Jasna cera i farbowanie na czarno w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-24, 15:26   #1
michell
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79
Wink

Jasna cera i farbowanie na czarno w這s闚

Witam jak my郵icie czy czarne w這sy pasuj do dziewczyny o jasnej cerze jasno br您owych w這sach i piwnych oczach?
Stary 2009-02-24, 15:49   #2
MySoul695718
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250
Dot.: Jasna cera i farbowanie na czarno w這s闚

to zale篡 niekt鏎e dziewczyny b璠za tak wtgl康a bardzo 豉dnie je瞠li pasuje im to do oprawy oczu itd
a inne wr璚z przeciwne wszystko zale篡 od urody ale znam dziewczyny ktore przy jaznej karnacji maj czarne w這ski nikt鏎e wygl康aj bardzo 豉dnie inne wr璚z przeciwnie

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

to zale篡 niekt鏎e dziewczyny b璠za tak wtgl康a bardzo 豉dnie je瞠li pasuje im to do oprawy oczu itd
a inne wr璚z przeciwne wszystko zale篡 od urody ale znam dziewczyny ktore przy jaznej karnacji maj czarne w這ski nikt鏎e wygl康aj bardzo 豉dnie inne wr璚z przeciwnie
a nie ta kt鏎 chcieliby鄉y dosta od innych.
MySoul695718 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-24, 19:02   #3
weenuska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 191

Najlepiej wrzuc jakies swoje zdjecie ,latwiej bedzie ocenic
Stary 2009-02-24, 20:06   #4
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Cytat:
Napisane przez weenuska Poka wiadomo嗆
Najlepiej wrzuc jakies swoje zdjecie ,latwiej bedzie ocenic
Dok豉dnie Ja np mam jasn cer i farbuj na granatow czer Odpowiada mi takie po陰czenie. Wiele znanych os鏏 preferowa這 podobny wizerunek - np Dita von Teese, Rose McGowan, Amy Lee, Tarja Turunen z Nightwish itp. Ale faktem jest, 瞠 to sprawa bardzo indywidualna czy taki styl komu pasuje Jak napisa造 dziewczyny powy瞠j, wiele zale篡 od oprawy oczu i innych cech konkretnej twarzy. Dlatego Twoja fotka wiele by nam u豉twi豉 przy ocenie dopasowania
Stary 2009-02-28, 18:46   #5
glapa07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

Ja sie boje farbowania na czarny (mam bardzo jasna karnacje i niebieskie oczy) wiec farbuje na ciemny braz, ktory jak wiadomo, czarnym nie jest i mi to odpowiada. Mam ciemna oprawe oczu i mi pasuje takie cos

...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-01, 20:07   #6
michell
Raczkowanie

Dzi瘯i za odpowiedzi glapa07 ja te my郵 瞠 ciemny br您 to dobry pomys bynajmniej na pocz徠ek przyciemni w這sy a nie b璠zie zbyt mocny
Stary 2009-03-01, 20:20   #7
glapa07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

ojej zle napisalam...mam w sumie nie jasna ani nie ciemna oprawe oczu... moje brwi sa jakby szare a oczy niebieskie :P hehehe ale pasuje do mnie ciemny braz przedwczoraj farbowalam i czekam, az troche sie wymyje bo jak jest wymyta nieco lepiej na mnie wygladA

...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-01, 20:24   #8
bajeczka000
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 704

Ja mo瞠 nie na typowy czarny ale bardzo ciemny br您. Mam wr璚z porcelanow cer zielone oczy piegi ale przy jasnych w這sach twarz mi " zanika" (opinia fryzjerki) a jak s ufarbowane to tak mnie pono jako wyra幡iej wida. Dodam, 瞠 oczy s bardziej wyraziste w przypadku noszenia okular闚 (czyli u mnie te) Ach i jeszcze jedno farbuj brwi henn bo s jasne.

Cytat:
Napisane przez marrellic
Je瞠li Wiza jest bezradny, to nic tylko skaka z mostu

bajeczka000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-02, 18:37   #9
michell
Raczkowanie

mi fryzjerka powiedzia豉 ze czarny absolutnie odpada i ze szkoda moich blond wlos闚! jakich blond jak mam br您owe! uzna豉m ze jest daltonistk i si nie zna.Og鏊nie nie byla zbyt rozmowna nie wyt逝maczyla mi dlaczego nie b璠 mi pasowa czarne w這sy poprostu od razu NIE mam w nosie tak fryzjerk wybiore sie do innego fryzjera lub sama sobie przefarbuje

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez glapa07 Poka wiadomo嗆
ojej zle napisalam...mam w sumie nie jasna ani nie ciemna oprawe oczu... moje brwi sa jakby szare a oczy niebieskie :P hehehe ale pasuje do mnie ciemny braz przedwczoraj farbowalam i czekam, az troche sie wymyje bo jak jest wymyta nieco lepiej na mnie wygladA
Ja mam ciemne brwi (ciemny br您) i piwne oczy wi璚 my郵e 瞠 tym bardziej b璠zie mi pasowal ciemny br您 lub czer
Stary 2009-03-02, 18:50   #10
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Cytat:
Napisane przez michell Poka wiadomo嗆
mi fryzjerka powiedzia豉 ze czarny absolutnie odpada i ze szkoda moich blond wlos闚! jakich blond jak mam br您owe! uzna豉m ze jest daltonistk i si nie zna.Og鏊nie nie byla zbyt rozmowna nie wyt逝maczyla mi dlaczego nie b璠 mi pasowa czarne w這sy poprostu od razu NIE mam w nosie tak fryzjerk wybiore sie do innego fryzjera lub sama sobie przefarbuje
To chyba nie jej sprawa, czy b璠 Ci pasowac takie w這sy, bo je郵i Tobie si podobaj, to jej subiektywna opinia nie ma tu nic do rzeczy. To, czy w這s闚 (nie wa積e w jakim kolorze) jest szkoda czy nie, to r闚nie Twoja decyzja -w這sy s Twoje, Ty je b璠ziesz nosi i Ty decydujesz co chcesz z nimi zrobi. Nie 膨dasz od niej rzeczy niemo磧iwych lub bardzo ryzykownych, wi璚 nie mam poj璚ia dlaczego Ci odm闚i豉. C騜, jak w ka盥ym zawodzie s profesjonali軼i, kt鏎zy umiej s逝cha 篡cze klient闚 (tym bardziej, 瞠 za darmo ich nie spe軟iaj) i staraj si dobrze wykona swoj prac, aby klient byl zadowolony i ludzie tacy jak wspomniana przez Ciebie fryzjerka, kt鏎ym wydaje si, 瞠 pozjadali wszystkie rozumy i kosztem zadowolenia klienta pr鏏uj przeforsowa w豉sn "wizj artystyczn". Realnych przeciwwskaza do wykonania zabiegu koloryzacji nie widze - ona r闚nie nie poda豉 瘸dnego konkretnego argumentu. Wiadomo, w uzasadnionych przypadkach fryzjer ma prawo odm闚i lub pr鏏owa odwie嗆 klienta od jego decyzji, jednak ten przypadek do uzasadnionych wg mnie nie nalezy. Szkoda czasu na takich fryzjer闚 - wybierz innego, lub je郵i si nie boisz, to spr鏏uj zafarbowa sama Np. Casting creme gloss L'Oreala nale篡 do stosunkowo bezpiecznych kosmetyk闚 koloryzacyjnych domowego u篡tku - 豉two go r闚nomiernie rozprowadzi, nie ma raczej ryzyka, 瞠 kolor wyjdzie nier闚no, jest delikatny dla w這s闚 w por闚naniu z innymi farbami, ma fajn od篡wk Ja by豉m z niego bardzo zadowolona, bo jako jedyny da rad 豉dnie pokry moje bardzo nier闚no rozja郾ione na przera瘸j帷y, pomara鎍zowo-鄴速y kolor w這sy, przy okazji ich nie niszcz帷
Stary 2009-03-04, 19:59   #11
michell
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
To chyba nie jej sprawa, czy b璠 Ci pasowac takie w這sy, bo je郵i Tobie si podobaj, to jej subiektywna opinia nie ma tu nic do rzeczy. To, czy w這s闚 (nie wa積e w jakim kolorze) jest szkoda czy nie, to r闚nie Twoja decyzja -w這sy s Twoje, Ty je b璠ziesz nosi i Ty decydujesz co chcesz z nimi zrobi. Nie 膨dasz od niej rzeczy niemo磧iwych lub bardzo ryzykownych, wi璚 nie mam poj璚ia dlaczego Ci odm闚i豉. C騜, jak w ka盥ym zawodzie s profesjonali軼i, kt鏎zy umiej s逝cha 篡cze klient闚 (tym bardziej, 瞠 za darmo ich nie spe軟iaj) i staraj si dobrze wykona swoj prac, aby klient byl zadowolony i ludzie tacy jak wspomniana przez Ciebie fryzjerka, kt鏎ym wydaje si, 瞠 pozjadali wszystkie rozumy i kosztem zadowolenia klienta pr鏏uj przeforsowa w豉sn "wizj artystyczn". Realnych przeciwwskaza do wykonania zabiegu koloryzacji nie widze - ona r闚nie nie poda豉 瘸dnego konkretnego argumentu. Wiadomo, w uzasadnionych przypadkach fryzjer ma prawo odm闚i lub pr鏏owa odwie嗆 klienta od jego decyzji, jednak ten przypadek do uzasadnionych wg mnie nie nalezy. Szkoda czasu na takich fryzjer闚 - wybierz innego, lub je郵i si nie boisz, to spr鏏uj zafarbowa sama Np. Casting creme gloss L'Oreala nale篡 do stosunkowo bezpiecznych kosmetyk闚 koloryzacyjnych domowego u篡tku - 豉two go r闚nomiernie rozprowadzi, nie ma raczej ryzyka, 瞠 kolor wyjdzie nier闚no, jest delikatny dla w這s闚 w por闚naniu z innymi farbami, ma fajn od篡wk Ja by豉m z niego bardzo zadowolona, bo jako jedyny da rad 豉dnie pokry moje bardzo nier闚no rozja郾ione na przera瘸j帷y, pomara鎍zowo-鄴速y kolor w這sy, przy okazji ich nie niszcz帷
Zgadzam si z Tob w stu procentach. Wybior si do innego fryzjera z tym samym zapytaniem i zobacze co powie Dzi瘯i za odpowied.

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.