Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-11, 20:38   #1321
mysha25xx
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Kurcze ten intensive jest aż tak kolosalnie kryjący
ja kupiłam wszytskie intensive, kierując się tym że kryjące- to dłużej się będzie trzymać. A do ukrycia mam tylko rozszerzone naczynka na nosie

Myślicie że początkująca osoba da radę nałożyć intensive tak, żeby nie było maski? Może jakieś rady w nakładaniu ten formuły, żeby wyszło naturalnie
Wg mnie jak raz lub dwa psikniesz na pędzel chmurkę wody/hydrolatu i weźmiesz mało podkładu i będziesz go wcierać małymi okrężnymi ruchami w skórę (przy użyciu long kabuki-kryje mniej lub flat topa-bardziej kryje)to nie ma mowy o żadnej masce na twarzy.Efekt jest bardziej naturalny, bardziej glamour i wolę nakładać EDM wilgotnym pędzlem niż psikać wodę na twarz i osuszać chusteczką.wypróbuj ten sposob, może spodoba Ci się tak jak mnie
mysha25xx jest offline  
Stary 2009-03-11, 20:40   #1322
yaminishi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Sunkissed wpada w róż czy mi sie wydaje?
W porównaniu do jasnych odcieni z rodziny golden czy olive, czy nawet do linen to rzeczywiście można się dopatrzeć odrobiny różowości.
Teraz zerknęłam na jego opis na EDM i rzeczywiście tak jest.
Z rodziny Beige mam też sandy fair i ten jest zdecydowanie jaśniejszy i bardziej neutralny.
Stary 2009-03-11, 20:43   #1323
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Sunkissed wpada w róż czy mi sie wydaje?
jest bezowy - idealny balans rozu i zolci to df

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-03-11, 20:54   #1324
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Intensive podkreśla u mnie wszystkie suche skórki i meszek na twarzy. Im więcej go nałożę, tym gorzej wygląda. Ale mam dość suchą skórę. Poza tym jak zdarzy mi się jakaś wypukła niedoskonałośc w stylu pryszcza 3D to intensive jeszcze bardziej go uwidacznia: może neutralizuje jego kolor, ale wypuklość widać bardziej.
Matte wcale nie jest taki matowy, daje wykończenie, które ładnie odbija swiatło- optycznie wygładza skórę. Ja mam naczynkowe całe policzki aż do lini żuchwy i matte bardzo ładnie je przykrywa. No i można dołożyć jeszcze jedną warstwę albo i dwie bez żadnej straty dla naturalnego wyglądu, a z zyskiem dla krycia.

.
o dzięki, bo ja wlasnie mam meszek na twarzy (o zgrozo) i wlasnie czasem mi cos wyskoczy i wlasnie mam sucha skore, więc podobnie mamy Teraz wiem co wyprobowac ;] ale jeszcze mam pytanie czy nakladalas intensive na mokro?

mysha25xx - mam wodę termalną, więc wypróbuje ten sposob tylko żeby mechu na twarzy nie uwydatnil

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-03-11 o 20:56
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-03-11, 21:01   #1325
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Rozi, dziękuję za opis skunksika
Mam nadzieje, że poskromię nim Wake Up Call
Ten róż na swatchach wyglądał na maliny ze śmietaną, więc się skusiłam
na szczescie to prezent za filmik na forum
Uspokoiłyście mnie

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-03-11 o 21:03
adusiadu jest offline  
Stary 2009-03-11, 21:04   #1326
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
W porównaniu do jasnych odcieni z rodziny golden czy olive, czy nawet do linen to rzeczywiście można się dopatrzeć odrobiny różowości.
Teraz zerknęłam na jego opis na EDM i rzeczywiście tak jest.
Z rodziny Beige mam też sandy fair i ten jest zdecydowanie jaśniejszy i bardziej neutralny.
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jest bezowy - idealny balans rozu i zolci to df
Dziekuję Zamówiłam próbke licząc na to, że będzie bardziej beżowy.
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-03-11, 21:09   #1327
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Rozi, dziękuję za opis skunksika
Mam nadzieje, że poskromię nim Wake Up Call
Ten róż na swatchach wyglądał na maliny ze śmietaną, więc się skusiłam
na szczescie to prezent za filmik na forum
Uspokoiłyście mnie
powinnaś być zadowolona ze skunksika, bo nakłada ultra-cienkie warstwy!
Dziś nałożyłam jingle bells, który nakładany LH kabuki był dla mnie za ciemny na dzień- 1. warstwa skunksikowa dała jedynie poświatę, jak wet sand prawie, dopiero 2 i 3 wydobyły lekki kolorek, bez widocznych granic. Jestem zakochana.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-11, 21:11   #1328
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
o dzięki, bo ja wlasnie mam meszek na twarzy (o zgrozo) i wlasnie czasem mi cos wyskoczy i wlasnie mam sucha skore, więc podobnie mamy Teraz wiem co wyprobowac ;] ale jeszcze mam pytanie czy nakladalas intensive na mokro?

mysha25xx - mam wodę termalną, więc wypróbuje ten sposob tylko żeby mechu na twarzy nie uwydatnil
Ja mam bardzo suchą skórę i trądzik. Intensive jest dla mnie idealne, nakładam na sucho, jako primer eraser z PL (ew. silica, ale mnie wysusza).
Stary 2009-03-11, 21:29   #1329
xolga
Przyczajenie

Czy ktoś może mi pomóc? Chciałabym zamówić produkty EDM, ale nie wiem czy moge płacić kartą VISA Elektron z Polbanku. Nie wiem też jak to wypełnić:
Credit Card Payment
zaznaczam Credit Card
dalej
Credit Card Type zaznaczam VISA
ale dalej nie wiem co wpisać
Name on Card -
Credit Card Number -
Credit Card Security Code -

Jeszcze mam pytanie, czy na koncie trzeba mieć dolary skoro trzeba zapłacić w dolarach?
Prosze o pomoc, bardzo zależy mi na tych minerałach. Do tej pory zamawiałam na Allegro co się w ogóle nie opłaca. Chciałabym zamówić prosto od EDM płacąc kartą, ale się boję, a PayPal-em to już w ogóle nie umiem się posługiwać. Taka ze mnie pierdoła.
xolga jest offline  
Stary 2009-03-11, 21:35   #1330
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xolga Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi pomóc? Chciałabym zamówić produkty EDM, ale nie wiem czy moge płacić kartą VISA Elektron z Polbanku. Nie wiem też jak to wypełnić:
Credit Card Payment
zaznaczam Credit Card
dalej
Name on Card -
Credit Card Number -

Jeszcze mam pytanie, czy na koncie trzeba mieć dolary skoro trzeba zapłacić w dolarach?
Prosze o pomoc, bardzo zależy mi na tych minerałach. Do tej pory zamawiałam na Allegro co się w ogóle nie opłaca. Chciałabym zamówić prosto od EDM płacąc kartą, ale się boję, a PayPal-em to już w ogóle nie umiem się posługiwać. Taka ze mnie pierdoła.
Nie musisz mieć dolarów na karcie. Bank sam przewalutuje Ci złotówki po swoim kursie Wpiszesz numer karty, kwotę i zatwierdzisz płatność, a resztę za Ciebie zrobi bank, tzn. dobierze się do Twoich pieniędzy

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-03-11, 21:36   #1331
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez xolga Pokaż wiadomość
Credit Card Payment
zaznaczam Credit Card
dalej
Name on Card -
Credit Card Number -

Nie płaciłam co prawda przez EDM CC ale:
Visa to nie to samo co Visa Electron. Jeżeli jest tylko Visa to znaczy, że swoja Visą Electron nie dokonasz płatności- często tak bywa.
Na koncie musisz mieć pieniądzę w swojej walucie a przeliczają na inna walutę (w tym wypadku dolar) wg. kursu dziennego banku (zawsze wyższy niż podany przez NBP). Nr karty to numer karty- ten długi taki napisany na karcie Kod jest 4 cyfrowy i wiem, że to ostatnie cyfry jakiegoś tam numeru (nie mam sama karty). Name on card to imie i nazwisko posiadacza karty.

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-03-11 o 21:38
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-03-11, 21:46   #1332
sunprince
Zakorzenienie

Visa Electron to nie karta kredytowa, a zwykłymi debetowymi na EDM nie można raczej zapłacić?
Pozostaje tylko założenie konta na PayPalu.
Stary 2009-03-11, 21:57   #1333
mysha25xx
Rozeznanie

Ja mam kredytową Visa Kredyt Banku, ale pierwsze słyszę, że potrzebny do niej jakiś specjalny kod???Nawet nie wiem co to miałoby być i czy nią można płacić przez neta i w obcej walucie.Ogólnie Kredyt Bank coraz mniej mi się podoba a serwis KB24 jest bardzo nieczytelny,wolno się ładuje i żałuję,że go uruchomiłam, bo mnie stresuje i wkurza Założyłam ekonto w mBanku i jest przyjazne nawet dla takich internetowych blądi jak ja
mysha25xx jest offline  
Stary 2009-03-11, 22:00   #1334
tranqil babe
Wtajemniczenie

Cytat:
Bladolice!
Moja pani endo patrząc na moją "arystokratyczną blado-słomkową cerę" zawyrokowala: anemia! Ja na to, że zawsze byłam blada [chociaz nie aż tak], że kwasy, że filtry...
No i po badaniach okazało się, że anemia jak ta lala. Galopująca wręcz, dziwne, że na nogach się trzymam. Teraz seria zastrzyków, po których mam dostać "zdrowego kolorytu", skora ma nie być taka sucha, o poprawie samopoczucia i zdrowia nie mówiąc.
Ale ja nadal chcę używac mojego ukochanego Olive Fair w formule matte! Jeśli faktycznie "zmienię kolor", to całe moje zbiory podkładów powędrują na targowisko, a ja będe znowu w punkcie wyjścia... Kameleonica...

tranqil babe: cieszę się, że prasowany bladzoch dotarł

.
Tez sie ciesze)
Lecz sie jak trzeba i nie martw sie, moze bladosc pozostanie
Hehe tez chyba powinnam sie zbadać bo cale zycie spędzam spiąc i blednąc

tranqil babe jest offline  
Stary 2009-03-11, 22:08   #1335
Kmee
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 55

Cytat:
Dziewczyny, sory ze to napisze ale nie chodzi o czytanie calego watku o edm, wystarczy pierwsze 2 posty z Iczesci przeczytac!
wrrrr
przy nakladaniu intensive w sposob jak na filmikach z tegoz postu nikt maski sobie nie zrobi
mi mate nie pasuje krycie-slabe jak dla mnie wiec co osoba to opinia
jesli ktos sie nie znajdzie wsrod aktorek kolorystycznie to wklejac np pol buzi z widoczna szyja inaczej nie ma jak pomoc w doborze
To prawda, ja jestem żywym dowodem że da rade.
Przeczytałam, znalazłam wszystko czego było trzeba i jakoś żyję
Szczerze mówiąc, to szukanie informacji bardzo mnie wciągnęło i byłam zafiksowana na wertowaniu wątków w te i we wte
Stary 2009-03-11, 22:08   #1336
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Nie płaciłam co prawda przez EDM CC ale:
Visa to nie to samo co Visa Electron. Jeżeli jest tylko Visa to znaczy, że swoja Visą Electron nie dokonasz płatności- często tak bywa.
Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
Visa Electron to nie karta kredytowa, a zwykłymi debetowymi na EDM nie można raczej zapłacić?
Pozostaje tylko założenie konta na PayPalu.
To wszystko się zgadza, ale też chyba zależy jaką kartę Visa Electron się ma, bo np. na EDM można płacić "zwykłą" Visa Electron z Inteligo.
frantic jest offline  
Stary 2009-03-11, 22:09   #1337
quesadila
Raczkowanie

Cytat:

Nakładałam na mokro- z termalką La Roche-Posay i niestety również podkreślało włoski, pory też. Intensive nakladany na mokro wysycha u mnie do pudrowego matu, więc różnica wynikająca z aplikacji jest minimalna.
Ale jak widzisz dziewczyny piszą, że nawet na suchej skórze podkad w tej formule może wygladać dobrze, więc to indywidualna sprawia. Dlatego testuj, testuj i testuj, nie tylko intensive.
quesadila jest offline  
Stary 2009-03-11, 22:11   #1338
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
co do prasowancow to super sa gabeczki z edm te w komplecie za 4dolary bardzo miękkie i mozna prac do woli
Zanotowuję sobie w pamięci
(jeśli jeszcze kiedykolwiek skuszę się na prasowańca EM i trafię z kolorem, bo te dwa, co mam, robią ze mnie białego ducha).
Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę się pochwalić, bo pęknę Dzięki jednej z Wizażanek ( Papuziu ) doleciał mój Flat Top i jestem nim oczarowana. Nigdy nie myślałam, że pędzel może być tak wspaniale miękki i miły w dotyku Muszę rozpocząć naukę nakładania nim podkładu
Aguś
Miękkie i miłe są wszystkie pędzle EM, ale w funkcjonalności (podkład) nic nie przebije flat topa. Mniemam, że nauka nie będzie trudna.
Cytat:
Bladolice!
Moja pani endo patrząc na moją "arystokratyczną blado-słomkową cerę" zawyrokowala: anemia! Ja na to, że zawsze byłam blada [chociaz nie aż tak], że kwasy, że filtry...
No i po badaniach okazało się, że anemia jak ta lala. Galopująca wręcz, dziwne, że na nogach się trzymam. Teraz seria zastrzyków, po których mam dostać "zdrowego kolorytu", skora ma nie być taka sucha, o poprawie samopoczucia i zdrowia nie mówiąc.
Ale ja nadal chcę używac mojego ukochanego Olive Fair w formule matte! Jeśli faktycznie "zmienię kolor", to całe moje zbiory podkładów powędrują na targowisko, a ja będe znowu w punkcie wyjścia... Kameleonica...
Ujjj kuruj się...
Leczenie anemii na pewno nie sprawi, że zmienisz się w Jolę Rutowicz
Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
chciałabym zamówić zestaw próbek... ale nie wiem jakie kolory wybrać. Mam dość jasną cerę, podkłady beżowe sa dla mnie za żółte, a różowe podkreślają czerwone plamki po trądziku.

Jaki korektor najlepiej wybrać? Z podkładów chce spróbować Original Glo i Intensive. Czy możecie mi coś doradzić?

Czy do tych kosmetyków od razu trzeba koniecznie używać "ich" pędzli, czy na początku można sie poratować sephorowymi?
1. weź jeden beżowy i jeden różowy, sprawdzisz co Ci pasuje
2. Intensive Fair albo Multi Intensive. formuła O-glo nie zakryje plamek po trądziku, weź Intensive i Matte.
3. nie trzeba koniecznie
Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Zobaczyłam Twój róż...
Boże, leci do mnie opakowanie big tego buraczka...
On jest burak w opakowaniu, na twarzy daje takie, hm - bardziej jakby krwiste rumieńce - wygląda to nawet ładnie.
martwa papuga jest offline  
Stary 2009-03-11, 22:22   #1339
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Martwa Papugo, jakie masz prasowańce? I jakich używasz sypańców? Może ja bym się skusiła?

Uzależniłam się od zamawiania próbek - jakiś próbkoholizm czy co? 2 godziny temu kliknęłam sobie kolejny zestaw na EDM, w tym tempie nie będę musiała zamawiać dużego opakowania jeszcze.... No, na pół roku mam spokojnie zapas. Teraz to bardziej róże zbieram. Próbka podkładu starcza na 3-4 tygodnie, czyli teoretycznie jeden zestaw próbek załatwia 2-3 miesiące makijażu Za 17 zł grzech byłoby nie brać

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-03-11, 23:07   #1340
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość

Debetówkami Polbanku nie można płacić w sieci. Jednak w przypadku wielu kart debetowych mamy taką możliwość, dlatego warto się zainteresować.

Jakimi kartami można płacić w sieci? (zestawienie pod artykułem)

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-03-11 o 23:10
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-03-11, 23:28   #1341
sunprince
Zakorzenienie

to, że moją debetową w sieci płacić mogę to wiem
ale chodziło mi konkretnie o EDM
Stary 2009-03-11, 23:50   #1342
~~ALa~~
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
powinnaś być zadowolona ze skunksika, bo nakłada ultra-cienkie warstwy!
Dziś nałożyłam jingle bells, który nakładany LH kabuki był dla mnie za ciemny na dzień- 1. warstwa skunksikowa dała jedynie poświatę, jak wet sand prawie, dopiero 2 i 3 wydobyły lekki kolorek, bez widocznych granic. Jestem zakochana.
czyli jak rozumiem skunkless dobrze sprawia sie jako pedzel do rozu? jako ze nie mam wlasciwie zadnego porzadnego pedzla do rozu mam takie pytanie - czy sprawdza sie w tej roli lepiej niz Angled Blush Brush EDM (ktos go w ogole mial?)
Stary 2009-03-11, 23:53   #1343
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
czyli jak rozumiem skunkless dobrze sprawia sie jako pedzel do rozu? jako ze nie mam wlasciwie zadnego porzadnego pedzla do rozu mam takie pytanie - czy sprawdza sie w tej roli lepiej niz Angled Blush Brush EDM (ktos go w ogole mial?)
Angel jest suuuuuuper, ja nim bez problemu nakladam rowniez podklad!
Skunksik daje poświatę koloru, dla niewprawnych jest bezpieczny i świetny do nakładania plynnego podkładu

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-03-12, 00:07   #1344
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Martwa Papugo, jakie masz prasowańce? I jakich używasz sypańców? Może ja bym się skusiła?
Moje ulubione sypańce z Everyday to Olive Fair i Fairly Light Neutral. Dlatego zamówiłam prasowańce o tych samych nazwach - i rozczarowałam się, bo każdy z nich jest dużo, duuużo jaśniejszy od swojego sypkiego odpowiednika.

Olive Fair kiedyś wzięłam ze sobą do pracy i na przerwie chciałam przypudrować sobie nos - zrobiła się masakryczna biała plama...

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Ujujuj, nie wiedziałam, że kot wyjdzie taki duży w każdym razie mniej więcej tak wyglądał mój nos z Olive Fair pressed.

Niebawem pstryknę swatche z porównaniem kolorów.
martwa papuga jest offline  
Stary 2009-03-12, 00:09   #1345
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Jaka słoooodka maskota Oh joooo.....

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2009-03-12, 01:32   #1346
Vivien
Raczkowanie

Cześć dziewczynki

Zarażona mineralnym bakcylem przymierzam się do zamówienia próbek.
I standardowo - problem z odcieniem.
Zawsze byłam sierota jeśli chodzi o dobór odcienia podkładu, polskie palety kolorystyczne nie uczą wychwytywania takich subtelności, a tu wybór taki, że nie wiem za co się chwycić.

Opisać kolorytu dobrze nie potrafię, toteż wrzucam ryło, zdjęcie dość dobrze oddaje kolor paszczy, zostawiłam łapiszcze, żeby było widać karnację ogólną. Myślałam o czymś z palety Buff (Fair Neutral, Fairy Light Neutral), ale nie posiadam pewności
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paszcza.jpg (26,0 KB, 90 załadowań)
Stary 2009-03-12, 08:02   #1347
coldold
Proszkonizatorka

No i poległam, nagarnęłam próbek z Buff'd-a i ED-a. No i Flat Top, teraz czekam
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline  
Stary 2009-03-12, 09:36   #1348
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Z różów zamówiłam narazie tylko jabłko, ale tak teraz myślę, że jednak nie dam rady go ładnie nałożyć, bo jest jednak za intensywny
nigdy nie nakładałam różu, nie wiem czy sobie poradzę, możecie mi na pczatek polecić jakiś taki, żebym nim plam nie porobiła, jakiś delikatny, ledwo widoczny

byłabym bardzo wdzięczna
chcę zamowić kolejną paczkę

Rómienie się "na buraka" naturalnie, a więc jakieś łososie i róże pastelowe to chyba nie dla mnie a zresztą...sama nie wiem co by pasowalo
usta mam też takie bordowe i duze, cere jasną beżowa, naczynkowa, włosy ciemny blond

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-03-12, 09:56   #1349
yaminishi
Zadomowienie

martwa papuga

inc0rrect ja dzisiaj wypróbuje mojego buraka-wake up call, może róże mineralne nie są aż tak intensywne jak w opakowaniu. Skunksa niestety nie mam, ale cieszę się że angled brush dotarł więc zobaczymy czy się spiszę. Jeśli wyjdą mi jakieś sensowne zdjęcia to wkleję. Przekonam się jak to jest z tymi "ciemniakami"
A o jabuszku czytałam pozytywne opinie.
Z delikatnych mam soft toucha ale dla Ciebie, z tego co napisałaś, byłby pewnie zbyt jasny.

A ja już zgłupiałam, wszystkie odcienie wydają mi się takie same (jeśli chodzi o te olive fair czy golden fair, nawet linen jest podobny tylko ciut mniej żółty)

Dodam jeszcze, że to nie wina zdjęcia-naocznie też za bardzo nie dostrzegam różnicy... Także bladolice w sumie nie muszą się aż tak głowić nad doborem odcienia No chyba, że ja mam coś z oczami...

A jeszcze Viven ja na Tobie widzę trochę żółci?! (ostatnio wszędzie ją widzę) Między Fair Neutral a Fairy Light Neutral jest dość duża różnica w jasności. Bynajmniej ja tak to widzę, dla mnie Fairly Light był dużo za ciemny. A czego niemineralnego używasz? bo w sumie ciężko ocenić Twoją "jasność"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7598.jpg (61,2 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2009-03-12 o 10:06
yaminishi jest offline  
Stary 2009-03-12, 10:07   #1350
sunprince
Zakorzenienie

zrób porównanie na policzku lub ręce, a nie w słoiczkach

Tagi
edm, everyday minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości