z czarnych w這s闚 na czekolade - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-03-03, 20:41   #1
PriVativ
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 546

z czarnych w這s闚 na czekolade

Witam. Mam takie pytanie. Ot騜 ostatnio tzn jakis czas temu zafarbowalam sie na czarno. Jest super jestem zadowolona ale chyba wolala bym jednak ciemny braz badz czekolade. Jest jakis sposob by zafarbowac wloski tak aby uzyskac taki efekt?? Nie chce sciagac farby u fryzjera. Chodzi mi czy jest jakas moze farba lepsza ktora w jakis sposob,moze nie zapierwszym razem odrazu ale chociaz troche rozjasni i nada inny odcien czarnym wlosom?>? Prosze poradzcie. Z gory dzikeuje
Stary 2009-03-03, 21:19   #2
aniarusin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Dot.: z czarnych w這s闚 na czekolade

Czarnych w這sy raczej nie da si rozja郾i br您ow farb, tylko dekoloryzator, rozja郾iacz, ewentualnie baleja.
aniarusin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-03, 21:30   #3
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 605

ja郾iejsza farba nie z豉pie na czarnych w這sach Chyba, 瞠 si璕niesz po jasny blond. Ale wtedy efekty mog by zaskakuj帷e Wi璚 nie radz

Potrzebna b璠zie dekoloryzacja.

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-03, 22:55   #4
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Je郵i chcesz unikn望 dekoloryzacji, to mo瞠sz spr鏏owa przez jaki czas nie farbowa w這s闚 (np. ok 3 miesi帷e) i my w這sy codziennie szamponem przeciw逝pie穎wym ( najlepiej radz sobie z wyp逝kiwaniem farby). Farba powinna troch si spra - ja np. farbuje na czarno, ale po ok 1,5 miesi帷a po farbowaniu mam ju wyraznie mniej intensywny, ja郾iejszy kolor z widoczn br您ow po鈍iat (farbuj farbami trwa造mi). Z regu造 nie robi wi瘯szych ni 1-1,5 miesi帷a odst瘼闚 mi璠zy farbowaniami, wi璚 trudno mi okre郵i po jakim czasie efekt wyp逝kania farby by豚y na tyle zadowalaj帷y, 瞠by m鏂 pr鏏owa na這篡 ja郾iejszy odcie. Ale pr鏏uj - na "spran" czer na堯 odcie odrobin ja郾iejszy (np ciemny/鈔edni br您) i systematycznie, co jaki czas nak豉daj farb w wybranym kolorze Warto spr鏏owa - nie masz nicdo stracenia, a mo瞠 obejdzie si bez dekoloryzacji. Z tym, 瞠 to metoda wymagaj帷a cierpliwo軼i i nale篡 pami皻a, 瞠 na efekty trzeba czeka oraz, 瞠 nie b璠 one spektakularne

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-03-03 o 22:58
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-04, 22:13   #5
fanka-al
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

mam taki sam problem!
poczekam az czern sie troche zmyje i chyba zaczne sama kombinowac

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.