Wydanie 3, poprawione - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-14, 22:58   #1
Alimera
Raczkowanie

Wydanie 3, poprawione

Dzisiaj połączenie tego, czego zabrakło w pozostałych dwóch - delikatny cień + kreska.
Dziś rozpoczęła się moja przygoda z pigmentami MACa (od dwóch tygodni w domu czekała na mnie przesyłka z allegro, już nie mogłam się doczekać kiedy przyjadę na weekend do domu!!) Jeszcze nie do końca umiem się nimi obsługiwać, chociaż wcześniej korzystałam z sypkich cieni Inglota i w miarę sobie radziłam. W każdym razie w zewnętrznym kąciku miał być lekki fiolecik. I faktycznie, wyszedł na tyle lekki, że go nie widac :P W ramach tego dodałam fioletową kreskę (pigment na duraline).
Mam nadzieję, że nie będzie źle
Kosmetyki:
Podkład Dior Nude
Kuleczki brązujące Avon
Róż Inglot
Duraline Inglot
Pigment MAC Grape
Cień Inglot
Cień sypki Inglot
Kredka brązowa Szafir
Błyszczyk Loreal Glam Shine
Tusz Astor Volume Artist
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczka1.jpg (141,4 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4483.jpg (139,0 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4480.jpg (152,7 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4506.jpg (152,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4508.jpg (146,8 KB, 124 załadowań)
Alimera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 00:02   #2
sylwia532
Zakorzenienie

Dot.: Wydanie 3, poprawione

oj rzeski sie posklejalykreseczk a jeszcze do wycwiczenia-powinna isc blizej lini rzes bo tam jest przeswit i nie za dobrze to wyglada

a jak sprawuje sie podklad?????ale chyba ty nie masz zbyt duzych problmow z cera-ja szukam idealu co by przykryl mi pory
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 01:49   #3
Candy Killer
Zakorzenienie

no zgodze sie z Sylwia..kreska do poprawki bo leci za daleko od rzes i widac przestrzen miedzy rzesami a kreska a tak nie powinno byc...najlepiej malowac kreche na otwartym oku jak sie nie ma wprawy jeszce wtedy widzisz czy dojechalas do konca czy nie

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:39   #4
Basia8212
Wtajemniczenie

Ja też zgodzę się z dziewczynami co do kreseczkiCo do cieni,to troszeczkę przyciemniłabym zewnętrzny kącikA usteczka mają śliczny kolor,czy to z brokatem błyszczyk?Myślę, że fajnie też by się prezentował taki kryjący błyszczyk w takim kolorku, ale bez brokaciku
Stary 2009-03-15, 12:28   #5
Asia1990
Zadomowienie

ja bym trochę bardziej wycieniowała oko matowymi cieniami bo masz na ustach błyszczyk z brokatem to według mnie trochę za dużo tego blysku i troszkę wyciągneła kreseczkę w kierunku skroni ale ogólne wrażenie bardzo przyjemne.
Asia1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:42   #6
wścibiuszka
Zadomowienie

Ja bym nawet tej kreski się nie czepiała gdybyś na nią nałożyła cień w tym samym kolorze i roztarła- co nie zmienia faktu, że trzeba ćwiczyć prawidłowe robienie kresek . Ustka lepiej wyglądałyby nieco jaśniejsze- dodałyby świeżości.

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:40   #7
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

No kreseczka do poprawki, ale cała reszta mi sie podoba.
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:29   #8
Alimera
Raczkowanie

Dziękuję za wszystkie komentarze, które generalnie skupiły się na kresce Macie rację, na zdjęciach, szczególnie przy otwartych oczach widać to niedociągnięcie. Sęk w tym, że moje rzęsy tak rosną, że nie są w jednej linii i jest dość ciężko namalować kreskę która zakryje wszystkie prześwity. Nie mówię, że to nie możliwe oczywiście W związku z czym, będę intensywnie nad tym pracować
Jeśli chodzi o błyszczyk to on ma sporo drobinek, jak to Glam Shine'y miewają, z tym że na zdjęciu wyszły one na brokatowe 'drobiny' a w rzeczywistości takie nie są.
Jeśli chodzi o przyciemnienie zewnętrznego kącika to naprawdę się starałam - miał być fiolecik ładny, ale zgubił się Być może wynika to z mojej nieumiejętności posługiwania się pigmentem - muszę opanować technikę nakładania i dobrze wyczuć ile go nałożyć, żeby nie przedobrzyć. A ponieważ mam jeszcze problemy z symetrycznym pomalowanie obydwu oczu , dlatego wiem, że z ciemnym cieniem muszę uważać.
Ufff no to tyle co się dało, to wytłumaczyłam, ale wiadomo, że większość niedoskonałości wynika z małej wprawy. A im więcej oglądam Waszych makijaży i im więcej czytam Waszych komentarzy, tym więcej mogę się nauczyć, dlatego też zamieszczam tu swoje zdjęcia do oceny. Tak więc raz jeszcze dzięki za wszystkie rady
Alimera jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości