Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-13, 16:29   #2941
lukrecja222
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

szkoda, że nie ma promocji na świeta %%% :/
lukrecja222 jest offline  
Stary 2009-04-13, 16:34   #2942
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
u mnie EDM od początku nie sprawiało żadnych problemów, ale naprawdę świetnie zaczeło wyglądać, gdy przy mojej mieszanej i ciągle świecącej się cerze, zaczełam pod nie stosować ... ojeje plus kwas hialuronowy.. Dziwne, ale taka mieszanka wchłania się u mnie błyskawicznie, a do tego problem błyszczenia się praktycznie został wyeliminowany.. W życiu bym nie pomyślałam, że katując swoją cerę od lat matującymi specyfikami, problem świecenia zniknie własnie w momencie nakładania na nią oleju (albo serum na bazie olejów) plus kwas hialuronowy Fakt, że kwasu dodaję więcej, a serum tylko kapkę, ale dla mnie to idealna baza pod minerały.. Okazuje się, że te, które spisałam na straty teraz też całkiem nieźle zaczynają wyglądać

Cathy, poniewaz zauwazam, ze nasze buzie podobnie reaguja na poszczegolne marki mineralne, powiedz prosze jaki primer stosujesz i który jest dla ciebie nr 1.Czy moze na te mieszanke z kwasami i olejami nakładasz od razu podkład?
nefernefer35 jest offline  
Stary 2009-04-13, 16:52   #2943
magdolena
Zakorzenienie

Rozwielitka pieknie dziekuje za pomoc. Cy jest cos czego nie wiesz o mineralach?? Poziwiam Cie!!
Stary 2009-04-13, 18:57   #2944
chrum
Rozeznanie

Witam ponownie,
zwracam sie z prosba o pomoc w doborze podkladu. (Niemniej jednak dziekuje Ci Rozwielitka za zasugerowanie Ivory).
Moj problem polega na tym, ze od jakiegos czasu (okolo miesiaca) mam dziwne wrazenie, ze moja szyja ma lekki odcien zoltego, nie mam pojecia skad to sie wzielo, poninewaz przez cale zycie bylam biala:-P Na zdjeciach w ogole tego nie widac, ale kolor Golden Fair wydaje sie stapiac z moja skora najlepiej, ale czy nie bedzie On przypadkiem dla mnie za zolty (nalozony na caly dzien, na cala twarz)?
Ivory jest ok, ale zaraz po nalozeniu wydaje mi sie On zby chlodny w stosunku do szyji.... ehhh sama nie wiem, moze powinnam sprobowac Buff-Linen czy moze bedzie za ciemny? A moze Beige-Sandy Fair?
P.S. W Cool-Fair Medium nie czuje sie zle, ale chyba nie jest idealny.
P.S.2. Z gory dziekuje ze wszelkie rady.... a tych kolorow jest po prostu za duzo i dlatego glupieje:-P
Aha no i oczywiecie wiem, ze pierwsze dwa sa zdecydowanie za ciemne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1400.jpg (135,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1401.jpg (132,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1402.jpg (135,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (135,2 KB, 87 załadowań)
chrum jest offline  
Stary 2009-04-13, 19:07   #2945
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chrum Pokaż wiadomość
Witam ponownie,
zwracam sie z prosba o pomoc w doborze podkladu. (Niemniej jednak dziekuje Ci Rozwielitka za zasugerowanie Ivory).
Moj problem polega na tym, ze od jakiegos czasu (okolo miesiaca) mam dziwne wrazenie, ze moja szyja ma lekki odcien zoltego, nie mam pojecia skad to sie wzielo, poninewaz przez cale zycie bylam biala:-P Na zdjeciach w ogole tego nie widac, ale kolor Golden Fair wydaje sie stapiac z moja skora najlepiej, ale czy nie bedzie On przypadkiem dla mnie za zolty (nalozony na caly dzien, na cala twarz)?
Ivory jest ok, ale zaraz po nalozeniu wydaje mi sie On zby chlodny w stosunku do szyji.... ehhh sama nie wiem, moze powinnam sprobowac Buff-Linen czy moze bedzie za ciemny? A moze Beige-Sandy Fair?
P.S. W Cool-Fair Medium nie czuje sie zle, ale chyba nie jest idealny.
P.S.2. Z gory dziekuje ze wszelkie rady.... a tych kolorow jest po prostu za duzo i dlatego glupieje:-P
Aha no i oczywiecie wiem, ze pierwsze dwa sa zdecydowanie za ciemne
ja jestem zdeklarowana zwolenniczka dobierania koloru do szyi, wydaje mi się że jak się czujesz dobrze w golden Fair to nie ma co kombinować, ja też dopiero tutaj odkryłam że mam żółta skórą (hmm czyżby mongolscy najeźdźcy w drzewie genealogicznym )
Golden Fair jest na tyle blady że ta jego żółtośc jest naprawde subtelna , ewentualnie spróbuj Olive Fair on sie może okazać jeszcze lepszy (ja między nimi nie widzę dużej różnicy, ale na skórze może któryś wyglądać lepiej)
Stary 2009-04-13, 19:11   #2946
pastereczka
Organizatorka

sandy fair powinien byc idealny na bank linien na pewno nie, za szary
w sumie olive fair tez bym testowala
ale w sposob: pol twarzy jeden kolor a pol drugi i po godzinie ocena

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-04-13 o 19:12
pastereczka jest offline  
Stary 2009-04-13, 19:26   #2947
diabolic
Raczkowanie

witam od niedawna zaczęłam się interesować kosmetykami mineralnymi na razie znam markę everyday minerals tylko są jeszcze jakieś godne uwagi? zupełnie w tym się gubię ...

idealnego podkładu szukam już od roku i nic ... skórę mam mieszaną ale wysuszoną ... zaczerwienioną ... pory widoczne

moje pytanie czy te podkłady można nakładać palcem? czy tylko pędzlem?

z góry dziękuję za odpowiedź
diabolic jest offline  
Stary 2009-04-13, 19:32   #2948
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Anyolek sorki, mogło mi się coś pokićkać, bo próbowałam nadrobić wątek, a w tym czasie dziecko mi coś truło do ucha o nowym laptopie ...eeee....czy komórce.... eee... czy czymś innym co by chciało
Diabolic zajrzyj na wątki innych firm mineralnych, a jest tego sporo . Tam znajdziesz nasze opisy, doświadczenia z danymi markami itp.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-13, 19:38   #2949
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Cathy, poniewaz zauwazam, ze nasze buzie podobnie reaguja na poszczegolne marki mineralne, powiedz prosze jaki primer stosujesz i który jest dla ciebie nr 1.Czy moze na te mieszanke z kwasami i olejami nakładasz od razu podkład?
jeżeli nie masz nic przeciwko, to przeniosę to na wątek plotkowy, żeby tu nie bałaganić
cathy jest offline  
Stary 2009-04-13, 20:18   #2950
pastereczka
Organizatorka

Diabolic stanowczo pedzel

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-04-13, 20:31   #2951
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Rozwielitka pieknie dziekuje za pomoc. Cy jest cos czego nie wiesz o mineralach?? Poziwiam Cie!!
wszytskie korzystamy tu ze swoich doświadczeń, więc nie wybijam się w żaden spsób na tle innych

chrum
sandy fair jest jaśniejszy od ivory
tutaj masz je porównane, moje 1. próbki
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1085

diabolic- pędzel i to nie pierwszy lepszy, ale przeznaczony minerałom- np. flat top czy long handled kabuki lub płaski do podkładu, chociaż to mniej popularne.
Co do innych form minerałowych- przejrzyj HITY mineralne, wątki o innych firmach, watek próbkowy, spis firm wysłających do Polski- wszytsko jest na tym forum

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-04-13 o 20:33
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-13, 20:44   #2952
diabolic
Raczkowanie

obawiam się że nie dam rady pędzlem się umalować ... oglądałam fotki przed i po umalowaniu niektórych z Was i powiem cudnie to robicie i uwierzyłam że mogę być choć troszkę ładniejszą ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać ...

moja skóra - (tylko się nie przestraszcie) świeci się bo krem nałożony mam http://img245.imageshack.us/img245/914/skramoja.jpg

błagam o pomoc
diabolic jest offline  
Stary 2009-04-13, 20:51   #2953
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez diabolic Pokaż wiadomość
obawiam się że nie dam rady pędzlem się umalować ... oglądałam fotki przed i po umalowaniu niektórych z Was i powiem cudnie to robicie i uwierzyłam że mogę być choć troszkę ładniejszą ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać ...

moja skóra - (tylko się nie przestraszcie) świeci się bo krem nałożony mam http://img245.imageshack.us/img245/914/skramoja.jpg

błagam o pomoc
poradzisz sobie pędzlem na pewno, palcami natomiast byłoby baaardzo trudno uzyskać jakikolwiek znośny efekt.
jeśli chodzi o odcień to trudno orzec, wrzuć zdjęcie z widoczną szyją w świetle dziennym. Masz cerę naczynkową, najlepiej dobrać podkład pod szyję.

wklejam tekst z forum edm o FLASH SPECIALS.
podjarałam się.

"We'll keep you all updated on future specials that are coming out, the magazine publications that mention the brand, new products, reformulations, as well as seeking your input on all matters having to do with this brand. There will be no more suprises - but at the same time we will not fall into the trap of giving dates that always change no matter how well you plan.

We also want to give "quick flash discounts" like for the next 24 hours receive X % off your order, and fun things like that which reward all of us here who actively help others and provide valuable input that improves the brand.

With the FLASH SPECIALS - either a discount or promo-product we will keep that a suprise.

For all specials over a week long we will certainly give you a heads up - and Carina just confirmed we will have multiple specials some weeks where you can enter a "coupon code" to pick between two different specials.

This way we can offer 2 or 3 different ones at a time - like the Easter Special, you enter the code "EASTER" on checkout - or if you like let's say a new blush tester you can enter "TESTER"

I think that will be really cool!"
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-13, 20:56   #2954
diabolic
Raczkowanie

wrzucę fotki jutro liczę na pomoc od A do Z co najpierw i czym mam nałożyć

co do mojej cery ... mam 25 lat ... od V klasy miałam trądzik ... używałam mnóstwa mazideł leków itp nic nie pomogło ... samo minęło jak widać i pozostało to ... zaczerwienienie ... chodzę do dermy ale na razie nie ma poprawy bywają chwile że żyć mi się odechciewa ... z tą skórą przez tyle lat

nadzieję choć małą mam na wyleczenie i troszkę większą że nauczę się umalować bym mogła normalnie żyć ...
diabolic jest offline  
Stary 2009-04-13, 21:03   #2955
magdolena
Zakorzenienie

diabolic tez sie z tradzikiem mecze...
Stary 2009-04-13, 21:18   #2956
diabolic
Raczkowanie

też tyle lat? w sumie teraz to tylko od czasu do czasu mam jakiś wysypek ... przed okresem najczęściej ... skóra mieszana wg dermy heh

te leki nic mi nie dały a podrażniły skórę na maxa ... i teraz mam z tym żyć !
diabolic jest offline  
Stary 2009-04-13, 21:35   #2957
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

kurka i teraz mam zagwozdkę: nie wiem czy kupować LHK z EDM, skoro pogorszyła się jakość pędzli. Mam flata z konca marca, póki co, nic się z nim nie dzieje.
Stary 2009-04-13, 21:37   #2958
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
kurka i teraz mam zagwozdkę: nie wiem czy kupować LHK z EDM, skoro pogorszyła się jakość pędzli. Mam flata z konca marca, póki co, nic się z nim nie dzieje.
Mój LHK też z końca marca więc różnie bywa. Jakby co to masz 90 dni gwarancji.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-13, 21:38   #2959
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
mój LHK kupiony całkiem niedawno spisuje się bez zarzutu.... Nie zgubił ani jednego włoska, odpukać, nic więcej też się z nim nie dzieje, więc albo trafiłam na dobry egzemplarz, albo te wadliwe są pojedyńczymi wyjątkami.. Szkoda tylko, że w ogóle są
I uważam zakup LHK za wyjątkowo udany, nie wiem, jak sobie radziłam bez niego z nakładaniem wykończeniówki. Flat jest świetny, ale że tyle czasu obywałam się bez LHK to mi się w głowie nie mieści
cathy jest offline  
Stary 2009-04-13, 21:51   #2960
pranie
Wtajemniczenie

Ja mojego drugiego LHK dostalam tydzien temu i sprawuje sie elegancko. Wloskow w ogole nie gubi. Jestm bardziej zwarty niz stary i to mi bardzo pasuje. Nawet przez moment rozwazalam czy by nie zastapic flattiego nim przy nakladaniu podkladow, ale poki co LHK do innych rzeczy mi potrzebne (primer, puder, czasem roz, czasem rozswietlacz). Dzisiaj zamowilam maly kabuki z CS, bede miala porownanie.
pranie jest offline  
Stary 2009-04-13, 21:55   #2961
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

czyli ryzyk-fizyk skompletuję drugie zamówienie, z LHK, mam nadzieję, że będzie w porządku
doradźcie, proszę, czy od razu zamówić pełnowymiarowy STF czy jednak brać próbkę? a jako rozświetlacz to do średniej, pomieszanej karnacji, to co brać, bo wszystkie podkłady biorę w formule intensive.

Cathy, dzięki Tobie, chyba znów odwiedzę BU, baaaardzo podoba mi się Twoja pielęgnacja , taki malutki OT

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-04-13 o 21:57
gadmarka jest offline  
Stary 2009-04-13, 21:58   #2962
mysha25xx
Rozeznanie

Cytat:
czyli ryzyk-fizyk skompletuję drugie zamówienie, z LHK, mam nadzieję, że będzie w porządku
doradźcie, proszę, czy od razu zamówić pełnowymiarowy STF czy jednak brać próbkę?

Cathy, dzięki Tobie, chyba znów odwiedzę BU, baaaardzo podoba mi się Twoja pielęgnacja , taki malutki OT
Bierz od razu duży, mnie dziewczyny tak zbajerowały, że wziełam 2-sunlight i fair i nie żałuję ani chwili Przedłuża życie każdemu podkładowi, bez niego teraz ani ruszMówię o STF Rice, bo kaolinu nie lubię.
mysha25xx jest offline  
Stary 2009-04-13, 22:00   #2963
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
doradźcie, proszę, czy od razu zamówić pełnowymiarowy STF czy jednak brać próbkę? a jako rozświetlacz to do średniej, pomieszanej karnacji, to co brać, bo wszystkie podkłady biorę w formule intensive.

cieszę się, że moja pielęgnacja komuś się spodobała oprócz mnie, bo ja jestem nią i jej efektami zachwycona (ale się mało skromna zrobiłam- to wszystko przez Was )
A co do STF ryżowego, to jeżeli go nie próbowałaś, to ja bym polecała jednak próbkę, bo nie każdej z nas on odpowiada... U mnie po pierwszym zachwycie nad nim przyszedł czas na ocenę chłodniejszym okiem i niestety, nie wytrzymał tego spojrzenia
Natomiast z rozświetlaczy to polecam Champagne na wieczór (milion błyszczących drobinek, naprawdę mocny efekt rozświetlenia) oraz Sparkle Beige na dzień (dużo subtelniejszy ale równie efektowny)
cathy jest offline  
Stary 2009-04-13, 22:06   #2964
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

głupio mi ale muszę zapytać, bo próbuje wszystkiego i jakaś ciemna jestem. Pytanie natury technicznej. Chce sobie zamówić free sample kit, dodałam do koszyka ale za nic nie wiem jak w"włożyć" do niego poszczególne produkty?

OK już się udało przepaszam za off

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-04-13 o 22:15
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-04-13, 22:07   #2965
pastereczka
Organizatorka

rozswietlacze Cathy sa mocnymi
do sredniej karnacji chyba ja tylko tu probowalam i zapomnialam napisac ze jest boski to vicky radiant cos tam, wtapia sie kolorystycznie w skore i rozswietka ale nie nachalnie, bo szampan to jak dla mnie jest jak nazwa-sylwestrowy a natural wyjsciowy podobnie jak wet sand
iec zalezy jaki chcesz efekt

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-04-13, 22:11   #2966
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Bierz od razu duży, mnie dziewczyny tak zbajerowały, że wziełam 2-sunlight i fair i nie żałuję ani chwili Przedłuża życie każdemu podkładowi, bez niego teraz ani ruszMówię o STF Rice, bo kaolinu nie lubię.
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
cieszę się, że moja pielęgnacja komuś się spodobała oprócz mnie, bo ja jestem nią i jej efektami zachwycona (ale się mało skromna zrobiłam- to wszystko przez Was )
A co do STF ryżowego, to jeżeli go nie próbowałaś, to ja bym polecała jednak próbkę, bo nie każdej z nas on odpowiada... U mnie po pierwszym zachwycie nad nim przyszedł czas na ocenę chłodniejszym okiem i niestety, nie wytrzymał tego spojrzenia
Natomiast z rozświetlaczy to polecam Champagne na wieczór (milion błyszczących drobinek, naprawdę mocny efekt rozświetlenia) oraz Sparkle Beige na dzień (dużo subtelniejszy ale równie efektowny)
co człowiek, to opinia
kolory podkładów wybrała mi Pastereczka więc wierzę, że od razu będzie to strzał w 10 i dlatego za jednym zamachem chciałam załadować pełnowymiarówkę z STf-em, a teraz waham się. A ponieważ i tak czeka mnie w niedalekiej przyszłości kupno pełnowymiarowego podkładu, to w ten sposób chciałam sobie jakoś rozłożyć wydatki

Edit: Pastereczko na pewno nie sylwestowo-bombkowy, o nie
zanotowałam vicky

edit2: VinlyEm w pierwszym poście jest fajny instruktaż Czarnego Elfa, wypróbowałam, polecam

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-04-13 o 22:16
gadmarka jest offline  
Stary 2009-04-13, 22:12   #2967
mysha25xx
Rozeznanie

cathy: "A co do STF ryżowego, to jeżeli go nie próbowałaś, to ja bym polecała jednak próbkę, bo nie każdej z nas on odpowiada... U mnie po pierwszym zachwycie nad nim przyszedł czas na ocenę chłodniejszym okiem i niestety, nie wytrzymał tego spojrzenia "
Spoko, czy to czasem nie pranie łyknie każdą ilość ryżowego?
mysha25xx jest offline  
Stary 2009-04-13, 22:19   #2968
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
cathy: "A co do STF ryżowego, to jeżeli go nie próbowałaś, to ja bym polecała jednak próbkę, bo nie każdej z nas on odpowiada... U mnie po pierwszym zachwycie nad nim przyszedł czas na ocenę chłodniejszym okiem i niestety, nie wytrzymał tego spojrzenia "
Spoko, czy to czasem nie pranie łyknie każdą ilość ryżowego?
chyba tak, z tym, że ja miałam odsypkę od Avalonki i została reszta, więc nie ma się co wygłupiać z oddawaniem takich marnych resztek Mi osobiście bardziej odpowiada kaolin jeżeli chodzi o efekt wykończeniowy (mam nawet duże opakowanie), ale za to wysusza, więc jako iż obecnie i tak mam inny, z którego jestem bardziej zadowolona, to kaolin stoi i czeka sobie na swoją kolej

a rozświetlacze- zgadza się, te przeze mnie podane, to rozświetlacze nie tylko z nazwy. Ale ja chyba jakaś dziwna jestem, bo potrafię champagne na dzień nosić (ale tylko nałożony albo skunksem albo duo fiber z SN).
A i tak najbardziej lubię ostatnio Sundew z Lumiere
cathy jest offline  
Stary 2009-04-13, 22:25   #2969
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
wklejam tekst z forum edm o FLASH SPECIALS.
podjarałam się.

"We'll keep you all updated on future specials that are coming out, the magazine publications that mention the brand, new products, reformulations, as well as seeking your input on all matters having to do with this brand. There will be no more suprises - but at the same time we will not fall into the trap of giving dates that always change no matter how well you plan.

We also want to give "quick flash discounts" like for the next 24 hours receive X % off your order, and fun things like that which reward all of us here who actively help others and provide valuable input that improves the brand.

With the FLASH SPECIALS - either a discount or promo-product we will keep that a suprise.

For all specials over a week long we will certainly give you a heads up - and Carina just confirmed we will have multiple specials some weeks where you can enter a "coupon code" to pick between two different specials.

This way we can offer 2 or 3 different ones at a time - like the Easter Special, you enter the code "EASTER" on checkout - or if you like let's say a new blush tester you can enter "TESTER"

I think that will be really cool!"
Ale kiedy to będzie?
Stary 2009-04-13, 22:44   #2970
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

pierwsze zamówienie złożone teraz czekam. Ale jestem podekscytowana aż nie do wiary

w domku mam już parę produktów edm które dostałam w prezencie i chyba też się zakochała mam fairly light który mi pasuje na okres zimowy, teraz szukam czegoś na lato, zamówiłam próbki z goldenów (kierowałam się postem w którym jest zestawienie sławnych osób i ich podkładów zobaczymy co z tego wyjdzie )

mam róż all smiles który też bardzo mi odpowiada, zamówiłam teraz back to school,

mam i korector bisque który jest zupełnie nie dla mnie (nie wiem co z nim zrobić) - zamówiłam sunlight
i mam cień starlit który jest cudowny

taaa, czuje że wpadłam jak tylko będzie przypływ gotówki to juz wiem co zamówię planuję już w przód

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-04-13 o 22:50
WinlyEm jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday minerals, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości