jak uzyskac taki kolor wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-13, 13:01   #1
ultraviolet21
BAN stały

jak uzyskac taki kolor wlosow

bardzo mi sie podoba ,ale nie moge okreslic tego kolorku ,mozecie mi powiedziec jaka farba go uzyskac ,czy na srednio brazowych wlosach wyszedl by taki ,czy lepiej isc do fryzjerki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2147493.jpg (32,2 KB, 66 załadowań)
ultraviolet21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:17   #2
kamciurka
Zakorzenienie

Dot.: jak uzyskac taki kolor wlosow

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
bardzo mi sie podoba ,ale nie moge okreslic tego kolorku ,mozecie mi powiedziec jaka farba go uzyskac ,czy na srednio brazowych wlosach wyszedl by taki ,czy lepiej isc do fryzjerki?
ja podobny kolor uzyskałam farbą mroźny beż z castingu, oczywiście na początku był troszkę ciemniejszy, ale po paru myciach był bardzo bardzo podobny, załączę Ci fotkę moich włosków, zaznaczam że w rzeczywistości są jaśniejsze niż na fotce
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1236543393

Niki

Alex
kamciurka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 14:49   #3
LaLaRe
Rozeznanie

nie widać dużego podobieństwa do tego koloru. jestem pewna,że aby uzyskać taki kolor włosów fryzjerka musiałaby zmieszać kilka brązów - podejrzewam,że wszystkie z palety ciepłych.
Stary 2009-03-13, 17:13   #4
kamciurka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LaLaRe Pokaż wiadomość
nie widać dużego podobieństwa do tego koloru. jestem pewna,że aby uzyskać taki kolor włosów fryzjerka musiałaby zmieszać kilka brązów - podejrzewam,że wszystkie z palety ciepłych.
no właśnie problem w tym że na żywo ten kolor jest zupełnie inny niż na fotce jest jaśniejszy zdecydowanie może niepotrzebnie wstawiałam fotkę, autorka wątku pytala jaka farba moze uzyskać podobny kolor wiec pokazalam jej moj bo widze go codzien i wiem ze tak wyglada, aczkolwiek niedlugo juz bo jutro je przyciemniam

Niki

Alex
kamciurka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości