Z這ty blond! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-03-05, 11:32   #1
Justynuss
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 614

Z這ty blond!

Witam,

Przed 鈍i皻ami farbowa豉m w這sy u fryziera na z這ty blond. Teraz mam ju odrosty i chce kupi farbk i zrobi to sama w domu.

I tu moje pytanie: Czy kt鏎a z was robi豉 sobie ju ten kolorek? Nie wyszed wam 鄴速y? I jakiej firmy najbardziej polecacie?

Pozdrawiam
Stary 2009-03-05, 14:11   #2
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798
Dot.: Z這ty blond!

Kiedy farbowa豉m na ten kolor, ale z這ty blond z這temu blondowi nier闚ny - gdyby zamie軼i豉 fotk swoich w這s闚 豉twiej by by這 co doradzi. To, czy kolor nie wyjdzie 鄴速y w du瞠j mierze zale篡 od wyj軼iowego koloru Twoich w這s闚. Czy fryzjerka na這篡豉 Ci tylko farb czy wcze郾iej potraktowa豉 w這sy rozja郾iaczem? Bo je郵i Tw鎩 kolor w這s闚 to np br您, to po這瞠nie farby w kolorze z這tego blondu bez rozja郾iania odrost闚, to murowana 鄴單. Rozja郾ienie w這s闚 te nie daje gwarancji unikni璚ia 鄴販i - z這ty blond, jak wnioskuj po nazwie, to raczej ciep造 kolor - takie lubi "chwyta" na 鄴速o - zw豉szcza w wypadku farb drogeryjnych. U mnie ka盥a pr鏏a na這瞠nia tego koloru ko鎍zy豉 si uzyskaniem "kurczakowego" odcienia. Dlatego radzi豉bym ponowi wizyt u fryzjerki, je瞠li by豉 zadowolona z poprzedniego rezultatu.
Stary 2009-03-05, 15:38   #3
norka27
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 826

Ja unikam sklepowych zlotych blondow jak tylko sie da. Nie uwierzyla bys jakie kolory sie pod ta nazwa kryja... Z natury jestem blondynka i to nie ciemna a mi wychodzily takie barbiowate zolcie ze hoho. Teraz przeszlam na bardziej zimne blondy bo przewaznie sie udaja. W zyciu piekny zloty blond widzialam 2 razy i to byly gwiazdy po bardzo drogich fryzjerach. W Oslo pracowalam kolo eleganckiego salonu i mialam przyjemnosc widziec to cos takpieknego na glowie 2 panienek. Raczej watpie czy drogeryjne dadza taki efekt.
norka27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-05, 17:55   #4
Justynuss
Rozeznanie

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond.
Fryzier nie u篡wa rozja郾iacza tylko farby odrazu i zap豉ci豉m 160z, wi璚 teraz wola豉bym robi to sama ze wzgl璠u na koszt. Po drugie nie chce co chwil lata do fryziera z odrostami.

Na zdj璚iach s moje w這sy i m鎩 kolor po farbowaniu.
Skoro z這ty blond na 鄴速o si robi to mo瞠 jaki inny mi proponujecie zbli穎ny do tego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00012.jpg (142,3 KB, 331 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00013.jpg (143,0 KB, 177 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00014.jpg (43,7 KB, 214 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00011.jpg (30,9 KB, 288 za豉dowa)
Stary 2009-03-06, 10:55   #5
karolinka82
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

witam jak dla mnie to kolor Twoich wlosow to takie orzechowe toffi i z tego co widze na zdjeciach to nie byl blond, najlepiej gdybys po prostu zapyta豉 fryzjera, ale proponuje zajzec na strone firmy elgon, sa tam palety kolorow ja uzywam tych kosmetykow i sa rewelacyjne i bardzo wydajne tez mam zamiar zrobic kolor i mam 9/23 farbe ale kolor jest chyba jasniejszy od Twojego - fryzjerka(dobra kolezanka) mi go doradziala bo ona sama go uzywa w salonie tylkio do niego musisz rozjasnic wlosy
karolinka82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-06, 21:23   #6
Justynuss
Rozeznanie

Kolor jaki teraz mam i jest pokazany na zdj璚iach to z這ty blond By豉m u tej fryzierki co mi farbowa豉 i w豉郾ie tak mi powiedzia豉.
Stary 2009-03-06, 21:39   #7
norka27
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 826

On mi wyglada jak taki jeden z Garnier Nutrisse Bardzo jasny bezowy blond. Wiem ze na opakowaniu wyglada bardzo jasno ale taki jasny nie wychodzi jest wlasnie taim cieply kolorem - kiedys tam nim machnelam i cosik takiego mi wyszlo, jest tam w palecie dostepny jeszcze zloty blond i bardzo jasny zloty blond.
tu masz wszystkie odcienie http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...prdcode=P53001
norka27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-06, 22:06   #8
Justynuss
Rozeznanie

Dzi瘯uje za odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.