Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-05, 13:24   #4051
One_LoVe
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dzieki Dziewczyny.

Kosmetyki na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline  
Stary 2009-05-05, 13:35   #4052
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Pastereczko czy z edm będą mi pasować rozświetlacze takie, jakie Ty stosujesz? (kolory)
Stary 2009-05-05, 13:46   #4053
86Paula
Zakorzenienie

hmmm... ja tu sie na ryzia zapatruje, ze bede go dozgonnie stosowac a oni go wycofuja ale coz, najwyzej zapas sie zrobi...
ale konkretnie chyba nie wiadomo kiedy maja nastapic te wszystkie zmiany, prawda? bo stwierdzenie, ze kiedy bedzie nowa strona to nic konkretnego..

a ja juz daje sobie spokoj z szukaniem w EDM... jednak sunkissed fair (przynajmniej matte bo taki mam i nie wiem jak wyglada w porownaniu do niego w formule intensive- moze ktos wie?) i fairly summer (intensive, aczkolwiek na sprobowanie leci do mnie sampel matte) sa najlepszymi dla mnie odcieniami.
z rozy mam soft touch- bardzo mi sie podoba bo jest baaardzo delikatny dla mnie i nie robie se nim krzywdy biorac pod uwage moje umiejetnosci w jego aplikacji (ale cwicze)
mam tez pink ribbon- tez delikatny i ma fajne drobinki,
champagne ktory bardzo mi sie podoba ale czesciej stosuje go na powieki , i cos tam do mnie jeszcze leci.
zastanawiam sie nad duzym mintem... w sensie zrobienia zapasu, bo jestem z niego zadowolona.
i jesli sie zdecyduje na wieksze zamowienie to na pewno beda jeszcze pedzle. uwielbiam je

EDIT:
ahh, jeszcze jedno pytanko. jakimi odcieniami przyciemniac owe mi pasujace na lato? Pastereczko, licze, ze cos podpowiesz

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-05-05 o 13:49
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-05, 13:48   #4054
yaminishi
Zadomowienie

Ale mam zaległości w czytaniu
Doszperałam jedynie sensacji o wielkich zmianach w EDM, aż mi się żal zrobiło, że nigdy dużego kita nie zamówiłam

A przybywam by wkleić kolejne zdjęcia (cieszę się, że poprzednie się podobały i mam nadzieję przydały).
Dziś pod nóż (a raczej aparat) poszedł kit wiosenny.
Tuż po zamówieniu narzekałam, że kolory nie moje ale kiedy tylko doszła paczka zostałam pozytywnie zaskoczona. Może to jedynie entuzjazm nowicusza (wcześniej nie używałam cieni, a jeśli już to niskopułkowych) więc cienie EDM oczarowały mnie kolorami i intensywnością ale tak czy siak cieszę się z tego zakupu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (121,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8003.jpg (66,6 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2009-05-05 o 14:32 Powód: zjadło mi tekst
yaminishi jest offline  
Stary 2009-05-05, 13:58   #4055
magdolena
Zakorzenienie

sliczne kolorki
Stary 2009-05-05, 13:59   #4056
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Doszperałam jedynie sensacji o wielkich zmianach w EDM, aż mi się żal zrobiło, że nigdy dużego kita nie zamówiłam

A przybywam by wkleić kolejne zdjęcia (cieszę się, że poprzednie się podobały i mam nadzieję przydały).
Tuż po zamówieniu narzekałam, że kolory nie moje ale kiedy tylko doszła paczka zostałam pozytywnie zaskoczona. Może to jedynie entuzjazm nowicusza (wcześniej nie używałam cieni, a jeśli już to niskopułkowych) więc cienie EDM oczarowały mnie kolorami i intensywnością ale tak czy siak cieszę się z tego zakupu
Czyli mówisz, że na wymiankę nie mam co liczyć i muszę zakupić? Właściwie pokochałam chyba cienie żółte i zielone na odległość Chociaż nie umiem się ładnie pomalować cieniami to czuję potrzebę kolekcjonowania szczególnie tych kolorów i wszelkich pędzli do cieni Straszne te manie...

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-05-05, 14:06   #4057
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:

Jakos na poczatku mnie nie przekonywaly ale teraz ciesze sie, ze wczoraj je zamowilam
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-05-05, 14:07   #4058
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Czyli mówisz, że na wymiankę nie mam co liczyć i muszę zakupić? Właściwie pokochałam chyba cienie żółte i zielone na odległość Chociaż nie umiem się ładnie pomalować cieniami to czuję potrzebę kolekcjonowania szczególnie tych kolorów i wszelkich pędzli do cieni Straszne te manie...
myślę, ze to na pewno zaowocuje
też nie używałam nigdy zdecydowanych kolorów ale proszę, paletki sping i lavender pokochałam
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-05, 14:11   #4059
evelinek_r
Wtajemniczenie

Yaminishi, przez twoje swatche muszę mieć Sprunga
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-05, 14:12   #4060
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Rzeczywiście piekne te kolorki Tylko żółty mi w sumie nie pasuje, ale dlatego, że mi źle w żółtym
Rzabbko Tobie będzie pięknie i w tym różu i w zieleni

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-05-05, 14:12   #4061
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

Cytat:

ale śliczne kolory no i znowu zachorowałam
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Stary 2009-05-05, 14:13   #4062
yaminishi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
sliczne kolorki
A na żywo wyglądają jeszcze lepiej

Cytat:
Właśnie myślałam o Tobie kiedy rodziło się we mnie uczucie sympatii do tej żółci i zieleni Ja też nie potrafię się jakoś rewelacyjnie pomalować a niestety pędzelki EDM mi tego nie ułatwiają
Eye Kabuki sprawdza się u mnie przy korektorze (pod oczy i w okolice nosowe np. skrzydełka) oraz do jasnych cieni na powieki i łuk brwiowy.
Z kolei Eye Shadow jest jakby zbyt duży i płaski dla takiego nowicjusza jak ja (i do tego osypuje mi cienie )
Chyba rozejrzę się za jakimiś pędzelkami z CS, a co do EDM to mam już parę faworytów cieniowych do następnego zamówienia...

O a może ktoś słyszał by mieli wprowadzić nowe pędzelki z EDM ??(marzy mi się kolekcja wyłącznie bambusowych rączek...)

Ja tu jeden post klecę(i zamiatam przy okazji) a wy już tyle na stukałyście
evelinek_r jeśli masz ochotę na odsypkę to pisze, wkońcu mam u Ciebie dług wdzięczności

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2009-05-05 o 14:16
yaminishi jest offline  
Stary 2009-05-05, 14:40   #4063
nnnati
Przyczajenie

Właśnie zaczęłam swoją przygodę z minerałami EDM. Prawie 3 tyg temu po przeczytaniu pozytywnych komentarzy zamówiłam w przypływie euforii 3 paczki sampli. Co dziwne mimo, że zamawiane były w tym samym dniu to tydzień temu dostałam tylko 2 ostatnie zamówienia, a pierwszego jak nie było tak nie ma. Zastanawiam się jak to możliwe, bo pewnie szły tą samą drogą. Wiecie dziewczyny czy jeśli zamawiałam [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Natalia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Natalia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]USPS (First Class Mail International Package) w razie gdyby paczka nie przyszła wyślą mi nowe sample? Ten pierwszy zestaw był w dodatku najbardziej przemyślany

Koniec marudzenia. Zacznę od moich pierwszych wrażeńMinerałki są ogólnie fajne. Ładnie wyrównują koloryt, nie tworzą maski no i przede wszystkim są naturalne, więc jak wracam do domu nie mam od razu parcia do łazienki by zmyć tapete z twarzy, jak to bywało przy chemicznych podkładach. Minusem jest to, że na mojej buzi dość szybko się ściarają a po długich spacerach zaczynają się lekko ważyć w zagłębieniach. Fakt, nie nakładałam primera, a możliwe, że on podtrzymuje efekt. Podkład nakładam na mokro spryskując pędzel tonikiem naturalnym ziaja pro (na allegro można zamówić). W sumie dopiero zaczynam się uczyć jeśli chodzi o aplikacje. Pędzel mam taki sobie, kabuki essence, jest niestety dość sztywny i też może zamiast ładnie wtopić minerały w cere bardziej je rozciera. Marzy mi się flap top Zastanawiam się gdzie można go dostać poza EDM, bo chcialabym go nabyć jak najszybciej.

W drodze są jeszcze próbki lumiere i joppa, więc jak dojdą to napiszę porównanie i wkleję jakieś fotki.

Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

sorki za te magiczne znaki, nie wiem jak to się mogło stać!?
nnnati jest offline  
Stary 2009-05-05, 14:41   #4064
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez nnnati Pokaż wiadomość
Właśnie zaczęłam swoją przygodę z minerałami EDM. Prawie 3 tyg temu po przeczytaniu pozytywnych komentarzy zamówiłam w przypływie euforii 3 paczki sampli. Co dziwne mimo, że zamawiane były w tym samym dniu to tydzień temu dostałam tylko 2 ostatnie zamówienia, a pierwszego jak nie było tak nie ma. Zastanawiam się jak to możliwe, bo pewnie szły tą samą drogą. Wiecie dziewczyny czy jeśli zamawiałam [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Natalia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Natalia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]USPS (First Class Mail International Package) w razie gdyby paczka nie przyszła wyślą mi nowe sample? Ten pierwszy zestaw był w dodatku najbardziej przemyślany

Koniec marudzenia. Zacznę od moich pierwszych wrażeńMinerałki są ogólnie fajne. Ładnie wyrównują koloryt, nie tworzą maski no i przede wszystkim są naturalne, więc jak wracam do domu nie mam od razu parcia do łazienki by zmyć tapete z twarzy, jak to bywało przy chemicznych podkładach. Minusem jest to, że na mojej buzi dość szybko się ściarają a po długich spacerach zaczynają się lekko ważyć w zagłębieniach. Fakt, nie nakładałam primera, a możliwe, że on podtrzymuje efekt. Podkład nakładam na mokro spryskując pędzel tonikiem naturalnym ziaja pro (na allegro można zamówić). W sumie dopiero zaczynam się uczyć jeśli chodzi o aplikacje. Pędzel mam taki sobie, kabuki essence, jest niestety dość sztywny i też może zamiast ładnie wtopić minerały w cere bardziej je rozciera. Marzy mi się flap top Zastanawiam się gdzie można go dostać poza EDM, bo chcialabym go nabyć jak najszybciej.

W drodze są jeszcze próbki lumiere i joppa, więc jak dojdą to napiszę porównanie i wkleję jakieś fotki.

Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

sorki za te magiczne znaki, nie wiem jak to się mogło stać!?
flaty są na allegro, ale przepłacasz 2-3 razy w porównaniu jakbyś kupiła w zbiorowym kicie na zamówieniach zbiorowych.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-05, 14:42   #4065
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

yaminishi- zostałam skuszona i muszę zamówić te kolorki Pędzli z EDMu do oczu nie mam ale z CS właśnie fruną. Oczywiście są na mojej wishliście więc to tylko kwestia czasu Szczególnie eye kabuki...
Rozi- ja już je na odległość kocham weszłam właśnie w celu pooglądania pędzelków na blusche.com (liczyłam durna na to że eye kabuki będzie tańszy ale wcale go nie ma ) i trafiłam na zakładkę z cieniami Oczywiście moja wishlista powiększyłą się o 6 cieni zgadnijcie jakie kolory? Same żółte, zielone i niebieskie
Postaram się dziś zrobić zdjęcie tych kolorków z EDMu bo jak dla mnie są przecudowne! A jeszcze big zamiast sampela z cienia 10 items or less To mi się udało- chyba specjalnie chcieli mnie pogrążyć

Stary 2009-05-05, 14:48   #4066
rozwielitka

Cytat:
yaminishi- zostałam skuszona i muszę zamówić te kolorki Pędzli z EDMu do oczu nie mam ale z CS właśnie fruną. Oczywiście są na mojej wishliście więc to tylko kwestia czasu Szczególnie eye kabuki...
Rozi- ja już je na odległość kocham weszłam właśnie w celu pooglądania pędzelków na blusche.com (liczyłam durna na to że eye kabuki będzie tańszy ale wcale go nie ma ) i trafiłam na zakładkę z cieniami Oczywiście moja wishlista powiększyłą się o 6 cieni zgadnijcie jakie kolory? Same żółte, zielone i niebieskie
Postaram się dziś zrobić zdjęcie tych kolorków z EDMu bo jak dla mnie są przecudowne! A jeszcze big zamiast sampela z cienia 10 items or less To mi się udało- chyba specjalnie chcieli mnie pogrążyć
a to jedni. Właśnie sprawdziłam na stronie to zamówienia, na 100% było wrzucone i zapłacone sample
eye kabuki to must have. Nie używam tego określenia ot tak
A jak korektor aussie? Ja dziś wymyśliłam nowy sposób jego aplikacji, wysypałam odrobinkę na wieczko, pogmerałam LHK i tak nałożyłam na całą powiekę i pod oczy jednym paćnięciem- wyszło lepiej niż kiedykolwiek.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-05, 15:04   #4067
evelinek_r
Wtajemniczenie

Yaminishi, ja bardzo chętnie, ale nie zniosłabym odbierania Ci radości z nowych nabytków, zresztą nie opłaca się wysyłać jednej próbki:p I przestań już s tym długiem wdzięczności. Chcesz się odwdzięczyć, to wrzuć makijaż zrobiony kolorkami z tej paletki i żadnego narzekania, że nie umiesz się malować. Cathy też mówi, że nie umie cieniować, a efekty wszystkie możemy podziwiać
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-05, 15:15   #4068
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a to jedni. Właśnie sprawdziłam na stronie to zamówienia, na 100% było wrzucone i zapłacone sample
eye kabuki to must have. Nie używam tego określenia ot tak
A jak korektor aussie? Ja dziś wymyśliłam nowy sposób jego aplikacji, wysypałam odrobinkę na wieczko, pogmerałam LHK i tak nałożyłam na całą powiekę i pod oczy jednym paćnięciem- wyszło lepiej niż kiedykolwiek.
Sama sprawdziłam na wydruku z zamówienia co mi przysłali i sample jak nic- albo skończył im się ten cień w wersji sample albo się pomylili albo Cię lubią Picnic już jest jako sample i różnica spoora.
Co do korektora- juz teraz wiem dlaczego tak go zachwalałaś Pearl beige poszedł w odstawkę tym samym wybijając aussie na pierwsze miejsce Do niego to koniecznie Eye Kabuki muszę zamówić jeszcze w maju to odpłynę do reszty
Pokochałam EDM miłością bezwarunkową i nieskończoną

Stary 2009-05-05, 15:47   #4069
IlonaP
Zakorzenienie

hm, ładny ten Butterfly i Dandelious też, no i żałuję że nie fundnęłam sobie Sprung

dziś testowałam kolejny odcień podkładu i prawie znalazłam odpowiedni - prawie, bo jest odrobinę za ciemny, ale wreszcie twarz nie odcina mi się od szyi na jakiś konkretny kolor
także co jest w tonacji Beige - Fairly Light ale ciut jaśniejsze, albo czym go rozbielić, bo ten to się nada jak złapię jeszcze więcej opalenizny a przy filtrach to będzie nie dużo więcej
Stary 2009-05-05, 15:58   #4070
ememems
Raczkowanie

czy obecnie jest tworzony jakiś zbiorowy kit? bo jak tak to bardzo chętnie się dołączę tylko nie wiem do kogo mam się z tym zgłosić
ememems jest offline  
Stary 2009-05-05, 16:01   #4071
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez ememems Pokaż wiadomość
czy obecnie jest tworzony jakiś zbiorowy kit? bo jak tak to bardzo chętnie się dołączę tylko nie wiem do kogo mam się z tym zgłosić
skocz na zamówienia zbiorowe.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-05, 16:13   #4072
yaminishi
Zadomowienie

evelinku_r przyznam szczerze, że na fali entuzjazmu, tuż po otrzymaniu pierwszych cieni z EDM krążył mi po głowie pomysł zrobienia makijażu na nasze forum... Może kiedyś...

No to dzień upłynie mi pod znakiem strzelania fotek.
Oto darmowy zestaw cieni z jojobą, który można było otrzymać z okazji świąt bodajże.
Kto nie ma niech nie żałuje, cienie wyjątkowo blado wyglądają na powiece A szkoda bo w słoiczkach prezentują się ciekawie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8019.jpg (68,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8024.jpg (100,2 KB, 62 załadowań)
Stary 2009-05-05, 16:15   #4073
mary poziomkowa
Zakorzenienie

Hej, Minerałoholiczki))

dawno mnie tu nie było, zaniedbałam też minerały [na co dzień z minerałów uzywam tylko różu], jednak postanowiłam wrócic na łono forum. Wieczorem składam zamówienie na nowe EDM, pozostaję przy samplach, ale zamierzam zamówic pędzle - do cieni, do różu, kabuki do pudru i pewnie twinsa dla mojego Flatty'ego

ależ mam do nadrobienia czytania!

pozdrowienia dla Was

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline  
Stary 2009-05-05, 16:20   #4074
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
evelinku_r przyznam szczerze, że na fali entuzjazmu, tuż po otrzymaniu pierwszych cieni z EDM krążył mi po głowie pomysł zrobienia makijażu na nasze forum... Może kiedyś...

No to dzień upłynie mi pod znakiem strzelania fotek.
Oto darmowy zestaw cieni z jojobą, który można było otrzymać z okazji świąt bodajże.
Kto nie ma niech nie żałuje, cienie wyjątkowo blado wyglądają na powiece A szkoda bo w słoiczkach prezentują się ciekawie.
oj i tak żałuję, bo to moje ulubione kolory ale ta zieleń wydawała mi się taka złamana khaki a na fotce wpada w taki kolorek jakiego szukam
Stary 2009-05-05, 16:21   #4075
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
Mam jeszcze winged butter o glow no i beige neutral semi matt
zrobiłam Ci fotkę odcieni, o które prosiłaś.. Na szybko, ale mniej więcej widać, co jak wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porownanieedm.jpg (42,5 KB, 196 załadowań)
cathy jest offline  
Stary 2009-05-05, 16:27   #4076
alkaxy
biegam dla Zabawy

Pomarudzić trochę muszę i pokornie poprosić o poradę kolorystyczną:

W Fawn to ja jednak blado wyglądam i trochę jakbym chora była(ale w zimie tak wyglądam, więc się przyda), w paskowym teście faktycznie trochę odcina się od skóry i ciut za żólty jest ( moja skóra taka bardziej złoto-pomarańczowa).

Perfect- prawie perfect, ale tyci-tyci za ciemny, ale odcień bardzo fajny, taki beżyk na mnie, trochę neutralizuje żółty odcień mojej twarzy, fajny efekt.

Buff Light Neutral - za ciemny.

Myślę o żeby zamówić:
-Buff fairly light neutral
-sweet almond
-winged butter - na wypadek jakbym się opaliła

korektor - multi- intensive - może być do ukrycia przebarwień? (bo intensive fair zdecydowanie za blady)

Jak to coś pomoże bosko na mnie wygląda Light Medium Warm (FF) z Lumiere.
http://www.lumierecosmetics.com/prod...arm-91-76.html
alkaxy jest teraz online  
Stary 2009-05-05, 16:46   #4077
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Alkaxy- skoro już jestem przy pstrykaniu fotek, to zrobiłam i Tobie
Porównanie Light Medium Warm Lumiere do tych kolorow, o których wspomniałaś (niestety, fairly już nie mam )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg light-medium-warm.jpg (57,6 KB, 121 załadowań)
cathy jest offline  
Stary 2009-05-05, 17:04   #4078
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Alkaxy- skoro już jestem przy pstrykaniu fotek, to zrobiłam i Tobie
Porównanie Light Medium Warm Lumiere do tych kolorow, o których wspomniałaś (niestety, fairly już nie mam )
Bosko, dzięki
W szoku jestem trochę Nie zdawałam sobie sprawy o ile Fawn jest jaśniejszy.
To jest formuła FF z Lumiere, bo tam odcienie się trochę różnia?
alkaxy jest teraz online  
Stary 2009-05-05, 17:06   #4079
AdaD
Raczkowanie

GG do AdaD

Cathy dzięki, już na nie patrze i zamawiam sample , dziekuje !
EDIT:
o matko , light olive wyglada zupełnie inaczej niz na zdjeciu EDM.. jakis taki pomarańczwy ?? , perfect też inny ! sweet almond ładny ale troche jasny, nie wiece może czy light almond jest ciemniejszy od niego?

Edytowane przez AdaD
Czas edycji: 2009-05-05 o 17:20
AdaD jest offline  
Stary 2009-05-05, 17:17   #4080
kyrelee
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Czy i ja moge prosić o pomoc w kwestii wyboru podkładu? Za diabła nie potrafię określić swojego typu kolorystycznego.
Mam piwne oczy i jestem szatynką, w tej chwili lekko złapało mnie słońce. Osobiście obstawiam medium beige neutral ale taki ze mnie fachowiec jak...
Nie potrafię wstawić większej fotki póki co więc tutaj jest link:
http://picasaweb.google.pl/kyrelee/J...COfDs4uynNOtRA#

Edytowane przez kyrelee
Czas edycji: 2009-05-05 o 17:18 Powód: mała fotka
kyrelee jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości