Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-23, 13:15   #1
Mioda
Przyczajenie

WROCŁAW: Dobry męski fryzjer - gdzie?

Witajcie
Mam 25 lat i dłuuugie włosy - gęste, kręcone i ciężkie w ułożeniu.
Nosze je już 10 lat... No i na nie już chyba czas http://f.kafeteria.pl/emotikony/usmiech.gif

Chciałbym je gdzieś ściąć, ale że u fryzjera nie byłem już bardzo długo, to zacząłem szukać na forach informacji o kimś "dobrym". Nie wiem czy jak na faceta nie przesadzam, ale "ten pierwszy raz" jest dla mnie dużym wydarzeniem http://f.kafeteria.pl/emotikony/smiech.gif

Jednak kiedy czytam wasze wypowiedzi to zdaje sobie sprawe, że kompletnie sie w dziedzinie Salonów nie orientuje. Poslugujecie sie nazwami salonów, konkretnymi imionami fryzjerów...

Czy może ktoś mogłby mi polecić jakis salon (i ew. fryzjera/fryzjerkę) gdzie moglbym sie obciąć?
Carlo biani, Broadway... Pojęcia nie mam :-/
Mioda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 21:23   #2
NiColQa14
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
GG do NiColQa14
Dot.: WROCŁAW: Dobry męski fryzjer - gdzie?

Ja Ci mogę polecić salon fryzjerki VIP na ul Reja 2 (plac grunwaldzki).
Chodzę tam tylko do jednej fryzjerki (P. Beaty). Nie wiem jak inne Panie w tym salonie, ale Beata jest godna polecenia

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

A tak wogóle to zapraszam to tego wątku http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42395&page=50 Tam napewno dowiesz się więcej.

Edytowane przez NiColQa14
Czas edycji: 2011-05-07 o 22:08
NiColQa14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 18:57   #3
Monikaa22
Przyczajenie

Jestem po 2 letnim studium fryzjerskim i chciałabym popracowac jako pomoc i się czegoś więcej nauczyc w związku z tym szukam salonu który da mi taką możliwośc, Może wy byście potrafili mi pomóc i wskazac salon do którego bym mogła się udac,Z góry dziękuję, zaczeniuk@interia.pl

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Chodzi mi o salony w Białymstoku,
Monikaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:42   #4
Amelka_20
Przyczajenie

Jeśli chcesz zmienić fryzurę i dobrze wyglądać po wyjściu od niego to polecam Carlo Biani w Rynku. Trafiłam tam też z polecenia i nie żałuję, moje włosy są bardzo problematyczne a jednak poradzili sobie) Mają tam świetną makijażystkę P.Monikę- nie trzeba być piękną aby dobrze wyglądać!- ta kobieta czyni cuda!
Amelka_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości