Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-20, 16:18   #4951
sunprince
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

fairly summer jest ciemniejszy od perfect

jak zwykle piszę o formułach intensive

wrzucam kolejny raz fotkę, gdzie widać, że FS jest ciemniejszy od perfect
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,5 KB, 149 załadowań)
Stary 2009-05-20, 16:30   #4952
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

gajkin- ja przetestowałam większość z jasnych odcieni z kategorii buff i beige zatrzymując się na linen, ivory i light neutral latem. Wydaje mi się, że lepiej jak zrównasz twarz do szyi tak, żeby makijaż nie był widoczny. Zamów może zestaw sampli z podkładami w kolorach: linen, fairly summer i coś tam jeszcze może multitasking. Zależy też jakiej formuły używasz bo powiem szczerze, że linen w matte i intensive się różnią w słoiczku troche- na twarzy minimalnie ale ja różnicę zaczęłam z czasem zauważać Poza tym co człowiek to opinia

sunprince- na Twoim zdjęciu widać jakby FLN PP był ciemniejszy niż Perfect a na twarzy u mnie perfect jest ciemniejszy niż mój FLN PP

Poza tym zgodzę się z tym, że stare opakowania PP lepsze i cieszę się, że 2 zamówiłam Teraz już się chyba nie zdecyduję pomijając fakt, że moich kolorów nie ma

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-05-20 o 16:33
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-05-20, 16:47   #4953
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
sunprince- na Twoim zdjęciu widać jakby FLN PP był ciemniejszy niż Perfect a na twarzy u mnie perfect jest ciemniejszy niż mój FLN PP
Hm, jak dla mnie on jest odrobinę ciemniejszy. A przede wszystkim ma zupełnie inny odcień, niż różowy Perfect.
Stary 2009-05-20, 17:13   #4954
gajkin
Raczkowanie

no i wzięłam dwa lineny (o-glo i sm - moje dwie ulubione formuły ) oraz multi-tasking + róż snuggle i korektor multi intensive i sunlight; najwyżej zamówi się jeszcze raz

Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline  
Stary 2009-05-20, 17:31   #4955
faa
Zakorzenienie

GG do faa

ja dziś dostałam te nieszczęsne mixing jary duże to jest skubane ale już nie żałuję, że je kupiłam bynajmniej przesypię wszystkie proszki w to no i jestem w szoku, że tak szybko bo zamawiałam 11.05
no i wczoraj doszedł zbiorowy kit ale z 4.05 a w nim big vikki's RC

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline  
Stary 2009-05-20, 17:48   #4956
joanaros
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja dziś dostałam te nieszczęsne mixing jary duże to jest skubane ale już nie żałuję, że je kupiłam bynajmniej przesypię wszystkie proszki w to no i jestem w szoku, że tak szybko bo zamawiałam 11.05
no i wczoraj doszedł zbiorowy kit ale z 4.05 a w nim big vikki's RC
To szybko dotarł Prosimy fotki
joanaros jest offline  
Stary 2009-05-20, 17:50   #4957
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Jestem trochę zawiedzona, to co się stało z moją twarzą można określić słowiem masakra
nie miałam pryszczy, ani żadnych grudek teraz mnie wysypało bardzo po tych minerałakach, przez to stosuje maście na pryszcze i zdaje sobie sprawę że moja cera jest przez to w beznadziejnym stanie, być może to tylko dlatego podkład EDM oraz Lumiere wygląda na mnie krytycznie.

Pozatym nie dobrałam swojego odcienia, gdybym zrobiła zdjęcia, mogłybyście mi coś zasugerować? Nie chcę odstawiać minerałów, planuje cierpliwie poczekać (chodź mam wysyp straszny)

Pomóżcie coś dobrać

poniżej 6 różnych róbek z EDM. A i nie wiem czy u mnie można się sugerować odcieniem szyji przy dobieralniu (na zdjęciach może tak nie widac, ale jest duzo jasniejsza niz twarz i dekold) może kolorem, ale intensywnościa nie, bo podklad jasny jak szyja, jest dla mnie za jasny, przerabialam to i wygladam jak trup (bialy podklad i czerwone przeswity można sobie wyobrazic)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 052009180432b.jpg (142,8 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 052009181012b.jpg (145,7 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 052009180947.jpg (144,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 052009181027.jpg (142,0 KB, 68 załadowań)

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-05-20 o 18:57 Powód: post pod postem
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-05-20, 18:29   #4958
pastereczka
Organizatorka

light medium sprobuj nalozyc na polowe buzi, wyglada na dobry kolor.
Alez masz piękne rysy twarzy

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-20, 18:58   #4959
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
light medium sprobuj nalozyc na polowe buzi, wyglada na dobry kolor.
Alez masz piękne rysy twarzy
pozory Dziękuje

już nałożyłam, wkllejam zdjęcia, co myslisz?? jak dla mnie pasuje, a nie wpadlabym na to! Myslalam że za ciemny

więc 2 pierwsze zdjęcia to Light Beige
drugi policzek (2 kolejne zdjecia)maznełam Light Neutral żeby zobaczyć jak jest mi z kapką żółci

jak nie pasują te odcienie, to może masz pomysł na jakies które by pasowały? Masz świetne oko

edit: swoją drogą zastanawia mnie, czemu ja nie mam takiego krycia jak Wy, może poprostu za dużo do ukrycia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 052009184621.jpg (150,0 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 052009184743.jpg (153,9 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 052009184846.jpg (152,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 052009184907.jpg (154,3 KB, 45 załadowań)

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-05-20 o 19:02
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-05-20, 19:05   #4960
quesadila
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaska405 Pokaż wiadomość
Specjalistki, odcien olive neutral byl dla mnie idealny do poki sie nei opaliłam teraz jest za jasny, jaki proponowałybyście mi olive light czy medium ? mam teraz medium beige neutral ale jest minimalnie za ciemny
Obiecane fotki oliwek, które mam oraz Winged Butter- spoza oliwkowej palety. Light Olive nie ma tyle ziemisto-oliwkowych tonów co Olive Neutral. Sandy Olive też jest ich pozbawione.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OLIWKI.jpg (20,6 KB, 100 załadowań)
quesadila jest offline  
Stary 2009-05-20, 19:09   #4961
faa
Zakorzenienie

GG do faa

ok foto mixing jara w porównaniu do podkładu big
mixing.jpg

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline  
Stary 2009-05-20, 21:04   #4962
leweloff
Raczkowanie

GG do leweloff

pomocy zamowilam probki i flat topa odrazu. maziam sie od dwoch, trzech dni, ale ani sladu spodziewanego krycia. obejrzalam mnostwo filmikow jak nakladac - probowalam i korektor zmieszac z kremem, i psikac pedzel przed zmieszaniem go z podladem, buzie juz w podkladzie. oczywiscie wcieram kolkami. naprawde malutko wysypuje do miseczki, kilka razy - i efekt jest taki, ze jesli rano jest znosnie, to po paru godzinach mam wrazenie, ze nie ma nic. co moge robic zle?
Stary 2009-05-20, 21:33   #4963
nccz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Pearl Beige jest nieznacznie ciemniejszy od Aussie. Dla mnie lepszy jako cień do oczu niż korektor i rozświetlacz, ale mam bardzo jasną cerę. Pearl Sunlight powinien być jaśniejszy niż Aussie, skoro Aussie jest mieszanką matowego Sunlighta i Pearl Beige. A może jako kolejny korektor weź sobie właśnie zwyklego Sunlighta? Bedziesz miała wtedy perłowego Aussie rozświetlająco- rozjaśniającego i klasycznego Sunlighta - rozjaśniającego. I codzienny dylemat, czego dzis użyć
Z własnego doświadczenia proszkowego wiem, że w miesiącu mam dni, kiedy cera na środku twarzy przetłuszcza sie wyjatkowo szybko- wtedy perłowy korektor przebija się przez warstwę podkładu i świecę się jak latarnia na Chiński Nowy Rok. Wolę wtedy matowy Sunlight jako korektor i rozjaśniacz pod oczy. Przez resztę miesiąca Aussie pod oczy, na to podkład i jeszcze raz Aussie na szczyt kości policzkowych. I cieszę się, że mam obydwa.
Dziękuję . Bardzo pomocne. Zamówiłam zwykłego Sunlighta . Kompletnie nie pomyślałam wcześniej o moim problemie ze świecącą się strefą T. Krzywdę bym sobie perłowym korektorem zrobiła . Dzięki!

Złożyłam kolejne zamówienie. Eye Kabuki i Foundation Brush. Trochę się boję, bo jeśli i te dwa pędzle okażą się super, to pewnie patrząc na te, których nie mam, również nie będę mogła się powstrzymać .

Hrhr.. Moje szukanie idealnego podkładu jest coraz śmieszniejsze.

Najpierw byłam pewna, że to Sandy Fair. Po jakimś czasie stwierdziłam, że jest jednak za ciepły i za różowy. Za lepszy uznałam Ivory. I już myślałam, że to mój kolor, kiedy przyszła do mnie próbka z Olive Fair. Najpierw stwierdziłam, że na pewno nie będzie pasować. Ale że nie cierpię swojego różowego odcienia twarzy ( rozległe i intensywne rumieńce; po wf-ie jestem cała w kolorze bordowym z odcieniem sinym ), a reszta ciała wydaje mi się trochę jakby żółtawa, to podoba mi się Olive Fair. Ale jednak nie jestem przekonana, bo robi mi na twarzy taki troszkę mniej zdrowy cień. I zarówno Ivory jak i Olive Fair są trochę za ciemne.
Są też dni, kiedy uwielbiam Fair Neutral. Ale latem to może jednak przesada. Chociaż cerę mam bardzo jasną.
A jeszcze teraz zamówiłam próbkę Linen .
Jednym zdaniem: kompletny chaos . Muszę trochę pomiksować.
Rodzinka już myśli, że zwariowałam . Tym bardziej, że robię kolejne testy i w kółko pytam się każdego, która połowa twarzy wygląda lepiej .
nccz jest offline  
Stary 2009-05-20, 21:35   #4964
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez leweloff Pokaż wiadomość
pomocy zamowilam probki i flat topa odrazu. maziam sie od dwoch, trzech dni, ale ani sladu spodziewanego krycia. obejrzalam mnostwo filmikow jak nakladac - probowalam i korektor zmieszac z kremem, i psikac pedzel przed zmieszaniem go z podladem, buzie juz w podkladzie. oczywiscie wcieram kolkami. naprawde malutko wysypuje do miseczki, kilka razy - i efekt jest taki, ze jesli rano jest znosnie, to po paru godzinach mam wrazenie, ze nie ma nic. co moge robic zle?
może spróbuj użyć primera i pudru wykańczającego
lukrecja222 jest offline  
Stary 2009-05-20, 21:48   #4965
leweloff
Raczkowanie

GG do leweloff

mam, uzylam juz (przed i po nalozeniu podkladu) i nic a pod oczami musze uzywac dermacolu, bo korektor nie dosc, ze nie zakrywa, to podkresla zmarchy mimiczne.
Stary 2009-05-20, 21:54   #4966
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
pozory Dziękuje

już nałożyłam, wkllejam zdjęcia, co myslisz?? jak dla mnie pasuje, a nie wpadlabym na to! Myslalam że za ciemny

więc 2 pierwsze zdjęcia to Light Beige
drugi policzek (2 kolejne zdjecia)maznełam Light Neutral żeby zobaczyć jak jest mi z kapką żółci

jak nie pasują te odcienie, to może masz pomysł na jakies które by pasowały? Masz świetne oko

edit: swoją drogą zastanawia mnie, czemu ja nie mam takiego krycia jak Wy, może poprostu za dużo do ukrycia
mysle ze oba sa niezle ale dla Ciebie cos mi sie zdaje ze linen moze byc ideallny

jakim pedzlem nakladasz? bo krycie kiepskie jeszcze
oczywiscie sa firmy z mocniejszym kryciem ale wg mnie to kwestia nakladania

Cytat:
rano ma byc idealnie, a pozniej moze byc znosnie
linie pod oczami podkresla za duza ilosc korektora

wg mnie najwazniejszy jest pedzel i krem jaki byl pod spod, na niektorych albo na golej buzi moze byc kiepsko, polecam za dziewczynami johnsona z watku bazy pod mineraly 10-12zl

Cytat:
Napisane przez nccz Pokaż wiadomość
Dziękuję . Bardzo pomocne. Zamówiłam zwykłego Sunlighta . Kompletnie nie pomyślałam wcześniej o moim problemie ze świecącą się strefą T. Krzywdę bym sobie perłowym korektorem zrobiła . Dzięki!

Złożyłam kolejne zamówienie. Eye Kabuki i Foundation Brush. Trochę się boję, bo jeśli i te dwa pędzle okażą się super, to pewnie patrząc na te, których nie mam, również nie będę mogła się powstrzymać .

Hrhr.. Moje szukanie idealnego podkładu jest coraz śmieszniejsze.

Najpierw byłam pewna, że to Sandy Fair. Po jakimś czasie stwierdziłam, że jest jednak za ciepły i za różowy. Za lepszy uznałam Ivory. I już myślałam, że to mój kolor, kiedy przyszła do mnie próbka z Olive Fair. Najpierw stwierdziłam, że na pewno nie będzie pasować. Ale że nie cierpię swojego różowego odcienia twarzy ( rozległe i intensywne rumieńce; po wf-ie jestem cała w kolorze bordowym z odcieniem sinym ), a reszta ciała wydaje mi się trochę jakby żółtawa, to podoba mi się Olive Fair. Ale jednak nie jestem przekonana, bo robi mi na twarzy taki troszkę mniej zdrowy cień. I zarówno Ivory jak i Olive Fair są trochę za ciemne.
Są też dni, kiedy uwielbiam Fair Neutral. Ale latem to może jednak przesada. Chociaż cerę mam bardzo jasną.
A jeszcze teraz zamówiłam próbkę Linen .
Jednym zdaniem: kompletny chaos . Muszę trochę pomiksować.
Rodzinka już myśli, że zwariowałam . Tym bardziej, że robię kolejne testy i w kółko pytam się każdego, która połowa twarzy wygląda lepiej .
musze Cie zmartwic (i domowników) jeszcze najjasniejszy golden i z Twoich opisow wynika jakoby mogl byc super

szukam Wam filmiku ktory pamietam a dziewczyna miala naprawde slabą cerę, nie to co Wy

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-05-20 o 21:55
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:01   #4967
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
mam, uzylam juz (przed i po nalozeniu podkladu) i nic a pod oczami musze uzywac dermacolu, bo korektor nie dosc, ze nie zakrywa, to podkresla zmarchy mimiczne.
a próbowałaś innych minerałów? Może po prostu EDM nie są dla Ciebie.
Masz tłustą cerę?
lukrecja222 jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:04   #4968
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wg mnie najwazniejszy jest pedzel i krem jaki byl pod spod, na niektorych albo na golej buzi moze byc kiepsko, polecam za dziewczynami johnsona z watku bazy pod mineraly 10-12zl
o jakim kremie konkretnie mowa? bardoz będę wdzieczna jak ktos odpowie

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:15   #4969
leweloff
Raczkowanie

GG do leweloff

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a próbowałaś innych minerałów? Może po prostu EDM nie są dla Ciebie.
Masz tłustą cerę?

nie, innych jescze nie probowalam. mam mieszana w kierunku suchej.

nakladalam narazie na babydream nagietkowy, ale sie swiecilam jak latarenka i na liliputza truskawkowego, ale po nim jakby szybko te mineraly "wyschly". johnson tez dla dzieci?
Stary 2009-05-20, 22:16   #4970
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
o jakim kremie konkretnie mowa? bardoz będę wdzieczna jak ktos odpowie
Johnson's Baby Soothing Naturals krem intensywnie nawilżający. Poczytaj wątek o bazach i kremach pod minerały.
frantic jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:27   #4971
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Johnson's Baby Soothing Naturals krem intensywnie nawilżający. Poczytaj wątek o bazach i kremach pod minerały.
dziekuje już sie biorę za lekturę

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:40   #4972
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
też kupiłam niedawno ten kremik i jak dla mnie jest za tłusty.. świecę się po nim strasznie
lukrecja222 jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:42   #4973
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
też kupiłam niedawno ten kremik i jak dla mnie jest za tłusty.. świecę się po nim strasznie

niemożliwe, to nie może być ten! To najlżejszy krem jaki znam!
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:46   #4974
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Poczytaj wątek o bazach i kremach pod minerały.
przegladam wzdłuż i wszerz wątki mineralne i nie widzę nigdzie takowego wątku ślepa jestem czy on jest jakis ukryty?

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:48   #4975
frantic
Zakorzenienie

Rzeczywiście dość dziwne, opis niepodobny do tego kremu. Ale jak widać każda skóra reaguje inaczej.
frantic jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:49   #4976
magdolena
Zakorzenienie

Cytat:
Jak ja bym uzywala nawilzajacego to po 2 godzinahc by byla latarnia:P Ostatnio zauwazylam ze sie jakos szybciej swiece niz np tydzien temu i troche mnie to martwi, bo uzywam formuly intensive i kaolinu. I nawet jak wezme krem matujacy to niwiele pomaga.
Stary 2009-05-20, 22:50   #4977
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Jak ja bym uzywala nawilzajacego to po 2 godzinahc by byla latarnia:P Ostatnio zauwazylam ze sie jakos szybciej swiece niz np tydzien temu i troche mnie to martwi, bo uzywam formuly intensive i kaolinu. I nawet jak wezme krem matujacy to niwiele pomaga.
może właśnie dlatego, ze za mało nawilżasz skóre. Reakcja na przesuszenie zazwyczaj jest odwrotna, czyli świecenie

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:51   #4978
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
przegladam wzdłuż i wszerz wątki mineralne i nie widzę nigdzie takowego wątku ślepa jestem czy on jest jakis ukryty?
Dzięki Bogu nasze forum ma tylko dwie strony wątków. Naprawdę nie rozumiem już o co tu chodzi.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306684
frantic jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:52   #4979
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

niemożliwe, to nie może być ten! To najlżejszy krem jaki znam!
ten ten sama byłam zdziwiona. Ale używam go na noc i w tej roli spisuje się dobrze Mam bardzo tłustą cerę i praktycznie każdy krem powoduje u mnie świecenie niestety.
lukrecja222 jest offline  
Stary 2009-05-20, 22:59   #4980
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Dzięki Bogu nasze forum ma tylko dwie strony wątków. Naprawdę nie rozumiem już o co tu chodzi.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306684
faktycznie jestem ślepa przeglądałam obie strony chyba z 10 razy. Przepraszam

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-05-21 o 09:49
WinlyEm jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości