br您-z這to-fiolet - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makija簑 - Moje Makija瞠

Notka

Galeria Makija簑 - Moje Makija瞠 Forum prezentuj帷e galerie makija簑 Wiza瘸nek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makija篡 jak te wymiany do鈍iadcze i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-03-14, 18:39   #1
rzyrafka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 598

br您-z這to-fiolet

Takie trio dzi wklejam, makija z tygodnia, wykonany w po酥iechu- co niestety widac zw豉szcza na rz瘰ach

Twarz: br您uj帷a czekolada Bourjois, Revlon Colorstay Buff, Shiseido prasowany, r騜 Deborah serduszkowy
Brwi: paletka Sephory, odzywka Oriflame
Oczy-powieka g鏎na: baza Inglot, kredka Bourjois Duochrome 60, fioletowy prasowany Inglot 420, liliowo-z這ty sypki Loreal 515, z這ty APC 1;
powieka dolna: kredka Bourjois Duochrome 62, APC 1. Tusz MF FLE (nie mia豉m czasu si bawi i si poskleja這 )
Usta: z這ty L'oreal 6H 002 (wci窸o ca造 milion z這tych dorbinek na zdj璚iu )

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2577.jpg (30,2 KB, 278 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2578.jpg (31,5 KB, 226 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2585.jpg (83,0 KB, 87 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2584.jpg (106,9 KB, 95 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2589.jpg (101,8 KB, 102 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2588.jpg (112,9 KB, 145 za豉dowa)
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-14, 18:44   #2
sleepy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 721
Dot.: br您-z這to-fiolet

rzyrafko, gdyby nie te posklejane rz瘰y to by這by po prostu super! kolory na powiekach bardzo wiosenne

i kolorek w這s闚 郵iczny
Stary 2009-03-14, 18:49   #3
isa666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 548

Fajne po陰czenie kolor闚 Bardzo mi si podoba.
Chyba sobie co podobnego zmaluj w kt鏎y dzie
Stary 2009-03-14, 19:41   #4
allmylifeismusic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94
GG do allmylifeismusic

kolorki pi瘯ne.
oczko po prostu boskie.
tylko te rz瘰y... ale mo積a przymkn望 na nie oko. ;DD
Stary 2009-03-14, 20:23   #5
northwestpassage
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 525

Zamykam w豉郾ie ja oczy na rz瘰iska, ale za to sam makija BARDZO xDNY, uwielbiam po陰czenie fioletu ze z這tkiem takim jasnym! 奸icznie!

northwestpassage jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-14, 22:18   #6
kochanie
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 282

Dlaczego ja si nie umiem tak 豉dnie pomalowa

Pi瘯nie rzyrafko
(m鎩 w徠ek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-14, 22:27   #7
Julkaaaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
Wpisy w blogu: 2

To dosy odwa積e po陰czenie w kt鏎ym.....nie wygl康fasz. Po prostu. Nie pasuje Ci. Wog鏊e powinna trzyma si z daleka od RRRRRRR衶荅秤狹UUUU!!!! Blondynki!! zapomnijcie o r騜owych i fioletowych cieniach. Na te kolory moga pozwolic sobie brunetki i szatynki, (blondynki tylko w szczeg鏊nych wypadkach) A jasny cie i jasne oczy to traggggeeedia, powa積ie. Masz do嗆 hmm specyficzn twarz( niedoskona這軼i) a te kolory jako dziwnie to podkre郵aj. Je郵i mog co zasugerowa to ja widzia豉bym Cie w ocieniach niebiesko-granatowych, no ewentualnie podkre郵am EWENTUALNIE mo瞠sz pokusic si na zielenie lub 郵iwki, ale bardzo bardzo ciemne, 陰czone z czerni lub czekolad. Natomiast odradzam wszelkie be瞠, b喚kity, czy per這we. pozdro

MY印AxM, 浩 DAM RADE, NIE DAxM...
MY印AxM, 浩 ZAPOMN, KxMAxM
Julkaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-14, 23:22   #8
AgattkaM
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 283

Julka, wybacz ale czasem nie powinna pisa bo bzdury wypisujesz a si czyta nie chce. i do tego tak czcionk .. je郵i si nie znasz, lub posiadasz wyczytane podstawy nie powinna ich g這si wszem i wobec tonem znawczyni [bo oczywi軼ie ka盥y mo瞠 mie swoje zdanie]

rzyrafko, mi si podoba. wygl康asz 鈍ie穎 i naturalnie. fakt, ciut posklejane rz瘰y, ale jak wiadomo to problem chyba wi瘯szo軼i kobiet

on Tygrys, ja Male雟two
AgattkaM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-14, 23:33   #9
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sleepy Poka wiadomo嗆
i kolorek w這s闚 郵iczny
Sp逝kuje si ju
Cytat:
Napisane przez isa666 Poka wiadomo嗆
Fajne po陰czenie kolor闚 Bardzo mi si podoba.
Chyba sobie co podobnego zmaluj w kt鏎y dzie
Zach璚am
Cytat:
Napisane przez kochanie Poka wiadomo嗆
Dlaczego ja si nie umiem tak 豉dnie pomalowa
Mo瞠 za ma這 獞iczysz

Cytat:
Napisane przez Julkaaaaaa Poka wiadomo嗆
To dosy odwa積e po陰czenie w kt鏎ym.....nie wygl康fasz. Po prostu. Nie pasuje Ci.
Ale konkretnie co do czego nie pasuje?
Cytat:
Wog鏊e powinna trzyma si z daleka od RRRRRRR衶荅秤狹UUUU!!!!
A czy ja tu u篡豉m r騜owego?
Cytat:
Blondynki!! zapomnijcie o r騜owych i fioletowych cieniach. Na te kolory moga pozwolic sobie brunetki i szatynki, (blondynki tylko w szczeg鏊nych wypadkach) A jasny cie i jasne oczy to traggggeeedia, powa積ie.
Nie bo sie Tobi enie podoba czy jakie konkretne argumenty masz? Nie spotka豉m si jeszcze z takim pogl康em na makijaz oczu
Cytat:
Je郵i mog co zasugerowa to ja widzia豉bym Cie w ocieniach niebiesko-granatowych, no ewentualnie podkre郵am EWENTUALNIE mo瞠sz pokusic si na zielenie lub 郵iwki, ale bardzo bardzo ciemne, 陰czone z czerni lub czekolad. Natomiast odradzam wszelkie be瞠, b喚kity, czy per這we. pozdro
Makija簑 niebiesko-granatowego nie wykonuj za cz瘰to aczkowliek bardzo lubi
奸iwka jest w palecie barw mi璠zy fioletem a r騜em, kt鏐 to powy瞠j mi odradzasz, dlaczego zatem ona ma mi niby pasowa? Ciemny mokey te lubi, natomiast nie jest to makija na ka盥 okazj i por dnia Jesli dobrze rozumiem to ciemnow這sym polecasz makija瞠 kolorowe a blondynkom tylko maksymalnie ciemne? Chcia豉bym pozna Twoj argumentacj za takimi ograniczeniami jakie tu postulujesz
Stary 2009-03-14, 23:42   #10
sylwia532
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 142

mi sie podoba tylko rzeski!!!!!!!!!!ja to fiola mam na punkcie idealnnie pomalowaych rzes

moze zamiast zlotego na dolnej lepiej by pasowal brazi a zloty na gornej???chociaz tak jest swiezo i ladnie
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-15, 00:09   #11
ovi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123
GG do ovi

Cytat:
To dosy odwa積e po陰czenie w kt鏎ym.....nie wygl康fasz. Po prostu. Nie pasuje Ci. Wog鏊e powinna trzyma si z daleka od RRRRRRR衶荅秤狹UUUU!!!! Blondynki!! zapomnijcie o r騜owych i fioletowych cieniach. Na te kolory moga pozwolic sobie brunetki i szatynki, (blondynki tylko w szczeg鏊nych wypadkach) A jasny cie i jasne oczy to traggggeeedia, powa積ie. Masz do嗆 hmm specyficzn twarz( niedoskona這軼i) a te kolory jako dziwnie to podkre郵aj. Je郵i mog co zasugerowa to ja widzia豉bym Cie w ocieniach niebiesko-granatowych, no ewentualnie podkre郵am EWENTUALNIE mo瞠sz pokusic si na zielenie lub 郵iwki, ale bardzo bardzo ciemne, 陰czone z czerni lub czekolad. Natomiast odradzam wszelkie be瞠, b喚kity, czy per這we. pozdro
hehe, nie no, pad豉m takiej teorii nigdy nie s造sza豉m
proponuje si powstrzyma z tego typu radami wypisywanymi takim "tonem", bo s totalnie niezgodne z prawd

Bardzo mi si podoba. Delikatnie i czysto - klasa
Stary 2009-03-15, 01:53   #12
Candy Killer
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 334

Cytat:

znawczyni nam sie trafila widze
ja uwazam ze kazdego koloru mozna uzywac...nie porywam sie na tabele kolorow dopasowywanych do typu urody bo polowy moich makijazy byscie wtedy nigdy nie zobaczyly..bo przeciez zielono okie nie moga zielonych cieni uzywac:P:P takie stereotypy mnie bawia..

fakt ze jak sie ma jakies wypryski to trzeba nieco uwazac z odcieniami rozu i fioletu bo moga to podbijac no aleee Zyrafencja ma ladna cere i moze uzywac takich kolorow
mi sie makijaz podoba..oprocz tych nieszczesnych rzes o ktorych byla juz mowa aleee ja jednak czekam nadal na jakies mocniejsze uderzenie kolorow od Ciebie

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-15, 13:53   #13
w軼ibiuszka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 644

Cytat:
I w tym momencie lalce Barbie run掖 ca造 鈍iat

砰rafko 郵icznie wygl康asz w tych kolorkach, bardzo bardzo uroczo i dziewcz璚o

Ci篹ka praca pop豉ca...
Rozwijam si jako:

wiza篡stka

wyk豉dowca wiza簑
Lipstick Studio
w軼ibiuszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-15, 14:06   #14
rzyrafka
Zakorzenienie

B璠zie b璠zie na pewno co mocniejszego i bardziej t璚zowego, mo瞠 nawet w najbli窺zy weekend bo kroi mi si fajna imprezka na 1wszy dzie wiosny
Stary 2009-03-15, 14:10   #15
spring7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 218

jak zobaczy豉m w tytule jakie mi si tu zaraz kolorki otworz to my郵a豉m 瞠 bedzie tu jesiennie (dziwne skojarzenie ;p) a tu prosze 鈍ie穎 i pi瘯nie

p.s czy masz mo瞠 piegi? pytam z ciekawo軼i bo masz kolor闚 w這s闚 i brawi pasuj帷y do piekg闚 ;p

' obmy郵i豉m dla nas dobry plan,
razem zestarzejmy si...' ;*
spring7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-15, 14:12   #16
rzyrafka
Zakorzenienie

piegi sie robi jak za ma這 filtr闚 u篡wam latem, w這sy farbowane Excellem 10 ciemny lodowy blond a brwi podbarwione cieniem Sephory
Stary 2009-03-15, 16:23   #17
Mloda
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda

Cytat:
Buahahahahahahahahahahaha hahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Pad豉m ze smiechu. Na poczatku po Twoich innych komentarzach mysla豉m, ze Ty jestes jakas sauper profi specjalistka, ale teraz wiem, ze nie. Pierwszy raz w zyciu slysze taka teorie, ze niby roze do bladynek nie pasuja????? No nie, a Barbie to niby byla brzydka hahaha!!!!!!!!!
Akurat (i to juz pisa豉m w moich wczesniejszych komentarzeach) wg profesionalnych wizazyst闚 kazdy kolor pasuje kazdemu, trzeba tylko odnalezc swoj odcien (zimny lub ciep造).
Julka ja rozumiem, ze Ty moze masz teraz swoje "trudne dni", albo z造 humor, ale nie t逝maczy to Twoich przesiaknietych jadem komentarzy.
No i ma豉 prosba zmien ta czcionke, prosze.

Rzyrafka ja Cie przepraszam. Z tego wszystkiego zamiast komentowac Tw鎩 makijaz zajmuje sie odp na inne opinie. Wiec do rzeczy:
Kolory mi sie podobaja- taki kolorowy, ale jednak subtelny makeup, po豉czenie jest bardzo ciekawe. Brawo
Mloda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-15, 21:15   #18
emememsik
po prostu Em :)

Wiadomo軼i: 29 589

Strrrrrasznie mi si podoba to po陰czenie. A chyba zgapi w najbli窺zym czasie. No i oczywi軼ie 鈍ietnie wycieniowane.
Stary 2009-03-15, 22:16   #19
maggie82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 772

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Poka wiadomo嗆
Takie trio dzi wklejam, makija z tygodnia, wykonany w po酥iechu- co niestety widac zw豉szcza na rz瘰ach

Twarz: br您uj帷a czekolada Bourjois, Revlon Colorstay Buff, Shiseido prasowany, r騜 Deborah serduszkowy
Brwi: paletka Sephory, odzywka Oriflame
Oczy-powieka g鏎na: baza Inglot, kredka Bourjois Duochrome 60, fioletowy prasowany Inglot 420, liliowo-z這ty sypki Loreal 515, z這ty APC 1;
powieka dolna: kredka Bourjois Duochrome 62, APC 1. Tusz MF FLE (nie mia豉m czasu si bawi i si poskleja這 )
Usta: z這ty L'oreal 6H 002 (wci窸o ca造 milion z這tych dorbinek na zdj璚iu )

豉dnie, 鈍ie穎 a propos przedstawionej tu teorii - ja jestem blondynk i lubi r騜owy makija - zar闚no fuksj jak i delikatny i nie uwa瘸m 瞠by to nie pasowa這 mam pytanie o kolor w這s闚 - co to za farba? 郵iczny kolor napisz prosz czego u篡豉 do w這s闚 i jaki mia豉 wyj軼iowy kolorek?
maggie82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-15, 22:49   #20
spring7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 218

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Poka wiadomo嗆
piegi sie robi jak za ma這 filtr闚 u篡wam latem, w這sy farbowane Excellem 10 ciemny lodowy blond a brwi podbarwione cieniem Sephory
kolorek wlosow swietny
a to nie uzywaj za duzo filtr闚 i ukrywaj pieg闚
pasowa造 by ci bardzo bardzo!

' obmy郵i豉m dla nas dobry plan,
razem zestarzejmy si...' ;*
spring7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-15, 22:51   #21
kkknnn
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 099

Z tym makija瞠m kojarzy m isie s這wo "spok鎩" w pozytywnym znaczeniu, takie wyciszenie Kolory s jak najbardziej dla Ciebie, rz瘰y masz d逝ga郾e. Bardzo 豉dnie
kkknnn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-16, 19:14   #22
braworka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 026

fajnie to zrobi豉, zestawienie kolork闚 nietypowe ale 豉dnie si prezentuj.
braworka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-16, 22:23   #23
madziunia2
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Kolory na oku podobaj mi si. W przeciwie雟twie do rz瘰- s zbyt posklejane.Natomiast skomplementuj kolor w這s闚- 鈍ietnie pasuje Ci do koloru oczu
madziunia2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-16, 22:27   #24
Zuzka20
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 982
GG do Zuzka20

Delikatnie, tak subtelnie, podoba mi si

Ja na maxmodels.pl:

http://www.maxmodels.pl/alicja24.html

Moje makija瞠:

http://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=23491711

NIE POZWALAM KOPIOWA I ROZPOWSZECHNIA ZDJ岊!
Zuzka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-16, 23:38   #25
Pomadka
Pomadkorator

Wiadomo軼i: 14 796
Wpisy w blogu: 3

Podoba mi si po陰czenie kolor闚. LUBi r騜 [tak u mnie wygl康a ten fiolet] ze z這tem, bo fajnie to wygl康a razem.
Stary 2009-03-17, 15:02   #26
darknesrose
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
GG do darknesrose

Bardzo mi si podobaj te fioletowe cienie Sama cz瘰to maluje si fioletowymi cieniami (oczywi軼ie zimnym odcieniem) i dobrze si w nich czuj. Bardzo 豉dnie Ci rzyrafko w tym kolorku. Pozdrawiam
Stary 2009-03-19, 19:11   #27
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maggie82 Poka wiadomo嗆
mam pytanie o kolor w這s闚 - co to za farba? 郵iczny kolor napisz prosz czego u篡豉 do w這s闚 i jaki mia豉 wyj軼iowy kolorek?
Loreal Excell 10 ciemny lodowy blond 7.3 wyj軼iowy to typowy polski mysi blond ale na ko鎍ach by rozjasniony s這鎍em wakacyjnym bo nie 軼ina豉m ich strasznie d逝gooo
Cytat:
Napisane przez spring7 Poka wiadomo嗆
kolorek wlosow swietny
a to nie uzywaj za duzo filtr闚 i ukrywaj pieg闚
pasowa造 by ci bardzo bardzo!
T epiegi co mi wychodza to raczej przebarwienia s, na codzie nei u篡wam mocnych filtr闚 tylko w lecie jak mnei czasem gdzie s這鎍e za d逝go z豉pie to potem wychodz, niestety nie jestem typowym pieguskiem
Cytat:
Napisane przez kkknnn Poka wiadomo嗆
Z tym makija瞠m kojarzy m isie s這wo "spok鎩" w pozytywnym znaczeniu, takie wyciszenie Kolory s jak najbardziej dla Ciebie, rz瘰y masz d逝ga郾e. Bardzo 豉dnie

Cytat:
Napisane przez braworka Poka wiadomo嗆
fajnie to zrobi豉, zestawienie kolork闚 nietypowe ale 豉dnie si prezentuj.

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Poka wiadomo嗆
Kolory na oku podobaj mi si. W przeciwie雟twie do rz瘰- s zbyt posklejane.Natomiast skomplementuj kolor w這s闚- 鈍ietnie pasuje Ci do koloru oczu
oj tak, t璚z闚ka jets wyra幡ie podkre郵ona
Cytat:
Napisane przez Zuzka20 Poka wiadomo嗆
Delikatnie, tak subtelnie, podoba mi si

Cytat:
Napisane przez Pomadka Poka wiadomo嗆
Podoba mi si po陰czenie kolor闚. LUBi r騜 [tak u mnie wygl康a ten fiolet] ze z這tem, bo fajnie to wygl康a razem.
A Ty go przypadkiem nei masz? To stary Inglot 420

Cytat:
Napisane przez darknesrose Poka wiadomo嗆
Bardzo mi si podobaj te fioletowe cienie Sama cz瘰to maluje si fioletowymi cieniami (oczywi軼ie zimnym odcieniem) i dobrze si w nich czuj. Bardzo 豉dnie Ci rzyrafko w tym kolorku. Pozdrawiam
Stary 2009-03-24, 23:23   #28
JoyceSky
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 348
GG do JoyceSky

Wszystko 郵icznie, a ju cieniowanie pierwsza klasa.

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Galeria Makija簑 - Moje Makija瞠

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.