mikrodermabrazja - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-17, 22:03   #241
cansada
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Mikrodermabrazja

Ja wlasnie jestem po zabiegu mikrodermabrazji w gabinecie medycyny estetycznej.
Wczesniej mialam kwasy, teraz chcialam zobaczyc jakie efekty da mikro. Kolor skory ujednilicony, cera oczyszczona , gladka, swietlista. Skora nie byla w ogole podrazniona, delikatnie zarozowiona 1sza godz po zabiegu, po wyjsciu z zabiegu poszlam na kawe i nikt sie na mnie dziwnie nie patrzyl. Wiec prawidlowo wykonany zabieg nie wykluczy Was z zycia. Oczywiscie filrty, ja uzywam RoC'a 50 na noc olejek +HA. Jesli ktos chce usunac blizny to niestety jak mi powiedziano potrzeba serie 7-10 aby widac bylo efekty w odstepach 2 tygodniowych. Poza tym pamietajcie ( gdzies wyczytalam i potwierdzono to w gabinecie ) jesli macie wirusa opryszczki to kilka dnie przed i po lykac Aciclovir!
cansada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:27   #242
Agaciok xD
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja wlasnie jestem po zabiegu mikrodermabrazji w gabinecie medycyny estetycznej.
Wczesniej mialam kwasy, teraz chcialam zobaczyc jakie efekty da mikro. Kolor skory ujednilicony, cera oczyszczona , gladka, swietlista. Skora nie byla w ogole podrazniona, delikatnie zarozowiona 1sza godz po zabiegu, po wyjsciu z zabiegu poszlam na kawe i nikt sie na mnie dziwnie nie patrzyl. Wiec prawidlowo wykonany zabieg nie wykluczy Was z zycia. Oczywiscie filrty, ja uzywam RoC'a 50 na noc olejek +HA. Jesli ktos chce usunac blizny to niestety jak mi powiedziano potrzeba serie 7-10 aby widac bylo efekty w odstepach 2 tygodniowych. Poza tym pamietajcie ( gdzies wyczytalam i potwierdzono to w gabinecie ) jesli macie wirusa opryszczki to kilka dnie przed i po lykac Aciclovir!
7-10 zabiegow masakra... a w jakiej to jest cenie? Nie wiem czy mnie bedzie stac zeby co 2 tygodnie wydawac kupe pieniedzy...
A jak myslisz, lepsze efekty daly kwasy czy mikro??

Edytowane przez Agaciok xD
Czas edycji: 2009-10-18 o 12:28
Agaciok xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:31   #243
cansada
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
7-10 zabiegow masakra... a w jakiej to jest cenie? Nie wiem czy mnie bedzie stac zeby co 2 tygodnie wydawac kupe pieniedzy...
A jak myslisz, lepsze efekty daly kwasy czy mikro??

Tutaj juz ci nie pomoge co lepsze , placilam ze znizka za mikro i maske algowa 200 zl, normalna cena w tej klinice 270 zl.. tez jak uslyszalam to szok a najgorsze jest ze nikt ci nie zagwarantuje rezultatow. Jak zwykle bedzie na pewno lepiej niz jest i tyle. Zreszta wypytalam o laser i to samo seria 2500 zl minimum a gwarancji brak u mnie po kwasach cera jest oczyszczona a migdal bardzo ladnie rozswietla. Reszte zalatwiam makijazem.
Nowy sezon na kwasy, w zeszlym roku ostroznie aplikowalam sobie aby nie zaszkodzic. w tym na bank bede robic stezenia wyzsze.
niestety ubytki, ktore taz mam sa najtrudniejsze do usuniecia.
cansada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 07:12   #244
Renfrii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Co stosowalas po tym zabiegu, jakies kremy oprocz tych nawilzajacych??
Dostałam od pani dermatolog kilka próbek kremu La Roche-Posay nawilzajacego, i chyba tez regenerującego, i nimi głównie się smarowałam.

Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 13:08   #245
deborah83
BAN stały

Mikrodermabrazja

Czy mikrodermabrazja stosowana w domu przyniesie takie same efekty jak wizyta u kosmetyczki? Chciałam kupić krem do mikrodermabrazji (Neutrogena albo Vichy), ale nie wiem, czy nie lepiej zainwestować i iść do profesjonalistki.
deborah83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:52   #246
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk

Cytat:
Napisane przez deborah83 Pokaż wiadomość
Czy mikrodermabrazja stosowana w domu przyniesie takie same efekty jak wizyta u kosmetyczki? Chciałam kupić krem do mikrodermabrazji (Neutrogena albo Vichy), ale nie wiem, czy nie lepiej zainwestować i iść do profesjonalistki.
Lepiej zainwestować i pójść do kosmetyczki. Efekt będziesz miala od razu. Chyba że masz skórę naczyniową do taki zabieg odpada i krem jak już używac.
gsk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 22:53   #247
Pati_K
Przyczajenie

A czy ktoś moze polecic salon w Warszawie na Ursynowie, który dobrze zrobi mikrodermabrazję?
Pati_K jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 16:01   #248
mmmalenstwo
Przyczajenie

ja ostatnio bylam w Yasumi na kabatach i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, dawno nie mialam w tak dobrym stanie skóry twarzy!! a próbowalam już wszystkiego.
mmmalenstwo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 23:09   #249
weronika27
Przyczajenie

Ja właśnie miałam pierwszy zabieg i mimo, że mam skórę naczyniową, kosmetyczka wykonała go...hmm...złuszczenie jednak nie było chyba zbyt głębokie, bo nie pozbyłam się wcale zaskórników, co mnie zbytnio nie cieszy Natomiast jesli chodzi o kremy to kiedyś stosowałam zestaw do mikrodermabrazji Neutrogeny i byłam bardzo zadowolona. Bardzo ładnie oczyściło mi skórę i nie wywołało żadnych podrażnień, a do tego różnica cenowa w porównaniu do serii zabiegów w gabinecie znacząca
Stary 2009-10-24, 14:33   #250
CyrkoniaKasia
Raczkowanie

podczas zabiegu mikrodermabrazji nie pozbédzisz sie zaskórników
CyrkoniaKasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 17:02   #251
CAMA07
Raczkowanie

Ja również polecam mikrodermabrazję w gabinecie - najlepiej 5 zabiegów i więcej.
Moim zdaniem jeśli ktoś planuje 1 czy 2 lepiej niech zakupi kosmetyki do stosowania w domu.
Świetne efekty przy skórach tłustych, starzejacych się i szarych zabieg mikrodermabarzji w połączeniu z kwasami AHA. Przy skórach zanieczyszczajacych się i trądzikowych-zabieg w połączeniu z kwasem pirogronowym.
Zabiegi wykonuje się co ok 7-10 dni, więc trzeba się uzbroić w kasę.
CAMA07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 13:09   #252
Tala167
Przyczajenie

Dot.: mikrodermabrazja

A jaka mikrodermabrazje mialas diamentowa czy korundowa?
Tala167 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:55   #253
niczka87
Zakorzenienie

Czy mogę udać się na mikrodermabrazję wówczas, gdy mam problemy z naczynkami malutkimi na nosie? (wiem teoretycznie nie, ale czy sa na to jakieś potwierdzenia...?] Czy lepiej mi iśc np. na kawitację? Dodam, że problemem są rozszerzone pory i zaskórniki...
Stary 2009-11-27, 13:31   #254
myszeczka169
Przyczajenie

witam drogie panie.ja natomiast wybrałam CITYSPA w poznaniu przy starym browarze,byłam na mikrodermobrazji diamentowej + kosmetyki THALGO zapłaciłam az 230 zł!!! a niestety z zabiegu byłam srednio zadowolona.chciałabym jeszcze dodac,ze pani która robiła mi zabieg była miła,lecz nie mówiła co robi mi z twarza i nie zapytała jakich kosmetyków uzywam itp.. oczekiwałam rowniez,ze mi doradzi jakis fajny kremik po zabiegu a ona wyskoczyła z kremem thalgo bez SPF !!!
myszeczka169 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 09:05   #255
jagodka2610
Przyczajenie

Witam w czwartek wybieram się na mikrodermabrazję diamentową i płacę 200 zł. Nie mam problemów z trądzikiem itd. Chodzi mi głównie o wygładzenie drobnych zmarszczek na czole oraz wokół oczu. Czy któraś z Was była na mikrodermabrazji z tym problemem?
jagodka2610 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 22:05   #256
tk90
Raczkowanie

od jakiegos czasu chodze na zabiegi mikrodermabrazji zeby pozbyc sie blizn i przebarwien potradzikowych( mialem bardzo silny tradzik) Bylem juz moze 10 razy, efekty sa bardzo widoczne ale jeszcze sporo jest do zrobienia. Za zabieg place 80 zł. Nie wydaje Wam sie ze za duzo razy tam bylem? Moze pora zmienić lekarza (zabiegi wykonuje prywatnie u dermatologa) . Pani doktor nie nakazała mi używania żadnych specjalnych kosmetyków...
tk90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:58   #257
anakonda22
Przyczajenie

A czy mógłby mi ktoś polecic, kto jest/był zadowolony z mikrodermabrazji - jakiś salon kosmetyczny w warszawie lub okolicach ???
anakonda22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 11:53   #258
ginza
Raczkowanie

Chciałabym dołączyc sie do pytania o salony w Warszawie, w ktorych mozna wykonac zabieg, zalezy mi rowniez na niewygorowanej cenie skoro zabieg mialabym powtorzyc kilka razy (chodzi o zlikwidowanie kilku blizn po tradziku) Ktos moze polecic? Ewentualnie salon w ktorym robia kwasy?
Stary 2010-03-03, 09:57   #259
sylwia21_2010
Raczkowanie

GG do sylwia21_2010
mikrodermabrazja

Witam,mam pytanie odnoszące się po przebytym 1 zabiegu mikrodermabrazji diamentowej.Po tygodniu od poddania się zabiegowi pogorszył mi się znacznie stan skóry,zaczęły się pojawiać liczne zaskórniki oraz wypryski.Czy takie zmiany skórne mogą mieć coś wspólnego z oczyszczaniem się skóry z niedoskonałości po zabiegu mikro?
sylwia21_2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:37   #260
kaja80
Przyczajenie

hejka,dzis miałam robioną pierwszą mikrodermabrazję korundową,zapłaciłam 180 zł (zaznaczam, ze to cena samej mikrodermabrazji), cena trochę powalająca w przeciwieństwie do efektu,no ale nie zrażam się bo będę ten zabieg kontynuować.Muszę trochę odciążyć portfel więc wypróbuję mikroderm.z Mary Kay.Aha zapomniałam dodać,że nie mam cery problematycznej,żadnych przebarwień itp.
kaja80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 10:35   #261
intermanka
Raczkowanie

Ja nie jestem zadowolona z mikro - miałam na plecach i efekt gładkiej skóry utrzymał mi się może z dwa dni, a potem uaktywnił się trądzik, który wcześniej był zaleczony :/
Stary 2010-04-30, 12:13   #262
Niki Mouse
Raczkowanie

Mikrodermabrazja hit czy kit:)

Dziewczyny,
wydaje się, że zabieg mikrodermbrazji jest bardzo popularny i polecany zamiast mechaniczngeo oczyszczania skóry. Polecane są serie tych zabiegów.

Jakie są Wasze opinie czy zabiegi rzeczywiście działają z korzyścią na wygląd skóry czy też jest to wyciąganie kasy z naszych portfeli?
Niki Mouse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 12:54   #263
misia kosmetologia
Raczkowanie

GG do misia kosmetologia
Dot.: Mikrodermabrazja hit czy kit:)

z pewnością o wiele bardziej zluszcza warstwę rogową naskórka, co można sprawdzić w pojemniczku w którym po zabiegu znajduje sie zluszczony naskórek. napewno jest to lepsza metoda lecz też spektakularnych efektów nie można oczekiwać.
Stary 2010-05-05, 18:27   #264
paulinasupra
Rozeznanie

Ja jestem po zabiegu mikrodermabrazji połączony z kawitacja i złuszczaniem kwasem migdałowym. I musze powiedzieć że moja skóra zareagowała bardzo dobrze łagodnie bez podrażnień. Minęło juz 2 tygodnie od zabiegu i nadziwić się nie mogę jaka moja skóra jest piękna i gładziutka bez żadnych niespodzianek , czarnych wągrów.. wreszcie mogę wyjść bez makijażu! Przed zabiegiem chodziłam na manualne oczyszczanie twarzy i kilka razy na samą kawitacje z ultradzwiekami i nie dawały tak dużych efektów jak mikrodermabrazja.
paulinasupra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:04   #265
Millennka
Przyczajenie

Ja mam taki problem, że zostały mi malutkie blizny po trądziku, żeby nie powiedzieć dzioby... Są małe, jest ich dość dużo. Próbowałam już mikrodermabrazji, zabiegi miałam praktycznie co tydzień. Jednak mikrodermabrazja nadaje się do chyba lżejszych rzeczy... Czy któraś z Was ma problemy z dziobami potrądzikowymi? Jeżeli tak, to czy próbowałyście np. mikrodermabrazji i kwasu glikolowego (czy jak to się zwie)? Chodzi o porównanie efektów. Z tego co tutaj wyczytałam to kwas glikolowy jest zabiegiem ciut tańszym?
Millennka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:11   #266
evelinarav
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to evelinarav

zaskorniki da sie oczyscic mikrodermabrazja?ja slyszalam ze tylko oczyszczanie manualne to potrafi nie ma potrzeby przed mikrodermabrazja robic oczyszczania?
evelinarav jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 07:52   #267
Niki Mouse
Raczkowanie

Ja chodzę na mikro dermabrazję po której kosmetyczka ręcznie oczyszcza to co nie udało się usunąć mikro. Efekt jest zadowalający.
Niki Mouse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 12:44   #268
secretit
Raczkowanie

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja (nie znalazłam wątku na ten temat)- ktoś poleca ktoś odradza? Jakie są wasze opinie na temat tego zabiegu?
secretit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 18:28   #269
Anett23
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez secretit Pokaż wiadomość
Mikrodermabrazja (nie znalazłam wątku na ten temat)- ktoś poleca ktoś odradza? Jakie są wasze opinie na temat tego zabiegu?
Skóra po tym zabiegu jest bardzo gładka i delikatna. Musisz jednak wiedzieć, że przez kilka dni po zabiegu nie można się opalać, chodzić na basen, a twarz najlepiej myć przegotowaną wodą. Jak dla mnie bardzo fajny zabieg i zawsze byłam z niego zadowolona.
Anett23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 19:18   #270
PAUL7403
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez secretit Pokaż wiadomość
Zgadzam się z poprzedniczka super zabieg.Tylko zalezy czy wykonuje kosmetyczka czy samemu się "masakruje" swoja twarz.Mnie sie to zdarzało na zajęciach w szkole wtedy efekt jest mocniejszy bo każdy wie jaki ma próg bólu i można sobie pofolgować.Oczywiście w granicach rozsądku.
PAUL7403 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
mikrodermabrazja, oczyszczanie twarzy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości