pomóżcie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-01, 11:52   #1
aniuja
Raczkowanie

GG do aniuja

pomóżcie..

Cześć Mam trochę kręcone włosy, ale od kilku lat prostuję je. Mój naturalny kolor to taki ciemny ciemny blond. Miałam już ciemne włosy, a dzisiaj chcę pomalować włosy na jaśniejszy trochę kolor niż mam. Kupił farbę garniera bardzo jasny złoty blond. Jak podciąć moje włosy ? Chcę je zapuszczać, ale końcówki są bardzo zniszczone. Trochę wypadają mi włosy przy myciu, jaki szampon mi polecacie ? Jaka odżywka ? W jakim kolorze mi lepiej ? Jaki cień pasowałby mi do oczu ? Jakie kolory do mnie pasują, jeśli chodzi o ubranie ? Proszę o rady

Aktualne zdjęcie to 1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anna 108.jpg (147,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ggbb 012.jpg (146,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tt 013.jpg (147,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brum brum 414.jpg (153,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 017.jpg (119,1 KB, 92 załadowań)
aniuja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:13   #2
Joanna832
Raczkowanie

Dot.: pomóżcie..

Cytat:
Napisane przez aniuja Pokaż wiadomość
Cześć Mam trochę kręcone włosy, ale od kilku lat prostuję je. Mój naturalny kolor to taki ciemny ciemny blond. Miałam już ciemne włosy, a dzisiaj chcę pomalować włosy na jaśniejszy trochę kolor niż mam. Kupił farbę garniera bardzo jasny złoty blond. Jak podciąć moje włosy ? Chcę je zapuszczać, ale końcówki są bardzo zniszczone. Trochę wypadają mi włosy przy myciu, jaki szampon mi polecacie ? Jaka odżywka ? W jakim kolorze mi lepiej ? Jaki cień pasowałby mi do oczu ? Jakie kolory do mnie pasują, jeśli chodzi o ubranie ? Proszę o rady

Aktualne zdjęcie to 1
Hejka...

Odradzam Ci samodzielne farbowanie wlosow na blond!!! Masz ciemne wloski i efektu jakiego mozesz sie spodziewac po tej farbie moze byc rudy!!!! wiem bo sama taka glupote zrobialam. Jesli koniecznie chcesz samdzoelnie farbowac zrob sobie probke tej farby na kosmyku wlosow z tylu glowy(gdzies gdzie ewent. nie bedzie tego widac). Ladnie ci w obecnym kolorze a jesli chcesz cos zmieniac zrob pasemka(nie za duzo). Jestes bardzo ladna dziewczyna, masz sliczne oczy i usta. co do malowania wg mnie pasuja ci cienie w tonacji braz, bez, tusz do rzes, delikatna czarna kreska pod okiem i koniecznie bezbarwy blyszczyk do ust. To tak na co dzien oczywiscie. Co do ubioru - kolory rozne ale zarazem wyrazne- widze cie w czarnym, brazie, zieleni.. spodnie rurki-czarne lub granatowe. Sa to spodnie na wiele okazji i mozna niezle pokombinowac Takie sa moje sugestie..co Ty na to? POzdrawiam
Joanna832 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:33   #3
e-miska
Raczkowanie

Dot.: pomóżcie..

Na Twoim miejscu poszłabym do porządnego fryzjera, który używa np touch'ów welli (nie niszczą one tak bardzo włosów). Najlepiej byłoby wogóle nie farbować, bo naturalny kolor jest zawsze najładniejszy i nie ma kłopotu z odrostami, zniszczeniami. Nie prostowałabym włosów, bo masz ładne loczki/fale. Możesz je podkreslić używając lekkiego kosmetyku do włosów kręconych. Mogłabys lekko pocieniować grzywkę, aby zachodziła Ci troszkę na buźkę
Makijaż delikatny, podkreślone oko.

Pozdrawiam!

kosmetyki na wymianę
[/CENTER]
[/B][/COLOR][/SIZE]
e-miska jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości