Z czarnego na br您 - ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-26, 18:39   #1
Sylussiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Unhappy

Z czarnego na br您 - ZBIORCZY

S逝chajcie mam powazny problem. !
Tak wi璚 moje naturalne w這sy to ciemny br您. Ostatnio pofarbowa豉m je na 'czarny bez' i niestety wygl康am fatalnie . Nie da sie tego do niczego por闚na, poniewa wygl康am tragicznie .. Chcia豉bym wi璚 pozby si tego 鈍i雟twa z g這wy i wr鏂i do ciemnego br您u. Czy mog豉bym u篡 rozja郾iacza a nast瘼nie pofarbow jakims br您em ? Wyszed by mi kolor ? Chcia豉bym podkresli ,ze nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m w這s闚 wi璚 nie mam zniszczonych. To by m鎩 pierwszy raz , niestety nie udany. ; ( Prosz o pomoc je郵i wiecie co na ten temat ! Pozdrawiam !

PS.Przepraszam ,ze zak豉dam nowy w徠ek ale niestety czytaj帷 inne nie znalaz豉m nic co by mi pomog這 ;(

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-04-15 o 16:48
Sylussiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-26, 19:25   #2
Costynuuna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 482
Dot.: Z czarnego w br您 !!

gdy u篡jesz rozja郾iacza to napewno w這sy rozja郾i si , i pewnie bedzie to 鄴速y / kurczakowy, a z takiego kolorku ka盥y br您 Ci wyjdzie .
Kolor po na這瞠niu farby mo瞠 ci sie sp逝kiwac, i w這sy te zapewne bed zniszczone .
Powiem Ci 瞠 ja kiedy te mia豉m tak historie, pomalowa豉m w這sy farb czarny bez i po paru dniach by豉m ju blondynk ;P ;-)

Jak b璠ziesz robi rozja郾iaczem musisz mie swiadomo嗆 瞠 w這sy mog si spali, a nawepno bed zniszczone , wi璚 zastan闚 si czy warto .
Stary 2009-03-04, 21:23   #3
dark01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 133
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Poka wiadomo嗆
gdy u篡jesz rozja郾iacza to napewno w這sy rozja郾i si , i pewnie bedzie to 鄴速y / kurczakowy, a z takiego kolorku ka盥y br您 Ci wyjdzie .
Kolor po na這瞠niu farby mo瞠 ci sie sp逝kiwac, i w這sy te zapewne bed zniszczone .
Powiem Ci 瞠 ja kiedy te mia豉m tak historie, pomalowa豉m w這sy farb czarny bez i po paru dniach by豉m ju blondynk ;P ;-)

Jak b璠ziesz robi rozja郾iaczem musisz mie swiadomo嗆 瞠 w這sy mog si spali, a nawepno bed zniszczone , wi璚 zastan闚 si czy warto .
.....
po pierwsze istotne jest jakiej farby u篡豉 do farbowania na czarno,jesli to drogeryjna zwyk豉 farba to masz problem... 瞠by zupe軟ie pozbyc sie niechcianego ciemnego koloru z w這s闚 trzeba je ODBARWI,a nie rozjasni ! do odbarwiania s odpowiednie preparaty typu Color Out,kt鏎e wyp逝kuj sztuczny ciemny barwnik z w這sa.Niestety przy czerni czasami trzeba kilkakrotnie nak豉dac taki preparat...potem dopiero mo瞠sz na這zyc farb w wybranym odcieniu br您u.

PS. tak w og鏊e w這sy rozjasniane rozjasniaczem wcale nie musz wyjsc kurczakowo-z馧te...zale篡 jaki rozja郾iacz u篡wacie,bo s takie np kt鏎e zawieraj srebry pigment,fioletowy niweluj帷e 鄴lty odcien ,lub tez platynowe...zale篡 tez jak d逝go preparat jest trzymany na w這sach i z jak moc wody rozja郾iaj帷ej zosta wymieszany.

wiza穎wo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-09, 21:16   #4
mandziula
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

dziewczyno nie rob tego bledu!!
znam szalone kobietki , ktore z czarnych rozjasnialy farb ...jedna z nich z wlosow po pas ma teraz do ramion i to nie scinala ich ..poprsotu wypadly i ma ich teraz 3 na krzyz .. albo fryzjer i to stopniowo balelejaz z brazem i stopniowo schodz bo tak pozostanie ci juz tylko peruka nie krzywdz sie tak bo uwiez mi nic z tego dobrego nie wyjdzie. pomysl co bedzie za pare lat gdy zrobisz swoim wloskom taki bandzaj ...3mam kciuki i uwazaj bo puki masz wlosy dbaj o nie poydrawiam
mandziula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-11, 23:15   #5
debauche
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Tu pomoga tylko pasemka, stopniowe wychodzenie z tego czarnego, a p騜niej, po paru miesi帷ach kiedy pasemek bedzie juz sporo zafarbuj sobie jakim dwa tony ja郾iejszym niz Tw鎩 naturalny kolor farb. Powinno byc ok.
debauche jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-16, 16:29   #6
Sylussiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Cytat:
Napisane przez zuzita Poka wiadomo嗆
a jaki to jest czarny bez ??

popieram dziewczyny, nie rozja郾iaj, wyjdzie ci masakryczny kolor, po czym znowu b璠ziesz musia豉 je zafarbowac , zniszczysz w這sy, najlepiej i嗆 do fryzjera na dekoloryzacje tylko to tanie nie jest

samej trudno ci bedzie , sama ma na g這wie czarny z odcieniem fioletu, i tez pr鏏owa豉m wyj嗆 z czarnego , niestety, ka盥e farbowanie jasniejszym kolorem skutkowa這, 瞠 na odrostach mia豉m br您 , a na reszczie czarny, br您 nie odbarwi czarnego na br您, wiec wygl康a豉m jakbym mia豉 spran farb na czubku

szuka豉m czarnego fioletu nie znalaz豉m, mieszam br您 z fioletem, mo瞠 ten czarny bez by豚y dla mnie , jak Ci wyszed na w這sach ?
Dzi瘯uj wszystkim za rady i przepraszam ,ze nie odpisa豉m nikomu ale na szcescie juz po problemie. ; )
Zaryzykowa豉m i rozja郾i豉m w這sy. Niestety a g鏎ze wysz造 mi rude. Ale pofarbowa豉m w這ski na palon kawe i wysz這 cacy ; )
Jestem zadowolona .

A co do tego czarnego bezu to og鏊nie kolorek bardzo dobrze przyjmuje si na ka盥ym kolorze w這s闚 , wi璚 my郵e ,ze uda這 by Ci si r闚nomiernie na這zy na w這sy ; ) I nie byloby zanych przeswitow

Jeszcze raz dzi瘯uj i pozdrawiam ; *
Sylussiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-17, 13:46   #7
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

E tam. Sama cz瘰to najpierw rozja郾iam w這sy, a p騧niej t "marchew", kt鏎a wysz豉 farbuj na taki kolor jaki mi si podoba i nie mam "trzech w這s闚 na krzy". Jedynym minusem jest to, 瞠 farba szybciej wyp逝kuje si na rozja郾ianych w這sach.
Stary 2009-09-01, 11:50   #8
edka20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja mia豉m dok豉dnie taki sam problem odk康 pami皻am farbuje czarn palett w這sy niedawno kupi豉m sobie loreal effasor na allegro za 9.90 mia豉m go rozpu軼i z 6% wod lub 9% niestety w domu mia豉m tylko 12% s逝chajcie trzyma豉m to na w這sach dos這wnie 10 min i odrosty mia豉m blond a reszt rudo czerwon potem na這篡豉m na to t niby super farb L'oreal Ultrarozja郾iaj帷y kasztan popielaty totalny kicz bo farba niby przeznaczona do ciemnych w這s闚 a zrobi豉 z moimi bialosiwymi odrostami tylko tyle 瞠 przyciemni豉 je o mo瞠 jeden ton a z ko鎍闚kami totalne nic. Og鏊nie to si zawiod豉m na wielu farbach loreala bo w og鏊e nie kryj siwych w這s闚;/ wczoraj kupi豉m w drogerii garniera ciemny blond i wyszed pi瘯ny jasny br您 nareszcie je郵i chodzi o kondycje w這s闚 to mam straszny problem z wypadaniem. Po effasorze troch si wysuszy造 ale co jest jedynym plusem farb loreal odzyska造 kondyche po farbowaniu i u篡ciu lorealowskiej odzywki( swoja drog ciekawe gdzie j mo積a kupi??) a po garnierze p鏦i co si 鈍iec nie wiem kiedy kolor si zmyje ale i tak musz farbowa co 2-3 tyg bo mam odrosty okropne:/ paletty never ever again fakt ma mocno kryj帷e kolory nawet na siwuchach ale po 1 tyg kolor jest wyblak造. Wiem jedno nigdy wi璚ej nie kupi farby kt鏎a ma w nazwie br您 potestuje teraz ciemne blondy z ro積ych firm ale p鏦i co z garniera jestem zadowolona
edka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-15, 12:08   #9
mmiinnii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

ja te prosz Was o pomoc poniewa od d逝窺zego czasu r闚nie farbuje w這sy na czarno. W這s闚 nie mam zniszczonych ale s cieniutkie, a bardzo chcia豉bym mie jasny br您 i zastanawiam si tez na dekoloryzacj albo pasemkami nie wiem co lepsze pom騜cie

CEL-60
grudzie-67 stycze- 66
mmiinnii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-13, 12:23   #10
Klusia16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez mmiinnii Poka wiadomo嗆

ja te prosz Was o pomoc poniewa od d逝窺zego czasu r闚nie farbuje w這sy na czarno. W這s闚 nie mam zniszczonych ale s cieniutkie, a bardzo chcia豉bym mie jasny br您 i zastanawiam si tez na dekoloryzacj albo pasemkami nie wiem co lepsze pom騜cie
Mam ten sam problem, pare tygodni temu kupi豉m farbe NATURIA - Czarny bez. Kolor wyszed naprawd bardzo fajnie mama mi farbowa豉 (mam d逝gie w這sy i troch rzadkie) wi璚 niemal zabrak這 mi tej farby wygl康a豉m super tylko 瞠 nieco starzej i zosta造 pasemka mojego koloru.
Teraz m鎩 tata ka瞠 mi to zmy bo zrobi豉m to bez jego wiedzy.. Kole瘸nka mojej mamy powiedzia豉 瞠 musz cz瘰to my, wi璚 my豉m ale nie chce mi to schodzi..
Wczoraj kupi豉m farbe z tej samej firmy tylko palona kawa .. I nie wiem czy mi to chwyci, a nie che bra rozja郾iaczem 瞠by mi si w這sy jeszcze bardziej zniszczy造 i r闚nie nie i嗆 do fryzjerki bo koszty ;(.. HELP.
Klusia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-13, 13:29   #11
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez Klusia16 Poka wiadomo嗆
Mam ten sam problem, pare tygodni temu kupi豉m farbe NATURIA - Czarny bez. Kolor wyszed naprawd bardzo fajnie mama mi farbowa豉 (mam d逝gie w這sy i troch rzadkie) wi璚 niemal zabrak這 mi tej farby wygl康a豉m super tylko 瞠 nieco starzej i zosta造 pasemka mojego koloru.
Teraz m鎩 tata ka瞠 mi to zmy bo zrobi豉m to bez jego wiedzy.. Kole瘸nka mojej mamy powiedzia豉 瞠 musz cz瘰to my, wi璚 my豉m ale nie chce mi to schodzi..
Wczoraj kupi豉m farbe z tej samej firmy tylko palona kawa .. I nie wiem czy mi to chwyci, a nie che bra rozja郾iaczem 瞠by mi si w這sy jeszcze bardziej zniszczy造 i r闚nie nie i嗆 do fryzjerki bo koszty ;(.. HELP.
Mo瞠 wypada這by wraz z mam u鈍iadomi tat, 瞠 farba to nie lakier do paznokci, kt鏎y mo積a "zmy"? Co do nak豉dania farby na farb: to nigdy nie ko鎍zy si dobrze. Kawa palona sama w sobie jest ciemnym kolorem, a po這穎na na inn ciemn farb da Ci efekt koloru jeszcze ciemniejszego i jeszcze trudniejszego do usuni璚ia. Moim zdaniem ratuje Ci rozja郾ianie, a najlepiej fryzjer, kt鏎y zdejmie kolor. Z do鈍iadczenia lat m這dzie鎍zych wiem, 瞠 wszystkie inne kombinacje daj op豉kane skutki. Koszta kosztami, moim zdaniem lepiej je ponie嗆, ni zniszczy w這sy (kt鏎e jak sama piszesz, s cienkie).
201709121022 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-13, 14:55   #12
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Mo瞠 wypada這by wraz z mam u鈍iadomi tat, 瞠 farba to nie lakier do paznokci, kt鏎y mo積a "zmy"? Co do nak豉dania farby na farb: to nigdy nie ko鎍zy si dobrze. Kawa palona sama w sobie jest ciemnym kolorem, a po這穎na na inn ciemn farb da Ci efekt koloru jeszcze ciemniejszego i jeszcze trudniejszego do usuni璚ia. Moim zdaniem ratuje Ci rozja郾ianie, a najlepiej fryzjer, kt鏎y zdejmie kolor. Z do鈍iadczenia lat m這dzie鎍zych wiem, 瞠 wszystkie inne kombinacje daj op豉kane skutki. Koszta kosztami, moim zdaniem lepiej je ponie嗆, ni zniszczy w這sy (kt鏎e jak sama piszesz, s cienkie).
.........
dok豉dnie tak jak m闚isz.jak nie fryzjer to spieranie koloru poprzez mycie szamponem przeciw逝pie穎wym i nak豉danie kompres闚 z bardzo tre軼iwych od篡wek/masek do w這s闚...no a z tat trzeba na spokojnie porozmawia

wiza穎wo&pazurkowo
Stary 2010-08-13, 17:17   #13
201709121022
Konto usuni皻e

Szampon przeciw逝pie穎wy owszem, przyspiesza wyp逝kiwanie si koloru farby, ale odradzam 逝dzenie si, 瞠 z czerni zostanie Ci dzi瘯i temu np. jasny br您. Gdyby tak by這 ka盥a niezadowolona z koloryzacji kobieta kupowa豉by Head&Shoulders zamiast p豉ci za dekoloryzacj. Zostanie czer, tyle 瞠 wyblak豉.
Stary 2010-08-13, 21:32   #14
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Szampon przeciw逝pie穎wy owszem, przyspiesza wyp逝kiwanie si koloru farby, ale odradzam 逝dzenie si, 瞠 z czerni zostanie Ci dzi瘯i temu np. jasny br您. Gdyby tak by這 ka盥a niezadowolona z koloryzacji kobieta kupowa豉by Head&Shoulders zamiast p豉ci za dekoloryzacj. Zostanie czer, tyle 瞠 wyblak豉.
......
masz racje,,ale taka sprana czer da si zapigmentowa br您em. Z czasem coraz ja郾iejszym kolorem.

wiza穎wo&pazurkowo
Stary 2010-08-14, 13:01   #15
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez dark01 Poka wiadomo嗆
......
masz racje,,ale taka sprana czer da si zapigmentowa br您em. Z czasem coraz ja郾iejszym kolorem.
Jasne, tylko odnios豉m wra瞠nie, 瞠 Autorce zale篡 na czasie, a poza tym w mojej prywatnej opinii takie stukrotne nanoszenie farb na w這sy niszczy je bardziej ni jedna, konkretna dekoloryzacja, farbowanie, a potem sukcesywne od篡wianie
Stary 2010-08-14, 14:57   #16
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Jasne, tylko odnios豉m wra瞠nie, 瞠 Autorce zale篡 na czasie, a poza tym w mojej prywatnej opinii takie stukrotne nanoszenie farb na w這sy niszczy je bardziej ni jedna, konkretna dekoloryzacja, farbowanie, a potem sukcesywne od篡wianie
....
a r騜nie to bywa...

wiza穎wo&pazurkowo
Stary 2010-08-14, 22:40   #17
Klusia16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez dark01 Poka wiadomo嗆
....
a r騜nie to bywa...
Dzi瘯i.. Najwy瞠j jeszcze je b璠 my 瞠by co zesz這 a pod koniec miesi帷a p鎩d do fryzjera i zobaczymy co bd
A nie wiecie mo瞠 ile bd to oko這 kosztowa ??
Klusia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-15, 01:26   #18
Georgie
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 104

Moja kole瘸nka by豉 ostatnio i na 鈔edniej d逝go軼i w這sach 軼i庵n瘭i jej ciemn farb i po這篡li zbli穎n do jej koloru- 160 z. Mia豉m te sobie zrobi, ale z racji tego, 瞠 brak funduszy to nie mog sobie pozwoli na takie wydatki
Zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷- nic mi nie zmieni這, w豉軼iwie to mo瞠 troch, bo na moich czarnych w這sach, gdzie nie gdzie mam pasma wi郾iowe, lub rude, ale i tak ciemne. I tu pojawia si moje pytanie: czy na takich czarnych wyp這wia造ch w這sach przyjmie si jaka br您owa farba, czy lepiej poczeka, albo co z nimi zrobi?
Georgie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-15, 10:36   #19
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Klusia16 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i.. Najwy瞠j jeszcze je b璠 my 瞠by co zesz這 a pod koniec miesi帷a p鎩d do fryzjera i zobaczymy co bd
A nie wiecie mo瞠 ile bd to oko這 kosztowa ??
Du穎 zale篡 od salonu, do jakiego si wybierzesz. W renomowanych sieci闚kach typu JLD, czy Trendy wiadomo, co oczywiste, b璠zie dro瞠j. Jakie 5 lat temu schodzi豉m z czerni do jasnego br您u i razem z farb i strzy瞠niem zap豉ci豉m co ok 400 z. Obecnie chodz do ma貫go saloniku, gdzie mam swoj zaufan ju i sprawdzon fryzjerk i kiedy niedawno pozbywa豉m si czerni na rzecz ciemnego br您u zap豉ci豉m jakie 150 z - ju za wszystko. Dlatego radz Ci teraz, p鏦i wyp逝kujesz farbk, popyta kole瘸nek, poszuka opinii o fryzjerach w Twojej okolicy, bo czasami naprawd nie ma co przep豉ca

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2010-08-15 o 10:37 Pow鏚: liter闚ka
Stary 2015-03-14, 12:33   #20
paula3007
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jak wyj嗆 z czarnego koloru w這s闚?

Cze嗆 dziewczyny! Pisz do was z zapytaniem i licz na jak捷 porad z waszej strony. Chodzi mi o to jak wyj嗆 z czarnego koloru w這s闚 na ja郾iejszy (g堯wnie chodzi mi o 豉dny jasny br您). Aktualnie moje w這sy s po prostu ''sprane'' dos這wnie m闚i帷 Niby s czarne, ale podpadaj pod br您. Mam ju straszny odrost, na kt鏎y nie mog patrze. Ostatnio farbowa豉m w這sy 5 miesi璚y temu na kolor ''kruczo czarny'' czy jako tak. Do tej pory nic z nimi nie robi豉m nie licz帷 podcinania ko鎍闚ek. Ostatnio pr鏏owa豉m co kombinowa naturaln metod-rumiankiem, kt鏎y ciut rozja郾i mi tylko odrost a nie farb. Nie wiem co jest lepsze, czy kupi po prostu w sklepie rozja郾iacz, lub podda si dekoloryzacji w salonie? Macie jakie inne pomys造, kt鏎e nie zniszcz mi a tak w這s闚? Co do dekoloryzacji to s造sza豉m, 瞠 troch to kosztuje, wi璚 wola豉bym jaki inny i ta雟zy spos鏏.
Z g鏎y dzi瘯i za porad i czekam na wasze komentarze
paula3007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-14, 13:12   #21
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: Jak wyj嗆 z czarnego koloru w這s闚?

Masz dwa wyj軼ia: zrobi dekoloryzacj (mo積a tak瞠 samemu w domu) na t farbowan cz窷 i na to po這篡 odpowiedni farb lub zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 (moim zdaniem przy tym kolorze jedna na 9% wystarczy i po這篡 odpowiednio dobran farb.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-15, 18:33   #22
Lilllu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 883

3 lata temu ufarbowa豉m moje 'mysie' w這sy na czarno. Wygl康a豉m jak 45-letnia wied幟a w czasie menopauzy. Niestety przez kolejne 3 lata trzyma豉m si ciemnych br您闚, br您闚 z po鈍iat wi郾i, kasztan闚 itd. Refleks szybko si wyp逝kiwa, w這sy od sk鏎y by造 r騜owe, a na ko鎍ach czarne. Zainwestowa豉m w wizyt u fryzjera (co i Tobie polecam) na zdj璚ie koloru. W這sy odbarwi造 mi si do marchewkowego... Zaryzykowa豉m i zrobi豉m sobie p這mienn rudo嗆. Kolor 鈍ietny Teraz przefarbowa豉m si na popielaty br您. W這sy wygl康aj naturalnie, na ko鎍ach przebijaj refleksy z poprzedniego koloru.

Sama nie kombinuj... ja wymy郵i豉m sobie p逝kanki z rozja郾iacza (kt鏎e tak kr捫 w sieci), szamponu i od篡wki. Kolor by straszny, a w這sy krzycza造 o pomst do nieba.

Lilllu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-16, 14:23   #23
SceneQueene
Zakorzenienie

Czyli zrobi Ci po prostu dekoloryzacje, kt鏎a spokojnie mo積a zrobi w domu ;-)

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-03-26, 21:07   #24
MagdalenaWojtczak
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Przechodz帷 z czarnego w br您 jedynym rozwi您aniem jest rozja郾ienie w這s闚, ale niestety bardzo sobie tym zniszczysz w這sy i b璠zie musia豉 je bardzo d逝go od篡wia r騜nymi specyfikami.
MagdalenaWojtczak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-26, 21:37   #25
SceneQueene
Zakorzenienie

Nieprawda. Mo積a robi k徙iele rozja郾iajace, dekoloryzacje lub pr鏏owa stosowa domowe sposoby (kt鏎e niestety rzadko s skuteczne).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-15, 00:59   #26
kolala
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Z czarnego na br您

Wiem, 瞠 ten temat by pojawiany milion razy ale nigdzie nie mog znale潭 odpowiedzi na nurtuj帷e mnie pytania. Mam farbowane czarne w這sy (2 razy). Chcia豉bym mie br您 jak na obrazku. Mam zamiar uda si do fryzjera. Jak bedzie wygl康a rozja郾ianie w連o闚 ? czy dekoloryzajca bedzie niezbedna ?czy bedzie trzeba rozjasnic mocno ? czy fryzjer zrobi to za jednym razem i ile to moze potrwa ? z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedzi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 6ab97d2f000263a14b3004db.jpg (25,9 KB, 11 za豉dowa)
kolala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-15, 16:52   #27
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Z czarnego na br您

Cytat:
Napisane przez kolala Poka wiadomo嗆
Wiem, 瞠 ten temat by pojawiany milion razy ale nigdzie nie mog znale潭 odpowiedzi na nurtuj帷e mnie pytania. Mam farbowane czarne w這sy (2 razy). Chcia豉bym mie br您 jak na obrazku. Mam zamiar uda si do fryzjera. Jak bedzie wygl康a rozja郾ianie w連o闚 ? czy dekoloryzajca bedzie niezbedna ?czy bedzie trzeba rozjasnic mocno ? czy fryzjer zrobi to za jednym razem i ile to moze potrwa ? z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedzi
Zale篡, jaki fryzjer. Rozja郾ianie i dekoloryzacja to dwie r騜ne rzeczy.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-17, 18:22   #28
_Mia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 068

Dziewczyny, ja si na tym totalnie nie znam, i musz Wam powiedzie- nic z tego nie rozumiem, co tu si pisze Straszycie tu spalonymi w這sami, wypadaniem i generalnie spustoszeniem na g這wie, a w徠ek obok dziewczyny pisz, jak to robi dekolor na pot璕, tu rozja郾iaj, tu co dodaj, w tydzie z czarnych s blondynkami Jak to w ko鎍u jest?

Ja mam d逝gie, ale do嗆 cienkie i rzadkie. Dbam o nie, wi璚 幢e nie wygl康aj. Od lat farbuj na ciemno, a chc zej嗆 z koloru jak najbardziej i nie mam poj璚ia jak. Z tego, co tu piszecie wychodzi wniosek, 瞠 w sumie to niemo磧iwe bez zostania 造s w moim przypadku, i jestem skazana na br捫 do ko鎍a 篡cia chyba, 瞠 pochodz par lat w chustce
_Mia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-04-17, 20:30   #29
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Z czarnego na br您 - ZBIORCZY

Kochana, jak si wszystko umiej皻nie zrobi to jest ok. U Ciebie bym zacz窸a od dekoloryzacji, potem ewentualnie k徙iel i farba.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-04-18, 10:11   #30
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez _Mia Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, ja si na tym totalnie nie znam, i musz Wam powiedzie- nic z tego nie rozumiem, co tu si pisze Straszycie tu spalonymi w這sami, wypadaniem i generalnie spustoszeniem na g這wie, a w徠ek obok dziewczyny pisz, jak to robi dekolor na pot璕, tu rozja郾iaj, tu co dodaj, w tydzie z czarnych s blondynkami Jak to w ko鎍u jest?

Ja mam d逝gie, ale do嗆 cienkie i rzadkie. Dbam o nie, wi璚 幢e nie wygl康aj. Od lat farbuj na ciemno, a chc zej嗆 z koloru jak najbardziej i nie mam poj璚ia jak. Z tego, co tu piszecie wychodzi wniosek, 瞠 w sumie to niemo磧iwe bez zostania 造s w moim przypadku, i jestem skazana na br捫 do ko鎍a 篡cia chyba, 瞠 pochodz par lat w chustce
A widzia豉, jakie maj po tym w這sy?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-04-18 18:35:41

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.