Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-05, 22:25   #2671
sunprince
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

albo fairly summer
Stary 2009-04-05, 22:29   #2672
Blondi2
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
a mogłabyś swatche zrobić? i jeszcze gdyby linien udało się dodać
Postaram się zrobić swatche i porównac FLN do Linen bo to też mój kolor ale nie wiem, czy uda mi się to w tym tygodniu bo wypożyczyłam prasowańca siostrze do testów. Właśnie dziś go znów wzięła - a ja w ostatniej chwili przed jej wyjściem przypomniałam sobie, że miałam zrobić mu zdjęcia więc dopadłam którykolwiek podkład i cyknęłam na szybko fotki aby jakiekolwiek porównanie było......
Jak tylko dostanę go znów w swoje ręce to porobie porządne foty ale tak wogóle to wydaje mi się, że jest trochę jaśniejszy od Linen.

Fairly summer chyba niestety nie mam chociaż tak naprawdę nie jestem pewna.

Dobra, porównam go do wszystkiego co mam, a co mi tam.......

Edytowane przez Blondi2
Czas edycji: 2009-04-05 o 22:33
Blondi2 jest offline  
Stary 2009-04-05, 22:36   #2673
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Blondi2 Pokaż wiadomość
Jak tylko dostanę go znów w swoje ręce to porobie porządne foty ale tak wogóle to wydaje mi się, że jest trochę jaśniejszy od Linen.
To kiepściutko.
FLN PP właśnie do mnie leci, a mój odcień sypańca to Fairly Summer. No nic, na dniach powinien dojść to sama się przekonam.
Stary 2009-04-05, 22:47   #2674
anyolek
Zadomowienie

Dzis mija juz dwa tygodnie od momentu zamowienia z Everyday Minerals, a paczki wciaz brak...Szczerze mowiac zaczynam sie martwic, choc tak, wiem, ze czekac nalezy do 25 dni roboczych, ale pomimo to wyslalam im maila. Odpowiedz dostalam juz po kilku godzinach, paczka zostala wyslana i mozliwe, ze ja przetrzymuja na poczcie, albo zostala dostarczona do sasiadow... To sie niestety w mojej okolicy zdarza nadwyraz czesto, jako ze budynek, w ktorym mieszkam znajduje sie pod numerem 23, a wjazd prowadzi do numerow 23a, b, c, d, wiec poczta niejednokrotnie zostaje dostarczana do nas, a moj TZ musi wtedy bawic sie w listonosza...
Dreczy mnie ta sytuacja, bo jest to moje pierwsze 'powazne' zamowienie, tzn nie-probkowe, ale pelnowymiarowe produkty wraz z pedzlami...
Juz nie wspominajac o emocjach, ktore musze przezywac kazdego dnia przed powrotem do domu, bo 'przeciez moze moje mineralki juz na mnie czekaja...??'
No coz, poki co nie pozostaje mi nic innego, jak czekac, choc naprawde trudno mi to przychodzi...
Ciekawa jestem, czy ktorejs z Was zdarzylo sie czekac wiecej niz 25 dni i czy do ktorejkolwiek z Was kosmetyki nigdy nie dotarly??
Stary 2009-04-06, 12:11   #2675
moniar83
Zadomowienie

GG do moniar83

Ponawiam moja prośbę

Proszę Was dziewczyny o pomoc w doborze podkladu EDM.

Zamówiłam próbkę z allegro Buff Intensive Light Neutral, ale jest trochę za jasny dla mnie.
Jaki ciemniejszy odcień z Buff byłby dobry?

Dzięki za pomoc ))
Stary 2009-04-06, 12:20   #2676
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Blondi2 Pokaż wiadomość
Postanowiłam i ja dołożyć swoje pięć groszy w tym wątku . Nie wiem, czy takie fotki już są ale dokładam porównanie kolorów podkładów: prasowanego Fairly Light Neutral i Olive Fair semi-mate. O prasowańcach stosunkowo mało jest informacji i zdjęć więc może te moje foty komuś sie kiedy przydadzą....

Mam też nadzieję, że te fotki pomogą w podjęciu decyzji, czy FLN to dobry odcień dla pewnej przemiłej aczkolwiek niezdecydowanej Wizażanki.......
Dziękuję Irminko
Tak więc zdecydowałam się już Biorę FLN PP

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-04-06, 13:02   #2677
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Ponawiam moja prośbę

Proszę Was dziewczyny o pomoc w doborze podkladu EDM.

Zamówiłam próbkę z allegro Buff Intensive Light Neutral, ale jest trochę za jasny dla mnie.
Jaki ciemniejszy odcień z Buff byłby dobry?

Dzięki za pomoc ))
Nie jestem ekspertka od Buffów ale drogą eliminacji wyszlo mi, że został tylko jeden ciemniejszy w tej kategorii i jest to Beige Neutral - sprostujcie, jeśli się mylę...
Stary 2009-04-06, 14:40   #2678
magdita
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dzis mija juz dwa tygodnie od momentu zamowienia z Everyday Minerals, a paczki wciaz brak...Szczerze mowiac zaczynam sie martwic, choc tak, wiem, ze czekac nalezy do 25 dni roboczych, ale pomimo to wyslalam im maila. Odpowiedz dostalam juz po kilku godzinach, paczka zostala wyslana i mozliwe, ze ja przetrzymuja na poczcie, albo zostala dostarczona do sasiadow... To sie niestety w mojej okolicy zdarza nadwyraz czesto, jako ze budynek, w ktorym mieszkam znajduje sie pod numerem 23, a wjazd prowadzi do numerow 23a, b, c, d, wiec poczta niejednokrotnie zostaje dostarczana do nas, a moj TZ musi wtedy bawic sie w listonosza...
Dreczy mnie ta sytuacja, bo jest to moje pierwsze 'powazne' zamowienie, tzn nie-probkowe, ale pelnowymiarowe produkty wraz z pedzlami...
Juz nie wspominajac o emocjach, ktore musze przezywac kazdego dnia przed powrotem do domu, bo 'przeciez moze moje mineralki juz na mnie czekaja...??'
No coz, poki co nie pozostaje mi nic innego, jak czekac, choc naprawde trudno mi to przychodzi...
Ciekawa jestem, czy ktorejs z Was zdarzylo sie czekac wiecej niz 25 dni i czy do ktorejkolwiek z Was kosmetyki nigdy nie dotarly??
Do mnie niestety nie doszła moja paczka z 24 lutego... po cichu jeszczę liczę, że sie odnajdzie i dojdzie na co daje jej czas do końca kwietnia...potem biorę się za zamawiania kolejnego zestawu.
Ja czekając na moje minerałki, każdego dnia jak głupia zbiegałam do skrzynki, którą przetrząsałam w poszukiwaniu jakiejkolwiek informacji, choćby z UC a tu nic niestety, chciałam nawet na pocztę lecieć i awanturę robić, że ktoś mi moją paczuchę ukradł i że mają mi ją odszukać, ale niestety się okazało, że chociaż przesyłka ma numer nadania w Polsce nikt się nie fatyguje i nie wprowadza tych numerów do systemu tak więc nawet się nie dowiem, czy ta przesyłka w ogóle do Polski dojechała...Teraz mam ochotę zamówić sobie Personal Kit, boję się jednak, że znów gdzieś przepadnie...no i czekam na jakąś sensowną promocję!
magdita jest offline  
Stary 2009-04-06, 17:38   #2679
magdita
Przyczajenie

nadal ani widu ani słychu promocji...a myślałam, że w poniedziałek coś zaproponują
magdita jest offline  
Stary 2009-04-06, 17:59   #2680
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Pewnie dopiero na swieta bedzie
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-04-06, 18:17   #2681
magdita
Przyczajenie

ale święta już tuż tuż jakby nie patrzeć! ok, spokojnie poczekam choć ciężko mi idzie...
magdita jest offline  
Stary 2009-04-06, 18:34   #2682
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

Dotarł mały kit zamowiony 27.03 -istny rekord szybkosci
Nie mam sił sie jakos nim cieszyc- jestem chora
nefernefer35 jest offline  
Stary 2009-04-06, 18:59   #2683
sunprince
Zakorzenienie

przyszedł kit z 24.03
tak jak myślałam, Fairly Light Neutral PP jest na mnie za jasny i za ziemisty, wyglądam w nim trupio za to sam prasowaniec jest świetny super kryje, łatwo i szybko się nakłada. zamówię inny odcień

dostałam te dwie szminki, gdybym wiedziała, że są takie ciemne to bym nawet ich nie otwierała... pozbędę się ich na pewno.

a Fawn rzeczywiście żółciutki
Stary 2009-04-06, 18:59   #2684
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Rozwielitko, ja czekam na kita z pędzlami i dostanę w nim pewnie też jakieś dwie szminki. Widziałam na wymiankowym, że wrzuciłaś swoje. Bardzo kiepskie są ?

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-06, 19:10   #2685
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Rozwielitko, ja czekam na kita z pędzlami i dostanę w nim pewnie też jakieś dwie szminki. Widziałam na wymiankowym, że wrzuciłaś swoje. Bardzo kiepskie są ?
nie mam pojęcia, otowrzyłam bez nakłaania nigdzie Mam swoje ukochane burt's bees i nigdy się z nimi nie rozstanę, więc te puszczam w świat jeśli się znajdzie chętny. Nie zużyłabym ich po prostu, ale kolorki sympatyczne.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-06, 19:11   #2686
Dominkab

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia Mam swoje ukochane burt's bees i nigdy się z nimi nie rozstanę, więc te puszczam w świat jeśli się znajdzie chętny. Nie zużyłabym ich po prostu, ale kolorki sympatyczne.
A zapach? Bo błyszczyki podobno śmierdzą

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-06, 19:13   #2687
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
przyszedł kit z 24.03
tak jak myślałam, Fairly Light Neutral PP jest na mnie za jasny i za ziemisty, wyglądam w nim trupio za to sam prasowaniec jest świetny super kryje, łatwo i szybko się nakłada. zamówię inny odcień

dostałam te dwie szminki, gdybym wiedziała, że są takie ciemne to bym nawet ich nie otwierała... pozbędę się ich na pewno.

a Fawn rzeczywiście żółciutki
jakie masz kolorki? One chyba bardziej są balsamami, więc nie powinny dawać bardzo koloru.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A zapach? Bo błyszczyki podobno śmierdzą
mają być vegan, więc nie są perfumowane. Zapach neutralny raczej, gorzej śmierdzi masło shea saute
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-06, 19:17   #2688
chilipepper
Raczkowanie

Dominikab, te szminki z tego co mi wiadomo były losowo (jeśli chodzi o kolory) dorzucane w czasie promocji.
Ja osobiście dziś dostałam Butterfly Garden i Cozy Nights - bardzo fajnie, naturalnie wyglądają na ustach, skład baaardzo przyjazny, jak na moje oko - mi w nich nie pasi jednak osobiście zapach, jakiś taki chemiczny. Ale postanowiłam, że sobie je zatrzymam, więc uwierz że nie są takie złe (choć oczywiście mam pewnie stertę lepszych); mają ciekawe kolory.

Czy mogłybyście polecić jakiś delikatny róż, ale w CHŁODNEJ tonacji??
Testuję Salon Fun, Waffle Cone, Cookie Sheet, Evening Out - ale wszystkie one nadają mojej naturalnie różowawej cerze jeszcze cieplejszy odcień Może coś doradzicie??
chilipepper jest offline  
Stary 2009-04-06, 19:18   #2689
Dominkab

Cytat:
mają być vegan, więc nie są perfumowane. Zapach neutralny raczej, gorzej śmierdzi masło shea saute
Jak będzie neutralny to mi nie przeszkadza, a nawet wolę takie niż sztucznie na siłę perfumowane Słyszałam, że błyszczyki śmierdzą PRL' owską szminką stąd moje pytanie Mam nadzieję, że też taki jasny różyk dostanę, choć znając moje szczęście, to będą ciemne koralowe pomarańcze
Chilipepper dziękuję, nie będę się więc zrażać na zapas

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-04-06 o 19:20
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-06, 19:22   #2690
frenka
Zadomowienie

GG do frenka

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście polecić jakiś delikatny róż, ale w CHŁODNEJ tonacji??
Testuję Salon Fun, Waffle Cone, Cookie Sheet, Evening Out - ale wszystkie one nadają mojej naturalnie różowawej cerze jeszcze cieplejszy odcień Może coś doradzicie??
Dla mnie chłodny jest Swimming Pool.
frenka jest offline  
Stary 2009-04-06, 19:22   #2691
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

witam, nie wiem gdzie uderzyć z pytaniem więc próbuję tu

zaczynam dopiero przygodę z minerałami. Dostałam w prezencie m.in. podkład fairly light - który był dotychczas idealny.
Teraz zaczyna sie słoneczko, moja cera będzie sie opalać... jaki odcień byście doradziły? opalam się na kolor taki jakby....hm.... brzoskwiniowy więc od fairly light coś w tą stronę? tzn raczej w żółte odcienie? proszę o pomoc, chociaż najmniejszą

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-04-06 o 19:28
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-04-06, 19:24   #2692
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
jakie masz kolorki? One chyba bardziej są balsamami, więc nie powinny dawać bardzo koloru.[COLOR="Silver"]
Te same co chilipepper:

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Ja osobiście dziś dostałam Butterfly Garden i Cozy Nights
Śmierdzieć nie śmierdzą, ale jakoś nie widzi mi się ich używanie.
Stary 2009-04-06, 20:14   #2693
chilipepper
Raczkowanie

Sunprice, narzekać nie będę, bo to w końcu za darmo, a darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda:P Jednak faktycznie, po EDM spodziewałam się czegoś... innego
Frenka, dzięki, zaraz zerknę na Swimming Pool
chilipepper jest offline  
Stary 2009-04-06, 20:22   #2694
czteryporyroku2
Raczkowanie

Witam Was bardzo serdecznie.Chciałam by Was o porade.
Otóż minerałami zainteresowałam sie niedawno, jestem zupełnie "ciemna".
Zachęcona opiniami pseudominerau Essence spróbowałam sprawdzic cos z innej polki. Muszę przyznac, że spodobał mi sie efekt w ktorej nie ma widocznej maski na twarzy i uczucia ciężkości, bardzo konfortowo sie czułam. Niestety marnie sie sprawdza gdyż mam cere tłusta. Po godzinie zaczynałam sie świecić
Mam 18 lat moja cera nie jest w dobrej kondycji, wypryski, zaskórniki i jak wspomniałam tłusta cera. Mam też problem ze słoncem, pod wpływem promieni powstaja mi grudki i podskórny syfki. bardzo cenie sobie naturalność szczególnie ostatnio. No i z bardzo widoczną żyłka pod okiem.
Ale moje pytanie: otoż zauważylam, że EDM ma szzeroką gamę kolorystyczna wszelkich podkładow, niestety nie umiem ich realistycznie ocenic czy ktoraś mogła by mi w stanie pomuc z doborem koloru i formuly? wiem ze zamawia sie próbki ale nie wiem w jakie kolory celowac.

Zaczne od tego ze moja cera jest dosyc w cieplej kolorystyce, z czerwonymi plamkami kolo nosa. Do tej pory uzywałam takich odcieni jak z Essence Soft Beige niestety kolor za pomaranczowy i za ciemny, głównie chodzi mi o to by kolor nie był ani za pomaranczowy ani za ciemny. Uzywalam rownież PainStick fs54 ten z kolei był za zimny. Obecnie schodze na naturalny kolor wlosow i bardzo mi zalezy zeby jasny kolor wlosyw (braz) podkreslic jakims lekko zlocistym i bezowym odcieniu takim jak np Kryolan PainStick Ivory tyle ze troszke ciemniejszy.
Czy ktoras wizażanka była by w stanie mi pomuc?
czteryporyroku2 jest offline  
Stary 2009-04-06, 20:38   #2695
rozwielitka

czteryporyroku, wrzuć zdjęcie z widocznym kawałkiem policzka i szyi, w naturalnym oświetleniu bez makijażu. Może ktoś pomoże
a essence to nie pseudominerał!
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-06, 20:41   #2696
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czteryporyroku2 Pokaż wiadomość
Witam Was bardzo serdecznie.Chciałam by Was o porade.
Otóż minerałami zainteresowałam sie niedawno, jestem zupełnie "ciemna".
Zachęcona opiniami pseudominerau Essence spróbowałam sprawdzic cos z innej polki. Muszę przyznac, że spodobał mi sie efekt w ktorej nie ma widocznej maski na twarzy i uczucia ciężkości, bardzo konfortowo sie czułam. Niestety marnie sie sprawdza gdyż mam cere tłusta. Po godzinie zaczynałam sie świecić
Mam 18 lat moja cera nie jest w dobrej kondycji, wypryski, zaskórniki i jak wspomniałam tłusta cera. Mam też problem ze słoncem, pod wpływem promieni powstaja mi grudki i podskórny syfki. bardzo cenie sobie naturalność szczególnie ostatnio. No i z bardzo widoczną żyłka pod okiem.
Ale moje pytanie: otoż zauważylam, że EDM ma szzeroką gamę kolorystyczna wszelkich podkładow, niestety nie umiem ich realistycznie ocenic czy ktoraś mogła by mi w stanie pomuc z doborem koloru i formuly? wiem ze zamawia sie próbki ale nie wiem w jakie kolory celowac.

Zaczne od tego ze moja cera jest dosyc w cieplej kolorystyce, z czerwonymi plamkami kolo nosa. Do tej pory uzywałam takich odcieni jak z Essence Soft Beige niestety kolor za pomaranczowy i za ciemny, głównie chodzi mi o to by kolor nie był ani za pomaranczowy ani za ciemny. Uzywalam rownież PainStick fs54 ten z kolei był za zimny. Obecnie schodze na naturalny kolor wlosow i bardzo mi zalezy zeby jasny kolor wlosyw (braz) podkreslic jakims lekko zlocistym i bezowym odcieniu takim jak np Kryolan PainStick Ivory tyle ze troszke ciemniejszy.
Czy ktoras wizażanka była by w stanie mi pomuc?
Prosimy o zdjęcie w dobrym świetle, adekwatnie oddające kolor skóry, nie musi byc cała buzia, najlepiej gdyby był to np. policzek i kawałek szyi
Z opisów wstepnie pasowałaby kategoria Warm (ale być może także i Golden i Beige), bo niekiedy dopiero tutaj odkrywa się że ma się np. żółta skórę - najlepiej więc wkleić zdjęcie
Stary 2009-04-06, 20:45   #2697
czteryporyroku2
Raczkowanie

jeszcze gorsze świństwo?:P

prosze zdjęcie twarzy, zawsze bez makijażu wyglada na czerwona, no i widac moje problemy skorne, mimo tego ze staram sie o nia bardzo dbac.

twarz jak widac odcina sie bardzo od szyji zawsze mialam jasna ale to chyba od ilosci kosmetykow jakie stosuje do pielegnacji sie rozjasnila czy to mozliwe? nawet opalac sie nie chce;/, ogolnie cale cialo mam lekko opalona( bez chodzenia na solarium)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7916.jpg (72,4 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez czteryporyroku2
Czas edycji: 2009-04-06 o 20:48
czteryporyroku2 jest offline  
Stary 2009-04-06, 22:18   #2698
beat@
Zakorzenienie

GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@

Mi dziś przyszły próbki jutro będę testować

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline  
Stary 2009-04-06, 22:39   #2699
Dominkab

Essence to najprawdziwsze minerały

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-07, 09:51   #2700
Apiska
Zakorzenienie

Ja też bym chciała dziewczyny prosić o pomoc w doborze minerałków. Narazie nastawiam się na EDM, ale tylko hmm jaki odcień? Jaki korektor?
Skóre mam wiecznie zaczerwienioną, często nawet sina z rana. Bez makijażu czuję się okropnie.
W załączniku kawałek mojej buzi, zanieczyszczona...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0155.jpg (79,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0157.jpg (65,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0158.jpg (109,1 KB, 54 załadowań)
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości