Moje pazurki..;) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-16, 14:27   #331
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88
Dot.: Moje pazurki..;)

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Widać mój lakier jest za mokruśki bo ostatecznie mam jedną wielką maź na paznokciu Nie mam serca do ćwiczenia zdobień Jakoś zawsze bardziej interesowały mnie bryły :P a co za tym idzie wolę piłować krzywe niż malować kwiatki
Hihi no każdy ma inne upodobania
mnie też ciągnie do piłowania krzywych chociaż nie wiem czy dałabym sobie z nimi radę może w przyszłości spórbuję
onlyyhope88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 16:50   #332
AnulaPPP
Zakorzenienie

ładne były to żeś zmyła głuupek

AnulaPPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 23:15   #333
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ładne były to żeś zmyła głuupek
oj tam no..się czepiacie
w przyszłości zmaluję jeszcze ładniejsze to wtedy będziecie się zachwycać
Stary 2009-12-17, 10:42   #334
lexie42
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
oj tam no..się czepiacie
w przyszłości zmaluję jeszcze ładniejsze to wtedy będziecie się zachwycać
to w takim razie czekamy na te cuda
lexie42 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 13:32   #335
motylek17222
Zadomowienie

GG do motylek17222

mają coś te pazurki w sobie delikatne ...
motylek17222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 12:00   #336
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
to w takim razie czekamy na te cuda
Na Świnta może cuś zmaluję;D jak znajdę czas, bo to teraz świąteczne porządki, gotowanie, ubieranie choinki, pakowanie prezentów lol jak ja to kocham

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
mają coś te pazurki w sobie delikatne ...
Dziękuję dziękuję
Stary 2009-12-18, 15:41   #337
Alexandraa
Zakorzenienie

GG do Alexandraa

Śliczne skromniaczki.
Kwiatuszek mazańcowy wyszedł bardzo ładnie.

Królowa Aleksandra
Blog <- klik

Alexandraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 17:35   #338
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Cytat:
Hihi no każdy ma inne upodobania
mnie też ciągnie do piłowania krzywych chociaż nie wiem czy dałabym sobie z nimi radę może w przyszłości spórbuję

Nio jak jo se dałam to ty tyż

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 19:02   #339
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Śliczne skromniaczki.
Kwiatuszek mazańcowy wyszedł bardzo ładnie.
Aj dziękuję

Cytat:
Nio jak jo se dałam to ty tyż
No myślę, że w miarę pojętna dziołcha ze mnie jest
Jakby co to się w tej odległej przyszłości pochwalę moimi wypiłowanymi krzywymi;P
Stary 2009-12-18, 19:10   #340
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Czekam z niecierpliwością

Taki szczerze... ja zanim zainteresowałam się paznokciami, przez 19 lat obgryzałam paznokcie! Zaczęłam mając 3 a skończyłam mając 23! Były między tym maleńkie przerwy. Uparłam się, zapuściłam paznokcie, ale nawet nie potrafiłam ich bezbarwnym lakierem pomalować :P a pilnik dla mnie nie istniał a było to.... jeszcze w kwietniu tego roku A przez pierwszych kilka miesięcy robiłam koszmarne i nieopracowane łopaty

Wniosek? Się chce - się da

Na pewno będziesz pięknie piłować

Stary 2009-12-18, 19:26   #341
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
Czekam z niecierpliwością

Taki szczerze... ja zanim zainteresowałam się paznokciami, przez 19 lat obgryzałam paznokcie! Zaczęłam mając 3 a skończyłam mając 23! Były między tym maleńkie przerwy. Uparłam się, zapuściłam paznokcie, ale nawet nie potrafiłam ich bezbarwnym lakierem pomalować :P a pilnik dla mnie nie istniał a było to.... jeszcze w kwietniu tego roku A przez pierwszych kilka miesięcy robiłam koszmarne i nieopracowane łopaty

Wniosek? Się chce - się da

Na pewno będziesz pięknie piłować
Oczywiscie nie obiecuję, że dojdzie do takowego zdarzenia.. ale być może bardzo bym chciała!
ja tez przez dłuuuugi dłuuugi czas obgryzałam paznokcie.. ale zainteresowałam sie nimi ponad 2 lata temu.. i od tamtej pory maluję komu mogę i ile mogę, ale wstawiam zdjęcia tylko swoich
Dziękuję za ciepłe słowa i mam nadzieję, kiedyś staną się prawdą
Stary 2009-12-19, 13:45   #342
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

A oto efekt mojej dzisiejszej zabawy z frezarką ;(
tak to jest jak się bierze za coś o czym nie ma się zielonego pojęcia
Dziewczyny, ile to będzie się trzymało na pazurku? aż odrośnie?

Od samego patrzenia już mnie to boli!

I mam prośbę o jakieś dobre sprawdzone porady na poszarpane, pozadzierane skórki od wycinania się nie mogę odzwyczaić:/ a kremy nie pomagają.. do tego jeszcze ten cholerny mróz!;/
wyglądają poprostu "bajecznie"

Edytowane przez onlyyhope88
Czas edycji: 2009-12-19 o 13:47
Stary 2009-12-19, 14:00   #343
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

No toś sobie załatwiła pazanokcie. A po coś ty je w ogóle ruszała?

Jeśli boli, to radzę iść do stylistki i niech Ci nałoży cienką warstwę żelu i niech sobie z nią paznokieć przerośnie. I tak musi odrosnąć, a przynajmniej nie będzie bolało.

Na skórki? Mam podobny problem, z tym, że w moim przypadku to moja wina :P Mam nerwicę i skubie i wycinam (to złe słowo, bo ja masakrujuę) skórki. Na takie poszarpane odstające skórki polecam zainwestować w dobre cążki (nie nożyczki do skórek a cążki) i podcinać te odstające skóki. Mi bardzo pomaga olejek do skórek i paznokci z Joko. Wcieram rano i praktycznie cały dzień mam spokój, nawet myjąc często ręce. A jak mam bardzo dyży problem to wcieram i co 10 minut :P Systematyczność i nieśturanie (ale se słowo wymyśliłam) to najlepsza rada. A na mróz polecam tłusty krem (np nivea) i rękawiczki z jednym palcem - u mnie sprawdza się w 200%. No i nie dopuścić do marznięcia rąk choćby na pół minuty. Zabieg parafinowy tez jest wskazany, manicure na ciepło (masaż specjalnym odżywczym ciepłym kremem).

Stary 2009-12-19, 15:58   #344
AnulaPPP
Zakorzenienie

powtórze za Magali, po coś je ruszała?
na skórki olejek rycynowy, wit A+E w kapsułkach, albo maść z wit A.
no i kremikiem tłustym smarować dłonie przed mrozem...

Stary 2009-12-19, 16:13   #345
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
No toś sobie załatwiła pazanokcie. A po coś ty je w ogóle ruszała?

Jeśli boli, to radzę iść do stylistki i niech Ci nałoży cienką warstwę żelu i niech sobie z nią paznokieć przerośnie. I tak musi odrosnąć, a przynajmniej nie będzie bolało.

Na skórki? Mam podobny problem, z tym, że w moim przypadku to moja wina :P Mam nerwicę i skubie i wycinam (to złe słowo, bo ja masakrujuę) skórki. Na takie poszarpane odstające skórki polecam zainwestować w dobre cążki (nie nożyczki do skórek a cążki) i podcinać te odstające skóki. Mi bardzo pomaga olejek do skórek i paznokci z Joko. Wcieram rano i praktycznie cały dzień mam spokój, nawet myjąc często ręce. A jak mam bardzo dyży problem to wcieram i co 10 minut :P Systematyczność i nieśturanie (ale se słowo wymyśliłam) to najlepsza rada. A na mróz polecam tłusty krem (np nivea) i rękawiczki z jednym palcem - u mnie sprawdza się w 200%. No i nie dopuścić do marznięcia rąk choćby na pół minuty. Zabieg parafinowy tez jest wskazany, manicure na ciepło (masaż specjalnym odżywczym ciepłym kremem).
Cytat:
powtórze za Magali, po coś je ruszała?
na skórki olejek rycynowy, wit A+E w kapsułkach, albo maść z wit A.
no i kremikiem tłustym smarować dłonie przed mrozem...
Nie no boleć samo w sobie to nie boli.. ale widać że jest przepiłowane! tylko jak mocniej pazura w to "Wbiję" to taki delikatny ból jest.. ale taki tyci tyci..
A wzięłam się za to bo tak jakby skórki mi się wrastają w paznokcia i niezbyt to wygląda a zwykłą polerką nie mogę tego zlikwidować.. A frezarka ma taką fajną cieniutką końcówkę, którą wszędzie mozna się dostać..
No właśnie moim problemem ze skórkami też jest to że jak tylko poczuję, że są twardawe to zaczynam je wygryzać i później robią mi się zadziorki i znów wygryzam.. i takie błędne koło się tworzy..
A ile kosztuje taka wit A+E w kapsułkach? bo maść z wit A miałam ale niezbyt pomagała zeszłej zimy.. krótkotrwały efekt był..
dłonie cały czas smaruję, ale mam do tego odmrożone (kiedyś tam "udało" mi się je tak załatwić..) no i teraz jak tylko poczują troszkę zimnego wiatru to momentalnie robią się suche i czerwone :/
wczoraj pomoczyłam sobie każdą łapkę po 10 min w oliwie z oliwek podgrzanej i niby troszkę pomogło zadziorków tyle już nie ma ale przez całą zimę jakbym miała je tak moczyć to chyba bym zbankrutowała..
Magali a możesz wstawić zdjęcie tego olejku z Joko? bo łatwiej by mi go było ewentualnie znaleźć u mnie w drogeriach.. z góry dziękuję
I dziękować dziewczyny za rady!

Czas edycji: 2009-12-19 o 16:15
Stary 2009-12-19, 17:05   #346
AnulaPPP
Zakorzenienie

A+E nie jest droga, koło 4 zł za 30 małych kapsułek. Mi jedna wystarcza na 10 pazurków. Smaruję sobie codziennie tak, albo olejkiem rycynowym i ja nie mam problemów. Ale jak nie czułaś różnicy po maści z A to to nie wiem czy da radę... zresztą na to potrzeba czasu. A tak doraźnie to nie wiem co...
Może olejek rycynowy ok 3 zł ale starcza na strasznie długo i smarować co chwilkę...

Stary 2009-12-19, 17:34   #347
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Cytat:
No właśnie moim problemem ze skórkami też jest to że jak tylko poczuję, że są twardawe to zaczynam je wygryzać i później robią mi się zadziorki i znów wygryzam.. i takie błędne koło się tworzy..
A to jest moja droga właśnie nerwica! Witam w klubie.

Witamina a+e 60 kapsułek ok 10zł. Tylko te kapsułki są dość twarde. Ja musiałam je rozgryzać, bo bałam się, że nożykiem sobie krzywdę zrobię Dlatego po kilku dniach dałam sobie spokój. Olejek rycynowy może mieć dla Ciebie podwójne działanie - ja przestałam obgryzać paznokcie, bo jak sobie pomyślałam, że mam na palcach środek na przeczyszczenie... Fakt, że trzeba by wypić tego co najmniej łyżeczkę a nie zlizać odrobinkę z palców, żeby był skutek wcale do mnie nie docierał Może na Ciebie też podziała odstraszajaco Skuteczne i taniuśkie!

Oliwę z oliwek stosuj raz w tygodniu. Dodaj łyżeczkę soku z cytryny. Taką mieszankę możesz uży6ć kilka razy

Olejek z Joko kosztuje ok 10zł. Pięknie pachnie i jest wydajny.

I przede wszystkim nie dłub przy skórkach, bo to Twoja wina :P Wiem po sobie. Wystarczy trochę nerwów i zaczynam straszyć :P

Stary 2009-12-19, 20:43   #348
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
A+E nie jest droga, koło 4 zł za 30 małych kapsułek. Mi jedna wystarcza na 10 pazurków. Smaruję sobie codziennie tak, albo olejkiem rycynowym i ja nie mam problemów. Ale jak nie czułaś różnicy po maści z A to to nie wiem czy da radę... zresztą na to potrzeba czasu. A tak doraźnie to nie wiem co...
Może olejek rycynowy ok 3 zł ale starcza na strasznie długo i smarować co chwilkę...
Wiem wiem, na wszystko trzeba czasu, ale ja to jestem w gorącej wodzie kąpana i wszystko chciałabym na już! na teraz!.. no ale nie da się tak i trzeba cierpliwości, której mi ostatnimi czasy brakuje
A taki olejek rycynowy to pewnie tylko w aptece dostane, hmm? bo ja to się nie orientuję w tych sprawach także tego niedoinformowana jestem, krótko mówiąc!

Cytat:
A to jest moja droga właśnie nerwica! Witam w klubie.

Witamina a+e 60 kapsułek ok 10zł. Tylko te kapsułki są dość twarde. Ja musiałam je rozgryzać, bo bałam się, że nożykiem sobie krzywdę zrobię Dlatego po kilku dniach dałam sobie spokój. Olejek rycynowy może mieć dla Ciebie podwójne działanie - ja przestałam obgryzać paznokcie, bo jak sobie pomyślałam, że mam na palcach środek na przeczyszczenie... Fakt, że trzeba by wypić tego co najmniej łyżeczkę a nie zlizać odrobinkę z palców, żeby był skutek wcale do mnie nie docierał Może na Ciebie też podziała odstraszajaco Skuteczne i taniuśkie!

Oliwę z oliwek stosuj raz w tygodniu. Dodaj łyżeczkę soku z cytryny. Taką mieszankę możesz uży6ć kilka razy

Olejek z Joko kosztuje ok 10zł. Pięknie pachnie i jest wydajny.

I przede wszystkim nie dłub przy skórkach, bo to Twoja wina :P Wiem po sobie. Wystarczy trochę nerwów i zaczynam straszyć :P
Olejku Joko poszukam u siebie w drogerii może znajdę dziękować za fotkę!
Co do tego olejku rycynowego - to może by podziałało, na wygryzanie tych cholernych skórek.. bo co chwilę palce do papy wsadzam!
Nerwice to ja mam przez uczelnie! i pewnie dlatego wygryzam wszystko co możliwe - łącznie z policzkami i wargami hie hie łooooj i o języku zapomniałam! Ja - inna niż wszystkie! - wiem!
Nie dłub przy skórkach - znaczy nie wycinaj?! oj w życiu moja droga z tym nie skończę jak widzę, moje niepowycinane skórki to delirium dostaje!

Dziękuję naprawdę dziewuszki - za rady i pomoc!

Czas edycji: 2009-12-19 o 20:44
Stary 2009-12-19, 22:50   #349
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Nie mówię nie wycinaj, bo zdaję sobie sprawę jak Twoje skóry wyglądają bez wycinania Wstrętne, twarde na pół płytki Kup sobie jakiś porządny płyn do zmiękczania skórek i je odsuwaj, potem cążkami wytnij. Nie bedzie zadziorów.

NIE GRYŹ, NIE DŁUB, NIE SKUB!

Też gryzę policzki, język i wargi :P Skórki przestałam dopiero kiedy nałożyłam akryl na paznokcie :P Ale nadal je wycinam... złe słowo :P bo ja nie wycinam skórek, które narastają na p0aznokieć, tylko wszystko wokół paznokcia :P Byle do obrony :P

Stary 2009-12-19, 23:41   #350
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
Nie mówię nie wycinaj, bo zdaję sobie sprawę jak Twoje skóry wyglądają bez wycinania Wstrętne, twarde na pół płytki Kup sobie jakiś porządny płyn do zmiękczania skórek i je odsuwaj, potem cążkami wytnij. Nie bedzie zadziorów.
No dokładnie tak wyglądają
trzeba by wreszcie zainwestować w porządne kosmetyki do pielęgnacji paznokciów i rączków, bo jak przyjdzie mi masować ludzi to będą uciekać jak zobaczą moje ręce!

Cytat:
NIE GRYŹ, NIE DŁUB, NIE SKUB!

Też gryzę policzki, język i wargi :P Skórki przestałam dopiero kiedy nałożyłam akryl na paznokcie :P Ale nadal je wycinam... złe słowo :P bo ja nie wycinam skórek, które narastają na p0aznokieć, tylko wszystko wokół paznokcia :P Byle do obrony :P
No to uff!! bo już się wystraszyłam że wycinanie zabronione
staram się nie gryźć i nie skubać ale cinko mi to wychodzi.. może spróbuję z tym olejkiem rycynowym - a nuż coś pomoże gorzej jak dostanę sra***ki
Ja dokładnie też wycinam wszystko co dookoła rośnie
A to obronę masz w tym roku? na czym jesteś? i mgr czy licencjata bronisz? - taki mały ot ale co tam
Stary 2009-12-20, 19:09   #351
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Magister zarządzania...

Stary 2009-12-20, 20:10   #352
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
Magister zarządzania...
oo no proszę to co za firme będziesz otwierać?! bo szukam pracy
Stary 2009-12-20, 21:06   #353
Wizabelka
Raczkowanie

odpowiadałam na pierwszą Toją wiadomość w wątku, French ze złotym brokatem i cyrkonią turkusową łezką.
Stary 2009-12-20, 21:52   #354
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Cytat:
oo no proszę to co za firme będziesz otwierać?! bo szukam pracy
Gabinet kosmetyczny Z masażem erotycznym

Stary 2009-12-20, 22:39   #355
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
Gabinet kosmetyczny Z masażem erotycznym
oo to widzisz to ja zaraz wyślę do Ciebie swoje CV;p jako masażystka może nie erotyczna ale zawsze to coś, no nie?

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
odpowiadałam na pierwszą Toją wiadomość w wątku, French ze złotym brokatem i cyrkonią turkusową łezką.
Ale że co że się podoba czy nie, bo nie rozumiem posta?!
Stary 2009-12-25, 20:00   #356
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Wesołych Świąt wszystkim życzę
Dodaję mojego jednego świątecznego pazurka, bo reszta niestety nie przetrwała na tyle by je pokazać
Skromne, niezbyt wyszukane, ale są
Stary 2009-12-25, 20:06   #357
Anka :)
Wtajemniczenie

Ładny Taki delikatny świąteczny motyw
Pozdrawiam
Stary 2009-12-26, 10:35   #358
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Pozdrawiam
Dziękować
Stary 2009-12-26, 12:01   #359
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Pozdrawiam
zgadzam się

Stary 2009-12-26, 23:23   #360
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
zgadzam się
Oj dziękuję
Odpowiedz

Tagi
galerie pazurkowe, wozrki na paznokcie, wzorki na naturalkach

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości