zieleń w roli głównej i łosoś na drugim planie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-01, 12:37   #1
redsugar
Raczkowanie

zieleń w roli głównej i łosoś na drugim planie:)

w niedziele jak to w niedziele...zdecydowanie więcej wolnego czasu niż w tygodniu
no w wtedy zaczyna się wielkie kombinowanie mieszanie kolorków a na koniec zawsze jest nieoczekiwany efekt
czasem tak nieoczekiwany, że trzeba pozbyć się fresków z oka i zacząć wszystko od nowa eh...
dzisiaj pojawiła się w moim życiu kolejna wielka miłość...miłość do zieleni
zrobiłam zobaczyłam no i wzięło mnie...na zabój

twarz:
emulsja matująca IWOSTIN
podkład L'OREAL true match
puder sypki INGLOT
korektor pod oczy GOSH
róż WIBO

oczy:
baza pod cienie ARTDECO
czarna kredka ESSENCE
zielenie paletka RUBY ROSE
łosoś INGLOT
tusz do rzęs ASTOR wolume artist

usta:
błyszczyk MAYBELLINE watershine gloss diamonds

Przepraszam za jakość zdjęć nastepnym razem postaram się bardziej

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zielono mi2.jpg (101,7 KB, 110 załadowań)

Edytowane przez redsugar
Czas edycji: 2011-08-07 o 15:54
redsugar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:28   #2
northwestpassage
Zadomowienie

Dot.: zieleń w roli głównej i łosoś na drugim planie:)

Bardzo podobają mi się odcienie zielonek, są śliczne,i Tobie ładnie w zieleniach, ale jest pare 'ale' ktore pozwole sobie wymienic, co bym troszke pozmieniala:

- powinnas bardziej przyciemnic brwi, przy takim kolorze cieni i jasnej karnacji oprawa oczu jest bardzo wazna - bez niej twarz wydaje sie troszke ziemista i zmeczona

- przydałoby sie wyrownac bardziej koloryt buzki, tez mam loreala true matcha ale nie sprawdza sie zbyt dobrze, zmienilam go na Revlon colorstay i jest o niebo lepiej

- gorna granica cieni troszke bardziej powinna byc roztarta i sa za bardzo wyciagniete na boki, zewnetrzny kacik na dole pociagnelabym lekko czarnym cieniem , zeby skontrastowac z gora i nadac glebi spojrzeniu

to tyle ode mnie, mam nadzieje ze Cie nie urazilam, po prostu chcialam pomoc zeby bylo jeszcze ladniej
czekam wiec z niecierpliwoscia na stunningowana 'zieleń w roli głównej i łosoś na drugim planie'
pozdrawiam

northwestpassage jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:40   #3
Natek89
Zadomowienie

Oj ładnie ładnie.Podoba mi się bardzo.
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:44   #4
Ivona
Przyczajenie

niestety.. nie podoba mi sie ale to tylko moje zdanie
Ivona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:03   #5
redsugar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Bardzo podobają mi się odcienie zielonek, są śliczne,i Tobie ładnie w zieleniach, ale jest pare 'ale' ktore pozwole sobie wymienic, co bym troszke pozmieniala:

- powinnas bardziej przyciemnic brwi, przy takim kolorze cieni i jasnej karnacji oprawa oczu jest bardzo wazna - bez niej twarz wydaje sie troszke ziemista i zmeczona

- przydałoby sie wyrownac bardziej koloryt buzki, tez mam loreala true matcha ale nie sprawdza sie zbyt dobrze, zmienilam go na Revlon colorstay i jest o niebo lepiej

- gorna granica cieni troszke bardziej powinna byc roztarta i sa za bardzo wyciagniete na boki, zewnetrzny kacik na dole pociagnelabym lekko czarnym cieniem , zeby skontrastowac z gora i nadac glebi spojrzeniu

to tyle ode mnie, mam nadzieje ze Cie nie urazilam, po prostu chcialam pomoc zeby bylo jeszcze ladniej
czekam wiec z niecierpliwoscia na stunningowana 'zieleń w roli głównej i łosoś na drugim planie'
pozdrawiam
hmm...wiec z brwiami to jest tak, że kiedyś zrobiłam sobie henne i jakoś nie mogłam się przyzwyczaić do nowego mocniejszego kolorku, wiec postanowiłam pokreślać je tylko cieniem. hmm...a może w tygodniu zrobię mazne coś na oczkach zrobię jakieś wyraźniejsze foty może jak wizażanki się wypowiedza to się w końcu przekonam do ciemniejszych brwi

a jeżeli chodzi o podkład to masz na mysli
Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin
? hmm...to mój pierwszy egzemplarz l'oreal no i kurczaki kupiłam ciut za ciemny
pewnie dlatego cera tak wygląda...trochę nie za bardzo stapia się ze skórą chociaż fotki tez są słabej jakości i w rzeczywistości z moją buźką jest troche lepiej

a z cieniami to jest taka sprawa,że pod spodem miałam powieke wymalowana czarna kredką(nie rozcierałam) , dlatego tak się odznacza. Zamysł był inny i kiedy położyłam cień nie mogłam juz tego rozetrzec...

dziekujębędę miała Twoje wskazówki na uwadze przy następnych malunkach
Stary 2009-03-01, 22:27   #6
northwestpassage
Zadomowienie

Dobry pomysł dałaś z pomalowaniem brewek, pokaż się tutaj z ciemniejszymi - trzeba kombinowac, i probowac
A Revlon dokladnie, tyle ze ja uzywam Normal Skin - mimo ze mam tlusta cere, jakos nie mam przekonania do takich niby to matujacych bo tak naprawde zedne nie daja efektu matu przez caly dzien - jak pociagna pare godzin to jest niezle i to nie zawsze. Uzywam koloru Sand Beige, sprobuj w drogerii nalozyc sobie na buzke odrobine na rzuchwie i wyjdz na swiatlo dzienne to zobaczysz czy Ci pasuje czy nie, bo w sklepach to przeklamane swiatlo jest
buziaki

northwestpassage jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 22:43   #7
redsugar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Dobry pomysł dałaś z pomalowaniem brewek, pokaż się tutaj z ciemniejszymi - trzeba kombinowac, i probowac
A Revlon dokladnie, tyle ze ja uzywam Normal Skin - mimo ze mam tlusta cere, jakos nie mam przekonania do takich niby to matujacych bo tak naprawde zedne nie daja efektu matu przez caly dzien - jak pociagna pare godzin to jest niezle i to nie zawsze. Uzywam koloru Sand Beige, sprobuj w drogerii nalozyc sobie na buzke odrobine na rzuchwie i wyjdz na swiatlo dzienne to zobaczysz czy Ci pasuje czy nie, bo w sklepach to przeklamane swiatlo jest
buziaki
oj już się boję co mój facet powie na moje nowe brewki...pewnie znowu bedzię miał focha On nie lubi skubania i przyciemniania...w sumie wie, że ostatnio zgłębiam wiedzę na temat "malunków", więc łatwiej mu bedzie zrozumieć, że muszę mieć takie brewki
masz tłusta cerę??? no to musze miec ten podkład(!), bo na fotkach to masz taka super gładziutka i matowa buzke

pozdrawiam i już nie moge się doczekać kolejnych cennych rad
Stary 2009-03-03, 14:38   #8
mizerabilistka
Raczkowanie

a ja własnie poluję na jakiś godziwy odcien pasujący do zielenii, dzięki Twojemu makijażowi, będę szukać łososiowego, możesz zdradzić jaki ten Twoj ma numer?
mizerabilistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:56   #9
ilonaxena
Raczkowanie

Ślicznie wyglądasz w tym makijażu, moim zdaniem bardzo do Ciebie pasują te kolorki
ilonaxena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 16:04   #10
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Kolory zdecydowanie Twoje, podoba mi się równiez błysk na powiekach. Jednak mam wrażenie niestaranności w nałożeniu cienia. Podkład nieco się odznacza, chyba jest zbyt pmarańczowy dla Ciebie. No i jak pisała northwestpassage brwi nie wyglądają najlepiej, zdecydowanie powinny być nieco ciemniejsze

Edytowane przez pasywno-agresywna
Czas edycji: 2009-03-03 o 18:59
pasywno-agresywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 18:56   #11
redsugar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mizerabilistka Pokaż wiadomość
a ja własnie poluję na jakiś godziwy odcien pasujący do zielenii, dzięki Twojemu makijażowi, będę szukać łososiowego, możesz zdradzić jaki ten Twoj ma numer?
fajnie, że ktoś czerpie z moich makijaży inspiracje
to jest cień pojedynczy pearl 407

Cytat:
Napisane przez ilonaxena Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz w tym makijażu, moim zdaniem bardzo do Ciebie pasują te kolorki
dziekuję

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Kolory zdecydowanie Twoje, podoba mi się równiez błysk na powiekach. Jednak mam wrażenie niestaranności w nałożeniu cienia. Podkład nieco się odznacza, hyba jest zbyt pmarańczowy dla Ciebie. No i jak pisała northwestpassage brwi nie wyglądają najlepiej, zdecydowanie powinny być nieco ciemniejsze
no tak jest ciut ciemny, ale byłam dzisiaj w drogerii i wzięłam sobie dwie próbki podkładu revlona tak jak mi radziła jedna z wizażanek
jak znajde w tyg czas to brewki na pewno będą zrobione
Stary 2009-03-03, 19:46   #12
Zuzka20
Zadomowienie

GG do Zuzka20

A ja mam wrazenie, ze przez to, iz wyciagnelas cieniowanie za zewnetrzne kaciki oczu staly sie one "plaskie".
Moim zdaniem powinnas "otwierac" oko odpowiednim cieniowaniem a nie dzialac w przeciwnym kierunku
A ten losos jak dla mnie nie wspolgra do konca z ta zielenia... no, ale sa gusta i gusciki

Ja na maxmodels.pl:

http://www.maxmodels.pl/alicja24.html

Moje makijaże:

http://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=23491711

NIE POZWALAM KOPIOWAĆ I ROZPOWSZECHNIAĆ ZDJĘĆ!

Edytowane przez Zuzka20
Czas edycji: 2009-03-03 o 19:48
Zuzka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:06   #13
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Śliczne kolorki, pasuja Ci . Generalnie podoba mi sie

O brwiach i roztarciu cienia nie pisze, bo zrobili to juz inni.
Cos mi tylko nie pasuje ten łosos na dolnej powiece. Sama nie potrafie tego dobrze okreslic. Na zdjeciach całej twarzy wyglada ok, a na zblizeniu cos sie gryzie.

Ps. Słodkie masz dołeczki na policzkach
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 01:38   #14
mizerabilistka
Raczkowanie

Dziękuję za cynk, zapisałam w notesie i będe badać.

mizerabilistka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości