Sposób na ciągłą młodość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-15, 18:25   #1
LiCzBa_Pi
Raczkowanie

Thumbs up

Sposób na ciągłą młodość

Hej dziewczyny!
Zastanawiam się co niektóre z was robią, że tak długo trzymają się bez zmarszczek itp?
Chodzi mi o sposoby mniej więcej nie za drogie lub domowe.
Wydaje mi się że zapobiegać trzeba zacząć dosyć wcześnie? Mam lat 18 i takie pierwsze malutkie zmarszczeczki (hehe) pod oczami (dlatego że nie używałam jeszcze nigdy kremów z filtrem nawet na plaży - wiem że to straszna głupota, ale nikt mi tego nie uświadomił... mam zamiar kupić też jakiś krem na codzień na twarz nawilżający z filtrem, tylko mam problem bo one najczęściej są drogie, a nie chcę wydać na niego dużo kasy)...
Myślę że sekret może tkwić w odpowiednim odżywianiu organizmu, różnych witaminach i tych róźnych produktach ze zdrowej żywności? A maseczki z owoców i warzyw?
Może jakieś zabiegi przeciwdziałające u kosmetyczki?
Nie wiem, samomasaż twarzy?
Opowiedzcie swoją historię z tego typu rzeczami i ich skutecznością... Hihi zamierzam się tymi wszystkimi zabiegami "męczyć"
Pozdrawiam
LiCzBa_Pi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:03   #2
christin
Przyczajenie

Dot.: Sposób na ciągłą młodość

myślę,że to kwestia odpowiedniego trybu życia,odżywiania itd......ale także dobrych genów.moja mama ma 55lat i prawie 0 zmarszczek ,a nigdy nie stosowała drogich kosmetyków ani zabiegów,zwykły krem i już. a,jeszcze coś:zawsze jadła dużo jabłuszek,dobrze działają na skórę
christin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:59   #3
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Pi niekoniecznie kremy z filtrem sa drogie.Ja nie uzywam ale dziewczyny kupuje je juz za 20 zl.Wazne zebys znalazla dla siebie odpowiedni a to nielatwe:\Poczytaj inne wątki o nichJestes jeszcze mlodziutka wiec powinnas tylko zapobiegac zmarszczkom.Na Wizazu jest duuuuzo fajnych watkow.Masz lekturke na najblizsze dni hihi
Stary 2009-03-15, 23:37   #4
Lena4
Rozeznanie

sposób na ciągłą młodość jest tylko jeden - podpisać cyrograf..

Lena4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:36   #5
sintagma
Wtajemniczenie

albo dac sie zamrozic do czasu kiedy nie wymyslą czegoś takiego jak Louis de Funes w takim jednym śmiesznym filmie
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:50   #6
hatsumomo
Raczkowanie

mozesz kupic sobie krem do skory suchej skolnnej do zmarszczek pod oczy z ziaji kosztuje chyba ze 7 zł i rozsmarowywac delikatnie od zewnetrznego kącika oka do wewnętrznego, potem rozcierac czyli robic małe kóleczka, potem ugniatanie lekko opuszkami palców i oklepywanienie ... sa to ruchy w okół oczu wziete z masazu twrazy
I świadomie decydować jak chce żyć i kim chce być
hatsumomo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 21:19   #7
Sahira
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Długo, tzn - ile? Ja jestem w wieku średnim, przynajmniej takie mam wrażenie, gdy widzę, że takie młodziutkie dziewczyny jak Ty myślą o zmarszczkach. Ale to dobrze - najważniejsza jest profilaktyka. Jestem już sporo po 20 i nie mam zmarszczek, skóra jędrna, tylko mam drobne linie pod oczami, prawie niezauważalne. To mój największy problem. Ale przez lata nie dbałam o cerę zbytnio - jedynie pozbywałam się trądziku i walczylam z przetłuszczaniem cery. Stosowałam tylko kremy matujące i raczej niedrogie, od czasu do czasu żel Lancome. Myłam twarz żelem antybakteryjnym i to wszystko. Żadych filtrów, fajki, stres,nieodsypianie. Aż trafiłam na Wizaż i wszystko się zmieniło, teraz dbam o młody wygląd - nawilżam, stosuję filtry, wit.c,przykładam się do oczyszczania i złuszczania. Mam nadzieję, że szkody poczynione skórze nieprędko wyjdą na jaw. Ale liczę też na dobre geny.
Sahira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:57   #8
greeneyedlady
Przyczajenie

Eeeech.... jak mówiła Jane Fonda (a każda z nas chciałaby sie zestarzeć tak ładnie jak ona) nawilżać, nawilżać i jeszcze raz nawilżać!!!
I nie kombinować z niewiadomo jakimi specyfikami juz w wieku 18 lat
greeneyedlady jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości