metamorfoza dla mlodej mamy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-25, 14:40   #1
becia23
Raczkowanie

metamorfoza dla mlodej mamy??

witajcie!potrzebuje pomocy!zwracam sie do was bo macie wspaniale pomysly wiec moze dla mnie jest jakas szansaod czasu urodzenia mojej corki(6 miesiecy)zrobilam sie jeszcze bardziej "nijaka" jak bylam.
mam ciemne(prawie czarne)wlosy, jasna cere z wypryskami.chcialabym zejsc do jakiegos cieplego koloru...jak myslicie?znudzil mi sie ten ciemny braz wiec chce cos zmienic.poradzcie mi co bo z dnia na dzien lapie wiekszego dola.na glowie mialam juz chyba wszystkie kolory procz karmelkowych, ktore bardzo mi sie podobaja ale nie wiem czy bedzie mi w nim dobrze.poza tym zastanawiam sie jakiego typu mam urode?bo sama nie potrafie okreslic:/
dolaczam zdjecia
na 1 jestem bez make up-u (tak wygladam teraz)czerwone plamy ktore sa widoczne latwo tuszuje korektorem-niestety mam problemy ze skora glowy:/
na 2 w krotszych wlosach sprzed 9 miesiecy(z jakims fioletem chyba)
na 3 sprzed 2 lat (z dlugimi ale mocfno postopniowanymi)
na 4 z wlosami do tylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00k7.jpg (116,0 KB, 361 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0l22.jpg (45,1 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obragz 142.jpg (112,3 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003k.jpg (70,9 KB, 212 załadowań)
Stary 2009-02-25, 15:20   #2
Anethka
Zakorzenienie

Dot.: metamorfoza dla mlodej mamy??

Wg mnie najbardziej pasuje Ci fryzura z drugiego zdjęcia. Hm, jaki jest Twój naturalny kolor włosów?
Stary 2009-02-25, 15:49   #3
becia23
Raczkowanie

tak dawno go widzialam ze nie pamietama na serio to jest to cos w rodzaju mysiego)szaro brazowe cos...
dla mnie tez krotsze byly wygodniejsze i w ogole ale naszlo mnie na zapuszczenie piorek i zal mi je scinac.daze do "boba" z krotszym tylem.mialam tak sciete(choc nie wszystkie sa rownej dlugosci ale zaczatek mego wyobrazenia juz jest a raczej byl)niestety juz mi odrosly i nie widac tego.poza tym wyglada to lepiej jak je potraktuje prostownica bo sa dosc nesforfne i sie wywijaja.problem w tym ze nie zawsze mam na to czas i rezultat jest taki jak widac:/
dolaczam fotke jak wygladalam zanim mi szopa odrosla.niestety nie znalazlam innej,jest troche niewyrazna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l.jpg (37,3 KB, 414 załadowań)
Stary 2009-02-25, 16:03   #4
magda785
Rozeznanie

GG do magda785

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1235573376 bardzo podobasz mi sie na tym zdjeciu, moim zdaniem kolor wlosow bardzo ci pasuje i do tegop ten fiolet naprawde super. Jesli chodzi o boba to ta fryzurka jak najbardziej dla ciebie. chcialabys zejsc do jakiegos cieplejszego odcienia, sama nie wiem moze wybierzesz cos z Farb welli z seri ze zlotym polyskiem??? Moim zdaniem jestes bradzo ladna, a jak wiadomo zadna kobieta nie jest idealem zaraz po wstaniu z lozka. Tez mam niesforne wloski i szczerze ci powiem ze gdyby nie prostownica dalej by wygladaly jak wielka miotla wolajaca o pomste do nieba.
magda785 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:54   #5
baldissima
Raczkowanie

zdecydowanie krotkie Ci bardziej pasuja.
baldissima jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 17:21   #6
becia23
Raczkowanie

po kilkukrotnym wstawaniu w nocy tak wlasnie sie wygladaz make upem wygladam lepieja te pierwsze fotki to masakranie wiedzialam ze beda tak powiekszone ze bedzie widac kazda niedoskonalosc mojej skory-a jest tego trochepo tych miesiacach w domu musze w koncu wziac sie za siebie!bo ile mozna biegac w rozciagnietych dresach,nieuczesanych wlosach i bez makijazu?!jeszcze troche to moj mezczyzna nie bedzie widziec we mnie kobiety tylko matke polke:/ a do tego nie moge doprowadzicpoza tym sama zle sie tak czuje i juz postanowilam ze czas na zmiany!!!
kilka wizyt na solariun musze odbyc bo jestem tak biala ze az strasze-a w tym brazie to w ogole:/poza tym kosmetyczka i oczyszczanie twarzy ale co dalej...
magda a o jakich dokladnie farbach mowisz bo ja jesli chodzi o cos innego niz ciemny braz to ciemna jestemno i czy myslicie ze uda mi sie pozbyc brazu??

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

ach i marzy mi sie cos takiego
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1235480036
Stary 2009-02-25, 17:30   #7
loluska
Zakorzenienie

Moim zdaniem masz śliczną sere ;] owszem jest tak kilka przebvarwien ale ktora z nas ich nie ma?? ;] w mniejszym lub wiekszym stopniu... jesli chodzi o fryzurke to slicznie ci w bobie!! bosko ;] na fotce 2 wygladasz bardzo powaznie i chyba za powaznie ;] najwazniejsze ze chcesz jakis zmian wiec ja 3mam kciuki i czekam na info jak tam po fryzjerze itd a jesli chodzi o kolorek to mi w czarnych sie podobasz ;] jakis delikatny makijarz i maz oszaleje

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 17:57   #8
Klaudushka
Zadomowienie

GG do Klaudushka

super w krotkich
Klaudushka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:37   #9
Olcia
Zakorzenienie

przerobki z jasniejszymi wlosami nie wiem czy o takie chodzilo.
ladnie Ci w prostych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu1.jpg (78,1 KB, 144 załadowań)
Olcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:06   #10
becia23
Raczkowanie

dzieki olcia!o cos takiego mi chodzilo!proste bez loczkowzastanawialam sie czy "karmelki" beda pasowac i wydaje mi sie ze taksuperr!!pozostal o tylko pozbyc sie brazu...ehhh
Stary 2009-02-25, 21:14   #11
lourose
Wtajemniczenie

Wyglądasz na bardzo miłą i sympatyczną dziewczynę
Wydaje mi się że powinnaś zapuścic brwi, bo te wydają się nieco za cienkie. Masz wysokie czoło, więc skośna grzywka na pewno będzie ładnie wyglądac, możesz nawet spróbowac z prostą a la kleopatra - sama mam taką, i mimo okrągłej buzi wyglada dobrze - jak ne wyjdzie, zawsze można podciąc na skos.
Jeśli chodzi o kolor, wydaje mi się że masz chłodny typ urody, więc karmelki odpadają....

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Wyglądasz na bardzo miłą i sympatyczną dziewczynę
Myślę że powinnaś zapuścic brwi, bo te wydają się nieco za cienkie. Masz wysokie czoło, więc skośna grzywka na pewno będzie ładnie wyglądac, możesz nawet spróbowac z prostą a la kleopatra - sama mam taką, i mimo okrągłej buzi wyglada dobrze - jak nie wyjdzie, zawsze można podciąc na skos.
Jeśli chodzi o kolor, wydaje mi się że masz chłodny typ urody, więc karmelki odpadają....
Chociaz jak patrze na to pierwsze zdjęcie z dorobioną fryzurą - do twarzy ci w tym kolorze
lourose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:36   #12
becia23
Raczkowanie

lourose masz racje jak tak patrze na swoje brwi to nie wygladaja za ciekawiew realu tego nie widzialammowisz ze jestem typem chlodnym??wiec lato czy zima??ja sie na tym w ogole nie znam:/powinnam czesciej ogladac tvn style
Stary 2009-02-25, 22:03   #13
madziazzz
Przyczajenie

po pierwsze ładnie wyglądasz w krótszych włoskach, takich z pazurkami, cieniowanych po drugie ładny masz kolor włosów (ja zawsze o takim marzyłam ale niestety farba zawsze się wypłukuje do ryżego ) ale masz jasna karnacje i wyglądasz niezdrowo blado - nie to żebym miała coś przeciwko bladości ogólnie wydaje mi się, że korzystanie byś wyglądała w jak to określiłaś karmelkowych kolorach
swoją drogą łądna z ciebie kobitka każdej kob iecie potrzebna jest zmiana aby poczuć się bardziej atrakcyjną i pewną siebie

Byle do przodu

madziazzz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:03   #14
lourose
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez becia23 Pokaż wiadomość
lourose masz racje jak tak patrze na swoje brwi to nie wygladaja za ciekawiew realu tego nie widzialammowisz ze jestem typem chlodnym??wiec lato czy zima??ja sie na tym w ogole nie znam:/powinnam czesciej ogladac tvn style
Wydaje mi się że lato, ale spróbuj przeprowadzic sobie analizę kolorystyczną - tu jest pomocny wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71243
lourose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:27   #15
Olcia
Zakorzenienie

prosze bardzo te z falowanymi wlosami to tylko dla koloru dobralam, nie dla frzury
tez mysle, ze lato. ale to nie znaczy, ze z jasnych masz rezygnowac. wybierz po prosu chlodny odcien ja tez jestem latem, albo lato-zima, mialam czarne wlosy, wszystkim sie podobaly i nie wyobrazali sobie mnie w jasniejszych, a po dekoloryzacji na rude nalozylam superjasny popielaty blond i wyszedl dosc cieply kolor, na to rozjasniaczem pasemka wiec teoretycznie powinno byc tragicznie, a nie jest zle. wydaje mi sie, ze bardziej podkresla to moje ciemnobrazowe oczy
takze powodzenia
Stary 2009-02-26, 21:56   #16
becia23
Raczkowanie

olcia jak zeszlas z czarnego do bladu?!ja tez chce!!powiedz jak kondycja wloskow po sciaganiu koloru?mi sie marzy zmiana ale boje sie o to co potem bede miec fna glowie...czy przypadkiem nie wypadna czy cospoza tym tak to ze mna jest ze moze sie okazac ze w ogole nie bedzie mi sie podobac ten nowy kolor i znowu walne sie na ciemny braz:/ehhh i tak to jest z nami kobietami
Stary 2009-02-26, 23:35   #17
Olcia
Zakorzenienie

hmm, niestety to dosc dlugo trwalo :P
przez rok nie farbowalam na czarno, meczylam sie z odrostami, co jakis czas farbowalam szamponami koloryzujacymi na ciemny braz, zeby nie bylo duzej roznicy i jednoczesnie, zeby sie wyplukalo.
dzien po Nowym Roku uzylam w domu dekoloryzatora - Elgon. Nie zniszczyl wlosow Tam, gdzie zdjal szampon koloryzujacy wlosy byly rudawe, ale dosc jasne, na dole ciemneijsze, ale nie czarne.
na to polozylam super rozjasniajacy super jasny popielaty blond... :P okazalo sie, ze dol sciemnial a u gory chwycilo tak dziwnie... po paru dniach mialam robione pasemka rozjasniaczem, teraz sie ywmieszaly z tym brazem i wyglada calkiem naturalnie niedlugo umowie sie na kolejne rozjasnianie no, to by bylo na tyle :P
Stary 2009-02-27, 09:16   #18
becia23
Raczkowanie

ja wlasnie zastanawiam sie nad legonem...zalozylam naawet watek na fryzjerstwie ale opinie sa podzielone i nie wierzylam ze mi wezmie wlosy.w sumie caly czas nakladam na wlosy casting a nie normalna farbe wiec moze warto sprobowac
Stary 2009-02-27, 16:22   #19
Olcia
Zakorzenienie

to zalezy ile lat juz farbujesz itd... wiesz, na jednych zadziala a na drugich nie...
przestan farbowac na jakis czas, mozesz sprobowac zrobic tak jakja, bo farbujac coraz bardziej oblepiasz wlosy czarna farba. mozesz tez w zasadzie rozjasniczem od razu pasemka, ale to tez ciezko bedzie z tego co wiem
Stary 2010-02-12, 19:03   #20
becia23
Raczkowanie

to moze ja?

witajcie dziewczyny.potrzebuje zmiany!chodzi mi o dobor makijarzu, fryzury i koloru wlosow.fotki dodaje 2 na pierwszej jestem z mokrymi wlosami i staralam sie aby miec odkryte czolo zebyscie mogly dobrac mi jakas fajna fryzurke(mam problemy z luszczyca co widac na czole, ale jeszcze troche i calkowicie sie jej pozbede-jestem w trakcie leczenia).nie boje sie sciecia i radykalnej zmiany koloru.obecnie mam "sprany" ciemny braz z gigantycznymi odrostami.na drugim zdjeciu widac jak wygladalam w sierpniu na swoim slubie.cieply odcien brazu jednak mi nie pasuje, przynajmniej ja sie zle z nim czulam.obecnie moja dlugosc wlosow siega za ucho i maja tendencje do wykrecania i puszenia sie.bede wdzieczna za kazda sugestie.
Stary 2010-02-12, 20:16   #21
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: to moze ja?

ślicznie Ci na tym drugim zdjęciu, uważam, że w tym kolorku jest Ci idealnie a jeżeli włosy Ci się kręcą i puszą to proponuję zajrzeć na ten wątek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382142
CoffeeWithMilk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 13:20   #22
Olcia
Zakorzenienie

Dot.: to moze ja?

A mowilam w watku, ktory zalozylas przedtem, zeby farbowac na chlodne odcienie :P
widze tez, ze zapuscilas troszke brwi, to dobrze
uzywaj cieni w chlodnej tonacji, fiolety, granaty, itp. itd roze czy brazery tez chlodne. patrzac na zdjecie wydaje mi sie, ze masz owalna twarz, wiec jakos specjalnie modelowac nie musisz, ale podkreslic policzki nie zaszkodzi
Stary 2010-02-13, 13:29   #23
becia23
Raczkowanie

tak tak wiem powinnam dostac lanietyle ze po tym color remover baba w sklepie fryzjerskim powiedziala ze chlodny odcien nie pokryje cieplych refleksow...a ja nie jestem dobra w te klocki i nie wiedzialam ze wystarczy dobrac odpowiedni odciec zeby to zniwelowac.wyszlo jak wyszloteraz kolejne podejscie,mam juz color remover i mam zamiar pofarbowac na zimny braz.tyle tylko ze nie wiem dokladnie co wybrac zey zniwelowac odcien rudawy.czytalam na innnym watku ze popiel z czyms mi pomoze,tylko jeszcze nie wiem z czymmusze sie poradzic kogos zeby zielony ie wyszedl
Stary 2010-02-18, 17:59   #24
becia23
Raczkowanie

dziewczyny mam pytanko-czy pasowalby mi popielaty ciemny blond lub jakis jasny zimny braz?mam sprany kolor i marzy mi sie zmiana koloru wlosow!poł zycia mam cimny braz ale naturalny mam ciemny blond i tak sie zastanawiam czy nie wrócic w miare do tego odcienia.chcialam sobie zrobic symulacje na jakims programie ale za cholere nic mi sie nie udaje.sam nie wiem jaki mam typ urody i czy bedzie mi ten kolor pasowac:/POMOCY!!
Stary 2010-02-18, 18:56   #25
Olcia
Zakorzenienie

Ja juz swoje zdanie wypowiedzialam, ale widze, ze chyba totalnie nie bierzesz go pod uwage;]
Stary 2010-02-18, 19:34   #26
becia23
Raczkowanie

nie biore?no co ty...sama stwierdzilas ze nie musze rezygnowac z jasnych odcieni(tylko chlodnych)problem w tym ze ja siebie nie potrafie wyobrazic z takim kolorem i myslalam ze moze ktos zrobilby mi jakas "symulacje" z takim kolorkiem i np ciekawa fryzurka bo chce rowniez sciac wlosy
Stary 2010-02-18, 19:39   #27
Olcia
Zakorzenienie

Robilam Ci symulacje w jasniejszych wlosach niekoniecznie w konkretnym kolorze, bo ciezko trafic w internecie, no ale robilam
widze chec zmian, ale jakby zero wkladu w to
Stary 2010-02-18, 20:23   #28
becia23
Raczkowanie

no wlasnie ten kolor z ktorym robilas nie za bardzo pasuje.chec zmian jest ale czasu brak...u fryzjera bylam o zgrozopol roku temu.teraz chce uzyskac jasniejszy kolor w domowym zaciszu.wlasnie dlatego musze byc przygotowana w 100%...dlatego pytam o rady
Stary 2010-02-19, 11:48   #29
CheryLady
Przyczajenie

Ja Cię osobiście widzę w bobie, włosy o parę tonów jaśniejsze, zapuść brwi i wydepiluj u kosmetyczki, zrób hennę na brwi. I moim zdaniem ekstra . No to ja mam taką wizję.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

a i zapomniałam. Twoim atutem są piękne usta, podkreślaj je na co dzień.
CheryLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 12:44   #30
Olcia
Zakorzenienie

Niestety nie znalazlam chlodnego, jasnego odcienia,ktory by pasowal do tego zdjecia.
Pisalas ze masz problemy ze skora glowy, a leczysz to jakos? Troche na czole wyglada jak luszczyca, jak masz takie stany to lepiej nie przykrywaj tego kosmetykami.
"Przymierzajac" Ci fryzury, doszlam do wniosku ze ciemny,chlodny braz zdecydowanie wygrywa i moim zdaniem w takim Ci najlepiej.
Jednak wydawalo mi sie, ze zapuscilas brwi wiec proponuje Ci to zrobic, to naprawde moze duzo zmienic. No i korektor pod oczy koniecznie w makijazu + mooocno wytuszowane rzesy
moze dodasz jakies zdjecie jak sie malujesz i bedzie mozna ocenic, co zmienic?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości