Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-20, 20:29   #271
AnkaFranka
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

ja miałam z kolei problem, bo doszła do mnie przesyłka, której nie opłaciłam - kliknęłam przez pomyłkę "money order", a że w ogóle nie ma opcji żeby wtedy wysłać poza US, szczęśliwie zapomniałam sobie o niej, a tu o o!
i napisałam do Chrisa z propozycją, że rezygnuję w związku z tym z realizacji następnego zamówienia (już opłaconego, ale o połowę tańszego), a brakującą część dopłacę paypalem - a on na to szybciutko odpowiedział "ooo, dziękujemy za informację, proszę zapłacić pełną kwotę na adres XY", no to ja znowu swoje, że nie chcę płacić podwójnie za ich pomyłkę, ale chętnie dopłacę brakującą część i już odpowiedzi nie dostałam..
alle, po co o tym piszę - przecież nie żeby się wypłakać, bo od namiaru, jak to mówią, głowa nie boli
ano pisze, bo nie wiem czy doczytałyście na stronie, że im się serwer ostatnio spalił i stąd pewnie ten bałagan
AnkaFranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:00   #272
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

A ja czytałam o tym, ale jakoś nie wzięłam tego pod uwagę, bo całe to wydarzenie miało miejsce po tym jak dostałam dwa maile o wysyłce Ale może to wywołało jakieś zamieszanie i przez to moja paczuszka nie poszła Czekam jeszcze na odpowiedź
Dostałam odpowiedź że jednak wysłali 30-tego czyli jak podejrzewałam, ktoś się poprostu połasił Ale nic to, powiedzieli, że wyślą jeszcze raz bez dodatkowych kosztów. Tylko ja wtedy w tym zamówieniu nieźle namieszałam, bo pomyliłam dwa produkty i teraz pisałam wszystko jeszcze raz, co tam wymienić mieli Mam nadzieję że dobrze wszystko dostanę

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-20 o 22:10 Powód: +
Dominkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 00:51   #273
Ikka1
Rozeznanie

Dominkab mam nadzieje ze firma stanie na wysokosci zadania , bedzie express i fotki , swoja drogą ta nasza poczta
Ikka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 02:57   #274
cotka
Zadomowienie

Eh to juz nawet 3miasto nie jest wolne od złodziei mam jednak cicha nadzieje, ze ukradli gdzies 'po drodze'..
Ja mialam z paint cosmeics kiedys taka sytuacje, ze napisali,ze wyslali mi reshipa. ja sie juz nabluzgalam na poczte itd ze zlodzieje a przesylka doszla z data o 2,5 tygodnia oddalona od tej ktora mi podali
takze wszystko mozliwe, ale jednak w twoim przypadku Dominiko tak nie bylo przykro, mam nadzieje ze wysla ponownie czy cos
mam nadzieje ze w niedalekiej rzyszlosci bedzie wymog rejstrowania przesylek bez zbytniego podwyzszania kosztow ich wysylki. to by wszystkim ulatwilo zycie (no poza zlodziejami, wiadomo),a firmy na pewno by skorzystaly nawet jakby same mialy doplacac do tych paczek
Stary 2009-07-21, 10:16   #275
Dominkab

Kurcze i mnie dopadło To pierwsza zgubiona przesyłka. Gorzej jak w końcu dwie dojdą No nic, mam nadzieję, że ta druga dotrze zgodnie z moimi poprawkami, bo jak robiłam to zamówienie 27-ego czerwca to byłam jakaś zawinieta strasznie i nieźle namieszałam
A jeśli to jakiś złodziej ukradł to niech mu się wyspią moje kosmetyki na biały dywan albo kanapę

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-07-23, 00:55   #276
cathy
Organizatorka

GG do cathy

a ja dzięki Dominice zakochałam się w bronzerach LaurEss. Po prostu bajka. Dostalam dwa piękne odcienie i sama nie umiem określić, który podoba mi się bardziej.
Sun Kiss w słoiczku mnie nieco przeraził, ale po nałożeniu nie wygląda już tak groźnie. Sun Sheen jest znacznie subtelniejszy i bardziej złotawy, ale równie piękny. Chyba skończę z wymiankami i przyjmowaniem paczuszek rozmaitych, bo to się dla mnie źle skończy

Dominiko - miejmy nadzieję, że historia z paczkami się dobrze skończy A jak ktoś pierwszą gwizdnął, to masz rację - niech mu proszki wysmarują wszystko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LaurEss - Sun Kiss.jpg (101,5 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LaurEss - Sun Sheen.jpg (95,7 KB, 119 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-23 o 00:57
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:08   #277
Dominkab

Sorki Cathy, że Ci tak malutko nasypałam, ale one mi schodzą strasznie szybko Szczególnie Sun Sheen Sun Kiss był dla mnie trochę za ciemny, ale właśnie 2 dni temu znalazłam na niego sposób i przy okazji na dużego duofibra z CS Sun kiss nakładany tym pędzlem wygląda jak opalenizna z tropików. Rewelka

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-07-24, 07:08   #278
KKZJ
Zadomowienie

wczoraj dotarła moja przesyłka próbkowa no i lipa
zła jestem na siebie okrutnie, źle pozamawiałam tyle odcieni i wszystkie do bani same brzoskwiniowo różowe tony widzę; gdzie ja miałam oczy??
tak sobie kombinuję, że goldy ew. fawny byłyby bardziej odpowiednie, ale tych oczywiście nie wzięłam
później postaram się wrzucić fotki, bo na razie ciemno i szaro po wczorajszym burzotornadzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LaurEss_01.jpg (106,7 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LaurEss_02.jpg (120,6 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LaurEss_03.jpg (69,6 KB, 192 załadowań)

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-07-26 o 19:11
KKZJ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 07:50   #279
pastereczka
Organizatorka

musze powiedziec ze od tygodnia lauraess rządzi i przy tych upałac mi sie sprawdził!
pot obetrę a podklad zostaje i mat mam caly czas- z tym ze ja ne mam problemow ze swieceniem wiekszych nigdy

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 08:52   #280
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Dziewczyny który z odcieni LaurEss byłby zbliżony do Sweet Almond EDM? Przeglądam stronę i hmm nie mam zielonego pojęcia :/

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 09:18   #281
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
musze powiedziec ze od tygodnia lauraess rządzi i przy tych upałac mi sie sprawdził!
pot obetrę a podklad zostaje i mat mam caly czas- z tym ze ja ne mam problemow ze swieceniem wiekszych nigdy
mhm.. zaczęło się.. Pastereczka wróciła i znowu kuszenie
ja wlasnie matu szukam, bo przy tych upałach moja cera glupieje i nic, co mam, tak naprawdę nie sprawdza się w 100%.

Dominiko- ale ja i tak Ci bardzo dziękuję Gdyby nie Ty, w życiu bym nie zwróciła uwagi na te dwa odcienie.
A że bronzery wylądowały na liście zakupowej to już inna bajka
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:45   #282
Dominkab

No kuszenie się zaczęło, ale przyznam, że mi go brakowało
Co do bronzera Sun Kiss to jakoś tak podejrzewałam, że będzie Ci pasował
Susano ja nie znam tych odcieni w ogóle. Może ich zapytaj ?

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-24 o 10:47
Stary 2009-07-24, 14:09   #283
Ikka1
Rozeznanie

Dziś ubrałam się w Subtle Neutral pięknie cały czas- co prawda chłodniej jest dzisiaj- pierwsze cieniutko neutralize na przebarwienia potem na sucho flatim 2 cieniutkie warstwy ww a ze skóre mam z przebarwieniami , nierówną tłustą poprawiłam kilka miejsc newralgicznych eye kabuki brash subtle neutral i odrobina pudru EGM -w pracy tylko raz użyłam bibułki - poprawiać nic nie trzeba było pierwszy raz, egm tez są super ale lauress the best zamawiam kolejne próbki bo szukam oliwki chociaż w neutralu też dobrze wyglądam
Cytat:
Dziewczyny który z odcieni LaurEss byłby zbliżony do Sweet Almond EDM? Przeglądam stronę i hmm nie mam zielonego pojęcia :/
proponuje Fawn to są ich oliwki ale nie miałam osobiście teraz będe je zamawiać
Dominkab zamówie też Sun Sheen ale czy one czasami nie są w różach- chyba tam je widziałam
Stary 2009-07-24, 14:30   #284
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Susano ja nie znam tych odcieni w ogóle. Może ich zapytaj ?
Dominiko chyba będe musiała tak zrobić.

Cytat:
Napisane przez Ikka1 Pokaż wiadomość

proponuje Fawn to są ich oliwki ale nie miałam osobiście teraz będe je zamawiać
Dominkab zamówie też Sun Sheen ale czy one czasami nie są w różach- chyba tam je widziałam
Oo zerknę raz jeszcze co tam ciekawego w dziale Fawn Dziękuję za wskazówkę

M&M

Staś

Stary 2009-07-24, 14:33   #285
Dominkab

Cytat:
Oni mają w różach dział z Bronzerami

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-07-24, 14:43   #286
Susanna
Zakorzenienie

To chyba dziś pomęczę TŻ'a żeby pomógł mi złożyć zamówienie. Wezmę próbki. Tylko jaką formułę wybrać W EDM używam intensiwe ale prócz tego, ze bardzo poprawił mi się stan cery to się mocno błyszczę. Niby radze sobie ale może wypróbować z Lauress coś do cery mieszanej/normalnej czyli Minimalist??

M&M

Staś

Stary 2009-07-24, 14:51   #287
Dominkab

Ja akurat po minimaliście bardzo się świeciłam, dla mnie najlepszy Elemental, stopień krycia ma jak intensive, albo nawet lepszy. No ale wiadomo, samemu najlepiej sprawdzić, bo każdemu co innego pasuje
Edit: i primer Kick start sobie wypróbuj. Naprawdę niezły jest

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-24 o 14:54
Stary 2009-07-24, 15:02   #288
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja akurat po minimaliście bardzo się świeciłam, dla mnie najlepszy Elemental, stopień krycia ma jak intensive, albo nawet lepszy. No ale wiadomo, samemu najlepiej sprawdzić, bo każdemu co innego pasuje
Edit: i primer Kick start sobie wypróbuj. Naprawdę niezły jest
OO dziękuję za cynka. Wezmę i wypróbuję Super

M&M

Staś

Stary 2009-07-25, 07:04   #289
KKZJ
Zadomowienie

potwierdzam - Kick Start jest fajny, nawet bardzo fajny Dominkab już wcześniej go chwaliła; wzięłam duże opakowanie i z tego punktu zamówienia jestem bardzo zadowolona; z podkładami gorzej, bo nie trafiłam w kolory

wczoraj testowałam Ethereal na Kick Stacie
po pierwsze testy paskowe na nic, nie oddają kolorów, trzeba próbować na buzi
po drugie tak jak piszą na stronie rzeczywiście z etherealem jest tak, że trzeba chwilę odczekać żeby podkład się przegryzł a kolor pokazał w pełnej krasie

na pierwszy ogień poszedł Pure Tan - wydawało się, że jest najbardziej zbliżony do moich lumierek (lt. med. gold, lt. med. warm / med. warm); tuż po aplikacji było w miarę ok, choć ciut za ciemno; po pół godzinie wylazły różowawe tony - no i gdzie ten golden undertone? nie widzę.. poleciałam zmywać..

w desperacji sięgnęłam po Pure Fawn (chociaż wygląd w słoiczku nie zachęcał); na twarzy na początku straszna szarzyzna, po chwili - co za niespodzianka - naprawdę ładnie się dopasował do mojej karnacji brakowało mi tylko w tym odcieniu jedynie malutkiej kapeczki tonów złotych i jeszcze mniejszej brzoskwiniowych - znaczy się próbować z goldenami???

dobrze mi się spisał też Ultimatte Finish w połączeniu z Kick Startem i formułą Ethereal - ładny trwały mat do samego wieczora; całkiem przyzwoicie ukrył praktycznie na cały dzień rozszerzone pory na policzkach; będzie chyba duże pudło zamawiane..
KKZJ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 21:15   #290
Susanna
Zakorzenienie

Niedobre kusicielki właśnie złożyłam 1 zamówienie. Wzięłam trochę próbek, byłoby miło gdybym trafiła z kolorem podkładu Aha wpisałam kod promocyjny, który podała Dominika i zadziałał

M&M

Staś

Stary 2009-07-26, 21:27   #291
Ikka1
Rozeznanie

Susanna pochwal się na co czekasz ja już niedługo też zamawiam kolejny raz

mysle nad fawn ivory i golden - kusi najbardziej radiant fawn
Stary 2009-07-26, 21:50   #292
Susanna
Zakorzenienie

Ikka1 oto co zamówiłam - oczywiście wszystko w wersji mini
Radiant Fawn Minimalist

Radiant Fawn Elemental

Radiant Fawn Ethereal

Radiant Gold Minimalist

Finishing Touch Medium

Kick Start Medium

Pixie

Perfect

Ambiguous

Ehhh przeczytałam cały wątek, przeglądnęłam wszystkie zamieszczone zdjęcia i stwierdziłam, że Radiant Fawn najlepiej (powinien) odpowiada Sweet Almond EDM. Oby bo jak nie to będę miała sporo na wymianę Goldeny też mnie kuszą ale najpierw zobaczę jaki będzie Radiant.

M&M

Staś

Stary 2009-07-26, 23:17   #293
Ikka1
Rozeznanie

Dla mnie Sweet Almond EDM jest odrobinkę za jasny i wpadający w zólte tony mam nadzieje ze radiant fawn będzie idealny
a skoro mamy podobne typy mineralne bede Cię podglądała i czasami ostrzegam małpować cie bede szukamy jasnych oliwek tak?
Stary 2009-07-27, 07:29   #294
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Dla mnie Sweet Almond EDM jest odrobinkę za jasny i wpadający w zólte tony mam nadzieje ze radiant fawn będzie idealny
a skoro mamy podobne typy mineralne bede Cię podglądała i czasami ostrzegam małpować cie bede szukamy jasnych oliwek tak?
U mnie Sweet Almond jest idealnie idealny. No właśnie bo ja to mam żółtawą cerę ale z odrobiną zieleni i to jest taki mój nja nja nja kolorek
Mam jednak nadzieję że Radiant bdzie OK, żeby się jakoś tak no dopasował... Z tego co pamiętam to jeszcze dobrze mi pasuje Golden Fawn
Kochana co przyjdzie to obfocę i podpisze i sobie zerkniesz, oficjalnie wyrażam zgodę na podglądanie i zgapianie gdyby co

M&M

Staś

Stary 2009-07-27, 19:42   #295
Ikka1
Rozeznanie

Cytat:
U mnie Sweet Almond jest idealnie idealny. No właśnie bo ja to mam żółtawą cerę ale z odrobiną zieleni i to jest taki mój nja nja nja kolorek
Mam jednak nadzieję że Radiant bdzie OK, żeby się jakoś tak no dopasował... Z tego co pamiętam to jeszcze dobrze mi pasuje Golden Fawn
Kochana co przyjdzie to obfocę i podpisze i sobie zerkniesz, oficjalnie wyrażam zgodę na podglądanie i zgapianie gdyby co
ok to czekamy na fotki wnioskuję ze odcien mam nieco ciemniejszy od Ciebie ale odgapiać będę zwłaszcza ze zimą skóre mam jaśniejszą- pomimo ze teraz filtrów używam to co czekamy

Cytat:
w desperacji sięgnęłam po Pure Fawn (chociaż wygląd w słoiczku nie zachęcał); na twarzy na początku straszna szarzyzna, po chwili - co za niespodzianka - naprawdę ładnie się dopasował do mojej karnacji brakowało mi tylko w tym odcieniu jedynie malutkiej kapeczki tonów złotych i jeszcze mniejszej brzoskwiniowych - znaczy się próbować z goldenami???

dobrze mi się spisał też Ultimatte Finish w połączeniu z Kick Startem i formułą Ethereal - ładny trwały mat do samego wieczora; całkiem przyzwoicie ukrył praktycznie na cały dzień rozszerzone pory na policzkach; będzie chyba duże pudło zamawiane..
KKZJ cieszy mnie ze fawn jest dla ludzi pokładam w nim duże nadzieje; co do goldenów to na zdjeciach duża róznica między fawn a golden ale na forum lauress dużo osób goldeny sobie chwali nawet jak wcześniej nie typowani w goldenach- zakręciłam co?
pomimo ze obecnie mam neutral i faktycznie te różowe tony odrobinkę wybijają lauressy pięknie się w skórę wtapiają i chodzę tak na twarzy troszkę w różyk a szyja żółta -ale przed era minerałów- nie takie róznice były a minerały to takie dyskretne niuansiki
Dominkab co z Twoją przesyłką?

aaa i zapomniałam o najważniejszym dostałam email od lauress - Coupon Code at LaurEss: facebookfan gets you 20% off your order over $5.00. This code can only be used once per customer and will expire July 31. z tego roaumiem ze wystarczy się zarejsstrować wy też dostałyście?

Edytowane przez Ikka1
Czas edycji: 2009-07-27 o 20:03
Stary 2009-07-27, 20:06   #296
Dominkab

Przepadła Wysłali jeszcze raz w środę, ale tym razem rozdzielili na dwie więc trzymam kciuki

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-07-27, 20:09   #297
Ikka1
Rozeznanie

to ja też trzymam daj znacz jak już przyjdzie- i dobry pomysł z tym rozdzieleniem - szanse rosną
Stary 2009-07-27, 20:14   #298
Dominkab

Dzięki
A kodu nie dostałam Może wyczerpałam limit powtórną wysyłką I o co chodzi z tym facebookfan

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-07-27, 20:20   #299
Ikka1
Rozeznanie

Wystarczy się zarejstrować na stronie Facebooku - więcej na priv przesyłam
Stary 2009-07-27, 20:23   #300
Dominkab

OK dziękować

elska

flickr

Moment Uchwycony
Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości