Całkowita metamorfoza - pomóżcie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-28, 22:46   #1
ejaros
Przyczajenie

Całkowita metamorfoza - pomóżcie!!

Hej!
Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie. A dokładnie to wszystko. Chciałabym określić swój typ urody i sylwetki, kształt twarzy. Dobrać ubrania, makijaż, biżuterię i fryzurkę. Próbowałam zrobić to sama ale nie bardzo mi to wychodzi. Dlatego też chciałabym poprosić was o pomoc.
Na razie dołączam zdjęcia, które aktualnie posiadam. Zróbcie, jeśli możecie, coś z nich. Potem będę dołączać następne, aktualne albo sprzed paru lat.
Sorry za zdjęcia jakie umieszczam, ale to sa jedyne jakie mam i nie mam aparatu więc ze zrobieniem jakiś jest problem na razie.

Jedna uwaga: włosy mam farbowane. Robię blond pasemka. I z reguły cieniuję przy twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00252.jpg (78,7 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00253p.jpg (74,4 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EMILIA.jpg (23,8 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4870.jpg (111,5 KB, 463 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele 066.jpg (153,7 KB, 242 załadowań)
ejaros jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 23:04   #2
nieprzytomna
Wtajemniczenie

Dot.: Całkowita metamorfoza - pomóżcie!!

Moim zdaniem najkorzystniej wyglądasz na zdjęciu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1235857174

Masz śliczny uśmiech, wykorzystuj to
Po ubiorze i biżuterii domyslam się, że zdjęcie, na którym tańczysz, jest z tego samego dnia. Ale tutaj już mniej mi się podoba(kwesia oświetlenia).
W każdym razie lepiej wyglądasz w ciepłym blondzie.
Co do fryzury - uważam że włosy pocieniowane przy twarzy Ci pasują, jednak zmieniłabym nieco kształt tej fryzury

A co do figury i ubioru się nie wypowiem, w długiej spódnicy jest średnio widoczna Twoja sylwetka
Stary 2009-03-01, 11:04   #3
Nerchie
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Widzę że masz podobny problem jak ja no i jako piorytet uznałabym pozbycia się świecącej skóry i intensywne poszukiwania krem matującego, aktualnie lirene w miarę sie sprawdza nie wiem jak będzie w cieplejsze dni. Co do fryzury to taka typowo nijaka, aby cokolwiek z nią zrobić musiałabyś zapuścić tą grzywkę, cos wydłużającego twarz by się przydało, poszukam czegoś i zedytuje, w makijażu ja bym podkreślała usta.

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:05   #4
aniuja
Raczkowanie

GG do aniuja

Byłaś kiedyś brunetką ? Myślę, że wtedy byłoby mniej widać zniszczone włosy. Wybieraj bluzki z dekoltem, masz ładny biust. I koniecznie podkreślaj wcięcie ! Zrezygnuj z biało świetlistego cieniu do oczu. Nie nakładaj jaskrawych kolorów, bardziej stonowane, stal, czerń, wszelkie szarości, granat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (60,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P805284_gross.jpg (12,5 KB, 64 załadowań)
aniuja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 22:24   #5
ejaros
Przyczajenie

Z białego cieniu zrezygnowałam (2 pierwsze zdjęcia są sprzed jakiś 2 lat). Noszę okulary i ubzdurałam sobie, (nie wiem czy właściwie) że nałożenie białego cienia w kącikach oczu troszkę je rozszerzy.

Tak byłam kiedyś brunetką. A włosy tak bardzo widać, że są zniszczone? Wydaje mi się zawsze miałam zniszczone włosy (trwała, farbowanie, prostownica ). W każdym razie od bardzo dawno próbuję dojść z nimi do ładu.
Stary 2009-03-02, 17:38   #6
kasandra82
Wtajemniczenie

Masz proporcjonalną twarz i sylwetkę, niestety zniszczone włosy bardzo się rzucają w oczy. Proponuję zajrzeć na wątek o ich regeneracji. Moim zdaniem jesteś typem urody "lato". Tu masz ciekawie podane jak sie ubierać i malować http://www.we-dwoje.pl/lato;-;typy;u...ykul,1410.html. Pozdrawiam.

kasandra82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:39   #7
e-miska
Raczkowanie

Na Twoim miejscu zdecydowanie nie robiłabym pasemek. Nie wyglądaja one dobrze. Lepiej byłoby, jeśli już ten blond być musi to czymś delikatnym rozjaśnić lub zafarbowac czymś co daje refleksy. Pasemka wybitnie źle wyglądają, przepraszam Proponowałabym też zapuścic grzywkę i wtedy coś pomyśleć. Prostujesz włosy? Jesli masz kręcone, pofalowane to wykorzystałabym to podkreślając te fale.

kosmetyki na wymianę
[/CENTER]
[/B][/COLOR][/SIZE]
e-miska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 14:33   #8
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez e-miska Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zdecydowanie nie robiłabym pasemek. Nie wyglądaja one dobrze. Lepiej byłoby, jeśli już ten blond być musi to czymś delikatnym rozjaśnić lub zafarbowac czymś co daje refleksy. Pasemka wybitnie źle wyglądają, przepraszam Proponowałabym też zapuścic grzywkę i wtedy coś pomyśleć. Prostujesz włosy? Jesli masz kręcone, pofalowane to wykorzystałabym to podkreślając te fale.
zgadzam się ze zdaniem e-miski co do pasemek pasemka, to w ogóle jakiś poroniony pomysł fryzjerów, rzadko kiedy wyglądają dobrze. zresztą jak pewnie zauważyłaś, odchodzi się od wyrazistych pasemek; teraz fryzjerzy proponują częściej balejaż - i to delikatny, świetlisty.

zgadzam się również z nieprzytomną - najlepiej wyglądasz na zdjęciu: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1235857174

pasuje Ci jasny blond - i na Twoim miejscu albo bym go pogłębiła (barbie blond, ekstremalnie jasny) albo poszłabym w drugą stronę - i przefarbowałabym się na czarno.

kolor zależy od Ciebie; Ty powinnaś się w nim dobrze czuć. tylko błagam - nie rudy!

masz jasną karnację - możesz to uczynić swoim dużym atutem ostatnio widziałam gdzieś zdjęcia jasnej blondynki, z jasną cerą, w jasnych ciuszkach - i wyglądała prześlicznie. jak je znajdę, wrzucę Ci tutaj
mal_a_gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 22:21   #9
ejaros
Przyczajenie

Proszę określić mój typ kolorystyczny, bo sie już pogubiłam. Znalazłam na ten temat tyle teorii,że już sama nie wiem.

Umieszczam też pod spodem kilka zdjęć i opisy do nich. Może coś pomogą.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

ciężko. Najpierw na czerwono potem przychodzi opalenizna w brąz. Raczej złotawo-brązowy (ale to też może być efekt działania balsamu z drobinkami złota ). Taki jasny bardzo.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy piwne (podobno, tak mam w dowodzie). Tęczówki, wydaje mi się że mają zielona obwódkę.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Są, ale koloru nie umiem okreslić

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

To już ponad moje siły. Niestety

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

ciemny. raczej mysi. Od bardzo dawna farbuję włosy. ale kolor naturalny to jest ten na zdjęciu numer 1. Tylko pominąć trzeba te blond pasemka.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

dość jasny. Górna warga jaśniejsza od dolnej

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

czuję się dobrze ( i lubię, co nie znaczy że dobrze wyglądam )w czerwieni i połączeniach czerwieni i czarnego. Czarny lubię ale mam wrażenie, że wyglądam w nim bardzo blado

Złe to kolor khaki

OPISY DO ZDJĘĆ :
1. kolor włosów naturalny z resztkami blond pasemek
2.robię blond pasemka tego koloru jak na zdjęciu (zawsze ten sam). Mam zamiar
przefarbować teraz całe włosy
3. tutaj widać jak się czerwienię (lub wyglądam po alkoholu - rocznicowa
impreza była )
4. następne z twarzą
5. tutaj trochę bardziej widoczna twarz
6. no i zdjęcie w kolorze czarnym ( odzież)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz u sandry.jpg (21,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1 kopia.jpg (28,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (173,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz2.jpg (168,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz3.jpg (161,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz u sandry2.jpg (158,1 KB, 23 załadowań)
Stary 2009-03-13, 21:13   #10
ejaros
Przyczajenie

I kształt twarzy, jeśli da radę, proszę też określić.
Stary 2009-03-13, 21:47   #11
ejaros
Przyczajenie

jaki mam kształt twarzy i jakim jestem typem kolorystycznym

Pomóżcie mi proszę określić jakim jestem typem kolorystycznym i jego odmianą oraz jaki mam kształt twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (173,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz 4 lata temu.jpg (36,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz u sandry2.jpg (158,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img183.jpg (59,6 KB, 27 załadowań)
Stary 2009-03-13, 21:59   #12
kaska222
Moderator

Prosze nie dublowac wätköw.Regulamin

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 19:58   #13
ejaros
Przyczajenie

Hej ktoś tutaj jeszcze odpowiada?????
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości