Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-01, 20:45   #3871
cathy
Organizatorka

GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
To ja chyba tez za duzo nakladam bo po pierwszym zachwycie makijazem mineralnym kolejne aplikacje byly porazka ... Dzis jest chyba moj 5 dzien z mineralkami - i znow swiecenie sie , warzenie, tynk, pod koniec dnia wypryski w okolicy brody , masakra juz mialam sie przeniesc na watek zwatpieniowy normalnie. Ale w miedzyczasie zamowilam kolejne probeczki oraz STF bo tlumacze sobie ze albo brak mi primera wlasnie albo mineralki nie lubia mojego vichy nawilzajacego pod nimi. No to jeszcze sprobuje z mniejsza iloscia przy nakladaniu.
Przy okazji przepraszam Cathy bo obiecalam wkleic swatche z gratisowymi cieniami EDM ale nie dalam rady w tym tygodniu
BTW czytam plotkowy od tygodnia - jestem na 51 stronie - ale wy produkujecie te posty! ok milego weekendu i sorki za troche OT
nic się nie stało swatche już się pojawiły w sieci, więc sobie pooglądałam i przeszła mi ochota na te cienie
A postów rzeczywiscie dużo PRODUKUJĄ Ja po jednym dniu nieobecności mam tu czytania na długi czas
Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
To starczy na całą twarz? Ja taką ilością robię jeden policzek Jakoś nie wiem, w jaki sposób nałożyć taką ilość, żeby ją rozprowadzić po całej twarzy...
uwierz mi, można Proszek na pędzlu powinien być niewidoczny, stemplujesz pędzlem całą twarz, a potem to wszystko dokładnie rozcierasz kółeczkami i choć wydaje się, że nic nie widać (nie ma byc widać), to twarz jest ujednolicona, a niedoskonałości przykryte
Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
O do pierona! Dużo więcej wziełam Wieczorem jeszcze raz wypróbuję, no i mam jeszcze inne formuły niż intensive Ale jak zwilżasz twarz po pierwszej warstwie? Tak lekko czy całkiem mocno? Co do nawilżenia używam serum z vit C, hydracid C 20, krem farmix tłusty, ampułki Gal, od czasu do czasu kwasy. A i jeszcze ostatnio ampułki z rossmana z miłorzębem, rewelacja.
:I sorry za idiotyczne pytania...
Nie martw się, ja też dużo więcej wzięłam za pierwszym razem A co do zwilżania twarzy po pierwszej warstwie- to zależy od dnia. Czasem po prostu pryskam wacik 2-3 razy hydrolatem i stepluję wacikiem dociskając go leciutko do twarzy, a czasem spryskuję twarz od razu (jak mam więcej czasu) i czekam, aż się wchłonie. Nawet jak przesadzę i za dużo spryskam, to i tak jest dobrze Hydrolat mam obecnie w buteleczce po mgiełce lawenda i pasiflora z Oriflame (cudny zapach ) i do tego celu spisuje się świetnie.
cathy jest offline  
Stary 2009-05-01, 21:01   #3872
jmw
Zadomowienie

czy ja potrzebuję tego nowego kabuki? (bo różu na pewno nie, wyglada na matową mocnowypaloną cegłę)
ale przynajmniej cos na EDM od dłuższego czasu mnie kusi..bo jakoś z chęci na cienie mnie skutecznie swatche leczyły
Stary 2009-05-01, 21:05   #3873
pastereczka
Organizatorka

ja mam taie samo myslenie o tym kicie z drugiej strony licze na to ze kolor sie nie bedzie zgadzal z rzeczywistością hehe
co oni mysla że mamy to jakies matrioszki ?

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-01, 21:13   #3874
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Rzabko to chyba jest nowy róż i dopiero od dziś jest w sprzedaży więc nie będzie chyba swatchy na dziś
Mialam nadzieje, ze moze ktos z EDM wkleil albo chociaz opisal jaki to kolor bo u mnie wyglada jak ciemna cegla a w opisie jest ''fruity pink''
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-05-01, 21:27   #3875
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mialam nadzieje, ze moze ktos z EDM wkleil albo chociaz opisal jaki to kolor bo u mnie wyglada jak ciemna cegla a w opisie jest ''fruity pink''
ja wierze w opisy bo z owocow to zgnile jablko mi sie tylo kojarzy

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-01, 22:11   #3876
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__

Ha! Poszłam i spróbowałam! Udało się Malutka ilość wystarczyła na ładne ujednolicenie twarzy bez efektu maski Stemplowanie jednak pomaga, a ja tylko rozcierałam kolistymi ruchami, może to dlatego wszystko od razu zostawało na twarzy. W każdym razie cieszę się, że już to ogarnęłam
Astarte__ jest offline  
Stary 2009-05-01, 22:34   #3877
sunprince
Zakorzenienie

ja zużywam więcej proszku, a nigdy nie miałam efektu maski ale ja wolę nałożyć jedną warstwę i mieć od razu wszystko ukryte, niż bawić się w nakładanie 2-3 warstw np.
Stary 2009-05-02, 09:23   #3878
nemea
Raczkowanie

Kochane ja się już zmieszałam i sama nie wiem. Czy ta promocja na EDM to te 5% zniżki dopiero powyżej 15$ jest czy na każdy zakup, a tylko ten balsam powyżej 15$ dają?
Czy któraś może mi to wyjaśnić proszę...Z góry dziękuję za odpowiedź

zdjęcia są moją własnością - zakaz publikacji bez zgody właścicielki
nemea jest offline  
Stary 2009-05-02, 09:39   #3879
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez nemea Pokaż wiadomość
Kochane ja się już zmieszałam i sama nie wiem. Czy ta promocja na EDM to te 5% zniżki dopiero powyżej 15$ jest czy na każdy zakup, a tylko ten balsam powyżej 15$ dają?
Czy któraś może mi to wyjaśnić proszę...Z góry dziękuję za odpowiedź
Żeby otrzymać 5 % zniżki wystarczy, że wpiszesz kod - thanksmom , nie ważne za ile zamawiasz.
A balsam, tak jak piszesz, do zamówień powyżej 15 $ (liczone bez kosztów wysyłki).
alkaxy jest offline  
Stary 2009-05-02, 09:55   #3880
nemea
Raczkowanie

alkaxy dzięki za odpowiedź. W takim razie jak tylko na poczcie odbiorę swoje próbeczki to zamówię następne rzeczy

zdjęcia są moją własnością - zakaz publikacji bez zgody właścicielki
nemea jest offline  
Stary 2009-05-02, 10:55   #3881
centus
Raczkowanie

Nie martw się, ja też dużo więcej wzięłam za pierwszym razem A co do zwilżania twarzy po pierwszej warstwie- to zależy od dnia. Czasem po prostu pryskam wacik 2-3 razy hydrolatem i stepluję wacikiem dociskając go leciutko do twarzy, a czasem spryskuję twarz od razu (jak mam więcej czasu) i czekam, aż się wchłonie. Nawet jak przesadzę i za dużo spryskam, to i tak jest dobrze Hydrolat mam obecnie w buteleczce po mgiełce lawenda i pasiflora z Oriflame (cudny zapach ) i do tego celu spisuje się świetnie.[/QUOTE]

Hm. Dzis ponowna próba. Jest lepiej, ale nie tak jak chciałabym Myślę, że to kwestia ćwiczeń, no i czasu. Na szybko w porannym pospiechu wolałabym wziąć zwykły podkład i bronzer i już, a do EDM trzeba mieć czas....i w pory na policzkach nadal wchodzi - widocznie trzeba spróbować je zmniejszyć...
Stary 2009-05-02, 13:08   #3882
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę - jestem bladziochem, ale nie jakimś strasznym, podkłady, których od tej pory używałam, to beże z odrobiną żółci - MAC Fix NC20, Max Factor Miracle touch Warm almond 45, Sisley Phyto Teint Eclat 2, teraz z powodzenie Giorgio ArmaniLuminous Silk Foundation - 4 i Shiseido Perfect Smoothing Foundation - O20..

Chciałabym zamówić sobie zestaw do makijażu minerałowy z EDM - biorę udział w zbiorowym zamówieniu...

Czy Golden Light o formule Intensive będzie dobrym kolorkiem? Do tego chciałabym jakiś ciepły róż - myślałam o Nick-Nack... Dodatkowo chciałabym coś wykończeniowego i jakiś bronzer - ale delikatny - do modelowania...

Pomożecie

Zamieszczam zdjęcia buzki - jak zwykle aparat nie chce współpracować, dodał jakieś różowe refleksy, których standardowo nie mam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bużka.jpg (92,6 KB, 50 załadowań)
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-05-02, 14:09   #3883
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja wierze w opisy bo z owocow to zgnile jablko mi sie tylo kojarzy
tylko ze ten opis tez mi niewiele mowi

ja na poczatku probowalam malowac sie taka iloscia ale u mnie nic nie widac ani wyrownania kolorytu ani jakiegokolwiek krycia
na jedna warstwe to mi idzie trzy razy tyle, jedna czesc na czolo, druga na lewa strone twarzy trzecia na prawa i ledwie jest jakis efekt wiec zwykle na to idzie druga warstwa a czasem trzecia
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-05-02, 14:20   #3884
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę - jestem bladziochem, ale nie jakimś strasznym, podkłady, których od tej pory używałam, to beże z odrobiną żółci - MAC Fix NC20, Max Factor Miracle touch Warm almond 45, Sisley Phyto Teint Eclat 2, teraz z powodzenie Giorgio ArmaniLuminous Silk Foundation - 4 i Shiseido Perfect Smoothing Foundation - O20..

Chciałabym zamówić sobie zestaw do makijażu minerałowy z EDM - biorę udział w zbiorowym zamówieniu...

Czy Golden Light o formule Intensive będzie dobrym kolorkiem? Do tego chciałabym jakiś ciepły róż - myślałam o Nick-Nack... Dodatkowo chciałabym coś wykończeniowego i jakiś bronzer - ale delikatny - do modelowania...

Pomożecie

Zamieszczam zdjęcia buzki - jak zwykle aparat nie chce współpracować, dodał jakieś różowe refleksy, których standardowo nie mam...
golden light w formule intensive na pewno nie jest dobrym odcieniem dla jasnych karnacji, wpada w pomarańczowe tony, z kolei ten sam odcień w innych formułach jest już jaśniejszy i wpada w żółtawe tony. Robiłam kilka stron wcześniej porównanie tego odcienia w różnych formułach Warm Almond z Max Factora miałam wątpliwą przyjemność wypróbować i był zdecydowanie dla mnie zbyt jasny, natomiast golden light EDM używam na co dzień
cathy jest offline  
Stary 2009-05-02, 14:26   #3885
mysha25xx
Rozeznanie

Co do ilości proszku nakładanego na twarz- ja też używam ok.3 razy tyle. Tzn. 1 taką porcję pewnie na jeden policzek, ale jakiejś masakrycznej tapety nie mam, nakładam więcej minerałów, ale po troszku, nie walę od razu grubej warstwy i zwykle na mokro. Mam ciemne przebarwienia i pryszcze i chyba bym musiała sporo się namachać korektorem, a tak to mi większość niedoskonałości podkład załatwia. Niestety trochę Sunlight wyłazi mi spod podkładu, a Multitasking nie kryje wszystkiego, a nałożony na wierzch jest ciut za jasny. Dobrze mi kryje przebarwienia podklad LaurEss Subtle Neutral Elemental.
mysha25xx jest offline  
Stary 2009-05-02, 14:51   #3886
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
golden light w formule intensive na pewno nie jest dobrym odcieniem dla jasnych karnacji, wpada w pomarańczowe tony, z kolei ten sam odcień w innych formułach jest już jaśniejszy i wpada w żółtawe tony. Robiłam kilka stron wcześniej porównanie tego odcienia w różnych formułach Warm Almond z Max Factora miałam wątpliwą przyjemność wypróbować i był zdecydowanie dla mnie zbyt jasny, natomiast golden light EDM używam na co dzień
To może w takim razie golden fair?

Już zaczynam sie gubić Zależy mi na formule intensive i na ładnym beżu bez różowych refleksów - a właśnie z żółtymi...
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-05-02, 14:55   #3887
pastereczka
Organizatorka

Cytat:

Pomożecie

buff fairly neutral, golden fawn, beige light medium (edit : golden fair tez)
bronzer medium bronze

z calego serca odradzam branie podladow big w pierwszym zamowieniu
lepiej wziac pedzel i probki, roz big tez odradzam, sampel starczy Ci na rok

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-02, 15:05   #3888
86Paula
Zakorzenienie

a ja dzisiaj znowu testuje...
napackalam paskow na buzi bo i tak nie wychodze dzis nigdzie (musze zdrowiec)
no i sam pink tan za ciemny i za rozowy (w miksie z fairly summer ujdzie ale na pewno lepiej bedzie wygladal jak sie ciut opale)
najlepiej na tescie paskowym wypadly fairly summer, sunkissed fair, fairly light( na calej twarzy zdecydowanie za zolty...)
teraz siedze i po pol twarzy mam pomalowane sunkissed i fairly summer....i glupieje naprawde. albo ja slepa jestem, albo nie potrafie sie kompletnie okreslic kolorystycznie...
sunkissed wydaje sie bardzo podobny ale odrobinke ciemniejszy jest...
chyba juz se daruje i zostane przy fairly summer bo te wszelkie kombinacje nie za wiele mi daja
wiem ze marudze
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-02, 15:14   #3889
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Cytat:
buff fairly neutral, golden fawn, beige light medium (edit : golden fair tez)
bronzer medium bronze

z calego serca odradzam branie podladow big w pierwszym zamowieniu
lepiej wziac pedzel i probki, roz big tez odradzam, sampel starczy Ci na rok
Dzięki pastereczko, tak czekałam na Ciebie , bo jak widzę nikt jeszcze nie zgłaszał nigdy ale do tego co doradziłaś

Pozwól, że jeszcze chwilkę Cię pomęczę - mój zestaw byłby w takim razie następujący:

Golden Fair - Intensive
Flat Top Brush
Tea Time - blush
Angled Blush Brush
Natural reflections medium Bronzer - czy to to, co radziłaś, bo trochę się gubię
Kaolin Powder - sunlight...

Co do wymiarów - będę sie dzielić z koleżankami, więc spokojnie mogę brać duże opakowania
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-05-02, 15:30   #3890
pastereczka
Organizatorka

tylko nie przestrasz sie kolorem brazera w pudelku! bo zdaje sie ciemny bardzo

ja na Twoin miejscu wziełabym kit 6produktow za 34 dol i zamiast podkladu korektor intensive fair a do tego zestaw 3sampli podkladow, korektor i róż (swemming pool lub email me) - dostaniesz 5% znizki po wpisaniu kodu i balsam mietowy gratis.
poprostu zly kolor podkladu wyglada zle, jak masz problem z zamowieniem to Ci moge pomoc albo jakas inna osoba.
to tyle moge Ci doradzic

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-02, 15:34   #3891
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Cytat:
tylko nie przestrasz sie kolorem brazera w pudelku! bo zdaje sie ciemny bardzo

ja na Twoin miejscu wziełabym kit 6produktow za 34 dol i zamiast podkladu korektor intensive fair a do tego zestaw 3sampli podkladow, korektor i róż (swemming pool lub email me) - dostaniesz 5% znizki po wpisaniu kodu i balsam mietowy gratis.
poprostu zly kolor podkladu wyglada zle, jak masz problem z zamowieniem to Ci moge pomoc albo jakas inna osoba.
to tyle moge Ci doradzic
Tak sie właśnie zastanawiam, czy nie zamówić sampli, tak jak piszesz... Tylko nienawidzę korektoów i nie używam ich wogóle...

Z zamówieniem nie powinnam mieć problemów, na ciuchowym jestem organizatorką zagranicznych zamówień, więc jakoś powinnam rozgryzć i tą firmę
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-05-02, 15:40   #3892
pastereczka
Organizatorka

to róz roze sa boskie- prawie kazdy, a jak znajdzieszolor podkladu to na wspolnym mozesz 1big wziac przeciez
z kolorami podkladow mineralnych jestr tak ze ze 3 kolory pasuja dosc dobrze a jeden jest idealny i chodzi sie co chwile przegladac w lustrze i

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-02, 15:46   #3893
86Paula
Zakorzenienie

Pastereczko czy ja dobrze to oceniam ze sunkissed i fairly summer sa prawie takie same? bo prawie nie widze miedzy nimi roznicy...oczywiscie na twarzy.

a tak w ogole to teraz mam nieco smieszna sytuacje... twarz mam zaczerwieniona lekko ostatnio, szyja jasna a wczoraj lekko slonko mi wzielo dekold ale ciut tak na czerwono narazie. i troche komicznie to wyglada kiedy dopasowuje odcien do szyi...
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-02, 16:01   #3894
pastereczka
Organizatorka

dobrze widzisz te dwa kolory sa podobne choc po zdjeciach edm nikt by nie doszedl.
Ja szyje maml ekko zolta i bardzo jasna w porownaniu do reszty ciala a twarz z rozem nieco więc znam te hece

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-02, 16:11   #3895
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

No nic, chyba zamówię ten zestaw bigów z pędzelkami... Najwyżej jak mi nie podejdą, to oddam wszystko dziewczynom i zacznę kombinować z samplami.

Dziękuję Wam dziewczyny bardzo za pomoc . Jesteście kochane.
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-05-02, 16:22   #3896
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
dobrze widzisz te dwa kolory sa podobne choc po zdjeciach edm nikt by nie doszedl.
Ja szyje maml ekko zolta i bardzo jasna w porownaniu do reszty ciala a twarz z rozem nieco więc znam te hece
czyli jednak tak zle nie jest z moja ocena kolorow hehe.
a sunkissed mam w formule matte... i chyba troche wchodzi mi ona w pory bo z tej strony twarzy gdzie ja mam sa one bardziej widoczne... poza tym nie widze zeby na mnie krycie bylo gorsze od intensive.
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-02, 16:27   #3897
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
tylko ze ten opis tez mi niewiele mowi

ja na poczatku probowalam malowac sie taka iloscia ale u mnie nic nie widac ani wyrownania kolorytu ani jakiegokolwiek krycia
na jedna warstwe to mi idzie trzy razy tyle, jedna czesc na czolo, druga na lewa strone twarzy trzecia na prawa i ledwie jest jakis efekt wiec zwykle na to idzie druga warstwa a czasem trzecia
Mi też taka ilość starcza na jeden polik i na jedną warstwę, a jak trzeba to kładę takie 2 lub 3 warstwy, a i tak nie ma tapety

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-05-02, 16:41   #3898
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
No nic, chyba zamówię ten zestaw bigów z pędzelkami... Najwyżej jak mi nie podejdą, to oddam wszystko dziewczynom i zacznę kombinować z samplami.

Dziękuję Wam dziewczyny bardzo za pomoc . Jesteście kochane.
Ale możesz przecież wziąć do full kita te darmowe sample. Wtedy będziesz mogła wypróbować więcej odcieni/formuł.
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-02, 17:07   #3899
Bekah
Raczkowanie

Witam Minerałomaniaczki.
Trafiłam na Wasz wątek dopiero wczoraj, a powód był błahy. Kończy mi się korektor, a zatem tradycyjnie weszłam w ranking KWC i znalazłam tam świetne recenzje korektorów EDM. Pomyślałam sobie, że może warto by spróbować, bo są naturalne i tanie, poza tym same plusy. Znalazłam 3 odcienie, które polecacie do jasnej karnacji: Sunlight, Intensive Concealer Fair i Aussie Perk Me Up. Przeszukałam wątek pod ich kątem, jednak zdjęcia innych twarzy to zawsze zdjęcia innych twarzy (wiem, brzmi to trochę pokrętnie). Tak czy inaczej dopiero się wczytuję, a Wy tu znacie się na tym na pewno najlepiej. Dlatego chciałabym się Was spytać, czy mogłybyście mi pomóc w doborze koloru?
Mam bardzo jasną cerę (używam filtrów), ale nie porcelanową (ma lekko żółtawy odcień), ale jednocześnie skłonność do rumieńców itp. Potrzebuję korektora uniwersalnego (tzn. i pod oczy i na niedoskonałości - gdzieniegdzie pryszcz, skrzydełka nosa). Najlepszy byłby chyba Intensive Fair, ale boję się, że będzie za ciemny. Sunlight wygląda mi na dość żółty, a Aussie Perk Me Up chyba najlepszy jest pod oczy, hm?

Załączam zdjęcie mojej twarzy. Dziękuję.

PS: Nie wiem, czy wpisałam się w dobrym wątku. W razie jakiejkolwiek pomyłki - przepraszam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bekah saute.jpg (17,5 KB, 57 załadowań)
Bekah jest offline  
Stary 2009-05-02, 17:18   #3900
magdolena
Zakorzenienie

podobno sunlight jest najlepszy na cienie pod oczami, a aussie perk me up nie kryje zbyt dobrze.

na zdjeciu Twoja cera wyglada na bardziej rozowa niz zolta

Tagi
edm, everyday minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości