Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-22, 16:31   #2671
polcia26
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Szukam szukam i nadal nie jestem pewna, dlatego postanowiłam zapytać.
Potrzebuję odpowiednik koloru EDM Golden Fair lub Fawn (Intensive) bądz też Lumiere Light Folden (VV). Myślę nad formułą Cover Me, bo buźka ma przebarwienia i blizny. Nie wiem dlaczego ostatnio spływają po mnie EDM i Lumiere, kremu używam tego samego i primera tez, może EGM będzie lepszy.
Czy mogłybyście mi podpowiedzieć w jaki kolor celować? Shannon? Szukam jakiś porównań w albunie, ale nie widze do w/w kolorów.
Stary 2010-01-22, 16:39   #2672
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Daj mi minutę zobaczę do mych próbek czego używałam z EGM.

Bo dokładnie tego samego używamy z Lumiere i EDM

hm... z YG sung lub michico bo u mnie nie widać różnicy...
a CM... anastasia chyba była najbliżej... shannon jest odrobinę jaśniejsza od anastasii, vela ciemniejsza odrobinę i bardziej żółta kapkę

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-01-22 o 16:44
Isilindil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:52   #2673
polcia26
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Daj mi minutę zobaczę do mych próbek czego używałam z EGM.

Bo dokładnie tego samego używamy z Lumiere i EDM

hm... z YG sung lub michico bo u mnie nie widać różnicy...
a CM... anastasia chyba była najbliżej... shannon jest odrobinę jaśniejsza od anastasii, vela ciemniejsza odrobinę i bardziej żółta kapkę

Ty nawet nie wiesz jak ja tu skacze z radości
Och to będę mogła teraz próbować inne marki
Stary 2010-01-22, 17:09   #2674
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
Ty nawet nie wiesz jak ja tu skacze z radości
Och to będę mogła teraz próbować inne marki
Mam nadzieję że pośród tych znajdziesz coś dla siebie

Siostro kolorystyczna

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:25   #2675
sterylna
Rozeznanie

Ja też jestem Golden Fair z EDM a Lumiere mi formuła nie podpasowała więc nawet nie szukałam. Z EGM wydawało mi się, że paula jest dość dobra(ale bardziej żółta i to mi odpowiada). Chciałam wam cyknąć fotki porównawcze GF, Pauli sypkiej i High Definition Pro. ale mi nie łapie aparat
Gdybyście chciały spróbuję jutro.

Edytowane przez sterylna
Czas edycji: 2010-01-22 o 17:26 Powód: ę :-)
sterylna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 23:40   #2676
quesadila
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem co zrobić ... EGM już próbuje od listopada i zawsze wszystko było ok. Jakiś czas temu zluszczałam się po Retinie ale to było w tamtym tygodniu .. od tego momentu podkład na skórze dziwnie się zachowuje. Zaczął się warzyć, podkreśla pory ;/ poza tym wyglądam jakbym miała maskę na twarzy .. do tego się przekonałam, że LIGHT są za jasne dla mnie mimo, że ja jestem blada ale moja szyja jest raczej jaśniejsza od twarzy i podkład to wyrównywał .. ogólnie wcześniej to ten podkład nie wydawał mi się za jasny a przynajmniej nie aż tak no a na solarium nie chodzę ;/... Co najlepsze właśnie do Polski dotarł BIG (próbkę miałam od listopada a dokładniej Lorę) i teraz nie wiem co zrobić .. co dodać żeby jakoś Go przyciemnić ale nie za mocno ? Jakiś ciemniejszy podkład np z Light medium ? .. najgorsze jest to, że przestał na mnie tak ładnie leżeć
Pierwszy podkład EGM kupiłam wiosną i aż do rozpoczęcia sezonu grzewczego byłam z niego bardzo zadowolona. Potem skóra mi się przesuszyła i tak jak piszesz- podkład się warzył, rozmazywał, nakładalam tyle co zwykle, a wyglądał fatalnie, jak tynk na ścianie. Wróciłam do EDM matte. Ale z wiosną mam nadzieję na poprawę stanu skory i powrót formuły CM do łask Poza tym formuła YG zimą w ogóle nie trzyma mi się twarzy, a wiosną i latem jest po prostu jak druga skóra, mam w planie kupić pełne opakowanie w letnim kolorze. Tym bardziej, że latem z kolei to EDM nie trzyma się się skóry...

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
Szukam szukam i nadal nie jestem pewna, dlatego postanowiłam zapytać.
Potrzebuję odpowiednik koloru EDM Golden Fair lub Fawn (Intensive) bądz też Lumiere Light Folden (VV). Myślę nad formułą Cover Me, bo buźka ma przebarwienia i blizny. Nie wiem dlaczego ostatnio spływają po mnie EDM i Lumiere, kremu używam tego samego i primera tez, może EGM będzie lepszy.
Czy mogłybyście mi podpowiedzieć w jaki kolor celować? Shannon? Szukam jakiś porównań w albunie, ale nie widze do w/w kolorów.
Mam Fawn w matte i semi-matte i najbliższa jest Anastasia, której z resztą mam biga, już na wykończeniu. Testowałam wiele yellowów i ona jest najbliższa. Chyba nawet gdzieś w tym wątku jest moja fotka z porównaniem...
quesadila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 23:56   #2677
polcia26
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że pośród tych znajdziesz coś dla siebie

Siostro kolorystyczna

Ja też mam taką nadzieję dam znać jak dojdą proszki
Jeszcze raz dziękuję
Jeśli mogę (?) to się jeszcze Ciebie kiedyś poradzę z inną firmą

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Ja też jestem Golden Fair z EDM a Lumiere mi formuła nie podpasowała więc nawet nie szukałam. Z EGM wydawało mi się, że paula jest dość dobra(ale bardziej żółta i to mi odpowiada). Chciałam wam cyknąć fotki porównawcze GF, Pauli sypkiej i High Definition Pro. ale mi nie łapie aparat
Gdybyście chciały spróbuję jutro.

Byłoby super!!
Trzymam kciuki aby fotka wyszła.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość

Mam Fawn w matte i semi-matte i najbliższa jest Anastasia, której z resztą mam biga, już na wykończeniu. Testowałam wiele yellowów i ona jest najbliższa. Chyba nawet gdzieś w tym wątku jest moja fotka z porównaniem...

Dziękuję
koszyk już załadowany
Ja też mam problemy teraz z formułami i firmami, czasem się ważą, czasem spływają. Używam tego samego kremu, i już nie wiem co od czego zależy.
Stary 2010-01-23, 11:03   #2678
braworka
Zakorzenienie

chciałam sobie zrobić zamówienie na resztę sampli z GEM II,
ale okazało się że nie maja zestawu próbek podkładów
może to i lepiej, poczekam na większe rabaty.

braworka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:15   #2679
sterylna
Rozeznanie

Niestety nic innego nie stworzę. Za mało mam światła Ale te zdjęcia mnie upewniły że muszę sprzedać swojego biga GF...pomarańczowieje

Najbardziej żółta z towarzystwa jest płynna paula i koloru nie zmieniła, póżniej paula proszek, o.glo i intensive, który u mnie jest już brzoskwiniowy...
Stary 2010-01-23, 13:26   #2680
polcia26
Raczkowanie

Cytat:
Niestety nic innego nie stworzę. Za mało mam światła Ale te zdjęcia mnie upewniły że muszę sprzedać swojego biga GF...pomarańczowieje

Najbardziej żółta z towarzystwa jest płynna paula i koloru nie zmieniła, póżniej paula proszek, o.glo i intensive, który u mnie jest już brzoskwiniowy...

Dziękuję
Hm.. to zabieram sie do realizowania zamówienia
Wezmę jeszcze coś na finish i primer, a moze ten transparętny dwa w jesnym...
Stary 2010-01-23, 18:30   #2681
aniuska18032
Zakorzenienie

quesadila dosłownie tynk .. dostałam BIGA. Dziś nałożyłam trochę mniej ale i tak mam tynk waży mi się szczególnie przy brwiach i nosie a do tego podkreśla pory i jest taki jakiś suchy. Zaczęłam testować w sezonie grzewczym i tak nie było .. więc może to np minusowe temperatury+Retin A .. bo skóra faktycznie mi się jakaś sucha zrobiła a do tego strasznie wrażliwa (a mam tłustą ..)
Najgorsze jest to, że jednak chyba jest za jasny...i myślę jak Go przyciemnić
EDM też się trochę waży ale jednak mniej ..tylko, że u mnie za dużo nie robi a na dodatek nie mam idealnego koloru dla siebie... więc jestem w KROPCE

Czas wypróbować Lumiere
aniuska18032 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 18:32   #2682
gajkin
Raczkowanie

Cytat:

widzę, że masz płynną Paulę? Mogłabyś napisać jak ona się sprawuje? Przyznam, że chodzi za mną od jakiegoś czasu, ale słyszałam niepochlebne opinie o poprzednich płynnych podkładach egm...

Widzę, że same jasne żółtki tu są! Z edm z najbardziej pasujących używałam golden fair (trochę za brzoswiniowy? i delikatnie za ciemny) i olive fair (tony świetne, ale za ciemny... )
Paula mi pasuje, właśnie leci do mnie duże pudło

Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie

Edytowane przez gajkin
Czas edycji: 2010-01-23 o 18:34
gajkin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:36   #2683
sterylna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
widzę, że masz płynną Paulę? Mogłabyś napisać jak ona się sprawuje? Przyznam, że chodzi za mną od jakiegoś czasu, ale słyszałam niepochlebne opinie o poprzednich płynnych podkładach egm...

Widzę, że same jasne żółtki tu są! Z edm z najbardziej pasujących używałam golden fair (trochę za brzoswiniowy? i delikatnie za ciemny) i olive fair (tony świetne, ale za ciemny... )
Paula mi pasuje, właśnie leci do mnie duże pudło
Na razie tylko kolorystycznie próbowałam, nie miałam go dłużej na sobie niż pół godziny. Podkreślił mi suche skórki bardzo, ale teraz każdy podkład mi je podkreśla, bo się złuszczam. Dlatego niczym się nie maluję
Trochę wszedł w pory Ale tragedii nie ma, krycie średnie, daje pudrowe wykończenie. I na razie tyle. Ale w poniedziałek mogę się nim posmarować i napisać o trwałości.
Ja czytałam, że poprzedni był lejący, ten ma gęstą konsystencje, będzie wydajny, bo wystarczy niewiele do pomalowania.
I kolor dla mnie bardzo dobry.

A teraz ku przestrodze: wosk do brwi ten o to: https://www.earthenglowminerals.com/...rt/Itemid,103/
jest rudawy, na czarno brązowych brwiach wygląda koszmarnie
Taa "Black Brown is ideal for those with very dark brown to black hair"

A tak mi zależało na tym wosku
Stary 2010-01-24, 19:05   #2684
quesadila
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
quesadila dosłownie tynk .. dostałam BIGA. Dziś nałożyłam trochę mniej ale i tak mam tynk waży mi się szczególnie przy brwiach i nosie a do tego podkreśla pory i jest taki jakiś suchy. Zaczęłam testować w sezonie grzewczym i tak nie było .. więc może to np minusowe temperatury+Retin A .. bo skóra faktycznie mi się jakaś sucha zrobiła a do tego strasznie wrażliwa (a mam tłustą ..)
Najgorsze jest to, że jednak chyba jest za jasny...i myślę jak Go przyciemnić
EDM też się trochę waży ale jednak mniej ..tylko, że u mnie za dużo nie robi a na dodatek nie mam idealnego koloru dla siebie... więc jestem w KROPCE
Ja Anastasię przyciemniałam sobie tweakerami [kupiłam zestaw próbek], ewentualnie dosypywalam Sweet Almonda EDM.
Moja skóra jest bardzo wrażliwa na suche powietrze w pomieszczeniach zimą i mróz za oknem, wiec zimą to ruina, mimo treściwych kremów. Może nie spisuj EGM jeszcze na straty, tylko potestuj gdy skóra będzie w lepszym stanie.

Ja ostatnio zrobiłam sobie mixa z kilku nieużywanych kolorów EDM matte, kilku EGM CM a do tego pudru diamentowego z BU i mam po prostu twarz jak z fotoszopa. EDM łagodzi tynkowe wlaściwości EGM, EGM daje lepszą ochronę przed mrozem, a nałożone na własnej roboty krem trzymają się razem super. Trzeba próbować i testować i nie bać się mieszanek
quesadila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:12   #2685
aniuska18032
Zakorzenienie

quesadila to chyba sobie fundnę tweakery
aniuska18032 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 00:30   #2686
lukrecja222
Zakorzenienie

nie wiecie może kiedy mają być znowu dostępne bezpłatne próbki? Napisałam do nich, ale oczywiście nie odpisują...
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 12:18   #2687
agool
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
nie wiecie może kiedy mają być znowu dostępne bezpłatne próbki? Napisałam do nich, ale oczywiście nie odpisują...
Mi jeszcze wiszą próbki z ostatniego zamówienia. Obiecali, że doślą ale jakoś w to nie wierzę. Zresztą i tak sporo podkładów z próbek nie ma potem na ich stronie. Dziwna polityka
Stary 2010-01-25, 15:02   #2688
Peter Griffin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Mi jeszcze wiszą próbki z ostatniego zamówienia. Obiecali, że doślą ale jakoś w to nie wierzę. Zresztą i tak sporo podkładów z próbek nie ma potem na ich stronie. Dziwna polityka
Mnie też wiszą. Co lepsze, w komentarzu do zamówienia napisali, że mi doślą Medium Light, a chciałam Fair. A w ogóle czekam już i czekam na to zamówienie (w zasadzie dwa, bo z 29 listopada nie dotarło i zrobili reshipped). Zdążą się przeterminować te kosmetyki zanim je w końcu dorwę w swoje ręce. Udało mi się do tej pory tylko wypróbować kosmetyki z paczki mamy i tyle moich doświadczeń naskórnych z EGM. Raczej już nic u nich nie zamówię, bo czekać tyle mi się nie chce. A taki wybór na rynku tych firm, że można wybierać.
Peter Griffin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 18:06   #2689
asix86
Wtajemniczenie

Już 3 razy testowałam podkład Cover Me.
Krycie ładne, nic się nie warzy, nie podkreśla suchych skórek, ale pewna rzecz mnie zastanawia: dlaczego się tak błyszczę? Już po nałożeniu podkładu błyszczy mi się cała cera, jakbym się jakimś nabłyszczaczem wysmarowała . Dziś próbowałam z pudrem Kaolin z EGM, ale jest tak samo. Czy moze któraś z was ma podobny problem?
Dodam, że do tej pory stosowałam EDM Intensive.
Stary 2010-01-25, 18:11   #2690
lukrecja222
Zakorzenienie

Wkurzają mnie w tym EGM... zrobiłam zamówienie 18 stycznia i do tej pory status się nie zmienił. Można pisać maila z pytaniami i nie odpisują na żadnego. Tylko jak przez przypadek jakiś czas temu wziełam nie tą przesyłkę co trzeba ( tańszą a powinnam droższą) to od razu się odezwali.... Obsługa klienta na żenującym poziomie
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 18:13   #2691
pranie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Krycie ładne, nic się nie warzy, nie podkreśla suchych skórek, ale pewna rzecz mnie zastanawia: dlaczego się tak błyszczę? Już po nałożeniu podkładu błyszczy mi się cała cera, jakbym się jakimś nabłyszczaczem wysmarowała . Dziś próbowałam z pudrem Kaolin z EGM, ale jest tak samo. Czy moze któraś z was ma podobny problem?
Ta formula tak ma. Na mnie blyszczy sie nieznacznie, raczej tak zdrowo, ale zalezy od cery. A uzywasz jakiegos pudru wykonczeniowego? soft focus od nich skutecznie usuwa ten problem
pranie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:08   #2692
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Wkradł się błąd, chodziło o Kaolin z EDM

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ta formula tak ma. Na mnie blyszczy sie nieznacznie, raczej tak zdrowo, ale zalezy od cery. A uzywasz jakiegos pudru wykonczeniowego? soft focus od nich skutecznie usuwa ten problem
Czyli , podkład wygląda bardzo zachęcająco, ładnie kryje, nie podkreśla skórek. W takim razie którą formułę wybrać, żeby krycie było równie mocne??

Testowałam próbki - zestaw najjaśniejszy. Właściwie użyłam 3 róznych kolorów i ładnie się stopiły ze skórą. Zastanawia mnie tylko to, że są mam próbki o różnych nazwach kolorów, których potem nie mogę znaleźc na stronie, np:
PAULA F/CM/F/Y
SALLY F/CM/F/BN
EURENA F/CM/F/C
i jeszcze nie wiem co oznaczają te oznaczenia obok kolorów?

Ale brak darmowych probek to jest chyba tymczasowy? Z tego co zostało napisane na stronie tak wnioskuję.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cały czas buszuję po stronie EDM i znalazłam kolory wyżej wypisane
Są tutaj:
http://www.earthenglowminerals.com/c...rt/Itemid,103/
Wczesniej szukałam po kategoriach i ich nie znalazłam. Dla pewności znów spojrzałam na wykaz kolorów po kategoriach i rzeczywiście ich nie ma (?). Tylko dlaczego pod tym linkiem są tylko 2 formuły z pośród 3 dostępnych?

Ale nadal nie wiem, co znaczą te oznaczenia obok kolorów.

Ale zasypałam pytaniami

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-01-25 o 20:10
asix86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:32   #2693
gajkin
Raczkowanie

Cytat:
Wkradł się błąd, chodziło o Kaolin z EDM

Czyli , podkład wygląda bardzo zachęcająco, ładnie kryje, nie podkreśla skórek. W takim razie którą formułę wybrać, żeby krycie było równie mocne??

Testowałam próbki - zestaw najjaśniejszy. Właściwie użyłam 3 róznych kolorów i ładnie się stopiły ze skórą. Zastanawia mnie tylko to, że są mam próbki o różnych nazwach kolorów, których potem nie mogę znaleźc na stronie, np:
PAULA F/CM/F/Y
SALLY F/CM/F/BN
EURENA F/CM/F/C
i jeszcze nie wiem co oznaczają te oznaczenia obok kolorów?

Ale brak darmowych probek to jest chyba tymczasowy? Z tego co zostało napisane na stronie tak wnioskuję.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cały czas buszuję po stronie EDM i znalazłam kolory wyżej wypisane
Są tutaj:
http://www.earthenglowminerals.com/c...rt/Itemid,103/
Wczesniej szukałam po kategoriach i ich nie znalazłam. Dla pewności znów spojrzałam na wykaz kolorów po kategoriach i rzeczywiście ich nie ma (?). Tylko dlaczego pod tym linkiem są tylko 2 formuły z pośród 3 dostępnych?

Ale nadal nie wiem, co znaczą te oznaczenia obok kolorów.

Ale zasypałam pytaniami
No więc ja widzę to tak
Generalnie EGM ma "miliony" kolorów i tak na prawdę większość z nich nie widnieje na stronie w jako takich kategoriach (i tak już jest bałagan w tych co są). Kiedyś (jak jeszcze odpowiadali na maile) pisało się do nich z pytaniami "co moglibyście polecić, szukam koloru między tym a tym z kapką tego" a oni doradzali kolor który już mają, lub proponowali zmieszanie nowego
Zestawy próbek są(były) robione z kolorów zamioszczonych na "most popular foundations"
jeśli na szybko chcesz znaleźć jakiś podkład to można wpisać jego nazwę do wyszukiwarki

Oznaczenia przy kolorkach to tak jakby ich "kod" pod którym można je znaleźć (np. F/CM/F/Y - foundations/cover me/family/yellow; C-cool, O-olive; BN- beige neutral)

"Tylko dlaczego pod tym linkiem są tylko 2 formuły z pośród 3 dostępnych?"

Próbki podkładów jak na razie były robione jedynie w formule cover me i YG, cover glow jest nowością, nie wiem czy ona też będzie kiedyś uwzględniona
Poza tym ta formuła ma jeszcze niewiele kolorów, nie wszystkie mają odpowiedniki. Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę np. PAULA, to powinna pojawić się także cover glow.

Mam nadzieję, że chociaż troszkę rozjaśniłam, generalnie ich polityka jest dość zagmatwana

Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie

Edytowane przez gajkin
Czas edycji: 2010-01-25 o 20:35
gajkin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:43   #2694
asix86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
No więc ja widzę to tak
Generalnie EGM ma "miliony" kolorów i tak na prawdę większość z nich nie widnieje na stronie w jako takich kategoriach (i tak już jest bałagan w tych co są). Kiedyś (jak jeszcze odpowiadali na maile) pisało się do nich z pytaniami "co moglibyście polecić, szukam koloru między tym a tym z kapką tego" a oni doradzali kolor który już mają, lub proponowali zmieszanie nowego
Zestawy próbek są(były) robione z kolorów zamioszczonych na "most popular foundations"
jeśli na szybko chcesz znaleźć jakiś podkład to można wpisać jego nazwę do wyszukiwarki

Oznaczenia przy kolorkach to tak jakby ich "kod" pod którym można je znaleźć (np. F/CM/F/Y - foundations/cover me/family/yellow; C-cool, O-olive; BN- beige neutral)

"Tylko dlaczego pod tym linkiem są tylko 2 formuły z pośród 3 dostępnych?"

Próbki podkładów jak na razie były robione jedynie w formule cover me i YG, cover glow jest nowością, nie wiem czy ona też będzie kiedyś uwzględniona
Poza tym ta formuła ma jeszcze niewiele kolorów, nie wszystkie mają odpowiedniki. Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę np. PAULA, to powinna pojawić się także cover glow.

Mam nadzieję, że chociaż troszkę rozjaśniłam, generalnie ich polityka jest dość zagmatwana
Bardzo Ci dziękuję!
Teraz już wszystko rozumiem. dawno temu zamówiłam próbki, ale jakoś nie chciało mi się zagłębiać w te kolorki, bo wszystko było dla mnie zagmartwane. A te oznaczenia koło kolorów już mnie powaliły

W takim razie z niecierpliwością czekam na powrót darmowych próbek (myślicie, że sie doczekam?) i zamówię zestaw Fair Skin YG.

A tak w ogole gdy zamówiłam zestaw darmowych próbek Fair Skin w formule Cover Me dostałam przesyłkę, a po jakiś dwóch tygodniach ponownie to samo nie wiem co to miało znaczyć ale miło

A czy duże opakowania podkładów są większe od pełnowymiarowych EDM?

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-01-25 o 20:45
asix86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:07   #2695
Plurabellle
Zadomowienie

Piszę, bo zgłupiałam już kompletnie i nie wiem, co zrobić. Może coś doradzicie?
Dostałam zamówienie z EGM - po dosyć długim oczekiwaniu i otrzymywaniu co jakiś czas maili od EGM, że właśnie wysyłają moją paczkę ("właśnie" wysyłali ją ze 3 razy, a maile wysyłali sami z siebie - nie mailowalam z nimi w tej sprawie). Ale OK, rozumiem, że zrobili promocję, zasypały ich zamówienia, mała firmka, mają młyn - wiem, jak to jest, nie złoszczę się.

Napisali, że w paczce czegoś nie będzie - dośą później - OK. Nie przysłali tego - nie mam za złe, uprzedzali. Probek za 1 centa też nie przysłali - może przyślą z "drugą turą", nie wiem, kiedy... Niech im tam...

Ale:

Zamówilam próbki w formule Cover Glow - dostałam... Cover Me (kilka dni wcześniej zamówilam inne próbki, m.in. też CG - i je dostalam, miały naklejkę "Cover Me", ale obok niej "New Formula Cover Glow" (czy jakoś tak) i co najważniejsze - miały te drobinki. Obecne są zwyczajnymi "Cover Me", które już znałam ;/

Zamówiłam też biga Cover Glow, a wygląda na to, że to Cover Me - tak głosi naklejka i przez opakowanie nie widzę drobinek. Nie otwieram, bo może powinnam im odesłać jeśli mi wymienią na to, co zamawiałam? Ale z drugiej strony, może to jest Cover Glow, ale spakowali w opakowanie z naklejką Cover Me?

Chyba do nich napiszę w tej sprawie. Długi mail wyjdzie, bo jakieś to strasznie skomplikowane, a chciałam tylko podkład dobrać... Ech...
Plurabellle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:48   #2696
alkaxy
biegam dla Zabawy

Wiesz co, mnie też wysłali próbki Cover me zamiast Glow - i to na 100% jest cover me, zero połysku, zero drobinek. Ale żeby aż Biga Tobie pomylili - oj nie fajnie.
alkaxy jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:01   #2697
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Piszę, bo zgłupiałam już kompletnie i nie wiem, co zrobić. Może coś doradzicie?
Dostałam zamówienie z EGM - po dosyć długim oczekiwaniu i otrzymywaniu co jakiś czas maili od EGM, że właśnie wysyłają moją paczkę ("właśnie" wysyłali ją ze 3 razy, a maile wysyłali sami z siebie - nie mailowalam z nimi w tej sprawie). Ale OK, rozumiem, że zrobili promocję, zasypały ich zamówienia, mała firmka, mają młyn - wiem, jak to jest, nie złoszczę się.

Napisali, że w paczce czegoś nie będzie - dośą później - OK. Nie przysłali tego - nie mam za złe, uprzedzali. Probek za 1 centa też nie przysłali - może przyślą z "drugą turą", nie wiem, kiedy... Niech im tam...

Ale:

Zamówilam próbki w formule Cover Glow - dostałam... Cover Me (kilka dni wcześniej zamówilam inne próbki, m.in. też CG - i je dostalam, miały naklejkę "Cover Me", ale obok niej "New Formula Cover Glow" (czy jakoś tak) i co najważniejsze - miały te drobinki. Obecne są zwyczajnymi "Cover Me", które już znałam ;/

Zamówiłam też biga Cover Glow, a wygląda na to, że to Cover Me - tak głosi naklejka i przez opakowanie nie widzę drobinek. Nie otwieram, bo może powinnam im odesłać jeśli mi wymienią na to, co zamawiałam? Ale z drugiej strony, może to jest Cover Glow, ale spakowali w opakowanie z naklejką Cover Me?

Chyba do nich napiszę w tej sprawie. Długi mail wyjdzie, bo jakieś to strasznie skomplikowane, a chciałam tylko podkład dobrać... Ech...
Widzę, że coraz gorzej z nimi...
Pisz do nich koniecznie! Napisz, że dostałaś nie to co zamówiłaś i prosisz o naprawienie pomyłki poprzez przesłanie zamówionych przez Ciebie produktów. Dodaj, że te możesz im odesłać, ale tylko wtedy, gdy uprzednio pokryją koszt przesyłki zwrotnej. Powodzenia!

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:25   #2698
Plurabellle
Zadomowienie

Alkaxy i WhiteInnocent dziękuję za wsparcie!

Pod światło wydaje się, że są drobinki, ale na słoiczku napisano Cover Me. Myslę, że mam jednak Cover Glow, ale w pomylonym opakowaniu, ale wolę się upewnić. Próbki to na mur CM, nie ma innej opcji, a miało być CG.

Prawdę mówiąc te drobinki - przynajmniej w próbkach są w ilości robiącej z tego bardziej rozświetlacz niż podkład i nie wiem, czy nie wolałabym CM (domieszałabym trochę z tych próbek i byłby wystarczający Glow ), ale niech mnie uświadomią, co ja w ogóle mam.

No i próbki chciałam Glow koniecznie - żeby je mieszać z megamatowymi CM..

Napisałam do nich. Ciekawe, kiedy odpowiedzą...

Aha, wzięłam probkę High Definition Pro i wygląda jakoś dziwnie? Nie jak proszek, ale jak połamany plaster zaschniętego kleju. To ma takie być, czy cała paczka jakaś pechowa?

(No, może nie cala "Strawberries & Cream" - ładne )

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2010-01-26 o 16:27
Plurabellle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:42   #2699
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Uwielbiam ich podkłady, ale przy takich problemach z zamówieniami oraz samym kontaktem mailowym (o zgrozo!) odechciewa mi się ich produktów. Kiedy oni to zrozumieją, że poprzez swoje jakże liczne niedopatrzenia/błędy tracą naprawdę zainteresowanych klientów?

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 17:10   #2700
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
(...)Aha, wzięłam probkę High Definition Pro i wygląda jakoś dziwnie? Nie jak proszek, ale jak połamany plaster zaschniętego kleju. To ma takie być, czy cała paczka jakaś pechowa?

(No, może nie cala "Strawberries & Cream" - ładne )
High to taki bielutki proszek. Przynajmniej do mnie zawsze taka wersja trafiała.
alkaxy jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości