Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-01, 10:34   #691
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Czy ktos mial cien Rare Silk? chcialam kremowy, neutralny kolor na codzien. Mam nadzieje, ze nie bedzie zbyt zolty..
ja mam rare silk, jeśli chcesz pranie mogę Ci zrobic odsypkę
nie jest żółty, raczej wpada w szarość.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-01, 10:35   #692
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dziękuję 15 lat to tylko od ślubu, a jesteśmy razem prawie 16,5. Dobra koniec tych plot
My po slubie to raptem 4 lata ale razem tez 16,5

Fumico u mnie sandy fair tez ladnie sie topil ale jednak troche za blada i chyba lekko za zolta w nim jestem, w Ivory jest lepiej choc jeszcze nie idealnie

Po tescie paskowym Perfect pozostal niewidoczny na mojej twarzy, po nalozeniu pedzlem na kawalek twarzy tez ale mam tylko formule o-glow i nie wiem czy bardziej kryjace nie okaza sie za ciemne ale ja lubie mieszac to najwyzej sobie zmiksuje cos z tych dwoch ze szczypta czegos innego
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-03-01, 10:37   #693
pranie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja mam rare silk, jeśli chcesz pranie mogę Ci zrobic odsypkę
nie jest żółty, raczej wpada w szarość.
Dziekuje Rozi, ja juz na niego czekam wiec szkoda zebys sie meczyla z wysylka. Ale w szarosc? Myslalam ze bedzie bardziej kremowy, taka jasna wanilia.. Ech, trzeba bylo brac Joppa EggNog jak radzila Frantic ale tam te cienie sa takie drogie ze mi sie odechciewa
pranie jest offline  
Stary 2009-03-01, 10:43   #694
rozwielitka

Cytat:
Dziekuje Rozi, ja juz na niego czekam wiec szkoda zebys sie meczyla z wysylka. Ale w szarosc? Myslalam ze bedzie bardziej kremowy, taka jasna wanilia.. Ech, trzeba bylo brac Joppa EggNog jak radzila Frantic ale tam te cienie sa takie drogie ze mi sie odechciewa
myślę, że będziesz zadowolona, ta nutka szarości jest leciutka. Rare silk przypomina właśnie jasną wanilię.
Cienie joppa opłacały się jak były po 4,5 z darmową wysyłką
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-01, 12:05   #695
quesadila
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
myślę, że będziesz zadowolona, ta nutka szarości jest leciutka. Rare silk przypomina właśnie jasną wanilię.
Cienie joppa opłacały się jak były po 4,5 z darmową wysyłką
Rare Silk to taki bardziej beżyk, niż kremik. Pranie, jesli masz na myśli wanilię w sensie "MACowym", to możesz się rozczarować. Bliższy wanilii jest Chamomile. Ale jeśli potrzebujesz matowego jasnego cienia do wewnętrznych kącików oczu, albo wyrównania koloru powieki, to będzie ok. Dla mnie on jest zbyt podobny do koloru moich własnych powiek, a matowe cienie EDM są za mnie zbyt "suche" w aplikacji. Tak jakbym nakładała podkład intensive. Wolę perły i shimmery.
quesadila jest offline  
Stary 2009-03-01, 12:23   #696
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Rare Silk to taki bardziej beżyk, niż kremik. Pranie, jesli masz na myśli wanilię w sensie "MACowym", to możesz się rozczarować. Bliższy wanilii jest Chamomile. Ale jeśli potrzebujesz matowego jasnego cienia do wewnętrznych kącików oczu, albo wyrównania koloru powieki, to będzie ok. Dla mnie on jest zbyt podobny do koloru moich własnych powiek, a matowe cienie EDM są za mnie zbyt "suche" w aplikacji. Tak jakbym nakładała podkład intensive. Wolę perły i shimmery.
a dla mnie chamomille wygląda jak pyłek kwiatowy na powiekach, jest słabo napigemntowany, widoczne są jedynie złoto-beżowe drobinki.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-01, 12:31   #697
dudkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Czy ktos mial cien Rare Silk? chcialam kremowy, neutralny kolor na codzien. Mam nadzieje, ze nie bedzie zbyt zolty..
Ja mam
nie jest zolty, niestety nie zrobie zdjecia, nie mam czym
dudkaaa jest offline  
Stary 2009-03-01, 13:01   #698
agna666
Raczkowanie

Pogoda dziś ładna więc postanowiłam cyknąć parę fotek poglądowych, moja ściana trochę psuje efekt kolorystyczny ale ogólnie widać co i jak. Wszystkie niepodpisane formuły to intensive.
Od wczoraj testuję mieszankę kolorystyczną linen+odrobina golden light dla ocieplenia i delikatnego przyciemnienia i muszę stwierdzić że spisuje się naprawdę nieźle. Myslę że to dobry odcień do podrasowania swego jaśniejszego koloru podkładu na "letni". Ponadto dziś postanowiłam wrócić do formuły matte i zdaje się że odkryłam źródło moich problemów - po prostu nie pasuje mi formuła intensive. Matte jest nawet z bliska zupełnie niewidoczna na twarzy, nałożona na stf zmieszany z krzemionką nie wymagał nawet pudrowania (a u mnie każdy podkład ZAWSZE wymaga). Tyle że korektorem musiałam się potraktować znacznie obficiej niż przy intensive. No nic, zobaczymy z biegiem czasu jak się zachowa. Trzymajcie kuciuki!

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Skoro u koleżanki szyja jest żółtawa, typowałabym może Buff FLNeutral.
I jeden z dalszych typów Pastereczki pozwolę sobie skomentować nieśmiele - myślę że Beige Light Medium raczej nie, bo on jest jednak ciemny jak jasny gwint.
Zamówiłam zestaw próbeczek wg wskazań Pastereczki a nawet jeśli ten kolorek jest ciemny to w sumie nie szkodzi bo ona jasno dość wyszła na tym zdjęciu, karnację ma średnią w kierunku ciemniejszej. Jak nie teraz to na lato jej się przyda. Wzięłam jej jeszcze korektor Multi Tasking (mój multi intensive sprawdzała i odcinał się wyraźnie) oraz róż Wafel Cone. NIe wiem czy róż nie za jasny dla niej ale uparła się na ten. Jak faktycznie nie podpasuje to najwyżej wysępię go dla siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatche podkładów1.jpg (36,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatche podkładów2.jpg (33,4 KB, 115 załadowań)
agna666 jest offline  
Stary 2009-03-01, 13:13   #699
quesadila
Raczkowanie

Poniżej małe porównanko [przy okazji sorki za te fotki, ale mój obiektyw do makro się nie nadaje, muszę reanimować chyba starego kompakta w celu robienia takich wyspecjalizowanycn zdjęć ]. Rozwielitka- fakt, że Chamomille, jest pylkiem, ale solo sprawdza się u mnie na mokro, a na sucho jako warstwa wierzchnia na takiego Rare Silka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg raresilk.jpg (24,7 KB, 97 załadowań)
quesadila jest offline  
Stary 2009-03-01, 13:26   #700
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Poniżej małe porównanko [przy okazji sorki za te fotki, ale mój obiektyw do makro się nie nadaje, muszę reanimować chyba starego kompakta w celu robienia takich wyspecjalizowanycn zdjęć ]. Rozwielitka- fakt, że Chamomille, jest pylkiem, ale solo sprawdza się u mnie na mokro, a na sucho jako warstwa wierzchnia na takiego Rare Silka.
też lubię chamomille
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-01, 14:08   #701
agaku
Rozeznanie

Witam. Dziś dojrzałam do tego, żeby poprosić was o pomoc w kwestii doboru podkładu. Moja cera jest podrażniona przez kwasy, retinoidy, itd. Twarz jest po prostu czerwona, szyja biała Na jakiś czas odstawiam wszystko co może podrażniać, ale pokazywać ludziom się trzeba. Na tym lepszym zdjęciu mam makijaż, dziś próbowałam zrobić zdjęcie bez, ale efekt opłakany.
Z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2140066.jpg (93,3 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3010083.jpg (73,6 KB, 95 załadowań)

agaku jest offline  
Stary 2009-03-01, 14:24   #702
pranie
Wtajemniczenie

Dzieki za wszystkie komentarze o Rare Silku, jesli bezyk to dobrze Chcialam aby byl jak najbardziej neutralny.
pranie jest offline  
Stary 2009-03-01, 14:48   #703
pastereczka
Organizatorka

Agna wafle cone to moj ulubony- cien do powiek nie jest jasny. Myśle ze w duzej mierze traficie w zamowienie.

Agaku u Ciebie sie swietnie sprawdzi korektor mint nakladany pedzlem kabuki a pozniej ze wzgledu na szyje neutralna i jasna celowalabym w linien i perfect

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-03-01, 15:49   #704
klaudynka4
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

agaku podobnie jak ty mam czerwone plamy spowodowane stosowaniem retinoidów i doskonale spisuje się mint. Najpierw nakładam cienką warstewkę flat topem na całą twarz (gasi czerwień), potem miejscowo za pomocą małego pędzelka - na to jeszcze kolorowy korektor a potem podklad i stf fair. Nie widać zaczerwienień wcale
Stary 2009-03-01, 17:19   #705
marsylia
Wtajemniczenie

Dziewczyny jak porównać olive fair z linenem?

Pierwszy Olive to kolor ktory ewidentnie ma moja skora, ale czuje sie w nim jakos choro /moze to dlatego ze jestem tez troche chora/

WYMIANKA
marsylia jest offline  
Stary 2009-03-01, 17:47   #706
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Już są cienie !! Są z pędzlem .
Promocja na Marzec jest gorzej niż beznadziejna ;( Puff jar dwa w cenie jednego ...
foxxxy jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:04   #707
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Promocja na Marzec jest gorzej niż beznadziejna ;( Puff jar dwa w cenie jednego ...
No to realizacja mojego kita jeszcze trochę poczeka. Całe szczęście, że mi się nie spieszy

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:10   #708
pastereczka
Organizatorka

Marsylia linien jest tak neutealny ze az szary a w porownaniu do olive to calkiem

No co do promocji to moje przewidywania sprawdzily sie niestety

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:14   #709
faa
Zakorzenienie

GG do faa

Cytat:
kompletna klapa ta promocja dobrze, że załapałam się na walentynkową i kurcze teraz czekać cały miesiąc na następną promocję a może coś na dzień kobiet wrzucą

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:14   #710
pranie
Wtajemniczenie

Rany, jak sie ciesze ze wczoraj zlozylam zamowienie z promocja walentyntkowa
pranie jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:20   #711
agna666
Raczkowanie

a mnie kusi zestaw lawendowy, szczególnie że miała w planach eye kabuki

nowa promocja faktycznie do niczego, a właśnie miałam składać zamówienie na małego kita. Ehh to może wstrzymam się trochę bo jakoś nie widzę u siebie zastosowania dla tego sprzętu

Edytowane przez agna666
Czas edycji: 2009-03-01 o 18:23
agna666 jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:20   #712
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Trzeba było iść Twoim przykładem No ale mam ogromną nadzieję, że na 8 Marca ( międzynarodowy dzień kobiet) coś całkiem całkiem przyszykują
foxxxy jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:22   #713
konopia
Zadomowienie

Śpieszę Wam donieść, że:
a) znalazłam swój idealny podkład - Light Medium (po tygodniu testowania wszystkich próbek tylko on wygląda najbardziej naturalnie, nie odcina się od szyi i w ogóle cud, mód i orzeszki )
b) chyba skończył mi się wreszcie okres purging! dzięki Bogu, już myślałam, że dalej mnie tak będzie obsypywać kaszką
I leci do mnie LHK, uprzejmy pan z EDM mnie o tym powiadomił!

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C

'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:22   #714
faa
Zakorzenienie

GG do faa

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
a mnie kusi zestaw lawendowy, szczególnie że miała w planach eye kabuki
tez właśnie się zastanawiam bo ładnie wyglądają te kolory

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:33   #715
agna666
Raczkowanie

no to byłby dobry powód do podwójnego zamówienia - na porządniejszą niż obecna promocja już się spóźniłam bo miałam składać kita pędzlowego dla kilku osób ale one tak powoli się zastanawiają... A tak przy okazji kolejny planowany zestaw próbek by się wzięło... Tylko czy ja naprawdę potrzebuję kolejnych fioletów...?

edit: gratulacje konopia! Możesz już zaszaleć z porządnym zamówieniem. Mnie też się zdawało że w kolor trafiłam ale myliłam się, niby tylko minimalnie inna tonacja ale efekt nieprzespanej nocy już daje niestety. Tak więc szukam nadal idealnego gotowca

Edytowane przez agna666
Czas edycji: 2009-03-01 o 18:39
agna666 jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:43   #716
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
no to byłby dobry powód do podwójnego zamówienia - na porządniejszą niż obecna promocja już się spóźniłam bo miałam składać kita pędzlowego dla kilku osób ale one tak powoli się zastanawiają... A tak przy okazji kolejny planowany zestaw próbek by się wzięło... Tylko czy ja naprawdę potrzebuję kolejnych fioletów...?
Ja zawsze mówię, że nigdy nie wiadomo co się przyda Np. Dobrych pare lat temu kupiłam spodnie w jasnym kolorze bardzo jasnym i zalegało się im w szafie ... a w tym roku okazało się , że sa całkiem fajne jasne dżinsy i pojawiają się w każdym sklepie (nie żebym wskakiwała w coś co od razu jest modne ale czuje, że to będzie ich drugie życie ) W liceum kazali mi się uczyć stolic afrykańskich państw na pamięć - nie wiedząc czemu i po co mam wiedzieć, że stolicą Burkina Faso jest Wagadugu- a tu podczas wyjazdu do USA poznałam tylu ludzi z Afryki, którzy słysząc ode mnie stolicę ich państwa od razu traktowali mnie jak dobrego znajomego A kto wie kto wie może jakiś przystojniak lubi fiolety na oczach Nigdy nie wiadomo
foxxxy jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:55   #717
pranie
Wtajemniczenie

Cytat:
A kto wie kto wie może jakiś przystojniak lubi fiolety na oczach Nigdy nie wiadomo
pranie jest offline  
Stary 2009-03-01, 19:00   #718
avalonka
Raczkowanie

Nie było mnie tydzień a tu wątek nie do przeczytania ale "ogarnęłam" wszystko jestem z siebie dumna

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak porównać olive fair z linenem?

Pierwszy Olive to kolor ktory ewidentnie ma moja skora, ale czuje sie w nim jakos choro /moze to dlatego ze jestem tez troche chora/
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Marsylia linien jest tak neutealny ze az szary a w porownaniu do olive to calkiem

No co do promocji to moje przewidywania sprawdzily sie niestety
U mnie Linien i Light Olive (wróciłam do niego mimo że wydawał się nie taki jak trzeba) są na twarzy identyczne nałożyłam jeden i drugi (pół twarzy taki i drugie pół inny) i 4 osoby nie widziały różnicy -po długich obserwacjach było ją widać na szyi, i wygrał Linien...ale na wiosnę jak złapię słońce będę miała Light Martian (który o dziwo nałożony na całą twarz wygląda super). Czy ja jestem aż takim mutantem że co drugi odcień jest całkiem ok w świetle dziennym a 2 są idealne?

Cytat:
ja dziś rano - jeszcze była na stronie...ciekawe czy uznają... jak myślicie?

Cytat:
Ja zawsze mówię, że nigdy nie wiadomo co się przyda Np. Dobrych pare lat temu kupiłam spodnie w jasnym kolorze bardzo jasnym i zalegało się im w szafie ... a w tym roku okazało się , że sa całkiem fajne jasne dżinsy i pojawiają się w każdym sklepie (nie żebym wskakiwała w coś co od razu jest modne ale czuje, że to będzie ich drugie życie ) W liceum kazali mi się uczyć stolic afrykańskich państw na pamięć - nie wiedząc czemu i po co mam wiedzieć, że stolicą Burkina Faso jest Wagadugu- a tu podczas wyjazdu do USA poznałam tylu ludzi z Afryki, którzy słysząc ode mnie stolicę ich państwa od razu traktowali mnie jak dobrego znajomego A kto wie kto wie może jakiś przystojniak lubi fiolety na oczach Nigdy nie wiadomo
czy złożenie kolejnego zamówienia po kilku godzinach to przesada?? jak myślicie (żeby nie było rano zamówiłam kit za 50$)

avalonka jest offline  
Stary 2009-03-01, 19:07   #719
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
N
czy złożenie kolejnego zamówienia po kilku godzinach to przesada?? jak myślicie (żeby nie było rano zamówiłam kit za 50$)
Na logike : Nowy kit będzie jeszcze przez długi czas obstawiam co najmniej 2 tyg a może i miesiąc. Jeśli dziś zamówiłaś kita to za niedługo przyjdzie do Ciebie paczka i i tak będziesz cieszyć się jak baby Jeśli przyjdą Ci dwie paczki na raz będziesz cieszyć się tak samo - a dawkę tej radości mogłabyś zafundować sobie na tydzień albo dwa tygodnie później.

Na babską logikę : JAKA ZNOWU PRZESADA ??
foxxxy jest offline  
Stary 2009-03-01, 19:12   #720
marsylia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Nie było mnie tydzień a tu wątek nie do przeczytania ale "ogarnęłam" wszystko jestem z siebie dumna

U mnie Linien i Light Olive (wróciłam do niego mimo że wydawał się nie taki jak trzeba) są na twarzy identyczne nałożyłam jeden i drugi (pół twarzy taki i drugie pół inny) i 4 osoby nie widziały różnicy -po długich obserwacjach było ją widać na szyi, i wygrał Linien...ale na wiosnę jak złapię słońce będę miała Light Martian (który o dziwo nałożony na całą twarz wygląda super). Czy ja jestem aż takim mutantem że co drugi odcień jest całkiem ok w świetle dziennym a 2 są idealne?
Ja wczoraj zrobiłam tak z Olive fair i golden fair - i wyglądały tak samo, aformuły też rózne bo o-gli i semi matte.
Wiec nie tylko Ty mutancisz

WYMIANKA
marsylia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości