w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-03-16, 10:42   #1
xxEttarielxx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

w這sy

Mo瞠 si wydawa, 瞠 m鎩 temat powinnien znalezc sie w innej kategorii jednak kolezanka doradzila mi kiedys zebym zwrocila sie z moim problemem do lekarze dermatologa dlatego pisz tutaj chcialabym miec geste wlosy, jednak sa one bardzo cienkie problemem nie jest nawet to 瞠 jest ich ma這 po prostu sa cieniusienkie i moja fryzura ciagle wyglada na uliznana dodam, 瞠 s to w這sy blond kt鏎e z natury sa wlosami cienkimi i slabymi. Jest na to jakas rada? Czy moze powinnam sie zglosic bezposrednio do dermatologa zeby zbadal moja skore glowy etc? Z g鏎y dzi瘯uje za odpowied
xxEttarielxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-16, 18:39   #2
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
GG do illegale
Dot.: w這sy

Powinna zacz望 o nie dba, intensywniej, nie sugeruje, 瞠 w og鏊e nie dbasz. Ja mam z natury br您owe, ale te strasznie cienkie, suche, 豉mliwe, u nasady t逝ste, jednym s這wem by造 ohydne. Zacz窸am wchodzi na to forum, no i zacz窸am intesywnie dba o w這sy. Na skalp nak豉dam aloesowy 瞠l Palomy, od po逕y w這s闚 olejek rycynowy. Po myciu i rano spryskuje 鈍ie篡m sokiem z aloesu (przelony do butelki z dozownikiem). Czasem jeszcze serum na zniczszczone ko鎍闚ki z Avonu i od篡wka w spray'u Gliss Kura, p逝kanka z rumianku. I jem tabletki z cynkiem. Po ponad 2 tyg. mam du穎 豉dniejsze w這sy. Poszukaj skutecznych metod dla siebie na forum, na pewno si co znajdzie. Je郵i to nie pomo瞠, zg這 si wtedy do dermatologa i popro o takie badania.
illegale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-17, 21:49   #3
xxEttarielxx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: w這sy

dzi瘯uje Ci bardzo za rady nie wiedzia豉m nawet 瞠 aloesu u篡wa si do w這s闚 musz si dokszta販i i poszpera na forum troche
xxEttarielxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.