Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-12, 11:33   #4531
faa
Zakorzenienie

GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a ten puder ryżowy to stosujecie jako primer?
ja tak

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline  
Stary 2009-05-12, 11:34   #4532
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
można jako primer, można jako wykończeniowy

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-05-12, 11:34   #4533
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Cytat:
i na wykończeniówkę też

edit: Dominiko, znowu! normalnie telepatia czy cuś
Stary 2009-05-12, 11:43   #4534
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
i na wykończeniówkę też

edit: Dominiko, znowu! normalnie telepatia czy cuś
jakieś fluidy

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-05-12, 15:33   #4535
86Paula
Zakorzenienie

fairly summer w formule matte wydaje sie w sloiczku strasznie zolty... ale na twarzy taki nie jest, nawet fajnie sie wtopil i sie nie odcina. szkoda ze ta formula nie jest dla mnie najlepsza... jednak nie kryje najlepiej i wlazi w pory
a jeszcze probowalam light medium (int) i na reku wydaje sie ciemny ale na twarzy fajnie wyglada.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-05-12 o 15:35
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-12, 16:22   #4536
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

a ja cały czas "żyję" z mieszanką golden light + soft buttered peach, teraz chciałabym zamówić pełnowymiarowe opakowanie ale nie wiem, jaki kolor (jeden) będzie najblizszy temu połączeniu

pink tan nawet nawet, ale troszkę za jasney i za różowy, może medium beige neutral ? chociaż on troszke za ciemny na buzi...

zobaczymy jak się opalę, medium beige bedzie chyba wtedy dobry

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-05-12, 16:22   #4537
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Dla zainteresowanych pędzle mają się pojawić 22maja
foxxxy jest offline  
Stary 2009-05-12, 16:27   #4538
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych pędzle mają się pojawić 22maja
akurat jak wyleczę urodzinowego kaca
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-12, 16:31   #4539
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
akurat jak wyleczę urodzinowego kaca
dzieki tobie wlasnie sobie przypomnialam ze moja mama ma dzisiaj urodziny :szok ze JA zapomnialam...ide do niej zadzwonic
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-12, 16:56   #4540
tootsie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mój LHK od 2 miesięcy gubi włoski. Na moje oko to z minimum 400 mu wypadło od tego czasu, ale nadal niewiele po nim widać tego ubytku, więc nie mam co fotografować. Mam jeszcze miesiąc na reklamację i prawdę mówiąc mam nadzieję, że do tego czasu się rozpadnie, bo nie lubię go używać
Z mojego aż tyle włosów nie wypada, więc nie czepiam się już . Nie podoba mi sie jednak włosie na obrzeżach, które wygląda jak złamany włos. Naładuję akumulatorki i wrzucę poglądową fotkę.

tootsie jest offline  
Stary 2009-05-12, 17:19   #4541
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Z mojego aż tyle włosów nie wypada, więc nie czepiam się już . Nie podoba mi sie jednak włosie na obrzeżach, które wygląda jak złamany włos. Naładuję akumulatorki i wrzucę poglądową fotkę.
Spróbuj potraktować go odżywką do włosów po praniu. Swoja drogą, to dziwne, "złamane" włoski pojawiają się zwykle na pędzlach gorszej jakości, nie spodziewałabym się tego po EDM.
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-12, 17:34   #4542
IlonaP
Zakorzenienie

a ja dostałam wczoraj następne pędzelki EDM, i nawet w trakcie prania i po nic nie wypadło
poprzednie też maja się wyśmienicie odpukać
Stary 2009-05-12, 18:04   #4543
Dominicana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a ja dostałam wczoraj następne pędzelki EDM, i nawet w trakcie prania i po nic nie wypadło
poprzednie też maja się wyśmienicie odpukać
mi z mojego handleda wypadaja wloski, a szkoda
kupie chyba jeszcze jednego, moze bedzie lepiej sie sprawowac...
Dominicana jest offline  
Stary 2009-05-12, 18:35   #4544
magdolena
Zakorzenienie

z mojego nawet jeden wlos nie wypadl. za to po bokach moze nie tyle co polamane, ale 'rozwichrzone' sa po wyschnieciu.
Stary 2009-05-12, 20:12   #4545
evelinek_r
Wtajemniczenie

Przyszła moja paczka z EDM z pędzlami i rozświetlaczami Zacznę od tyłu, czyli od lip balma. Pierwsze skojarzenie po nałożeniu na usta- dentysta Co do plusów, to rzeczywiście bardzo dobrze nawilża i wcale się nie lepi. Poza tym daje burżujkowy efekt "smyrania po ustach". Uwielbiam to. O rozświetlaczach będę mogła powiedzieć coś więcej dopiero za kilka dni, jak je przetestuję w świetle dziennym. Zamówilam: Champagne, Wet Sand i Sparkle Beige. Tak żałuję, że nie mam normalnego aparaty, tylko ten w telefonie, pokusilabym się o porównanie.

Odnośnie pędzli:
- Baby kabuki- to naprawdę jest króliczy ogonekKupiłam go z zamiarem nakladania rozświetlacza, ale szczerze mówiąc jest tak malutki, że nie wiem, czy da radę Będzie testing.
- Angled- niesamowicie gęsty, bardziej zbliżony do flata, niż LHK. Ciężko mi będzie nałożyć nim róż, szczególnie że w 95% dysponuję ciemnymi. Jak nie na róż, napewno nada się do rozświetlacza, więc tak czy tak, leżał nie będzie.
- Skunks- moje odkrycie. Zasugerowałam się pozytywną opinią Rozwielitki na jego temat (mam nadzieję, że nic nie pomyliłam) i rzeczywiście jest taki fajniutki, jak sobie wyobrażałam. Na razie próbowałam go na sucho, tzn. bez różu, ale już widę, że nada się idealnie. Okazalo się, że długość włosków wcale nie przeszkadza, poza tym, czuję się jak pół-profesjonalistka- wiecie, te dłuuugie pędzle. Myślalam, że będzie rzadszy, a on wcale taki przetrzepany nie jest. Taki akurat.

Tak się cieszę, w sumie niedawno składalem zamówienie, kilka dni przed tym, jak ogłosili braki pędzli i po cichu obawiałam się dostać tylko połowę kita. A z osobistymi żalami idę na plotkowy. O!
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-12, 20:16   #4546
rozwielitka

tak tak, to ja uwielbiam skunksika! bez niego nie nałożyłabym teraz żadnego różu, no może te tradycyjne lepiej nakłada LHK
do rozświetlaczy też jest świetny no i swoje ciemne róże odkryjesz na nowo.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-12, 20:29   #4547
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
cathy, ja mogę służyć sandy fair, fair neutral i fairly light neutral
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cathy pomogę jak mogę i czym mam
dzięki dziewczyny
jak zrobię listę tego, co mam, to będę się do Was uśmiechać o poratowanie tym, czego nie mam
cathy jest offline  
Stary 2009-05-12, 20:29   #4548
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
tak tak, to ja uwielbiam skunksika! bez niego nie nałożyłabym teraz żadnego różu, no może te tradycyjne lepiej nakłada LHK
do rozświetlaczy też jest świetny no i swoje ciemne róże odkryjesz na nowo.
Tak właśnie myślałam Do tej pory róże nakładałam rzadkim rossmannowym, ale włoski w nim zaczęły mi się łamać, a poza tym przyjemność z użytkowania nieporównywalnie większa Powtórzę to po raz n-ty, ale pędzlami z EDM (i CS) mogłabym się miziać cały czas. To nowa jakość w długiej historii pędzli
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-12, 20:33   #4549
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Ewelinku chapmagne jest cudowny! Nic tak pięknie nie rozświetla jak toto no jestem po prostu zachwycona.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-05-12, 20:35   #4550
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Tak właśnie myślałam Do tej pory róże nakładałam rzadkim rossmannowym, ale włoski w nim zaczęły mi się łamać, a poza tym przyjemność z użytkowania nieporównywalnie większa Powtórzę to po raz n-ty, ale pędzlami z EDM (i CS) mogłabym się miziać cały czas. To nowa jakość w długiej historii pędzli
ja wczoraj mialam w lapkach przez moment skunksa bo byl we wspolnym zamowieniu, ale go nie probowalam ale wygladal fajnie i tez teraz o nim mysle. bo albo on albo cs-owy duo fiber...albo z biegiem czasu oba na raz
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-12, 20:40   #4551
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

A mnie EDM nie lubi.... Próbki idą już baaardzo długo, poza tym zniknęły wszystkie pędzle, którymi byłam zainteresowana, nawet już nie ma LHK, mam nadzieję, że skunks nie zniknie... Poczekam do 22, a jak ich nie będzie, to się obrażę na EDM i wezmę pędzle z Costal...
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-05-12, 20:47   #4552
86Paula
Zakorzenienie

a baaardzo dlugo to ile? bo do mnie najszybciej to po 8 dniach doszly a pierwsze to chyba po 14 dniach, grupowe pierwsze tez teraz 2 tygodnie szlo.
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-12, 21:00   #4553
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a baaardzo dlugo to ile? bo do mnie najszybciej to po 8 dniach doszly a pierwsze to chyba po 14 dniach, grupowe pierwsze tez teraz 2 tygodnie szlo.
Mija już 12 dzień Ale ja niecierpliwa strasznie jestem, ja już je chcę...

I chcę te pędzle, a tu taki zonk...
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-05-12, 21:09   #4554
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny
jak zrobię listę tego, co mam, to będę się do Was uśmiechać o poratowanie tym, czego nie mam
wal jakby co, przysłużę się nauce

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
to zupełnie inna jakość nakładania makijażu, teraz zrobiłam sobie rytuał

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ewelinku chapmagne jest cudowny! Nic tak pięknie nie rozświetla jak toto no jestem po prostu zachwycona.
popieram!
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-12, 21:14   #4555
86Paula
Zakorzenienie

ja tez lubie champagne... ale do tej pory balam sie troche klasc go na twarz z powodu braku odpowiedniego pedzla, choc angledem troche jeszcze sie tez boje hehe ale sprobuje. poza tym doleciala do mnie probka sparkle beige i tez mi sie bardzo podoba.
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-12, 21:30   #4556
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
ja tez lubie champagne... ale do tej pory balam sie troche klasc go na twarz z powodu braku odpowiedniego pedzla, choc angledem troche jeszcze sie tez boje hehe ale sprobuje. poza tym doleciala do mnie probka sparkle beige i tez mi sie bardzo podoba.
Szampanka uwielbiam, dlatego chciałam spróbować pozostałej dwójki. Nie mogę żyć bez rozświetlaczy
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-12, 22:04   #4557
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Do champagne używam zwykłago pędzla Essence - jest niesamowicie miękki i delikatny. Cudo za 9,9 zl nie robi plam, placków itp.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-05-12, 22:14   #4558
cathy
Organizatorka

GG do cathy

champagne najlepiej moim zdaniem nakłada się jakimś stippling brushem (czyli mówiąc po ludzku, pędzlem do stemplowania), bo wtedy gubi nieco tych drobinek i zostaje taki fajny lekki błysk, który nawet ludziom w pracy po oczach nie bije ..
cathy jest offline  
Stary 2009-05-13, 00:06   #4559
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Jako że po mału zbliza sie koniec częsci II wątku. Mam taką sugestie aby pierwsze posty część III były bardziej uproszczone i realne.

Przeglądam 1 post i niektóre informacje są mylące, np. koszt wysyłek Free Sample od dawna jest 4,60 a od dziś nawet 4,68$ a nie ok. 4,50$ jak jest podane.

Sądze ze lepiej też będzie jeśli rejestracja i sposób zamówienia bedzie odrazu podany w zdjęciach, a nie jak teraz linki odsyłające do zdjęć. Nowa wizazanka patrzy na pierwszy post i widzi zdjęcia (to przykuwa uwagę.) a przez co zamawia nie pytając jak to się robi.

Powinniśmy wkleić zdjęcia pędzli a do nich opis . Każdy bedzie odrazu wiedział który do czego służy.

Powtarzajace sie pytania powinny być bardziej przejrzyste. Według mnie jest to zlepione w jedną całość.

Powinniśmy też zrobić kategorie podkadow a w niej zdjecia poszczególnych kolorów. Np. kategoria Beige a w niej zdjecia wszystkich podkładów w tej kategori. Jest nas tak duzo że na pewno damy radę zrobić zdjecie każdego podkladu. Puźniej możemy sie rozwinąć i dodawać zdjęcia każdego podkładu w róznych formułach.

To wszystko byłoby pomocne dla nowych fanek EDM ale też i dla nas samych.

Co o tym myslicie? Mało tu sie udzielam raczej wiecej czytam. Na wątku są wieksze autorytety niż ja ale postanowiłam napisać moje spostrzeżenia.
Kilka uwag na szybko:
  • Cena "około 4,50$" za zestaw sampli jak najbardziej odpowiada cenie 4,60$, a nawet 4,68$. Poza tym niektóre osoby pisały, że płacą różnie, w zależności od tego czy włożą do koszyka podkład olive fair czy nie. Tak więc nie widzę w tej informacji błędu, ale oczywiście w nowej części można tą wartość zmienić.
  • Uściślij proszę o co chodzi z tą większą przejrzystością najczęściej zadawanych pytań. Bo jako że powtarzają się one bardzo, bardzo, bardzo (aż do znudzenia) często, staramy się, by odpowiedzi na nie były w pełni wyczerpujące. Jak je okroimy, to będą się znów nagminnie przewijać te same pytania. W związku z tym proszę o bardziej szczegółowe wskazówki.
  • Najważniejsze chyba: post może zawierać maksymalnie 10 000 znaków. W chwili obecnej jest już osiągnięte maksimum, jeżeli dorzucimy tak jak piszesz zdjęcia wszystkich kolorów i formuł podkładów to ni jak pierwszy post tego nie udźwignie.

Dziękuję Ci za uwagi i czekam na więcej szczegółów.

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Ten album po mojemu nie spełnia swojej funkcji. Byłam na nim tylko 2 razy. Otworz strone , zaloguj się, najdź zdjęcie to zajmuje czas. Jak chcem jakis kolor podkładu znaleźdź szukam na google.

pastereczka masz rację trzeba poczekać na nową stronę.

Tak jak myślałam zostałam przegłosowana. Nic sie nie zmieni w 1 poscie, szkoda
Moim zdaniem album świetnie spełnia swoją funkcję. Uważam, że umieszczanie wszystkich zdjęć i formuł w pierwszym poście mija się z celem, zwłaszcza jeżeli zdjęcia miałby robić każdy (różne oświetlenia, ustawienia aparatu prowadziły by do wielu przekłamań). Dlatego świetny się tu wydaje pomysł cathy na zebranie tego przez nią "w jedną kupę" - to dopiero będzie pomocne zestawienie.

Trzecia część wątku powstanie po 5 tys. postów zgodnie z zaleceniami administratorów, ale to nie znaczy przecież, że pierwszego posta nie będzie można edytować i uaktualniać.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-05-13 o 00:09
frantic jest offline  
Stary 2009-05-13, 00:43   #4560
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Moim zdaniem album świetnie spełnia swoją funkcję. Uważam, że umieszczanie wszystkich zdjęć i formuł w pierwszym poście mija się z celem, zwłaszcza jeżeli zdjęcia miałby robić każdy (różne oświetlenia, ustawienia aparatu prowadziły by do wielu przekłamań). Dlatego świetny się tu wydaje pomysł cathy na zebranie tego przez nią "w jedną kupę" - to dopiero będzie pomocne zestawienie.
no to skoro już mowa o zestawieniu, do którego się przymierzam, to wklejam listę podkładów, które posiadam:
Warm
Soft Butter Peach
intensive
Golden
Fawn
matte
Golden
Light semi matte
Golden
Light matte (big)
Golden
Light intensive (big)
Golden
Light o glo (big)
Golden
Winged Butter intensive
Golden
Winged Butter o glo (big)
Golden
Winged Butter semi matte (big)
Beige

Light Medium intensive
Light Medium semi matte
Medium Beige Neutral intensive
Light Tan intensive
Buff
Light Neutral intensive (big)
Light Neutral o glo
Perfect o glo
Beige Neutral intensive
Beige Neutral matte
Fairly Summer intensive
Cool
Multitasking o glo
Olive
Light Olive intensive
Olive
Golden Medium intensive
Olive
Sweet Almond intensive
Olive
Sweet Almond o glo (big)
Olive
Sandy Olive intensive
Olive
Light Martian intensive
Olive
Neutral intensive

Jeżeli macie na zbyciu jakieś malutkie odsypki podkładów, których nie wymieniłam, a chcecie pomóc w tworzeniu zbiorowego zestawienia wszystkich odcieni podkładów EDM, to zapraszam do podzielenia się (śladowe ilości proszku, tylko po to, żeby zrobić swatche do zestawienia- nie zbieram podkładów (informacja dla dla niewtajemniczonych ), wszystkie odcienie, które miałam ochotę wypróbować na sobie, już wypróbowałam i nie szukam sposobu, by sobie przetestować nowe )
Będę wdzięczna ( i myślę, że nie tylko ja ) za każdą pomoc...
Jak już będę miała komplet, zrobię fotki, wraz z opisami odcieni ze strony EDM. Takie zestawienie ma sens tylko wtedy, kiedy zdjęcia zrobię tego samego dnia, w tym samym oświetleniu..
cathy jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości