podklad Under Twenty przeciw niedoskonałościom :) szkodzi mlodej skórze? czy też nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-01, 13:03   #1
16Bella16
Raczkowanie

podklad Under Twenty przeciw niedoskonałościom :) szkodzi mlodej skórze? czy też nie?

cześć mam 16 lat i od niedawna stosuje podkład "Under Twenty" przeciw niedoskonałościom wsumie na opakowaniu pisze puder antybakteryjny ale juz nie wazne :P
jestem z niego bardzo zadowolona, stosuje go codziennie gdyż ładnie kryje i tak bardzo nie widać, ze jestem pomalowana w związku z tymi chciałabym się upewnić czy stosowany codziennie niszczy cerę czy tez nie?
16Bella16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:43   #2
Jeanne90
Zakorzenienie

Dot.: podklad Under Twenty przeciw niedoskonałościom :) szkodzi mlodej skórze? czy te

Tu poznasz opinie innych:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...ra-wersja.html

Poza tym moim zdaniem nie ma sensu, żebyś sugerowała się opiniami innych Wizażanek. Każda z nas ma inną skórę i inaczej reagujemy na dany produkt. Tobie ten kosmetyk służy, a inne dziewczyny może wysuszać, podrażniać, uczulać, zapychać itd. U Ciebie jest wszystko w porządku, nie zauważyłaś, żeby miał jakieś negatywne działanie, więc o co chodzi?
Porównajmy to do takiej sytuacji. Uwielbiasz bigos, bo Ci smakuje, ale ktoś powie Ci, że bigos jest obrzydliwy. Rezygnujesz wtedy z bigosu?
Mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi. Opinie innych ludzi są ważne, ale najważniejsza jest Twoja opinia. Nikt nie wie, co jest dla Ciebie dobre, tylko Ty. I tylko Ty możesz się przekonać, jak ten kosmetyk działa na Twoją skórę używany codziennie.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości