mikrodermabrazja - Strona 12 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-03-21, 21:41   #331
apewu
Zadomowienie

Dot.: mikrodermabrazja - co jaki czas ?

Od kilku lat robię mikro 5-6 zabiegów, co 2 tygodnie, jesienią. Zawsze jestem bardzo zadowolona. Skoro ty zaczęłaś w marcu, to myślę, że w do końca kwietnia powinnaś zakończyć, to wyjdzie - 3 zabiegi. Jeśli będziesz zadowolona, jesienią sobie powtórzysz. Pozdrawiam.

Moje książkowe poszukiwanki:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...7#post30781037
apewu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:08   #332
MojaUroda
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Dot.: mikrodermabrazja - co jaki czas ?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
witam - jak w temacie ; wczoraj mialm wykonywana mikrodermab. diamentowa i kosematyczka powiedziala mi ze wykonuje sie ja co 3 tygodnie, naomiast moja siostra cioteczna byla w innym salonie i jej powiedziano ze co 2 miesice... jak to jest moje drogie ?
Witaj,
Zaleca się, aby zabiegi wykonywać co 7-10 dni, w seri kilku zabiegów, następnie co 3 miesiące, aż do 1 zabiegu co pół roku ;-)
MojaUroda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 00:11   #333
Assathra
Zadomowienie

Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

A czy któraś z was spotkała się kiedyś z połączeniem manualnego oczyszczania twarzy i peelingiem chemicznym? ciekawi mnie czy bezpiecznie połączanie
Assathra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 12:06   #334
justynastar7
Przyczajenie

mikrodermabrazja - kilka pytań

Cześć dziewczyny!

Chciałabym Was zapytać, czy mikrodermabrazja może być skuteczna w usuwaniu lub rozjaśnianiu przebarwień po trądziku. Mam kilka przebarwień, ale mimo, że nie jest ich dużo, to nie wyglądają zbyt ciekawie szczególnie bez makijażu.

Po drugie, ile zabiegów powinnam wykonać i czy jest jakiś polecany odstęp czasowy między zabiegami? Znalazłam na gruponie fajną ofertę mikro+maska algowa i mam do wybrania 1, 3 lub 6 zabiegów, które musiałabym wykonać do czerwca i zastanawiam się, czy powinnam wziąć 6 i robić mikro tak często (wyszłoby to 2 x w miesiącu). Czy np. lepiej wziąć 3 i wykonać teraz, póki jeszcze nie ma słońca lub 1 raz w miesiącu?

I czy może któraś z Was była na mikro (lub innym zabiegu) w salonie MM Fabryka Urody w Krakowie na os. Piastów lub Instytucie Medycyny Estetycznej Lepure w Krakowie?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź

(wolę zapytać Was, ponieważ sądzę, że kosmetyczka może namawiać na mikro nawet jeśli niekoniecznie by miała mi pomóc)

Edytowane przez justynastar7
Czas edycji: 2014-02-21 o 12:14
justynastar7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 20:48   #335
Agnieszka987
Zakorzenienie

Dot.: mikrodermabrazja - kilka pytań

Jest juz wątek o mikro, tam kieruj pytania.
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 16:54   #336
cieska
Raczkowanie

Tak, dokładnie. Wiele jest przypadków, że kosmetyczne tylko nas naciągają.
cieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 14:06   #337
adri_
BAN stały

jakos nie ufam ofertom z groupona zwlaszcza jesli chodzi o zabiegi. nie wiem czy jakosc tych zabiegow jest taka sama jak ten sam zabieg ale wykonywany w regularnej cenie.. co do odstepow- niektorzy chodza co tydzien, niektorzy co dwa tygodnie. nie wiem czy zaczynajac od marca zdazysz wyrobic np. 6 zabiegow. jezeli juz w kwietniu bedzie spore slonce to kosmetyczka nie powinna wykonywac tego zabiegu. mikro jest wykonywana tylko jesienia i zima. a jeden lub trzy zabiegi nie wiem czy cos dadza. na pewno plamki beda troche jasniejsze, ale celem mikrodermabrazji nie jest tylko calkowite wyeliminowanie przebarwien.
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 20:09   #338
akusia1
Raczkowanie

Jeśli chcemy mieć mocniejsze efekty trzeba zrobić serię mikro ok 5, 6 zabiegów w tygodniowym lub max dwu tyg. odstępie. Mikro to mechaniczne ścieranie naskórka a nasz naskórek odbudowuje się co ok. 28 dni więc robiąc mikro 1x w miesiącu to przy kolejnym zabiegu ścieramy znów tą samą warstwę naskórka. Robiąc to np. co tydzień ścieramy warstwa po warstwie i wtedy efekt jest mocniejszy, blizny są bardziej spłycone i starcza na dłużej. Dlatego polecam 6 zabiegów i w tygodniowym odstępie.
akusia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 20:05   #339
adri_
BAN stały

Cytat:
Napisane przez akusia1 Pokaż wiadomość
Jeśli chcemy mieć mocniejsze efekty trzeba zrobić serię mikro ok 5, 6 zabiegów w tygodniowym lub max dwu tyg. odstępie. Mikro to mechaniczne ścieranie naskórka a nasz naskórek odbudowuje się co ok. 28 dni więc robiąc mikro 1x w miesiącu to przy kolejnym zabiegu ścieramy znów tą samą warstwę naskórka. Robiąc to np. co tydzień ścieramy warstwa po warstwie i wtedy efekt jest mocniejszy, blizny są bardziej spłycone i starcza na dłużej. Dlatego polecam 6 zabiegów i w tygodniowym odstępie.
tak, dokladnie, ja wlasnie chodze co tydzien i widze efekty, chociaz ostatnio czytalam ze lepsze efekty sa w polaczeniu z kwasami, zastanawiam sie czy z 2-3 razy nie isc na kwasy na przemian z mikro ( tydzien mikro, drugi tydzien kwas). i juz martwie sie co bedzie latem kiedy nie bede mogla robic mikro
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 10:06   #340
Mihrima
Łowczyni

Question Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

A czy któraś z was orientuje się ile to manualne oczyszczanie kosztuje i ile razy trzeba je powtórzyć żeby był dobry efekt
Mihrima jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 11:26   #341
axxnkxxa
Przyczajenie

Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

Jeśli mikrodermabrazja to musi być mikrodermabrazja w Toruniu. Salon Beauty Medica to jeden z najlepszych salonów, gdzie mikrodermabrazja nie jest wcale najdroższa
axxnkxxa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 12:03   #342
laurravie
Przyczajenie

Dot.: mikrodermabrazja

a ja stosuję mikrodermabrazję w tubce (do stosowania w domu) trwa tylko 3 minuty. Efekt jak od kosmetyczki, a cena 10x niższa
zakupiłam u dziewczyny, która przedstawia nowości kosmetyczne na Facebooku HERON'S BEAUTY TIPS.
Stary 2016-01-08, 11:42   #343
SalonCeleste
Przyczajenie

To dobrze, że tak wiele z Was interesuje się zabiegiem mikrodermabrazji. Nie bez powodu jest ona tak popularna: charakteryzuje się wysoką skutecznością, bezbolesnością i bezpieczeństwem stosowania. Kontrolowane złuszczanie kolejnych warstw naskórka pomaga w walce z różnymi problemami skórnymi. Jakimi? Z zaskórnikami, trądzikiem, łojotokiem, rozszerzonymi porami, przebarwieniami czy drobnymi zmarszczkami. Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej.
Na szczególną uwagę zasługuje mikrodermabrazja diamentowa – Diamond Tome, podczas której do ścierania naskórka stosuje się diament naturalny. Jest to w pełni antyalergiczny zabieg.
Wpływ mikrodermabrazji na skórę to:
  • spłycenie powierzchownych zmarszczek,
  • spłycenie i wygładzenie blizn,
  • poprawa kolorytu i struktury skóry,
  • rozjaśnienie przebarwień i plam starczych,
  • zwężenie rozszerzonych porów,
  • zmniejszenie ilości zaskórników,
  • zmniejszenie łojotoku.
Warto z niego korzystać.
SalonCeleste jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 16:07   #344
Neldoreth_
Przyczajenie

Hej, czy któraś z was mogłaby mi polecić salon wykonujący mikrodermabrazję w Krakowie? Najlepiej w rozsądnej cenie.
Neldoreth_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 11:11   #345
ann_adamczak
Przyczajenie

Ja mam cerę z AZS i nie mogę za bardzo wykonywać takich zabiegów jak mikrodermabrazja, ale słyszałam o zabiegu oksybrazji, który jest przeznaczony do cery wrażliwej. Byłam już na jednym zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Zabieg bardzo fajnie oczyszcza, ale też nawilża skórę. Jestem jeszcze umówiona na 2 zabiegi w odstępach 2 tygodniowych bo podobno taka częstotliwość jest najlepsza.
ann_adamczak jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
mikrodermabrazja, oczyszczanie twarzy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości