siwieje a nie moge farbowac w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-26, 12:39   #1
ewab176
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
GG do ewab176

siwieje a nie moge farbowac w這s闚

Od jakiego czasu mam problem z farbowaniem w這s闚. Ka盥a farba jak stosowa豉m wywo逝je alergie sk鏎na.. jestem naturaln brunetka kt鏎a ju zacz窸a siwie i chcia豉 bym co z tym zrobi. Porad嬈ie jak upora sie z tym problemem - mo瞠 siwe pacsemka ???
ewab176 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-26, 21:57   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 331
Dot.: siwieje a nie moge farbowac w這s闚

Zainwestuj w henn albo w szampon,najlepiej profesjonalny przywracaj帷y kolor (seria profesjonalna np. loreal,seria elseve czy kerastase).
Przebadaj si.Siwienie w bardzo m這dym wieku mo瞠 by oznak np. chor鏏 tarczycy lub r騜nych zaburze hormonalnych, niedoboru witamin.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Mo瞠 warto si璕n望 po co takiego:
http://vitamarket.pl/sklep/p1164-Gre...et-125-ml.html
Pierwsze siwki warto wyrywa z pensetk z cebulkami -bo gdy siwiejesz przy meszku w這sowym wydzielaj si substancje dzia豉j帷e na siwy w這s i na w這sy tu obok niego.W ten spos鏏 tworz si siwe pasma.
Substancje te dzia豉j tak d逝go jak d逝go cebulka siwego w這sa jest aktywna czyli tkwi w meszku.Gdy w這s z cebulk wypada ten proces ulega zahamowaniu.Czyta豉m o tym kiedy w nature albow scientific american-ju nie pami皻am.安iat Nauki czyli polska wersja Scientific American mia豉 kiedy numer specjalny o w這sach.Mo瞠 tam znajdziesz co na ten temat.
Ja mam 27 lat.Pierwsze siwki, szczeg鏊nie po lecie mam i bezlito郾ie usuwam. Z dobrym skutkiem (moja mama w moim wieku by豉 ju siwa.Ja mam nadal mocny kolor).A gdy jest ich wi璚ej si璕am po elseve Regenium i pomaga.Tak jak ty jestem brunetk.Polecam te seri Nivea brilliant brown.Od篡wka rzeczywi軼ie troszk o篡wia br您owy kolor naturalnych w這s闚. No i zdbaj o w這sy od 鈔odka czyli suplelmenty, owoce, soczki z marchwi-du穎 fioletowych i czerwonych warzyw.Polecam te mgi喚ki ochronne do w這s z filtrami uv-bo so鎍e odbarwia w這sy brunetek.Szczeg鏊nie latem i zim.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Co do farb-pono uczulaj wszystkie.Najmniej L'oreal Preference.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.