Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-25, 22:59   #1441
cathy
Organizatorka

GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
zagląda, zagląda - już się panna tak nie kryguj

a tak serio- nawet jakbyście tam nie zaglądały, to ja i tak dalej swatche będę robić, bo jakieś chore uzależnienie mnie ogarnęło
A EGM to obecnie moja druga ulubiona firma zaraz po EDM, więc podejrzewam, że jak już doleci do mnie wszystko, co nakupowałam (oczywiście obfocę solidnie), to będę następne zakupy robić
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 01:25   #1442
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a dziękuję
I fajnie, ze ktoś na tego bloga zagląda, bo zastanawiam się niekiedy, czy te moje swatche komuś w ogóle potrzebne
Nie ma to jak skromność :P: Pewnie że się przydają :P: Jestem pewna że wielu osobom powiększyła się przez Ciebie Wishlista

A żeby było w temacie, wciąż czekam na moje zamówienie... (złożone 29maja, wysłane 3 czerwca)

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 10:51   #1443
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:

a tak serio- nawet jakbyście tam nie zaglądały, to ja i tak dalej swatche będę robić, bo jakieś chore uzależnienie mnie ogarnęło
A EGM to obecnie moja druga ulubiona firma zaraz po EDM, więc podejrzewam, że jak już doleci do mnie wszystko, co nakupowałam (oczywiście obfocę solidnie), to będę następne zakupy robić
Cathy ja przez ten Twój blog muszę (!) mieć SN Forbidden oraz Lumiere Bordeaux. Chyba nie powinnam do Ciebie zaglądać

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:13   #1444
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
a dziękuję
I fajnie, ze ktoś na tego bloga zagląda, bo zastanawiam się niekiedy, czy te moje swatche komuś w ogóle potrzebne

oj tak, tak, zabójczo Jakbyś przypadkiem chciała się cieni niektórych kiedyś pozbyć, to ja sobie rezerwuję pierszeństwo
zagląda! \
jest super, czekam na więcej!
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:52   #1445
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie

Dziewczyny, nie wiem czy to wam się na coś przyda, ale przyszły dziś do mnie próbki cieni EGM, z góry przepraszam za jakość zdjęć, ale robione telefonem, nie mam w tej chwili porządnego aparatu ale może da to chociaż ogólne pojęcie jak cienie wyglądają.

lewy placek to Brazillian Amethyst
prawy placek to Sludge Stone

Sludge Stone to niepozorny kolor ziemi w słoiczku, ale na skórze jest rozświetlony pistacjowymi drobinkami, ma fajną poświatę, pomimo drobinek nadaje się do codziennego makijażu idealnie bo krzywdy się nim nie zrobi
Natomiast Amethyst to taki złoty brąz, na sucho też daje delikatną poświatę, ale na mokro naprawdę niezły miedziak, myślę że super nadaje się np. do kresek. Ma złoto-różowe drobinki, ale nie jest to efekt bombki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG0412A.jpg (18,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG0413A.jpg (19,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG0414A.jpg (17,3 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez KawaMarcepanowa
Czas edycji: 2009-06-26 o 13:04
KawaMarcepanowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 13:05   #1446
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

przyszło moje zamówienie z próbką podkładu Ann
i tona innych jasnych.
Poza tym kredka do oczy onyx (strasznie twarda, jestem rozczarowana) i błyszczyk w tubce love= o matk o i córko jaki on napigmentowany! Muszę mieć więcej tubek egm
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:15   #1447
pranie
Wtajemniczenie

Musze pochwalic - jak zwykle - EGM. Napisalam do nich, ze zaginela mi jedna z przesylek, po kilku dniach nadali ja ponownie. Nie musze dodawac, ze bez zadnych doplat...
Cathy, Twoj blog = mineralna zguba!!! Ale oczywiscie jest wspanialy, wlasnie zaczynam sie przez niego przebijac. Co to za spotkanie, na ktorym tez musze byc?
Dostalam kolejna paczke z EG. Najbardziej zachwycilo mnie mydlo miodowe, jak ono pachnie! wielki rozmiar, wygodne, nie przykleja sie do mydelniczki i zostawia na skorze ten przepiekny zapach. Dostalam tez pelen wymiar NTBT i wczoraj nalozylam go gruba warstwa, wklepujac palcami na wchloniety B&E. Efekt oszalamiajacy rano. Czysciutka skora, nie wiem jak to sie stalo?
Mam tez probki bronzerow, Natural Beauty to zloty, z wyraznymi drobinkami braz, typowy kolor opalenizny. Zastanowie sie nad nim. Marseilles zdecydowanie jasniejszy i bardziej brzoskwiniowy, raczej nie dla mnie.
pranie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:48   #1448
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cathy ja przez ten Twój blog muszę (!) mieć SN Forbidden oraz Lumiere Bordeaux. Chyba nie powinnam do Ciebie zaglądać
Oba są piękne
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zagląda! \
jest super, czekam na więcej!
Dzieki Będzie więcej, będzie
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
przyszło moje zamówienie z próbką podkładu Ann
i tona innych jasnych.
Poza tym kredka do oczy onyx (strasznie twarda, jestem rozczarowana) i błyszczyk w tubce love= o matk o i córko jaki on napigmentowany! Muszę mieć więcej tubek egm
o widzisz, dobrze, że mi kredkę pomogłaś wywalić z mojej listy Zawsze to jedna rzecz mniej
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Musze pochwalic - jak zwykle - EGM. Napisalam do nich, ze zaginela mi jedna z przesylek, po kilku dniach nadali ja ponownie. Nie musze dodawac, ze bez zadnych doplat...
Cathy, Twoj blog = mineralna zguba!!! Ale oczywiscie jest wspanialy, wlasnie zaczynam sie przez niego przebijac. Co to za spotkanie, na ktorym tez musze byc?
Dostalam kolejna paczke z EG. Najbardziej zachwycilo mnie mydlo miodowe, jak ono pachnie! wielki rozmiar, wygodne, nie przykleja sie do mydelniczki i zostawia na skorze ten przepiekny zapach. Dostalam tez pelen wymiar NTBT i wczoraj nalozylam go gruba warstwa, wklepujac palcami na wchloniety B&E. Efekt oszalamiajacy rano. Czysciutka skora, nie wiem jak to sie stalo?
Mam tez probki bronzerow, Natural Beauty to zloty, z wyraznymi drobinkami braz, typowy kolor opalenizny. Zastanowie sie nad nim. Marseilles zdecydowanie jasniejszy i bardziej brzoskwiniowy, raczej nie dla mnie.
Taki miał być Ktoś tu na plotkowy chyba nie zagląda, skoro o spotkaniu nie slyszał
Natural Beauty powiadasz? Ha, przyjrzeć mu się w takim razie muszę. I to niby ja kuszę, tak?
Stary 2009-06-26, 15:03   #1449
pranie
Wtajemniczenie

Ide tam, Cathy zjaw sie bo mam pytania
Stary 2009-06-26, 15:18   #1450
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Ide tam, Cathy zjaw sie bo mam pytania
Poszłam, zobaczyłam, odpisałam

Kurczę, ja chcę mojego Soft Focusa już Próbka się mi już skonczyła, a zdążyłam się chyba od niego uzależnić przez ten krótki czas, bo jakos mi się makijaż bez niego nie widzi
Stary 2009-06-26, 15:41   #1451
pranie
Wtajemniczenie

Tez kocham SF, zwlaszcza Golden, chociaz ostatnio jak go na swiezo nakremowana twarz polozylam, to moglam spokojnie robic za azjatke, akurat Ala miala okazje mnie w takim stanie ogladac
Dzisiaj mam zamiar zrobic autorska mieszanke urlopowa: boron, Soft Focus, April's Mix z PL i moze odrobina Naturala EDM. Zdam relacje
Stary 2009-06-26, 23:34   #1452
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
No to ja mam pytanie Po jakim czasie napisałaś do nich że nie dostałaś paczki?
Ja, jak wcześniej pisałam, złożyłam zamówienie 29 maja, 3 czerwca wysłali przesyłkę i wciąż nic

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 18:06   #1453
pranie
Wtajemniczenie

Agusiu, ja sporo mam od nich zamowien, wiec dosc dlugo trwalo, zanim sie zorientowalam ze jedno nie doszlo. Jakies 3 tygodnie na pewno.
Stary 2009-06-29, 20:02   #1454
MrsVargas
Wtajemniczenie

Dzisiaj przyszło zamówienie z 13 czerwca, już doczekać się nie mogłam
Kilka próbek cieni, dwie podkładu z czego jeden woreczek jest pusty (Linda) róż, i Soft Focus, oraz osławiony ZitZap. Bardzo fajnie pachnie, naprawdę mi się podoba Zdjęcia wkleję jutro.
MrsVargas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:31   #1455
biedronqa
Rozeznanie

Chciałabym zamówić próbki z EGM i kompletnie nie wiem, w jaki odcienie celować.

Idealnym odcieniem dla mnie jest Light Almond z EDM - czyli szukam czegoś jasnego, ale nie ekstremalnie jasnego, bez różowych i brzoskwiniowych tonów, raczej neutralnego, lekko brudnego/oliwkowego i również bez żółci - ewentualnie z bardzo niewielką jej ilością.

Na pewno będę szukała w rodzinie olive.
Po głowie chodzi mi też rodzina beige (ale nie wiem, czy nie ma ona w sobie przypadkiem różu) i yellow (ale boję się tych żółci).

Wiem, że raczej niewiele osób gustuje w oliwkach, ale może mi doradźcie po prostu, które z odcieni olive mam wziąźć do spróbowania (poziom jasności mogę porównać fairy light (beige), multi tasking neutral (cool), soft buter beach (warm) - wszytskie z EDM oraz do odcieni z grupy Fairy Light i Light z Blusche, odrobinkę za jasne dla mnie są fawn (golden), linen (buff), perfect (buff) z EDM, a odrobinkę za ciemne light medium (beige) i light neutral (buff) - również z EDM).

biedronqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:44   #1456
curry
Zadomowienie

Po wstepnych testach paskowych idealny(?) wzgledem koloru bedzie podklad Frances CM
Jak na zlosc jest go najmniej w woreczku w porownaniu do innych Namia np. jest stanowczo za ciemna i jest jej 5 razy tyle. Najwyzej zmieszam MACKENZI(za jasny) z nim i wyjdze cos pomiedzy
Wiec jutro testy focusa i CM oraz jakiegos rozu, jeszcze nie wiem, nie moge sie zdecydowac

Zitka uzywacie miejscowo
curry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:58   #1457
86Paula
Zakorzenienie

miejscowo ja dzis zamierzam go wyprobowac- akurat przed @ troche mi niespodzianek wyskoczylo...

i tez sie rozgladam w ich podkladach ale trudno troche na podstwie tych ich plackow i opisow.

a sft focusa tez jutro bede probowac i sporo sobie po nim obiecuje. zobaczymy
86Paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:02   #1458
Dominkab

Ja też miejscowo, ale przyznaję że duet zitzap z NTBT jest niesamowity poprostu. Nic jeszcze tak u mnie nie działało jak połączenie tych dwóch produktów. Nie ma znaczenia co położę pod spód chociaż jak jeszcze do tego serum lemon najpierw zaaplikuję to rano mam tak gładką cerę że szok

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-06-29, 21:08   #1459
86Paula
Zakorzenienie

a ten NTBT co robi dokladnie? oczyszcza? nawilza?
Stary 2009-06-29, 21:09   #1460
tootsie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Chciałabym zamówić próbki z EGM i kompletnie nie wiem, w jaki odcienie celować.

Idealnym odcieniem dla mnie jest Light Almond z EDM - czyli szukam czegoś jasnego, ale nie ekstremalnie jasnego, bez różowych i brzoskwiniowych tonów, raczej neutralnego, lekko brudnego/oliwkowego i również bez żółci - ewentualnie z bardzo niewielką jej ilością.

Na pewno będę szukała w rodzinie olive.
Po głowie chodzi mi też rodzina beige (ale nie wiem, czy nie ma ona w sobie przypadkiem różu) i yellow (ale boję się tych żółci).

Wiem, że raczej niewiele osób gustuje w oliwkach, ale może mi doradźcie po prostu, które z odcieni olive mam wziąźć do spróbowania (poziom jasności mogę porównać fairy light (beige), multi tasking neutral (cool), soft buter beach (warm) - wszytskie z EDM oraz do odcieni z grupy Fairy Light i Light z Blusche, odrobinkę za jasne dla mnie są fawn (golden), linen (buff), perfect (buff) z EDM, a odrobinkę za ciemne light medium (beige) i light neutral (buff) - również z EDM).

Z formuły YG możesz wziąć Lucy (yellow)
Jest bardzo podobny do almondów z EDM.
Więcej nie doradzę, bo ja żółtek jestem

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:12   #1461
MrsVargas
Wtajemniczenie

Nie wytrzymałam i wszystko już przetestowałam No i się zakochałam w różu Berries&Cream i Soft Focusie transparentnym
Cienie tez są boskie.
Niech to...znowu grubsze wydatki się szykują

A zaraz ide się oczyszczać i zaaplikuję ZitZapa
MrsVargas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:35   #1462
mysha25xx
Rozeznanie

Dostałam dziś moje perfumki w kremie: pomergranate pachnie jak herbatka owocowa z nutką kubusia bananowego; a peach daiquiri jak szampan z sokiem brzoskwiniowym-oba pyszne, ale brzoskwinka bardziej mi się podoba. Chociaż formuła perfum w kremie średnio mi leży, zapach wyczuwalny tylko przy skórze, niestety. Lumiere ma jakies olejki zapachowe, całe mnóstwo, śliczności, nawet była ostatnio spora promocja, ale nie mam już kasy
mysha25xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:46   #1463
Dominkab

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a ten NTBT co robi dokladnie? oczyszcza? nawilza?
oczyszcza ale nie wysusza. Taki proszek bardzo szorstki, pachnie ziołami. Ja nakładam tak, że wysypuję trochę w zagłębienie dłoni, rozcieram w dłoniach i wklepuję w twarz po wchłonięciu się nawilżacza. Na pędzlu za dużo mi zostawało. Na to ewentualnie zit zap w niektórych miejscach, jak potrzeba. No i rano cera jest oczyszczona, gładka i normalnie jakoś tak rozświetlona Dla mnie ten duet to odkrycie roku

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-06-29, 21:49   #1464
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
oczyszcza ale nie wysusza. Taki proszek bardzo szorstki, pachnie ziołami. Ja nakładam tak, że wysypuję trochę w zagłębienie dłoni, rozcieram w dłoniach i wklepuję w twarz po wchłonięciu się nawilżacza. Na pędzlu za dużo mi zostawało. Na to ewentualnie zit zap w niektórych miejscach, jak potrzeba. No i rano cera jest oczyszczona, gładka i normalnie jakoś tak rozświetlona Dla mnie ten duet to odkrycie roku
tak, tak, kuś jeszcze wiecej
Ja i tak już siedzę na stronie EGM i Coastal Scents i zastanawiam się, jak sobie poprawić nastrój i na co wydać zaskórniaki, które mi jeszcze zostały na koncie
Stary 2009-06-29, 21:50   #1465
86Paula
Zakorzenienie

jeju...kusi mnie ostatnio tyyyle rzeczy...buuu

Cathy to siedzimy na tych samych stronach na CS nawet troche juz w koszyku mam ale sie opanowuje zeby nie kliknac tego zamowienia

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-06-29 o 21:52
Stary 2009-06-29, 21:51   #1466
Dominkab

Cytat:
tak, tak, kuś jeszcze wiecej
Ja i tak już siedzę na stronie EGM i Coastal Scents i zastanawiam się, jak sobie poprawić nastrój i na co wydać zaskórniaki, które mi jeszcze zostały na koncie
Cytat:
na całe szczęście on nie jest drogi bo chyba tylko 5 dolków

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-06-29, 22:10   #1467
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:

Cathy to siedzimy na tych samych stronach na CS nawet troche juz w koszyku mam ale sie opanowuje zeby nie kliknac tego zamowienia

u mnie pustki na koniec miesiaca na koncie, 100 zł mi zostało i zastanawiam się, jak je najlepiej wydać.. a tyle rzeczy kusi...
Cytat:
na całe szczęście on nie jest drogi bo chyba tylko 5 dolków
no dobra
idę się rozejrzeć za jakimś zamówieniem z EGM na zakupowy
Stary 2009-06-29, 22:15   #1468
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:

u mnie pustki na koniec miesiaca na koncie, 100 zł mi zostało i zastanawiam się, jak je najlepiej wydać.. a tyle rzeczy kusi...

no dobra
idę się rozejrzeć za jakimś zamówieniem z EGM na zakupowy
hehe u mnie tez prawie nic nie ma. CS wyczyscilam koszyk i szybko wylaczylam a z EGM to narazie spisuje co bym chciala...juz na 30$ nazbieralam ale licze ze niedlugo jakas promocje znowu dadza

co myslicie? realne to? ja chce promocje!
jezu wzielo mnie na dobre....
Stary 2009-06-29, 22:16   #1469
Dominkab

Cathy kupuj NTBT i jeszcze Ci na koncie kasa zostanie

elska

flickr

Moment Uchwycony
Stary 2009-06-29, 22:23   #1470
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Cathy kupuj NTBT i jeszcze Ci na koncie kasa zostanie
samego NTBT nie przystoi brać.. co taki samotny w koszyku będzie leżał? Towarzystwo muszę mu jakieś znaleźć.. Po co ja na te cienie EGM jeszcze zerkałam Już dawno mam przekroczone to, co mogę wziąć bez wyrzutów sumienia
Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości