Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-24, 11:11   #2881
cathy
Organizatorka

GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ręce mi opadły ... co ja mam im napisać ..... może czy Wy czytaliście ten list?
szczerze współczuję. Jak rozmowa z głupkiem no. Sorry, ale tak to wygląda.
ja ostatnio staję na głowie, by przykuć uwagę firm wysyłając im maile z durnymi tytułami pt "droga Diane, jak dzisiaj Twoje samopoczucie? Mam nadzieję, że lepsze niż moje..."
Tylko to działa. Inaczej olewka całkowita...

ja mam tak z EDM (od ponad miesiąca piszę, że dwie paczki mi wcięło, dostaję od nich tracking number, który mogę sobie ...schowac do kieszeni, piszę im, że szukałam paczek i ich nie ma. Cisza tygodniowa, po czym - "przykro nam, że Twoje paczki zaginęły, podajemy ci tracking number, sprawdź proszę, czy gdzieś nie leżą i ..jeżeli masz jakiekolwiek dalsze pytania, skontaktuj się z nami". I ta zabawa trwa juz kilka tygodni...)
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:30   #2882
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Powąchałam przed chwilą rosół od aljaki i też mam nową wersję...

A, to ja mam tak z Sassy... 0 kontaktu... z EDM też miałam ale zrobiłam scenę "płaczu" i jak na razie nie mam problemów.... Kurcze... do jakiego poziomu trzeba się zniżać by otrzymać to za co zapłaciliśmy?

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:32   #2883
asix86
Wtajemniczenie

Dziewczyny, jak myślicie, czy darmowe próbki powrócą? Chodzi mi o te zestawy ok 10 odcieni Fair, Light, ..
Stary 2010-02-24, 12:06   #2884
Malinn
Zakorzenienie

Dostalam dzisiaj dlugo oczekiwana przesylke od Cathy

Niestety poraz kolejny EGM nie powalilo mnie na kolana....
Mydlko Oil Bar niestety-nie ptrafie sie nim obslugiwac....
Baza pod cienie NUDE- to samo.... nie potrafie jej uzyc....

Co do reszty ich kosmetykow to podobnie... robilam juz kilka podejsc...
Krem B&E niby krzywdy nie robi...ale widocznej poprawy tez nie zauwazylam... dostal kolejna szanse... chociaz nie bardzo za nim przepadam... przypomina mi musztarde konsytencja i wygladem
Intensive fine &line zapycha
NTBT nie robi mi nic
Platki AHA podrazniaja
ZitZap smierdzi tak, ze zdzierzyc nie moge
robilam kilka podejsc i czuje, ze cala moja EGMowa kolekcja poleci na wymianke
Stary 2010-02-24, 12:16   #2885
sterylna
Rozeznanie

Aljaka taki zupełny brak szacunku dla klienta, jego czasu i nerwów.

Mnie na razie nic nie zachwyciło w EGM, kilka rzeczy wręcz przeraziło. Promocja nie kusi, rosół w drodze, ale do mycia i tak używam Cetaphilu więc pewnie szału nie będzie.
sterylna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 12:41   #2886
nieshya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość

Krem B&E niby krzywdy nie robi...ale widocznej poprawy tez nie zauwazylam... dostal kolejna szanse... chociaz nie bardzo za nim przepadam... przypomina mi musztarde konsytencja i wygladem
NTBT nie robi mi nic
Platki AHA podrazniaja
Malinn, ja mam identyczne odczucia do co NTBT i B&E - są na mojej półce, ale równie dobrze mogłoby ich nie być, a portfel byłby zasobniejszy

Ale ZZ to mój must-have - naprawdę działa cuda
Wiem, że zapach jest powalający i to nawet z dużej odległości, ale naprawdę warto się przemóc - a wtedy miłość (no ewentualnie zauroczenie ) gwarantowana
nieshya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 12:49   #2887
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)

Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z płatków AHA nie podrażniają, nie powodują rumienia - a tego się obawiałam najbardziej. Używam może od tygodnia? I nie wiem, czy to efekt placebo, czy coś... Ale gdzie się podziały moje pory ? I rano nie budzę się z czerwonym pyskiem, podrażnionym i suchym.

Poza tym używam ich na noc. Czyli demakijaż (Rosołkiem), później kwasik, później krem nawilżający albo hialuron. I widzę, że pożegnam się chyba również z suchymi skórkami, bo rano wstaję z fajnie nawilżoną buzią pewnie kwas pomaga się wchłaniać kosmetykowi?

No i krem pod oczy - pewnie starczy mi do końca życia Całkiem fajnie nawilża okolice oczu, ale migruje okropnie i dostaje mi się do oczu. Na szczęście jakoś specjalnie nie podrażnia, kilka łez wyleję i po sprawie
Stary 2010-02-24, 13:14   #2888
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z płatków AHA nie podrażniają, nie powodują rumienia - a tego się obawiałam najbardziej. Używam może od tygodnia? I nie wiem, czy to efekt placebo, czy coś... Ale gdzie się podziały moje pory ? I rano nie budzę się z czerwonym pyskiem, podrażnionym i suchym.

Poza tym używam ich na noc. Czyli demakijaż (Rosołkiem), później kwasik, później krem nawilżający albo hialuron. I widzę, że pożegnam się chyba również z suchymi skórkami, bo rano wstaję z fajnie nawilżoną buzią pewnie kwas pomaga się wchłaniać kosmetykowi?

No i krem pod oczy - pewnie starczy mi do końca życia Całkiem fajnie nawilża okolice oczu, ale migruje okropnie i dostaje mi się do oczu. Na szczęście jakoś specjalnie nie podrażnia, kilka łez wyleję i po sprawie
Kwasik pomaga

Może się skuszę na te płatki

A krem pod oczy... myślałam że to tylko ja mam takie problemy... Płacze po nim jak bóbr...
Mam wrażliwe oczy nawet szampony Johnsons Baby mnie pieką

Stary 2010-02-24, 13:16   #2889
Malinn
Zakorzenienie

Mnie tez migruje i podraznia oczy W dodatku zapycha i generalnie, zle mi z nim
Stary 2010-02-24, 13:20   #2890
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)

Mi migruje i odrobinę podrażnia, ogólnie to objawia się to właśnie łzawieniem bo nie piecze, nie mam czerwonych oczu, ani nic - więc jakoś specjalnie się nie przejmuję tymi kilkoma łezkami na efekty jeszcze za wcześnie, ale nie zapycha na pewno.. Nawilża, ale czy coś jeszcze robi, to zobaczymy ja mam akurat problematyczną skórę w okolicach oczu. W moim wieku mam już pokaże wory i zmarszczki (od mrużenia się - powinnam nosić fotochromy, bo wrażliwe oczy na światło mam (nie, nie jestem wampirem ), ale oczywiście wiecznie mnie nie stać na taki gadżet wolę minerałki kupować ), sińce i w ogóle taka sobie ta okolica jest

A co do kwasu, to spodziewałam się wysypu, ale na razie cisza... A nawet powiedziałabym, że nigdy nie miałam tak czystej skóry - bez zaskórników i wągrów cisza przed burzą ?
Czy po prostu płatki są stworzone dla mnie ?
Stary 2010-02-24, 15:31   #2891
bociek1709
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość

NTBT nie robi mi nic
Platki AHA podrazniaja
Jak będziesz się szykować na wymiankę to ja jakby co ustawiam się w kolejkę Nie powiem co mnie kusi bo zaraz by mnie Dziewczyny ustawiły do pionu

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja chcę
I znowu się spóźniłam

bociek1709 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:55   #2892
Peter Griffin
Raczkowanie

Ja troszeczkę nie kumam tej promocji. Jeśli chciałabym zamówić sobie powiedzmy puder (15$) i perfumy (5$), to czy jako darmowe rzeczy mogę wziąć drugi puder i perfumy czy tylko co najwyżej dwa opakowania perfum albo nawet jedno?
Peter Griffin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:57   #2893
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Ja troszeczkę nie kumam tej promocji. Jeśli chciałabym zamówić sobie powiedzmy puder (15$) i perfumy (5$), to czy jako darmowe rzeczy mogę wziąć drugi puder i perfumy czy tylko co najwyżej dwa opakowania perfum albo nawet jedno?
Myślę, że przykładowo jeśli bierzez puder i perfumy, to dobierasz sobie do tego kolejne dwie rzeczy, o takiej samej lub niższej wartości
Stary 2010-02-24, 19:14   #2894
Peter Griffin
Raczkowanie

No to by było ekstra. Chociaż robiąc zakupy w polskich sklepach raczej się przyzwyczaiłam, że te dwie gratisowe rzeczy musiałyby byś tańsze od tej najtańszej z zamówienia. W sumie to nawet nie wiem czy coś będę zamawiać, ale perspektywa pudru za 7,5 $ kusi jak nie wiem. Soft Focus jak dla mnie jest super. Sępię moją próbeczkę jak nie wiem.

Wow, trzy razy w jednym poście napisałam: nie wiem. Chyba naprawdę się biję z myślami co do tego zamówienia.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Co by nie było tylko o moich przemyśleniach, dodaję kolejną opinię o produkcie. Kupiłam sobie Lip Pot w kolorze Ink Well. Jest super ekstra. Zdecydowanie jak szminka, a nie błyszczyk. Świetnie pachnie, jest trwały, nie wysusza, choć sam z siebie nie nawilża. Kolor jest ekstra, ale totalnie inny niż na stronie. Nie jest to taki wściekły róż, tylko bardzo delikatny i stonowany róż, raczej matowy, chociaż trochę złamany malutkimi drobinkami. Drobinek jednak prawie nie widać i nie błyszczy. Super. Moja mama ma kolor Ponce de Leon. Też jest fajny, kolor ma taki jakby truskawkowy, bardzo ładny. Nie ma drobinek i chyba jest ciut bardziej błyszczący.

Edytowane przez Peter Griffin
Czas edycji: 2010-02-24 o 18:05 Powód: wyłapane nie wiem :)
Stary 2010-02-24, 20:05   #2895
Kajuchna
Raczkowanie

hmmm... czyli ta promocja działa też w zbiorowym?
Kajuchna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:26   #2896
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
puder15 plus perfumy5= gratis produkt za 15 lub mniej plus za 5lub mniej

juz byly takie promocje, kupowalysmy przy nich i tak to dziala

Cytat:
No to by było ekstra. Chociaż robiąc zakupy w polskich sklepach raczej się przyzwyczaiłam, że te dwie gratisowe rzeczy musiałyby byś tańsze od tej najtańszej z zamówienia. W sumie to nawet nie wiem czy coś będę zamawiać, ale perspektywa pudru za 7,5 $ kusi jak nie wiem. Soft Focus jak dla mnie jest super. Sępię moją próbeczkę jak nie wiem.

Wow, trzy razy w jednym poście napisałam: nie wiem. Chyba naprawdę się biję z myślami co do tego zamówienia.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Co by nie było tylko o moich przemyśleniach, dodaję kolejną opinię o produkcie. Kupiłam sobie Lip Pot w kolorze Ink Well. Jest super ekstra. Zdecydowanie jak szminka, a nie błyszczyk. Świetnie pachnie, jest trwały, nie wysusza, choć sam z siebie nie nawilża. Kolor jest ekstra, ale totalnie inny niż na stronie. Nie jest to taki wściekły róż, tylko bardzo delikatny i stonowany róż, raczej matowy, chociaż trochę złamany malutkimi drobinkami. Drobinek jednak prawie nie widać i nie błyszczy. Super. Moja mama ma kolor Ponce de Leon. Też jest fajny, kolor ma taki jakby truskawkowy, bardzo ładny. Nie ma drobinek i chyba jest ciut bardziej błyszczący.
jesli bedziesz miala mzliwosc prosimy o fotki bo nikt tego chyba nie ma

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 21:58   #2897
aniuska18032
Zakorzenienie

Dziewczyny, który tweaker służy do przyciemniania podkładów? (używam Lory z kategorii warm ale wyglądam trochę niezdrowo .. cóż szyję mam bladą jak jakaś Gejsza(bez żadnych tonów raczej) a twarz różową no i co za tym idzie ciemniejszą od szyi)

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2010-02-24 o 22:01
aniuska18032 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 08:47   #2898
Peter Griffin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jesli bedziesz miala mzliwosc prosimy o fotki bo nikt tego chyba nie ma
Fotki wstawię jak tylko wróci do mnie aparat, bo do komórki zgubiłam kabel. To znaczy z Ink Well te fotki, bo do Ponce de Leon nie mam dostępu.
Stary 2010-02-25, 10:48   #2899
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Dziewczyny, jako że z EGM przygodę dopiero rozpoczynam i testuję puki co 2 z 3 mydeł które kupiłam to chciałąm sie z wami podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Otóż gdy otorzyłam paczkę to spodziewałam się, że buchnie na mnie jakiś średnio przyjemny naturalny aromat typu zioło-gliniano-błotny lub coś w ten deseń a tu niespodziewanka od samego początku, moze to kwestia mojego pozytywnego nastawienia albo mam już tak spaczony i zboczony gust, że siedziałam i wąchałąm mydła dopre 15 po otworzeniu paczki(swoją drogą dobrze ze nie otworzyłam odrazu na poczcie :P).Tak więc pozytywnie nastawiona od początku poszłam umyć pyszczydło Rhassoulem no i powiem tyle puki co jestem na tak, troche nie komponuje mi się ten cytrusowy zapaszek z glinkami z maroka (?) raczej z kostką do toalety no ale właściwości mi odpowiadają więc nie będę wydziwiać.
Drugim stestowanym mydłem było apricot and honey exfloating bar któe zakupiłam dzięki Is i też bardzo mi ono odpowiada takie kombo rosoła i miodka sprawia że skóra jest oczyszczona pory (jakie pory (?) ) są wąziutkie i ledwo zauważalne, twarz jest miękka, delikatnie ściągnięta ale mi to akurat nie wadzi, wszytskie niespodzianki załagodzone i mniejsze a skóra taka jakaś rozpromieniona więc ja jestem baaaardzo zadowolona z nabytków, fakt na testy czeka jeszcze psia kupka ale jakoś nie mam narazie weny na jego używanie.
W każdym razie żałuje, że jestem chwilowo w dołku finansowym bo zrobiła bym zapas mydeł które mnie interesują... ale cóż zrobić powiedzcie mi kochante tylko taką rzecz bogo sale to się często zdarza bo ja totalny laik w tej materii?
A i jeszcze chciałam wyrazić swoje ubolewanie nad olewactwem firm w stosunku do klienta i ja chyba nie miała bym zdrowia na takie debilne wymiany mail które nic nie wnoszą tylko pojechała bym po bandzie żeby się w końcu ogarneli,bo do cholerki to moje pieniądze i ja jestem Panią sytuacji jako klientka.Aljako kochana kłóć się o te dodatkowe produkty dla siebie bo Ci się zdecydowanie należą za nerwy,zbywanie i oczekiwanie na brakujące produkty w nieskończoność.

Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2010-02-25 o 10:49
SugaMama1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 10:54   #2900
pastereczka
Organizatorka

sugamama raz na rok mniej weicej, i raczej nie obejmuja mydel, wiec w jakims -20% kupisz jeszcze

co do maili z egm to polecam tresciwa korespondencję- dostaja tysiace maili z roznymi pytaniami i giną takie dlugie opowiesci w natloku

nalezy w tytule maila napisac nr zamowienia i ze uncomplete czy cos w tym guscie
a w tresci brakujace produkty- nazwy i gramatury i ze dwa zdania ze niedoszly

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:48   #2901
enaiv
Zakorzenienie

A bath and body zawiera też skin care? bo mydełka są w skin care...
enaiv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 12:03   #2902
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Skin to osobna kategoria przynajmniej na stronie u nich... więc..

Stary 2010-02-25, 12:28   #2903
kochanie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
A bath and body zawiera też skin care? bo mydełka są w skin care...
No własnie ja też się zastanawiam, czy mydełka łapią się na promocję... To znaczy, myślę tak jak dziewczyny, że powinny - Ale. Z EGM trudno dyskutować, boję się, że źle sformułowali promocję i jednak mydła się nie łapią. Bo np. Ghana African soap i Black Soap są w obu kategoriach - Skin care i Bath&Body. No i jak wybiera się przesyłkę, to przy Skin care trzeba wybrać droższą (tak?), a przecież przy niej jest napisane, że jest obowiązkowa przy Bath&Body i Hair Care. To mi wygląda tak, jakby oni myśleli, że SC nalezy do BB.
No i tak tkwię w zawieszeniu, płacić, nie płacić

Niech mi ktoś powie, że się mylę Te mydełka strasznie kuszą...
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 14:25   #2904
deneb3
Zadomowienie

dziewczyny czy któraś nie chce 1 produktu z EGm w promocji?

ja bym była chętna tylko na 1 podkład, wtedy gratisową rzecz wzięłaby inna i podzielimy się kosztem na pół

edit: ok - dogadałam się z Faa

Edytowane przez deneb3
Czas edycji: 2010-02-25 o 14:46
deneb3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 14:28   #2905
faa
Zakorzenienie

GG do faa

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś nie chce 1 produktu z EGm w promocji?

ja bym była chętna tylko na 1 podkład, wtedy gratisową rzecz wzięłaby inna i podzielimy się kosztem na pół
ja ja na gg molestuję

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 15:32   #2906
Peter Griffin
Raczkowanie

Dziewczyny, a znacie z EGM jakiś dobry puder brązujący? Najchętniej matowy, taki naturalny. Ja jestem straszliwym bledziochem i jeszcze nie trafiłam na taki puder, który by mi nie robił ceglanych plam. Lato się zbliża, a promocja kusi jednak jak jasny gwint. Szkoda tylko, że kieszenie mam puściuteńkie. Może do moich urodzin jeszcze będzie, to naciągnę chłopaka.
Stary 2010-02-25, 17:41   #2907
Plurabellle
Zadomowienie

Właśnie wyczytałam w wątku o wirusie na stronie EGM. Tam jest jakis wirus? Co atakuje? (Pytam, bo mam troche niestandardowe oprogramowanie na jednym zz kompów, z którego czasem tam wchodzę...).

^Przepraszam, że tak trochę nie na temat się wcinam, ale w sumie to ważna informacja...
Plurabellle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:52   #2908
braworka
Zakorzenienie

INTERNATIONAL - PRIORITY SHIPPING, Option #1: Flat Rate Envelope. This option is available for $14.95. If your order includes Soaps, Hair Care or Bath and Body products this should be selected, due to the increased size and weight.

chyba dlatego mydła lepiej brać w zbiorowym

braworka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:56   #2909
enaiv
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Właśnie wyczytałam w wątku o wirusie na stronie EGM. Tam jest jakis wirus? Co atakuje? (Pytam, bo mam troche niestandardowe oprogramowanie na jednym zz kompów, z którego czasem tam wchodzę...).

^Przepraszam, że tak trochę nie na temat się wcinam, ale w sumie to ważna informacja...
Jakiś czas temu mieli, nie tyle wirusa co trojana (to CHYBA co innego) a pozniej przez kilka dni w ogóle strona nie działała, ale teraz już ok, można zamawiać
enaiv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 09:23   #2910
Pampelina
Raczkowanie

Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny a jaki byście poleciły mi odpowiednik koloru Multi -Tasking Neutral z EDM z firmy EGM? Fajne kolorki no i Mica nie na pierwszym miejscu A ja mam sucha skórę i szukam podkładu który nie będzie jej dodatkowo wysuszał i podrażniał (EDM chyba jednak troche podrażnia ale na razie używam bo nic "lepszego" do tuszowania nie posiadam a efekt jest naprawde "naturalny" więc pomimo zwątpień szukam mojego 'ideału' podkładowego (może marzenie a może rzeczywistośc?)
No i koniec sezonu grzeczego chyba tez bedzie dobry dla mojej biednej buzi
Pampelina jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości