Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-10, 17:37   #661
quesadila
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no niby wyzsze ceny egm ale edm ma droga przesylkę jakby nie patrzec wiec na to samow wyjdzie
No właśnie patrząc na ceny przesyłki doszłam do wniosku, że nie będzie za drogo. Właśnie z powodu kosztów przesyłki nigdy nie zdecydowałam się na zakup superkita w EDM- 50$+20$ za przesyłkę to jednorazowo zbyt duży koszt. I łakomy kęs dla UC.
I widzę, że mają primery ryżowe, więc i likwidacji STF Ryżowego w EDM nie żal.

A macie może doświadczenie z AHA Exfoliating Pads?

.
quesadila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 17:48   #662
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
No właśnie patrząc na ceny przesyłki doszłam do wniosku, że nie będzie za drogo. Właśnie z powodu kosztów przesyłki nigdy nie zdecydowałam się na zakup superkita w EDM- 50$+20$ za przesyłkę to jednorazowo zbyt duży koszt. I łakomy kęs dla UC.
I widzę, że mają primery ryżowe, więc i likwidacji STF Ryżowego w EDM nie żal.

A macie może doświadczenie z AHA Exfoliating Pads?

.
chciałam je ostatnio kliknąć, bo mój miks próbkowy zoe+amy pwoła o uzupełnienie i składałam zamówienie. (2x próbki w woreczkach, raz próbki rózy w słoiczkach)...nawet miałam w koszyku b&e, ale postanowiłam poczekać na promocję, może znajdę idealny kolor bez mieszania? Tak btw. to zadziwiające, z innych marek brałam zawsze najlżesze formuły i czasem były za ciężkie, na co dzień używałam o-glo edm a cover me jest ok na równi z yg
I to śliczne kremowe wykończenie, w którym się zakochałam przez zdjęcia małej kobietki (kobietko, gdzie jesteś?).
Niech przylecą nowe sampelki (w tym łącznie 6róży! ), to pomyślę nad dużym pudłem i pielęgnacją
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 19:18   #663
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

dziewczyny, polecicie coś dla użytkowniczki Shiseido O20

Jasna cera - najlepiej żółtawe refleksy - ale nie za dużo... Kompletnie nic nie mogę sobie na tej stronie znalezć, czytam, czytam, oglądam zdjęcia w albumie, ale - nic nie mogę dopasować...

I zapomniałam napisać - interesuje mnie formuła cover me lub youthful glow

Tak sobie czytam, nadrabiając ogromne zaległości początkującego, i widzę, że mala_kobietka też używała O20... tylko patrząc na Twoje zdjęcia, to ja jestem o ton ciemniejsza i bardziej żółta chyba... Tyle kolorów - oszaleć można. Ze starym podkładem nie było tylu problemów... 5 odcieni i hulaj dusza...

Edytowane przez Naamah6
Czas edycji: 2009-05-10 o 19:38
Naamah6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 19:56   #664
quesadila
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość

Jasna cera - najlepiej żółtawe refleksy - ale nie za dużo... Kompletnie nic nie mogę sobie na tej stronie znalezć, czytam, czytam, oglądam zdjęcia w albumie, ale - nic nie mogę dopasować...

Tak sobie czytam, nadrabiając ogromne zaległości początkującego, i widzę, że mala_kobietka też używała O20... tylko patrząc na Twoje zdjęcia, to ja jestem o ton ciemniejsza i bardziej żółta chyba... Tyle kolorów - oszaleć można. Ze starym podkładem nie było tylu problemów... 5 odcieni i hulaj dusza...
Używałam kiedyś Ochre 00 i CoverMe w kolorze Shannon ma tą samą jasność, jest tylko minimalnie bardziej żółty- właśnie maźnęłam sobie paski na ręce. Shannon jest opisana jako "Light Medium foundation with very subtle golden tones", więc pewnie ze swoim O20 powinnaś patrzeć na te podkłady z palety Yellow, które sa opisane jako "medium"- powinny być ciemniejsze.
Za każdym razem, gdy wyciągam moje stare, tradycyjne podkłady w najjaśniejszych produkowanych kolorach, często kupowanych za granicą, bo w Polsce takich jasnych nie dystrybuowano, zastanawiam się, jak mogłam się tak przyciemniać!
Nawet to Shiseido 00 teraz za ciemne....

.
Stary 2009-05-10, 21:41   #665
pranie
Wtajemniczenie

Ja mam AHA padsy.. za wczesnie by mowic o ich dzialaniu, oczywiscie cera zaraz po oczyszczona i co wazne nie swiecaca, nadmiernie wysuszona, ale dlugofalowego dzialania na razie nie moglam zauwazyc. Jest ich bardzo duzo, sa to bardzo cieniutkie waciki nasaczone kwasami owocowymi, zapach neutralny, bezproblemowe w stosowaniu. Najpierw przechowywalam w lodowce, ale ciagle zapominalam o ich istnieniu wiec musialam przeniesc do szafki w lazience
pranie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 21:57   #666
quesadila
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja mam AHA padsy.. za wczesnie by mowic o ich dzialaniu, oczywiscie cera zaraz po oczyszczona i co wazne nie swiecaca, nadmiernie wysuszona, ale dlugofalowego dzialania na razie nie moglam zauwazyc. Jest ich bardzo duzo, sa to bardzo cieniutkie waciki nasaczone kwasami owocowymi, zapach neutralny, bezproblemowe w stosowaniu. Najpierw przechowywalam w lodowce, ale ciagle zapominalam o ich istnieniu wiec musialam przeniesc do szafki w lazience
Pranie, wszystko chyba kitrasz w tej lodówce Masz tam chociaż trochę miejsca na jedzenie?
Wcisnęłam do lodówy serum na worki pod oczami i poskutkowało to tylko tym, że zapomnam o jego istnieniu... Otwieram drzwiczki w celu wyjecia mazidła, po czym widzę kątem oka mocarelkę i pomidorka i zapominam o pielegnacji, tylko szykuję śniadanie

AHA padsy są w zestawie z B&E, planuję zamówienie go w przyszłym miesiącu dopiero, - pewnie wtedy będziesz już miała w miarę wyrobioną opinię, więc uderzę z pytaniem ponownie

.
Stary 2009-05-10, 23:07   #667
pastereczka
Organizatorka

A po tych wacikach trzeba sie filtrowac? czy to tak jak peeling raczej?

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 17:14   #668
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Kolejny dzień testów podkładów i trafiłam na swój idealny kolor - MARGO Jest odrobinę bardziej żółtawy niż Annabelle, daje taki ocieplony koloryt cery, nie odcina mi się od szyi. Jestem bardzo zadowolona.

Za to wczorajsze testy Zoe to porażka. Wyglądałam jak wymalowana mąką. I jeszcze mam tego dwa woreczki bo się pomylili i dosłai drugą
Jak któraś chętna to oddam z przyjemnością

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 10:31   #669
pastereczka
Organizatorka

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 13:18   #670
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Boskie sa te roze nie moge oczu oderwac
English Rose,Berries& Cream,Caribbean Queen

Celica i June wydaja sie swietnym brazerem
Stary 2009-05-12, 21:41   #671
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Kolejny dzień testów podkładów i trafiłam na swój idealny kolor - MARGO Jest odrobinę bardziej żółtawy niż Annabelle, daje taki ocieplony koloryt cery, nie odcina mi się od szyi. Jestem bardzo zadowolona.

Za to wczorajsze testy Zoe to porażka. Wyglądałam jak wymalowana mąką. I jeszcze mam tego dwa woreczki bo się pomylili i dosłai drugą
Jak któraś chętna to oddam z przyjemnością
Szczęściara<zazdroszczę>: ehem:
Ja jednak idelanego koloru w formule CM nie mam. Na maila mi nie odpisali, a nie uśmiecha mi się znowu zamawiać stosu próbek. A szkoda, bo wyglądają na mnie ładniej nawet niż moje ulubione Lumiere.
Chociaż patrząc na próbki pasterczki chwyciłabym jakieś róże jeszcze czy brązery
alkaxy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 21:43   #672
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

A ja dzisiaj nalozylam BECKY LHK i musze przyznac ze o wiele lepiej to wyglada niz flatem
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 23:17   #673
frantic
Zakorzenienie

A mi dzisiaj w końcu wysłali maila z informacją o wysyłce kremów - prawie po tygodniu. Też mi napisali, że dostanę gratisowy cień w ramach przeprosin za wydłużony czas realizacji przesyłki - zapewne taki sam jak większość z was. No nic, czekam niecierpliwie na kremy, nastawiłam się już prawie na cuda, więc oby nie było rozczarowania.
frantic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:58   #674
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Alkaxy - jakie formuły testowałaś?

Jestem prawie pewna, że nie oznakowane do końca Myrdis, to formuła LN. Roztarłam w palcach - jest niesamowicie szorstki. A pisałyście właśnie, że ta formuła tak ma.
Cytat:
Napisane przez Blondi2 Pokaż wiadomość
Myrdis to na 100% formuła L&N - jest to pierwszy w kolejności kolor w WARM / PEACH FAMILY
Myrdis to formuła L&N , mam full size wg mnie to raczej neutralny kolor (troszkę ciepły ?) nie ma w nim różu, ale na pewno nie ma też brzoskwini (tego się obawiałam ) Stosuję jako primer na filtr

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Całodniowo- przedwczoraj - LN - to była ta przejrzysta Linda.
A wczoraj Roselyn - Cover me - i to mi bardzo pasuje, bo jest ładne krycie, co prawda mam wrażenie, że gorsze niż lumiere, ale z drugiej strony Lumiere potrafiło mi się zważyć czy zniknąc po ok. 5h, jakieś drobne poprawki były konieczne.
A Cover me super się wczoraj utrzmało, wyglądałam praktycznie tak jak po nałożeniu. I było bardzo ładnie matowo cały wieczór, ale nie płasko- ideał
Roselyn jest świetny, prawda ? Wg mnie formuła VV Lumiere lepiej nie kryje, natomiast formuła FF jednak jest lepiej kryjąca, ale i cięższa, na innej cerze niż sucha może właśnie się warzyć.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no niby wyzsze ceny egm ale edm ma droga przesylkę jakby nie patrzec wiec na to samow wyjdzie

a ja dzis popsikalam buzię spray wykanczającym bo nakladalam joppa i jakos pudrowo wyszło nad miarę i jest świetnie - wtopily się idealnie i trwalosc tez extra tylko nie wiem kiedy zuzyje te 200ml hehe
Pastereczko proszę podaj linka do cudownego sprayu? za mało chyba w tym miesiącu na kosmetyki wydałam

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
chciałam je ostatnio kliknąć, bo mój miks próbkowy zoe+amy pwoła o uzupełnienie i składałam zamówienie. (2x próbki w woreczkach, raz próbki rózy w słoiczkach)...nawet miałam w koszyku b&e, ale postanowiłam poczekać na promocję, może znajdę idealny kolor bez mieszania? Tak btw. to zadziwiające, z innych marek brałam zawsze najlżesze formuły i czasem były za ciężkie, na co dzień używałam o-glo edm a cover me jest ok na równi z yg
I to śliczne kremowe wykończenie, w którym się zakochałam przez zdjęcia małej kobietki (kobietko, gdzie jesteś?).
Niech przylecą nowe sampelki (w tym łącznie 6róży! ), to pomyślę nad dużym pudłem i pielęgnacją
Jestem , jestem, ale przyznaję się, że ostatnio nie mam czasu na wizaż miałam dużo rozjazdów (udaje przedstawiciela handlowego ), szkoleń i do tego rozchorowałam się... na prywatę w necie czasu nie miałam. Ja nadal jestem zakochana i w formule Cover me i YG.
Mieszam sobie odcienie i jakoś mi z tym dobrze

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość

Ja niewątpliwie (jestem tego pewna) przez lata używałam O20 , latem 040 z Sisheido, tak więc teraz do Roselyn dodaję trochę Pearl, do Trish (YG) dodaję również Pearl mimo ,że to formuła Cover me i jest super. Pasuje mi to mieszanie , przyzwyczaiła się do tego. A Roselyn i Trish (mniej zółty) są naprawdę super kolorkami. Zdjęcia różnie oddają kolor, ale jak używasz O20 to spokojnie możesz brać te kolorki i ewentualnie "coś" do przyciemnienia

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj nalozylam BECKY LHK i musze przyznac ze o wiele lepiej to wyglada niz flatem
Ja ostatnio minerały też LHK nakadam, flat sobie leży i czekam...na jesień ?
mala_kobietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 17:31   #675
pranie
Wtajemniczenie

Kobietko, gdzies Ty sie podziewala! nagana
Donosze, ze na mnie nadal rowniez swietnie lezy Roselyn
Pastereczka ma fixing spray z pielegnacji EG.
Alkaxy, mialam wczesniej napisac: uwielbiam Twoj avek. I love ER
pranie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 18:22   #676
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Alkaxy- podpisuję się pod postem prania ER to mój jedyny serial.

wysłali mi drugie zamówienie próbkowe, nie mogę się doczekać!
Kobietko, fajnie że jesteś widzę że nie tylko mi pasuje miks cm+yg, ostatnio edm poszło w odstawkę totalną.
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:55   #677
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Wykończyłam Margo - jestem bardzo zadowlona i z koloru z formuły, która daje mi optyczne wygładzenie, zmiejszenie porów, satynowy połysk. Zaraz po podkładach Lumiere to chyba moje ulubione podkłady - mam na myśli formułę YG. Nawet przegoniły Buff'd

Nie podszedł mi primer ( zabijcie mnie, ale nie wiem który to był, bo go nie podpisali - napewno nie do cery tłustej) - ściągał jak STF ryżowy.

U mnie też rządzi LHK przy podkładach. Jakoś mi łatwiej nim operować

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-05-13 o 20:56
madziczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 21:21   #678
wiosenny wiatr
Raczkowanie

Witam serdecznie Mam ogromną prośbę . Przymierzam się do zamówienia próbek EGM i troszkę się boję o wybór kolorów podkładów. Nie ma na stronie żadnego porządnego wzornika, a w albumie mało zdjęć jasnych kolorów. Z EDM najlepszym kolorkiem zimą był Ivory, na lato jeszcze nic nie znalazłam. A z Lumiere teraz najbardziej pasuje mi Light Neutral VV (wcześniej nakładałam Fair Neutral i było ok, teraz jest nieco za jasny). Joppa Soft Coverage Lightest1 był troszkeńkę za jasny. Zastanawiałam się nad Susan i Jodie z formuły YG, a z CM nad Jill, Leanne, Angie. Nie wiem tylko, czy są to takie typowe neutrale, czy raczej bardziej ciepłe beże? Nie mam też kompletnie pojęcia jak ze stopniem jasności podkładów EGM, czy te określane jako light odpowiadają jasnością fair z Lumiere lub EDM? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki Pozdrawiam!
wiosenny wiatr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 00:00   #679
curry
Zadomowienie

Czy w EGM minimalny koszt zamowienia to 10$
Tak jest napisane w watku Próbki kosmetyków mineralnych- zestawienie cen i kosztów wysyłek"
Pozdrawiam
curry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 02:42   #680
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Tak jest napisane w watku Próbki kosmetyków mineralnych- zestawienie cen i kosztów wysyłek"
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Alkaxy- podpisuję się pod postem prania ER to mój jedyny serial.
(...)
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
(...)
Alkaxy, mialam wczesniej napisac: uwielbiam Twoj avek. I love ER
ER najlepsze! Pewnie tam minerałami malują

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
(...)
Roselyn jest świetny, prawda ? Wg mnie formuła VV Lumiere lepiej nie kryje, natomiast formuła FF jednak jest lepiej kryjąca, ale i cięższa, na innej cerze niż sucha może właśnie się warzyć.

(...)
Oj tak, a EGM na mnie nie warzy się nawet po wielu godzinach.
Właśnie doczytałam, że ty też trochę ściemniasz Roselyn.
alkaxy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 11:31   #681
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Pozdrawiam
Tak właśnie jest jak napisano.
Stary 2009-05-14, 11:45   #682
curry
Zadomowienie

Cytat:
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tak właśnie jest jak napisano.
Szkoda Nie chce(i nie moge) tracic 40zl na same probki, nie wiedzac, czy firma mi podejdzie...
Mozne ktoras z wizazanek ma niepotrzebne probki EDM(obojetnie jakij formuly i kolor tez w sumie obojetnie,choc preferowane jasne ze szczypta zolci , sprawdzialabym chociaz jak to nie mnie wyglada) i chcialaby je wymienic np. na odsypke pudru bambusowego z jedwabiem z BU Na razie nic wiecej nie mam Buff'd i Joppa w drodze.
Mam nadzieje, ze tym postem nie lamie regulaminu

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-05-14 o 11:57
Stary 2009-05-14, 11:59   #683
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Szkoda Nie chce(i nie moge) tracic 40zl na same probki, nie wiedzac, czy firma mi podejdzie...
Mozne ktoras z wizazanek ma niepotrzebne probki EDM(obojetnie jakij formuly i kolor tez w sumie obojetnie,choc preferowane jasne ze szczypta zolci , sprawdzialabym chociaz jak to nie mnie wyglada) i chcialaby je wymienic np. na odsypke pudru bambusowego z jedwabiem z BU Na razie nic wiecej nie mam Buff'd i Joppa w drodze.
Jak chcesz się wymienić, to najszybciej jest zgłosić się w wątku wymiankowym. Od siebie polecam zakupy wspólne z innymi dziewczynami, możesz wziąć wtedy tylko kilka próbek. Najlepiej wtedy zgłosić się na zakupowym.
Stary 2009-05-14, 12:04   #684
curry
Zadomowienie

Tak, zakupowy obserwuje, leca do mnie pedzelki z EDM Jednak na razie nikt nie zamawia z EGM.
A na wymiankowym nie moge sie na razie oglosic, bo nic w sumie oprocz bambusowego z jedwabiem nie mam
Stary 2009-05-14, 12:58   #685
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:
ja na odsypkę pudru jedwabnego się piszę
moje pudry na mają ciut żółci, jaka jasność Cię interesuje?
mala_kobietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:24   #686
curry
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
ja na odsypkę pudru jedwabnego się piszę
moje pudry na mają ciut żółci, jaka jasność Cię interesuje?

To jest ten puder: http://www.biochemiaurody.com/sklep/...amboosilk.html
Moge go odsypac naprawde sporo, mi wystarczy doslownie szczypta by zmatowic filtr
Trudno mi okreslic jasnosc Wklejam zdjecia, pierwsze przy oknie, drugie w pomieszczeniu, oba robione bez lampy
Jesli nadal zainteresowana to pisz na priv
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l 001.jpg (63,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l 002.jpg (83,5 KB, 34 załadowań)
Stary 2009-05-14, 21:29   #687
quesadila
Raczkowanie

EGM nie odpowiedziało na 2 moje mejle w sprawie odcieni CoverMe, więc zamówilam kolejne próbki tylko w tej formule. Jeśli będą się w miarę bliskie mojej kolorystyce bedę miała próbek na pół roku- ciągle mam jeszcze ponad połowę torebki Shannon, a używam codziennie.
Czy wam też tak opieszale wychodzą?

.
Stary 2009-05-14, 21:40   #688
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
EGM nie odpowiedziało na 2 moje mejle w sprawie odcieni CoverMe, więc zamówilam kolejne próbki tylko w tej formule. Jeśli będą się w miarę bliskie mojej kolorystyce bedę miała próbek na pół roku- ciągle mam jeszcze ponad połowę torebki Shannon, a używam codziennie.
Widzę, że nie tylko ja jestem przez nich olewana mailowo. Z trzech czy czterech maili odpisali na jeden. W związku z tym nie będę u nich zamawiać całych serii próbek. Zamawiając ostatnio pielęnację wzięłam 1 próbkę Shannon. Jak mi przypasuje to dobrze, jak nie - będę próbować znów przy okazji zakupów pielęgnacyjnych.

A cover me wychodziła mi zadziwiająco szybko, jak żaden inny podkład.
Stary 2009-05-14, 21:55   #689
jmw
Zadomowienie

Cytat:
.
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja jestem przez nich olewana mailowo. Z trzech czy czterech maili odpisali na jeden. W związku z tym nie będę u nich zamawiać całych serii próbek. Zamawiając ostatnio pielęnację wzięłam 1 próbkę Shannon. Jak mi przypasuje to dobrze, jak nie - będę próbować znów przy okazji zakupów pielęgnacyjnych.

A cover me wychodziła mi zadziwiająco szybko, jak żaden inny podkład.
ja mam tak jak quesadila, Cover Me mam chyba 4 próbki i dziwną pewność że malując się nimi codziennie nie zużyłabym ich przez całe wakacje
frantic ja moje próbki za jasne podesłałam evelinek_r ale dla niej były i tak za ciemne z tego co kojarzę - ja już nawet nie pamiętam nazw ale może ona jeszcze je ma?
Stary 2009-05-14, 22:12   #690
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja mam tak jak quesadila, Cover Me mam chyba 4 próbki i dziwną pewność że malując się nimi codziennie nie zużyłabym ich przez całe wakacje
frantic ja moje próbki za jasne podesłałam evelinek_r ale dla niej były i tak za ciemne z tego co kojarzę - ja już nawet nie pamiętam nazw ale może ona jeszcze je ma?
Mam dziwną pewność, że Shannon będzie dla mnie idealna. Tak długo męczyłam o to małą kobietkę, że podpowiedziała mi chyba dobrze. A jak nie, to będę męczyć evelinek_r - jak nie o próbki to przynajmniej o opinię, porady, swatche.
Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości