Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-15, 12:56   #1
fryz5
Zakorzenienie

Czerwony! nie rudy

rozjaśniłem farbowane włosy granatową czernią palette rozjaśniaczem joanna avangarde contrast świetlisty blond i na to dałem farbe palette intensive color creme intensywna rubinowa czerwień ale wyszły po prostu rude a ja chce czerwone i trwałe a z każdym myciem jest bardziej pomarańczowy, zafarbować te pasemka jeszcze raz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pasemka.jpg (19,6 KB, 88 załadowań)
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:04   #2
xxkaciaxx
Raczkowanie

Dot.: Czerwony! nie rudy

Też miałam ten sam problem. Żadna farba, ani intensywna ognista czerwien, żadna nie wychodzila czerwona tylko ruda, i to na wlosach koloru ciemniejszy blond, rozjaśniałam je ;| teraz używam szamponetki co pare myć joanna-malinowa czerwien, ale nie są one tak czerwone jakbym chciała, chyba trzeba miec białe włosy i dobrą farbę (myślę, że jakaś z Manic Panic, bo te drogeryjne to badziew), ale ja nie mogę pozwolić sobie na kolejne już rozjasnianie ;P
Caution!
This person is a drummer!
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:51   #3
ewelina121
Raczkowanie

ale po co tyle grzebania...trzeba było na te czarne włosy położyc farbe AVANGARDA z joanny w kolorze czerwonym i napewno by Ci wyszedł ładny kolor- wiem to bo sama wypróbowałam na sobie...
Stary 2009-03-21, 10:25   #4
xxkaciaxx
Raczkowanie

Zadziwiające, farbowałam też farbami joanny, nawet na BIAŁYCH włosach wychodziły RUDE. ;| a o tej farbe słyszałam złe opinie ;| i dziwne, że na czarnych ?! włosach od razu wyszedłby CZERWONY o.O masz może fotki?
Caution!
This person is a drummer!
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:12   #5
ewelina121
Raczkowanie

fotek nie mam bo robiłam sobie ten kolor bardzo dawno temu...są zwolennicy oi przeciwnicy tej farby- ja zdecydowanie naleze to tego pierwzego grona
miałam włosy baaaardzo ciemne bo farbowane ciemna czekolada z palette wiec kolor był prawie czarny i zrobiłam sobie jedna grube pasemko na grzywce ta farba z joanny i kolor wyszedl dokladnie taki sam jak na pudelku. co prawda bardzo szybko sie spiera ale jest rewitalizer koloru wiec da sie przezyc
jesli sama sie nie przekonasz jak działa ta farba na Twoich włosach to nigdy sie nie dowiesz jakie naprawde sa po niej efekty...ale ja ja w własnego doswiadczenia POLECAM!!!

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

i w ogole avangarda to farba ktora podczas jednej aplikacji rozjasnia włosy i nadaje im wybrany kolor wiec nie wierze w takie gadanie ,ze farba jest do niczego. bo jak na jej cene jest naprawde swietnej jakosci!!!

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości