marzy mi się odważniejszy kolorek... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-25, 12:44   #1
myszyszycha19
Raczkowanie

marzy mi się odważniejszy kolorek...

witam, nie piszcie, ze zakladam niepotrzebnie wątek, bo przelecialam forum i nie znalazlam odpowiedzi;] moj kolor na glowie to taki średni rudawy... malowalalm wczesniej czerwona miedź z garniera... ale prosze się nie sugerować nazwą, bo na moich wloskach nie złapało az tak;] kupilam henne z venity- ognisty oranz, no i nic nie złapało;/ jak rozjasnic wlosy? marzy mi się papryka, ognisty oranz, cos z odwazniejszych kolorkow. Jakas mieszkanka z henny?czy po prostu się nie da?

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

z rozjasnianiem moze troszke źle ujelam, nie chodzi mi o zadne rozjasniacze, w gre wchodzi tylko henna;]
myszyszycha19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:02   #2
MySoul695718
Raczkowanie

Dot.: marzy mi się odważniejszy kolorek...

da się na kwc jest specjalna farba o ile sie nie myle z matrixa z paleta ostrych wyrazistych kolorow moze tam powinnas spróbować poszukać te farby sa dostepne w hurtowniach fryzjerskich albo na allegro kiedys widzialam albo pójdz do fryzjerki ze zdjeciem jaki kolor chcesz uzyskać profesjonaliście powinno się udac
a nie ta którą chcielibyśmy dostać od innych.
MySoul695718 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:36   #3
kaska222
Moderator

Trudno mi powiedziec,najlepiej jak bys sie spytala fryzjerki osobiscie.Co do henny nie powinno sie mieszac z farbami lub odwrotnie.
Poczytaj sobie wätek,moze ktöras z dziewczyn przechodzila taki odcien jaki ty chcesz

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ighlight=henna

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:56   #4
myszyszycha19
Raczkowanie

nie, nie chodzi mi o to farba tutaj w ogole nie wchodzi w gre z tego co wiem po hennie zadne chemikalia, a przypominam, ze jestem juz po ognistym oranzu;] chodzi mi o to czy da rade złapac kolor papryki, ognistego oranzu badz nawet chna?
Stary 2009-02-25, 17:08   #5
xzxewuchaxzx
Przyczajenie

jezeli sama nie mozesz zrobic sobie takiego koloru to idz do fryzjera i bedziesz miala swoj wymarzony lub sprobuj z innej firmy
xzxewuchaxzx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 17:25   #6
myszyszycha19
Raczkowanie

nie chcac isc do fryzjera ,chce zaczerpnac odpowiedzi tutaj... skaze mi poczekac na odrosty, a ja nie mam czasu, poniewaz przede mna zbyt wazna dla mnie impreza, slub mojej siostry;]
Stary 2009-02-26, 16:31   #7
MidnightGothique
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Henną nie rozjaśnisz włosów - możesz je tylko przyciemnić lub "ożywić". nie zmienisz tez zbytnio koloru, bo oparta jest na naturalnych składnikach Sama próbowałam jednego i drugiego, efekty były mizerne - dlatego przezucilam sie na farbe. a myslalaś o szamponetce?
MidnightGothique jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:16   #8
katie1985
Przyczajenie

rozmawialam kiedys z fryzjerem i mowil zeby strzec sie wszelakich szamponetek;/ a wczesniej uzywalas henny?bo ja tak i podobno lipa z nakladaniem na nia farby;/
katie1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:04   #9
MidnightGothique
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Ja farbe nakładałam długo po tym jak bawiłam sie z henną - rok a nawet i więcej z henną było tak że najpierw chciałam troche rozjaśnic wlosy, blond na opakowaniu bylo wiele jaśniejszy i zupelnie inny niz moj naturalny kolor. Niestety nie odczułam żadnej różnicy w kolorze, tylko tyle że się faktycznie takie fajniejsze zrobiły, jakby bardziej odżywione. Mialam 2 podejscia z tym blondem. Pozniej próbowalam z dość ciemną czerwienią - tylko tyle że nabrały troche czerwonego połysku, naszczęscie szybko zeszło, bo wygladalo to koszmarnie xD Pozniej długi czas nic z nimi nie robilam, bo nie chciałam ich niszczyć, aż w koncu się zdecydowałam na farbe czego bardzo zaluje i szkoda ze nie sięgnelam po szmponetke, bo moze i po paru miesiacach ale by sie zmylo, a farba niestety nie.. i juz musze farbowac xD
a czemu odradzał?
moja znajoma od dluzszego czasu farbuje sie szamponetką (z tego co pamietam z venity) na czerwono, kolor jest niesamowity xD i podobno włosy jej sie w ogole nie zniszczyly, a wrecz odwrotnie - zaczely jej się układać, a wczesniej miała siano na glowie tylko tyle ze kolor szybko blaknie.. i utrzymuje się znacznie dluzej niz te 6 myc.
MidnightGothique jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:02   #10
katie1985
Przyczajenie

ja wlasnie siedze z henna na glowie, moze jak potrzymam ze dwie godz to bardziej złapie...;] jak nie to trudno sie mowi, zamowie chna;]
katie1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości