Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-11, 01:03   #1
kaskanh
Przyczajenie

jaki odcień blondu...?pomozcie

witaam tyle sie naszukalam i nie znalazlam tego czego chcialam...a chcialam dowiedziec sie czegos dokladniejszego o odcieniach blondu z majiblonde mam na mysli to ze np zloty blond to odcien cieply ale jak to jest z tymi kosciami sloniowymi opalizujacymi i popielatymi...bo ja mam wlosy juz przetrawione i np popielu wychodzily mi jakies calkiem siwe wlosy...kiedys z farby loreala wyszedl mi jakis fioletowy albo rozowawy:| ostatnio nakladalam majiblonde 902 i odrosty wyszly mi zolto-pomaranczowe(choc moj naturalny kolor to ciemny blond)nie wiem dlaczego...a reszta wlosow jest juz biala choc po calosci przeciaglam farbe na ostatnie 5 min...i chcialam teraz jakos zneutralizowac ta gore zeby nie byla taka zoltawa i lekko przyciemnic reszte juz bialych wlosow tylko nie wiem jaki kolor wybrac bo boje sie ze np po kosci sloniowej majiblond bede miala jakies siwe,niebieskie lub jeszcze inne...troche sie rozpisalam...prosze Was o rade

---------- Dopisano o 02:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:58 ----------

chcialam jeszcze dodac do swojej wiadomosci,ze zastanawiam sie nad kolorami 901s ta kosc sloniowa,900 bez i 902 blond opalizujacy...tylko ktory z nich moze wyjsc zbyt fioletowy,niebieski czy jeszcze jakis tam...bo jest takie ryzyko wiadome ze z jakis zlotych blondow niebieskie mi nie wyjda...ale nie chce zadnych zlotych odcieni
kaskanh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 09:01   #2
safaela100
Raczkowanie

Dot.: jaki odcień blondu...?pomozcie

ja również mam naturalny ciemny blond i gdy farbowałam farbą na poziomie 9tym to również wychodziły mi żółte odrosty, teraz przed farbowaniem traktuję je rozjaśniaczem dosłownie na trochę żeby zrobić żółtko na włosach i na to nakładam farbę - jak do tej pory kolor wychodził równomierny,
safaela100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 10:28   #3
dzulia86
Raczkowanie

mam do CIebie pytanie jak kladlas ten kolor z majiblondu jakiego oxydantu uzywalas bo do tych farb potrzebny jest oxydant 9% lub 12% powiem szczerze ze jak sie robi te kolory na naturalnych wlosach i trzyma sie odpowiednia ilosc czasu to wychodza one takie sloneczne ale nie spotkalam sie zeby wychodzily takie jak dla CIebie. jezeli obiawiasz sie zeby wyszedl kolor jakis siwy albo fioletowy naloz nature kolor typu np. 9 lub 9.0 z majirel i odrazu przeciagnij na calosc wtedy koolor troche sie wyrowna i nei bedziesz miala efektu ze sa siwe albo fioletowe. odcien bedzie troche cieplejszy ale bedzie dosc naturalny
Stary 2009-03-11, 12:13   #4
kaskanh
Przyczajenie

uzylam 9% i 12% pol na pol trzymalam 50 min a i tak mam zolto-pomaranczowe nie wiem co ja mam za wlosy...a pamietam,ze kiedys fryzjerka nakladala mi nature zmieszana z jakims zlotym i wyszledl mi zielonkawy blond....powaznie...mus iala mi pozniej to sciagac i mialam rudawe...

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

http://www.allegro.pl/item579557720_...ow_loreal.html tutaj jest paleta kolorow i podoba mi sie ten 9.31 bardzo jasny blond zlocisto popielaty moze taki tylko uzyc 6%????bo 9% to pewnie te co mam biale dalej bede miec biale....
kaskanh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:11   #5
dzulia86
Raczkowanie

jezeli chodzi o ten kolor 9.31 odradzam jest bardziej zloty czyli zolty niz jak pokazuje na tej stronie ten allegrowicz. zle pada zsonce. wiem cos na ten temta bo pracuje na lorealu. radzilambym bardziej wybrac cos z kolorow 9.13 lub 9,23 bardzo ladne beze i zimne. tylko teraz tak jakbyts farbowala to odrosto tzreba zdekoloryzowac a na konce zrobic pigmentacje. czemu pisze o dekoloryzacji odrostu bo kazdy blond zeby ladnie wyszeld musi miec podklad rozjasniajacy czyli w przypadku koloru na poziomie 9 musisz miec podklad bardzo jasny zolty a do popieli musisz miec bardzo bardzo jasny zolty. pigmentacje wyjasnilam w poscie tutaj http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=317665 wiec zycze powodzenia a i jak zrobisz dekoloryzacje to tylko pozniej oxydant 6% idzie w gre nie wiekszy nie mniejszy powodzenia
Stary 2009-05-15, 23:12   #6
Kateeeeee
Przyczajenie

dziewczyny pomocy szukam farby która 'zrobi' mi taki blond.
http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria....lg_id=10003100
Kateeeeee jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości