Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-14, 13:12   #841
Isztar01
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 11
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Persuasion
co sadzicie o tym rozu? Czy ktos widzial go na zywo? jest tai sam jak na zdjeciu?
Isztar01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 23:28   #842
Jaco
Raczkowanie

Potrzebuję wsparcia i podtrzymania na duchu .
Baaaardzo mi się podoba to jak Lauress leży na mojej twarzy. Kupiłam próbki primera Light, podkładu Soft Tan i pudru Light i jest... cudnie, świetliście i przyzwoicie nawet przy filtrze SPF50. Jedyny problem - coś mnie zapycha. Nie wiem co, możliwe, ze to mika ? Czytałam watek zwątpieniowy, dziewczyny radzą czekać a ja patrzę na swoją buzie i płakać mi się chce. Powiedzcie mi proszę, że któraś z Was to z Lauressem przeszła i rzeczywiście po jakimś czasie to minęło... Czy w ogóle możliwe, że to mica? Chciałabym zamówić pełne opakowania ale przez te dodatkowe atrakcje waham się .
Jaco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 23:46   #843
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Baaaardzo mi się podoba to jak Lauress leży na mojej twarzy. Kupiłam próbki primera Light, podkładu Soft Tan i pudru Light i jest... cudnie, świetliście i przyzwoicie nawet przy filtrze SPF50. Jedyny problem - coś mnie zapycha. Nie wiem co, możliwe, ze to mika ? Czytałam watek zwątpieniowy, dziewczyny radzą czekać a ja patrzę na swoją buzie i płakać mi się chce. Powiedzcie mi proszę, że któraś z Was to z Lauressem przeszła i rzeczywiście po jakimś czasie to minęło... Czy w ogóle możliwe, że to mica? Chciałabym zamówić pełne opakowania ale przez te dodatkowe atrakcje waham się .
A może to to słynne oczyszczanie odminerałowe Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale sama to przechodziłam przy EDM. Obaraczałam wtedy winą o zapychanie wszystko, co się da, ale do niczego nie doszłam, a potem dowiedziałam się o tym zjawisku. I faktycznie jak samo przyszło, tak samo przeszło Gdzieś tu powinien być wątek na ten temat, poszukaj.
EDIT: Jeszcze jedno. Jeśli Soft'y Ci pasują, to spróbuj primera i finishera Medium, bardziej współgrają Mnie Light'y wybledzały strasznie, a też zaczynałam od Soft'a w lecie. Teraz mam Radiant i też jest ok. A jak zdecydujesz się na dłuższą przygodę z Lauress, to mam na zbyciu Soft Tan w formule Ethereal, praktycznie cały słoiczek, tylko kilka razy testowany (ja jednak jestem Gold).

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-02-15 o 23:52
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 23:54   #844
Jaco
Raczkowanie

MagJa,
Czytałam. Tylko ... ja juz stara jestem i marzą mi się jakieś konkretniejsze argumenty dlaczego się tak dzieje. Nie wypada mi już tak jak nastolatce z syfem na samym środku nosa z domu wyjść więc jeśli mam zaciskać zęby to chciałabym wiedzieć jak długo i z czego to wynika. Poza tym głasków mi potrzeba, bo mi się co nieco na kawałki rozpada jak widzę promocję -20% i nie mogę zamówić. A co gorsza boję się, ze w ogóle będę się musiała pożegnać zanim jeszcze się przywitałam .
Stary 2010-02-16, 00:33   #845
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
MagJa,
Czytałam. Tylko ... ja juz stara jestem i marzą mi się jakieś konkretniejsze argumenty dlaczego się tak dzieje. Nie wypada mi już tak jak nastolatce z syfem na samym środku nosa z domu wyjść więc jeśli mam zaciskać zęby to chciałabym wiedzieć jak długo i z czego to wynika. Poza tym głasków mi potrzeba, bo mi się co nieco na kawałki rozpada jak widzę promocję -20% i nie mogę zamówić. A co gorsza boję się, ze w ogóle będę się musiała pożegnać zanim jeszcze się przywitałam .
Ale ja też już dawno nastolatką nie jestem, za rok 30stka mi stuknie, trądziku nie przechodziłam, a to oczyszczanie mnie dopadło. Co prawda u mnie to był wysyp małych krosteczek, jak kaszka, ale i to do normalnych przecież nie należy.
A próbowałaś odstawić minerały zupełnie i zobaczyć czy jest poprawa?
Stary 2010-02-16, 01:09   #846
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Poprobowalabym na innym filtrze lub bez filtra
Dalam sobie spokoj z filtrami,znalazlam dla siebie krem ideal i musze stwierdzic,ze mineraly leza zupelnie inaczej,zdecydowanie lepiej.
Nie poddawaj sie zbyt latwo,trzymam kciuki
Stary 2010-02-16, 15:57   #847
tompola
Zakorzenienie

Cytat:

Witaj
Nie sadzę, by winowajcą były minerałki, a zwłaszcza Lauress Ja bardzo długo szukałam idealnego podkładu mineralnego, też już miałam wątpliwości...nie mniej jednak zauważyłam,że niektóre minerały wysuszały moją cerę przez co bardziej się świeciła w strefie T (mam mieszaną cerę) i zwiększało się sebum Myślę,że może ten filtr hmm. czasami mogą być to hormony po prostu, bez względu na wiek.
tompola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:45   #848
Jaco
Raczkowanie

Podręczę Was jeszcze, dobrze?

Filtr (Klorane) używam od dawna i nigdy dotąd mnie nie zapychał. Przyprószałam go sypkim pudrem Guerlaina z talkiem (sic!) na pierwszym miejscu w składzie i nic się nie działo. Teraz zmieniełam Guerlaina na Lauress'a i po zmyciu makijażu mam buzię usianą czarnymi kropkami. Nie jest a'la uczuleniowa kaszka, to regularne mini wągierki, pory są ewidentnie brudne. Cerę mam mieszaną, retinoidy to jej dobry przyjaciel.

Teraz pytanie: skoro jedyna rzecz, którą podmieniłam to Guerlain na Lauressa to wskazywałoby to że to właśnie Lauress jest winowajcą.
Chyba że...... cięzki filtr w zestawie z minerałami daje taką tapetę, która "odcina" skórze możliwość normalnego funkcjonowania...to sugerujecie proponując odstawienie filtra?

Lauressa mam w formule Elementhal, uczuleniowcem nie jestem.

Edytowane przez Jaco
Czas edycji: 2010-02-16 o 19:46
Stary 2010-02-16, 20:13   #849
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Jaco, nikt Ci nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie czy to oczyszczanie czy zapychanie.
Jak stosujesz i nadal zamierzasz stosować retinoidy to bym się nawet nie zastanawiała nad odstawieniem filtra.
Ja również nakładam minerały na filtr i nie mam z tym problemu, nie powstaje żadna tapeta Być może jednak dla Twojej skóry ten filtr + te minerały to za dużo.
Akurat może LaurEssy nie są dla Ciebie, próbowałaś coś innego, czy to Twoje pierwsze minerały? Hmm, one zawierają mały dodatek z kokosa (ponoć niekomodogenny) i nikt do tej pory się nie skarżył na zapychanie, no ale wszystko jest możliwe...
Poza tym spróbuj pomalować się samym podkładem bez primera i wykończeniówki, bo może to któreś z nich Ci podtyka pory
Ja bym pokombinowała

250
Hanneke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 21:15   #850
Jaco
Raczkowanie

Sam podkład bez primera też zapychał - od niego zaczęłam. To moje pierwsze minerały, trafione pod względem tego jak wyglądają na twarzy i moich odczuć (delikatne, kremowe , zero pudrowości) więc szkoda mi zrezygnować. Zamienię na razie filtr na lżejszy (HOL Avene) i zamówię Subtle Tana w wersji minimalist. Jeśli to nie pomoże to trudno, będę szukać dalej w innych firmach.

Dzięki za Waszą cierpliwość , jeśli przyjdzie Wam cokolwiek jeszcze na myśl to będę wdzięczna.
Stary 2010-02-16, 21:21   #851
pastereczka
Organizatorka

masz podobny kolor skory do mojej, sprobuj z egm formule YG co skolo koloru whitney

a we wszystkichh firmach szukaj odcieni medium lub mrdium light w dziale neutral, balanced tone

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 22:44   #852
oki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
cienie z kolekcji Gem light,
bardzo fajne, satynowe, błyszczące.
bardzo mało sypią do słoiczka.
murmur-Smoky plum with sapphire blue sparks
rumor-Taupe with mauve tones
jazz singer-Deep plum purple with rose and blue sparks, cudny fiolet!!

ale 8,8$ za cień to za dużo jak dla mnie
Na podstawie tych swatchy zamówiłam sobie próbkę murmur - dzisiaj przyszła paczuszka - i jestem zachwycona tym cieniem taki ładny szaro-fioletowy, pięknie mieniący. Mam swój ulubiony bardzo podobny z Artdeco i szukałam odpowiednika mineralnego - i już znalazłam co więcej jest chyba jeszcze lepszy bo ładniej się mieni - jutro przetestuje razem z podkladami
oki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 01:47   #853
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Rzadko zamawiam z LaurEssa, bo coś nie polubiliśmy się za bardzo (delikatnie mówiąc), ale jako iż moja cera w okresie buntu zimowego zaczęła odrzucać wszystkie moje podkłady, robię kolejne podejścia...
No i się zastanawiam.. Oni zawsze tak długo wysyłają paczki? Dostałam dzisiaj maila, ze moje zamówienie własnie zostało wysłane. Po 7 dniach od złożenia zamówienia. Oni tak mają, czy to jak znowu moje szczęscie...?
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 09:55   #854
86Paula
Zakorzenienie

chyba nie zawsze, raczej maja duzo roboty przez promocje.. tak podejrzewam, bo ja zamawialam dwa razy i dwa razy szybko wyslali.
86Paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 18:35   #855
Jaco
Raczkowanie

Ja na ostatnią przesyłkę czekalam....połtora miesiąca. Już myślalam że mi ukradli po drodze, przestałam czekać aż tu raptem przyszła.
Stary 2010-02-20, 18:57   #856
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Ja na ostatnią przesyłkę czekalam....połtora miesiąca. Już myślalam że mi ukradli po drodze, przestałam czekać aż tu raptem przyszła.
Dobrze wiedzieć w takim razie nastawiam się na kwiecień ale uciesze się jak dotrą

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:06   #857
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Mam LaurEssa, mam LaurEssa, oba zamówienia
Iwonalodz - nie musisz czekać do kwietnia.. Ba, nawet do marca nie musisz

i... napisałam grzecznie, że ubolewam nad faktem, że mają tak drogie próbki błyszczyków do ust, a oni.. przysłali mi 15 próbek z odręczną notką, że dziękują za zainteresowanie i życzą miłych testów
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:18   #858
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

i... napisałam grzecznie, że ubolewam nad faktem, że mają tak drogie próbki błyszczyków do ust, a oni.. przysłali mi 15 próbek z odręczną notką, że dziękują za zainteresowanie i życzą miłych testów
Kasiu 15 próbek Ci przysłali o jak miło z ich strony testuj, testuj i pisz a raczej kuś na swoim blogu
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:36   #859
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Cóż za miła, wiosenna niespodzianka!!!

Czekam na opinie o błyszczykach, bo sama mam dwa kolory na oku, ale słyszałam różne opinie. Czy mogłabyś tez pocykac w realu te kolorki, byłabym baaardzo wdzięczna

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-02-23 o 12:40
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:40   #860
KKZJ
Zadomowienie

lauressowy dzień dzisiaj ja tez dostałam moje próbasy dzisiaj

Cathy, no chyba je też muszę zacząć Lauren narzekać że tak drogo i mnie nie stać

i niespodzianka: byłam pewna, że skoro Soft Fawn to mój kolor jesienny, to Radiant na teraz bedzie w sam raz..
a tu guzik, nic bardziej błędnego - w miarę blednięcia opalenizny robię się coraz bardziej żółta poziom ciemnoty ten sam, ale rodzina kolorystyczna inna - Soft Gold będzie odcieniem zimowym
KKZJ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 15:03   #861
Ewula4
Raczkowanie

Witajcie!

Zachęcona pozytywnymi opiniami chciałabym wypróbować minerałki z Laures. Narazie testuje EDM i polubiłam się z odcieniem Fairly Light Neutral (formuła kryjąca) choć mam wrażenie że podkreśla pory. Może podpowiecie mi jaki odcien próbek zamówić? myślałam o gentle ivory lub subtel neutral??
Stary 2010-02-25, 15:12   #862
KKZJ
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ewula4 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Zachęcona pozytywnymi opiniami chciałabym wypróbować minerałki z Laures. Narazie testuje EDM i polubiłam się z odcieniem Fairly Light Neutral (formuła kryjąca) choć mam wrażenie że podkreśla pory. Może podpowiecie mi jaki odcien próbek zamówić? myślałam o gentle ivory lub subtel neutral??
skoro fln to raczej w kategorię fawn celuj, tak na poziomie subtle/radiant w elementalu
możesz też spróbować ivory, ciut bardziej różowawe
KKZJ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 16:48   #863
tompola
Zakorzenienie

Cytat:
Witajcie!

Hej Musisz mieć podobną do mnie karnację
Tez uzywałam tego odcienia z EDM, a teraz dla mnie świetnie nadają się Lauress Radiant Neutral Elemental lub Etheral
Stary 2010-02-25, 19:04   #864
Jaco
Raczkowanie

Od kilku dni łamię wszelkie zasady "retinoidowania" pomijając filtr i kładąc minerały na "gołą" skórę.
Ze wstępnych obserwacji wychodzi mi że:
* filtr samodzielnie mnie nie zapycha.
* Lauress samodzielnie...chyba też nie...?
* Filtr plus Lauress robi mi z twarzy jesień średniowiecza .

Cuda Panie, cuda...
Stary 2010-02-25, 19:33   #865
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Aktualnie używam Radiant Gold Elemental na zmianę z Fairly Light Neutral Original-Glo i jak dla mnie one są zbliżone. Może nie formułami, ale Intenvsive też używałam i też doszłam do podobnych wniosków, że i podkreśla pory i widać go na twarzy. Na Twoim miejscu spróbowałabym formuły Elemental, a jeśli potrzebujesz większego krycia to Ethereal w tonacji Radiant Gold jeśli jesteś ciepła, a jeśli neutralna to Radiant Tan.

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
skoro fln to raczej w kategorię fawn celuj, tak na poziomie subtle/radiant w elementalu
możesz też spróbować ivory, ciut bardziej różowawe
Ivory odradzam, na mnie Radiant Ivory wyglądał po prostu trupio, a był pierwszym, który testowałam zaraz po FLN EDM. W pierwszej chwili myślałam, że będzie ok, ale jednak byłam w nim nienaturalnie blada.
Fawn'ów nie testowałam, więc się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o stopień jasności, to jednak bardziej skłaniałabym się ku Radiant. Subtle może być już za jasny, a tu wiosna idzie, słońca będzie coraz więcej i nawet jak jeszcze teraz może i ujdzie, to zaraz będzie za jasny.

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Hej Musisz mieć podobną do mnie karnację
Tez uzywałam tego odcienia z EDM, a teraz dla mnie świetnie nadają się Lauress Radiant Neutral Elemental lub Etheral
Hehe, no proszę, co twarz, to opinia Jedna z nas poleca Fawn i Ivory, druga Neutral, a trzecia Gold i Tan Chyba za bardzo Ewuli4 nie pomogłyśmy
Stary 2010-02-25, 20:13   #866
Ewula4
Raczkowanie

Bardzo mi pomogłyście! ponieważ wiem mniej więcej w jakich przedziałach szukać odpowiedniego odcienia, strasznie Wam dziękuję.
A macie jakiś faworytów wśród primerów i pudrów wykończeniowych??

a zamówienia wyłacznie indywidualne?

Edytowane przez Ewula4
Czas edycji: 2010-02-25 o 20:16
Ewula4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 20:19   #867
tompola
Zakorzenienie

Ewula- Lauress Ultimate Finish Light- puder sypki wykańczacz Dla mnie super...a testowałam różności. Jeśli w czymś pomogłam to super- ja dłuuuuugo szukałam, aż trafiłam na Lauress i tak , jak TY szukałam podobnie

Właściwie , to musisz sama potestować...oprócz podkładu Radiant Neutral mnie pasują :
Radiant Petal ,Radiant Ginger, Soft Ginger , Soft Petal .

Edytowane przez tompola
Czas edycji: 2010-02-25 o 20:21
Stary 2010-02-25, 20:33   #868
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo mi pomogłyście! ponieważ wiem mniej więcej w jakich przedziałach szukać odpowiedniego odcienia, strasznie Wam dziękuję.
A macie jakiś faworytów wśród primerów i pudrów wykończeniowych??

a zamówienia wyłacznie indywidualne?
Wszystko zależy od tego jaką masz cerę i czego oczekujesz. Osobiście z racji cery mieszanej skłonnej do przesuszeń używam primera Kick Start Medium, a finishera Fantastic Finish Medium, bo lepiej wygładza od Finishing Touch. Tych typowo matujących nie testowałam, nie potrzebuję. Generalnie spróbuj dopasować je pod swoje potrzeby, a jeśli chodzi moc kolorystyczną, bierz Medium. Light za bardzo Cię wybledzi.

Co do zamówień są organizowane i zbiorowe
Stary 2010-02-25, 20:40   #869
tompola
Zakorzenienie

Mnie Light w ogóle nie wybledza Jest odrobinkę beżowy, dostosowywuje się do karnacji ( mam jasną, ale ku delikatnie średniej) Nie wysusza, nie włazi w pory...Fajnie matuje- na dłuuugo, wygładza...
Ja jeszcze nie testowałam wszystkiego z Lauress, więc Mag Ja ma pewnie lepsze doświadczenie w tej firmie, aczkolwiek dla mnie firma nr 1
Stary 2010-02-25, 21:13   #870
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Mnie Light w ogóle nie wybledza Jest odrobinkę beżowy, dostosowywuje się do karnacji ( mam jasną, ale ku delikatnie średniej) Nie wysusza, nie włazi w pory...Fajnie matuje- na dłuuugo, wygładza...
Ja jeszcze nie testowałam wszystkiego z Lauress, więc Mag Ja ma pewnie lepsze doświadczenie w tej firmie, aczkolwiek dla mnie firma nr 1
Ja też wcale tak dużo nie testowałam, są tu większe znawczynie
Ale Light - i primer i finisher - są dla mnie stanowczo za jasne.
Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości