, o którym myślałam, że jest za ciemny a wystarczyło odpowiednio go nałożyć i jest OK aczkolwiek jestem ciekawa jak wyglądają na buźce jaśniejsze odcienie chciałabym jeszcze zakupić dobry pędzel do różu i rozświetlaczy.
jeszcze mam takie drobne pytanko - czego używacie jako bazę pod cienie mineralne? standardowych baz typu art deco, lumene, mac czy inglot? czy czegoś mineralnego?
dzięki To tak jak mówiłam, jak tylko uzbieram wszystkie potrzebne mi próbki do tego zestawienia, to pojawią się zdjęcia do poszczególnych odcieni wraz z opisami
A co do baz- wczoraj na plotkowym rozmawiałyśmy o tym
cathy jest offline  
Stary 2009-04-30, 07:55   #3789
najfajniejsza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

Najfajniejsza to te kolorki co Ci podalam sa dobre?
ojej, nie zauważyłam, żebyś mi coś proponowała

kupiłam z oryginal glo sunkissed fair - ten testowałam i wygląda super
i intensive linen, który dziś przetestuję (trzecią próbkę wybierałam dla mamy, a ona ma ciemną cerę )

mówicie, żeby mieszać? hmm
najfajniejsza jest offline  
Stary 2009-04-30, 12:32   #3790
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
reniakicia- bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona Z natłoku spraw i braku woreczków strunowych gifcik dla Ciebie jeszcze nie wyszedł ale po długim weekendzie puszczę go do Ciebie

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-04-30, 13:11   #3791
nemea
Raczkowanie

ja się poużalam czekam n pierwsze zamówionko, razem z flacikiem. Minęło już 9 dni (wiem, mało), ale wciąż mm nadzieje. I mam chęć zrobić kolejne zamówienia. Może by tak jakiegoś speciala jednodniowego rzucili, co?? Załamać sie można. A Luby stwierdza, że zwariowałam (całe szczeście, że nie widzi mnie codziennie ).

Jakaś rada jak przetrwać dni od zamówienia do jego otrzymania?

zdjęcia są moją własnością - zakaz publikacji bez zgody właścicielki
nemea jest offline  
Stary 2009-04-30, 13:34   #3792
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez nemea Pokaż wiadomość
ja się poużalam czekam n pierwsze zamówionko, razem z flacikiem. Minęło już 9 dni (wiem, mało), ale wciąż mm nadzieje. I mam chęć zrobić kolejne zamówienia. Może by tak jakiegoś speciala jednodniowego rzucili, co?? Załamać sie można. A Luby stwierdza, że zwariowałam (całe szczeście, że nie widzi mnie codziennie ).

Jakaś rada jak przetrwać dni od zamówienia do jego otrzymania?
Niestety wszystkie zawsze w miejscu nóżkami przebieramy w oczekiwaniu I wszystkie polubiłyśmy nawet poniedziałki

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-30, 13:41   #3793
nemea
Raczkowanie

Dominkab - no cóż, przyznam się, nie należę do cierpliwych i właśnie zamówiłam sobie kolejne próbki. Za dużo możliwości siedzenia przy komputerze chyba. Ale cóż, mam usprawiedliwienie - 6 czerwca mam własne wesele i chce już wtedy mieć trochę słoiczków by móc się spokojnie ładnie pomalować na poprawiny. Bo na ślub idę do kosmetyczki, bo sama to bym się z nerwów malowała 10 razy i nadal by mi nie zpasowało Ja nie wiem czy lubie poniedziałki, ale na najblizszy czekam bo to po dlugim weekendzie i mam icha nadzieje, ze i do mnie bedą zamówienia szły 10 dni

nemea jest offline  
Stary 2009-04-30, 13:48   #3794
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez nemea Pokaż wiadomość
Dominkab - no cóż, przyznam się, nie należę do cierpliwych i właśnie zamówiłam sobie kolejne próbki. Za dużo możliwości siedzenia przy komputerze chyba. Ale cóż, mam usprawiedliwienie - 6 czerwca mam własne wesele i chce już wtedy mieć trochę słoiczków by móc się spokojnie ładnie pomalować na poprawiny. Bo na ślub idę do kosmetyczki, bo sama to bym się z nerwów malowała 10 razy i nadal by mi nie zpasowało Ja nie wiem czy lubie poniedziałki, ale na najblizszy czekam bo to po dlugim weekendzie i mam icha nadzieje, ze i do mnie bedą zamówienia szły 10 dni
Posiedzisz tu z nami troszkę i będziesz czekać na kilka zamówień naraz i zobaczysz, że na poniedziałki czeka się z utęsknieniem. My już się nie usprawiedliwiamy, bo zabrakło usprawiedliwień. No chyba zostały typu: moje minerały zjadł pies A żeby nie całkiem OT to dobrze, że wzięłaś Flata. Dobry pędzel to podstawa.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-30, 14:06   #3795
nemea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Posiedzisz tu z nami troszkę i będziesz czekać na kilka zamówień naraz i zobaczysz, że na poniedziałki czeka się z utęsknieniem. My już się nie usprawiedliwiamy, bo zabrakło usprawiedliwień. No chyba zostały typu: moje minerały zjadł pies A żeby nie całkiem OT to dobrze, że wzięłaś Flata. Dobry pędzel to podstawa.
Kiepskim pędzlem wychodzi lepiej niż kiedykolwiek, więc flacikiem musi bosko wyjść Proste nie?? A teraz zmykam na zakupy - w planie mam bieliznę Zobaczymy jaki efekt bedzie
Ale na promocje jednodniowa na EDM mam chęc. Wysyłam fluidy do EDM, może zadziała

nemea jest offline  
Stary 2009-04-30, 14:19   #3796
magdolena
Zakorzenienie

Ja tez strasznie jestem niecierpliwa:P Moje wspolne zamowienie doszlo wczoraj i juz wczoraj zostalo wyslane priorytetem, a tu ani awizo ani listonosza ni widu ni slychu

A czy jest jakas roznica miedzy LHK od FT poza ksztaltem?? czy taki sam efekt sie uzyskuje przy obu??

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

o i mam jeszcze pytanko czy edm intensive kryje lepiej niz meow?
Stary 2009-04-30, 14:28   #3797
okki3
Raczkowanie

A ja świecę sie po 3 godzinach
Już nie wiem co robic.
Kładę: Lirenke, primer kaolin, fawn intensiv, wykończeniowy ryżowy.
Co jeszcze mogę zrobić???????????
okki3 jest offline  
Stary 2009-04-30, 15:33   #3798
86Paula
Zakorzenienie

ja przy pierwszych dwoch zamowieniach bylam okropnie niecierpliwa, teraz juz nie jest tak zle bo mam troche sloiczkow wiec pocieszam sie nimi w oczekiwaniu i wiem, ze na razie nie zamowie nic... czekam na wspolne zamowienie, wyprobowanie i wtedy bede myslala. chyba ze inne firmy...

magdoleno flat jest bardziej zbity niz LHK, moznaby stwierdzic ze LHK jest delikatniejszy. i przy nakladaniu zazwyczaj daje chyba deko mniejsze krycie niz Flat.a na Meow nie znam sie, jeszcze nie probowalam.

okki3 hmm.. ja tez sie dosc szybko swiece choc nie mocno, zauwazylam tez ze podklad sie czasami zbija w kilku miejscach. ale ja czekam na STF rice wiec mam nadzieje ze on poprawi sytuacje. a jeszcze sericite (jesli nie przekrecilam nazwy) z buff'd zamowilam... moze sprobuj odciskac twarz w chusteczke jednorazowa przed nalozeniem primera i po podkladzie znow. podobno niektorym dziewczynom to pomoglo.

a ja dzis zmieszalam pink tan z fairly summer z przewaga drugiego. ale jakos tak cos mi nie do konca pasuje, czerwieni sie... bede jeszcze testowac. ale jakos do fairly summer bardziej sie sklaniam
86Paula jest offline  
Stary 2009-04-30, 16:53   #3799
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Rozi, skorzystałam z Twojego pomysłu i walnęłam 2 warstewki NR Cool i mam róż ładny kolorek, taka brzoskwinka u mnie wyszła. Wlasnie zastanawialam sie co ja bede z NR Cool robić zimą, bo wtedy zle sie w nim czuje (za ciemny i za rozowy), ale dzieki Tobie mam juz sposob
adusiadu jest offline  
Stary 2009-04-30, 17:11   #3800
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Rozi, skorzystałam z Twojego pomysłu i walnęłam 2 warstewki NR Cool i mam róż ładny kolorek, taka brzoskwinka u mnie wyszła. Wlasnie zastanawialam sie co ja bede z NR Cool robić zimą, bo wtedy zle sie w nim czuje (za ciemny i za rozowy), ale dzieki Tobie mam juz sposob
no rózyk z niego jak ta lala
fajnie, że Tobie też się podoba!
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-30, 17:19   #3801
86Paula
Zakorzenienie

tak zachwalacie... hehe ale ja czekam na NR golden tan. tylko zaluje ze wzielam rice sunlight bo moglam ciemniejszy, ale mam nadzieje ze bedzie ok
86Paula jest offline  
Stary 2009-04-30, 17:24   #3802
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez okki3 Pokaż wiadomość
A ja świecę sie po 3 godzinach
Już nie wiem co robic.
Kładę: Lirenke, primer kaolin, fawn intensiv, wykończeniowy ryżowy.
Co jeszcze mogę zrobić???????????
Zastąp kaolin ryżem i daj cerze ze 2-3 dni. Ja z kaolinem świeciłam się w ciągu godziny, po ryżu 6-8h spokoju. Nie musi na Ciebie zadziałać, ale warto spróbować
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-04-30, 17:26   #3803
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
tak zachwalacie... hehe ale ja czekam na NR golden tan. tylko zaluje ze wzielam rice sunlight bo moglam ciemniejszy, ale mam nadzieje ze bedzie ok
chyba nie ma czego żałować, stf najciemniejsze są jak kakao...a sunlight na tyle transparentny, że Cię nie wybieli
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-30, 17:27   #3804
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Ja tez strasznie jestem niecierpliwa:P Moje wspolne zamowienie doszlo wczoraj i juz wczoraj zostalo wyslane priorytetem, a tu ani awizo ani listonosza ni widu ni slychu

A czy jest jakas roznica miedzy LHK od FT poza ksztaltem?? czy taki sam efekt sie uzyskuje przy obu??

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

o i mam jeszcze pytanko czy edm intensive kryje lepiej niz meow?
meow kryje mocniej

rozi Paula86 ma cere jak ja i nie ma dla niej za ciemnych w NR :P no moze bronze na lato tylko a ne na zime

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-04-30 o 17:28
pastereczka jest offline  
Stary 2009-04-30, 17:34   #3805
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
rozi Paula86 ma cere jak ja i nie ma dla niej za ciemnych w NR :P no moze bronze na lato tylko a ne na zime
hmm... dobrze wiedziec, w razie czego bede podpytywac o podklady ktorych uzywasz a z edm uzywasz tych co mi polecalas?
86Paula jest offline  
Stary 2009-04-30, 17:38   #3806
rozwielitka

Cytat:
meow kryje mocniej

ok, chociaż mój mały mózg nie jest w stanie ogarnąć mineralnych pośrednich
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-30, 17:56   #3807
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ok, chociaż mój mały mózg nie jest w stanie ogarnąć mineralnych pośrednich
moj tez nie bardzo, ale slucham tych ktorzy ogarniaja i ufam ze dobrze na tym wyjde
86Paula jest offline  
Stary 2009-04-30, 18:04   #3808
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Używam
fawn intensive
primer sunlight kaolinowy
korektor sunlight

I mam problem właśnie z korektorem. Niemineralny zostawia mi ślad i jest widoczny pod minerałami, tak jakby minerały zbierają mi się w tym miejscu i powstaje taki dyskretny - ale jednak - placek.
Z kolei jak używam korektora mineralnego Edm, nakładanego patyczkiem do cieni bądź palcem (nie mam pędzla) to też zostawia mi pod podkładem ślad.
Jak nałożyć korektor aby był kompletnie niewidoczny pod podkładem?
Ja też jak przypruszam "zwykły" korektor sunlightem, to staje sie b.widoczny Może jakoś to rozpracuję, albo będę musiała z niego zrezygnować... Sam sunlight odpada na moje sińce, więc ze "zwykłego" korektora nie zrezygnuję. Muszę tylko czymś przypruszyć zwyklaka, aby utrwalić i leciutko wyrównać koloryt do podkładu. A tak na niego czekałam, jak na zbawienie Teraz dostałam eye kabuki i chciałam nim nakładać ten korektor ale po wymacaniu widzę, że się nie nada, bo prawdopodobnie zmarze mi zwykły korektor :/
Jak nie urok to sraczka- jak mawia moja mama

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, tak jak pisałam, przygotowuję się do zrobienia zestawienia odcieni podkładów z EDM i tak się zaczęłam zastanawiać, czy w ogóle komukolwiek to jest potrzebne
będzie wyglądało ono tak, jak na przykładzie, który wklejam - zdjęcia z opisami ze strony EDM, zdjęcia moich swatchy (choć myślę również o wykorzystaniu tych dostępnych w sieci) plus tłumaczenie opisów dla tych, którzy trochę mniej znają angielski
powiedzcie, co o tym myślicie

Świetny pomysł
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

pytanko:
lubię rozświetlać całą twarz różem Natural, który z NR lub SFT będzie miał podobny kolor
Ja miałam Natural i był taki jakiś fioletowy Oddałam, bo mi nie przypadł do gustu.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a efekt podobny do meteorytków beige chick daje splendid firmy silk naturals
http://www.silknaturals.com/creb/adv...r29720&x=0&y=0

Beżyk Właśnie beżyku mi brakuje w rozświetlaczach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
I wszystkie polubiłyśmy nawet poniedziałki

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2009-04-30, 18:09   #3809
86Paula
Zakorzenienie

capuccino a moze korektor Aussie perk me up? on zarowiasty jest, dobrze zakrywa cienie pod oczami.
86Paula jest offline  
Stary 2009-04-30, 18:11   #3810
immfa
Przyczajenie

Ajajajaj, po 9 dniach dostałam kolejne próbki i jestem zachwycona.

Pastereczko, doradzone przez Ciebie fairly summer i light medium są świetne. Sunkissed fair ciut za ciemny, ale pewnie będzie dobry, kiedy się opalę. Wielkie dzięki!
immfa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości