PYTANIA I ODPOWIEDZI na temat paznokci żelowych (nawet na te najgłupsze) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-02, 13:14   #31
madziasko
Przyczajenie

Dot.: PYTANIA I ODPOWIEDZI na temat paznokci żelowych (nawet na te najgłupsze)

No ja właśnie nie wiem które
Ja sie tam specjalnie nie boje, jak czegoś nie wiem to pytam. Jak już wspomniałam wyżej nie należę do fanklubu Pauli i moje zdanie na jej sposób wyrażania mysli to moja sprawa. Natomiast doceniam jej doświadczenie w pracy i uważam że tak samo jak Albertyna jak i Obla jest fachowcem. Tylko co będzie jak one też dostaną bana i uciekną na formu komkurencyje?? ciekawe czy ktoś powie mi które
Z drugiej strony ten właśnie wątek został założony po to, by wyjaśnic z góry wszytkim co i jak z pazurkami i żeby więcej głupich pytań nie było. Ja jestem początkującą pazurkomaniaczką i jestem prawie po kursie więc i dla mnie (czytaj laika) niektóre z pytań są hmmm powiedzmy dziwne.
Szkoda tylko że dorosłe osoby nie potrafią dojść do porozumienia i wszyscy na tym cierpimy.
Pozdrawiam
madziasko jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:14   #32
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez Lady M Pokaż wiadomość
Pisac mozna wiele na ten temat. Ja powiem tylko jedno : Wizaz zszedl na psy. To juz nie bedzie dobre forum. Zostana tylko osoby, ktore mysla ze akryl uwardza sie w lampie bo reszta ucieknie na forum... no wiecie ktore
Wręcz przeciwnie. Może nareszcie skończą się rządy silnej grupy pod wezwaniem, której uwagi i złośliwości odstraszają nowe uzytkowniczki.

A kwestia utwardzani akrylu w lampie - można to sprostowac uprzejmie i kulturalnie. Bez osobistych najazdów.

Madziasko, za co Albertyna i Oblabobla miałyby dostać bana? To kulturalne osoby, które potrafią się wypowiedzieć z klasą i jak ludzie.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:22   #33
madziasko
Przyczajenie

Madziasko, za co Albertyna i Oblabobla miałyby dostać bana? To kulturalne osoby, które potrafią się wypowiedzieć z klasą i jak ludzie.[/quote]
No cóż Byliczka jest kulturalną osobą i jakoś jej się przydarzyło. Jak widać nigdy nic nie wiadomo
madziasko jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:26   #34
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez madziasko Pokaż wiadomość
Madziasko, za co Albertyna i Oblabobla miałyby dostać bana? To kulturalne osoby, które potrafią się wypowiedzieć z klasą i jak ludzie.
No cóż Byliczka jest kulturalną osobą i jakoś jej się przydarzyło. Jak widać nigdy nic nie wiadomo[/quote]
Byliczka była kulturalna do momentu ostatniej pyskówki, podvczas której naprawde sie nie popisała.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:30   #35
Patka75
Raczkowanie

A ja poprosze moderatora zeby przeniosl tego off topa na watek oftopowy bo sie zaczyna robic smietnik i nowe uzytkowniczki beda mialy nie lada klopot z doczytaniem sie porad

Edytowane przez Patka75
Czas edycji: 2009-03-02 o 13:31 Powód: blad ort.
Patka75 jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:32   #36
aga01
Zakorzenienie

Dalsze dywagacje w tym wątku nie mają sensu. Jest to rozdmuchiwanie burzy która wybuchła niedawno. Wątek jest bardzo przydatny, jesteśmy wdzięczne dziewczynom za ich pracę. Nie zmienia to faktu, że tak jak napisała Albertyna, są to pytanie i odpowiedzi zebrane z forum. Pisały je różne użytkowniczki, a dziewczyny wykonały sporo pracy by je posegregować.

Według regulaminu forum, anick88 nie miała prawa edytować swoich postów, ponieważ jest to niszczenie zawartości portalu. Dlatego ta sytuacja zakończyła się banem, a posty zostały przywrócone. Nie sądzę również, żeby na forum nie było więcej stylistek, które potrafią dobrze doradzić. I nie koniecznie muszą być przy tym opryskliwe. Jeżeli komuś nie odpowiada formuła naszego forum, nie jest zmuszony tutaj przebywać. Zapewniam, że sobie poradzimy i postaramy się stworzyć przyjemną atmosferę.

Tymczasem wątek zamykam, dopóki wspólnie z moderatorkami nie podejmiemy pewnych decyzji.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jak, lampa, paznokcie, tipsy, żel

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości