Nowe farby palette 10 min color - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-17, 07:55   #1
Monisia_666
Rozeznanie

Nowe farby palette 10 min color

Witam dziewczyny mam do was pytanko i prosze o rade spotkalam w rossmanie farny palette 10 min color , zainntrygowaly mnie bo marze o balejazu karmelku i sredniego bladu na moich czekoladowych wlosach rozmawiajac ze znajoma fryzjerka rdzila kupic jakas dobra pielegnacyjna farbe podobno te fryzjerskie sa mocniejsze a moje pasemka i tak musza byc wczesniej rozjasnione ( chwale sobie loreaLa ALE NIESTETY WYBOR KOLOROW SLABY) wiec zastanawiam sie nad tymi kolorki maja piekne odrazu wpadly mi w oko w rossmanie niby zawieraja aminokway ( formulka chyba zblizona do farb loreala w 10 min) jednak w necie nic o nich nie ma ! cena 14 zł tez dziwnie niska . ale te kolory nie daja mi spokoju :P:P Jesli ktoras z was miala z nimi doczeynienia bardzo prosze o rade i odp. albo moze znacie jakies inne dobre farby w tych kolorkscvh karmel i sredni blad z gory bardzo wam dziekuje

TAK ONE WYGLĄDAJĄ: http://www.schwarzkopfpalette.com/ou.../10-min-color/

Edytowane przez Monisia_666
Czas edycji: 2009-03-17 o 11:26
Monisia_666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 12:46   #2
Anethka
Zakorzenienie

Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Pierwsze słyszę. Jeśli coś o nich wiecie to piszcie
Stary 2009-03-18, 10:27   #3
patrycja350
Zadomowienie

Nie radzę stosować farb palett i joanny bo rożnie bywa z tymi farbami..
U mnie w pracy najpierw klientki mówią ze zrobiły sobie jakaś farbę z tych firm a potem krzyczą do nas RATUNKU.. Dość cieżko jest później coś zrobić z tymi włosami,bo kolor silnie wnika we włos.
Kiedyś mieliśmy tak,że nawet woda przy dość silnym stężeniu 12% z rozjaśniaczem mało zmieniła kolor włosów... A u innych przy normalnych włosach mozna by było je pokruszyć...
patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 09:14   #4
julittaa22
Zadomowienie

Odświeżam!!!
Bylam wczoraj w rossmanie i sa te farby w promocji bodajze po 10.45zl zachwycil mnie kolor "złoty blond" na opakowaniu jest sliczny.Czy ktos juz uzywal tej farbki????
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:09   #5
cierra
Raczkowanie

Też sie nad nimi zastanawiałam, ale od lat słyszę że Palette jest do bani i strasznie niszczy włosy

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 17:11   #6
klajdla
Wtajemniczenie

Ja dzis zdecydowalam sie zakupic ta farbe w Rossmannie
Kupilam nr 510 - sredni popielaty braz. Na opakowaniu wyglada wrecz slicznie, szkoda tylko ze nie bylo wloskow do ogladniecia. Ale i tak sie zdecydowalam
Bede farbowac w tym albo przyszlym tygodniu. Oczywiscie po farbowaniu dam znac co i jak
klajdla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 23:58   #7
mme
Raczkowanie

Nie próbowałam jeszcze 10 minutowych Palette, ale rzeczywiście wszystkie farby tej firmy (nie wyłączając szamponów koloryzujących) farbują bardzo intensywnie i trzeba uważać, bo zwykle kolor wychodzi ciemniejszy. Ciekawa jestem efektu farbowania tą nowością, bo ostatnio używam 10 minutowego L"Oreala (bursztynowy kasztan). Kolor mnie nie zachwyca ale niestety paleta barw w tej serii jest bardzo uboga i nie bardzo jest w czym wybierać. Za to jest to pierwsza farba z tych, które dotychczas używałam, po której włosy pięknie lśnią także po kolejnych myciach nawet bez odżywki.
Wracając do farb Palette to na ich stronie mozna sobie przeprowadzić test doboru koloru. W moim przypadku okazało się, że w kolorach farby 10 min nie ma odpowiedniego dla mnie
mme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 17:10   #8
g0siaa
Przyczajenie

Dziewczyny! Malowalam dziś włosy tą farbą, użyłam odcienia 550- średni brąz. Oczekiwałam głębokiego ciemnego brązu, gdyż kolor z reguły wychodzi ciemniejszy farbami Palette. TAki uzyskałam. Piękny, czekoladowy brąz. Do farby dołączona jest maseczka o ślicznym zapachu, która starcza na 2 razy. Ogólnie nasłuchałam się dużo złych rzeczy o tej farbie- że jest bardzo silna,żemi wszystkie włosy po niej wypadną, że mi spali włosy itd. Nic z tych rzeczy- włosy są niesamowicie miękkie
g0siaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 18:28   #9
st95lp
Raczkowanie

GG do st95lp

Ja też zaryzykowalam i kupilam dzis tą farbę kolor 510 średni popielaty brąz. Od jakiegos czasu uzywlam Loreal Casting ale troche mnie zaczela meczyc wiec czas na zmiane. Efekt pokaze po farbowaniu. Jestem ciekawa co wyjdzie.
Stary 2009-03-31, 20:00   #10
tootsie
Zakorzenienie

nie użyłabym zwykłej farby palette, a co dopiero 10-minutowej Ta to dopiero musi niszczyć włosy

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 20:54   #11
optyma
Raczkowanie

prosze podaj linka gdzie mozna dobrac sobie kolor włosów
nie moge sierota znaleść ;-)
optyma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 00:20   #12
mme
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
prosze podaj linka gdzie mozna dobrac sobie kolor włosów
nie moge sierota znaleść ;-)
http://www.palette.pl/wybierz-odcien...1&pagedepart=2
Stary 2009-04-01, 12:16   #13
optyma
Raczkowanie

dzieki

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

ale w sumie nic ciekawego :-( ani koloru oczu ani cery, takie sztampowe informacje, nie skorzystam ;-)
Stary 2009-04-01, 18:38   #14
extreme7279
Raczkowanie

Słuchajcie dziewczyny! Zafarbowałam przed chwilką włosy odcieniem 510- jasny popielaty brąz i po wysuszeniu dam znać jak kolorek, w każdym razie, farba ma ładny zapach, nie śmierdzi tak bardzo amoniakiem, bo ma go ponoć mniej, odżywka dołączona do farby jest rewelacyjna, włosy mięciutkie, mam nadzieję że nie obudzę się rano z czupryną obok

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

A zatem: kolor niestety nierównomierny, robiłam co prawda pasemka domowym sposobem, żeby troszkę "zdjąć" czarną farbę i zgodnie z oczekiwaniami wyszły czerwone, więc w większości Palette pokryła te czerwone pasma ale pod światło nadal jest czerwona poświata, może mam już takie ciężkie włosy...ogólnie jest ok, włosy mięciutkie i gładkie, napiszcie o Waszych doświadczeniach z tym odcieniem
extreme7279 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:55   #15
g0siaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
nie użyłabym zwykłej farby palette, a co dopiero 10-minutowej Ta to dopiero musi niszczyć włosy

mi jakoś nie zniszczyła ani palette ani żadna inna, moze dlatego że z natury mam mocne i b
łyszczące włosy, maluje je na nieco ciemniejszy brąz żeby nieco podkręcić ich kolor
g0siaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:26   #16
st95lp
Raczkowanie

GG do st95lp

Więc dziś farbnełam wlosy Palette 510 średni popielaty brąz. Efekt na zdjeciach. Wczesniej uzywlam Casting z reguly jasny braz lub braz stad odcien wpadajacy w czerwienie. Troszke czuje ze koncowki wlosow po tej farbie sa jakby suchsze niz byly ale to tylko mi sie moze wydawac.Ale ogolnie wydaje mi sie ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04276.jpg (45,6 KB, 1158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04288.jpg (37,6 KB, 1213 załadowań)
Stary 2009-04-01, 21:05   #17
mme
Raczkowanie

Może ten czerwonawy połysk to jednak jakis składnik tych 10 minutowych farb? Ja wprawdzie nie uzywałam palette tylko L'Oreala 10 minut ale mam podobnie- też czerwony połysk pod światło (przy kolorze bursztynowy kasztan)

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2009-04-01 o 21:55
Stary 2009-04-01, 21:27   #18
klajdla
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez st95lp Pokaż wiadomość
Więc dziś farbnełam wlosy Palette 510 średni popielaty brąz. Efekt na zdjeciach. Wczesniej uzywlam Casting z reguly jasny braz lub braz stad odcien wpadajacy w czerwienie. Troszke czuje ze koncowki wlosow po tej farbie sa jakby suchsze niz byly ale to tylko mi sie moze wydawac.Ale ogolnie wydaje mi sie ok.
Aaaaaaaaaaaaaaaa sliczny!
Mam nadzieje, ze mi tez taki wyjdzie Szczegolnie, ze poprzednio tez robilam wlosy jasnym brazem z Castinga
Farbka juz czeka na mnie w szafce, chyba w pt albo sb ja uzyje
klajdla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 22:57   #19
st95lp
Raczkowanie

GG do st95lp

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaaa sliczny!
Mam nadzieje, ze mi tez taki wyjdzie Szczegolnie, ze poprzednio tez robilam wlosy jasnym brazem z Castinga
Farbka juz czeka na mnie w szafce, chyba w pt albo sb ja uzyje
Wiec życzę powodzenia w uzyskaniu pożądanego kolorku. Jestem ogólnie jestem zadowolona, mało kto wogóle zauważył że farbowałam włosy i właśnie o to mi chodziło.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Może ten czerwonawy połysk to jednak jakis składnik tych 10 minutowych farb? Ja wprawdzie nie uzywałam palette tylko L'Oreala 10 minut ale mam podobnie- też czerwony połysk pod światło (przy kolorze bursztynowy kasztan)

Czerwony poblysk pozostał zapewne po farbie Loreal'a brąz. Jeśli robiłas kasztanem to nie widze innej opcji jak odcien wpadający w czerwony (ciepły kolor- tak mysle)
Stary 2009-04-03, 14:19   #20
littlei
Raczkowanie

Użyłam koloru średni popielaty brąz na kasztanowe włosy. Wyszedł mi fajny ciemny brąz z czerwonawym blaskiem pod światło. Ale ogólnie kolor bardzo ładny, na pewno nie czarny. A co do kondycji włosów po farbowaniu - miękkie i błyszczące. Mimo tylu niepochlebnych opinii skusiłam się na Palette i nie żałuje. Podczas farbowania nie czułam duszącego zapachu, konsystencja też dobra więc mogę polecić, bo nie widzę, żeby moje włosy ucierpiały po niej
littlei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:51   #21
optyma
Raczkowanie

kusi mnie jasny brąz ;-) czy któras juz przetestowała ? prosze o fotki !
Stary 2009-04-08, 19:33   #22
Ksenija
Przyczajenie

Lightbulb Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Własnie testowałam nową farbe Palette 10 min. 510 Popielaty Brąz.No coż,wygodnie, aplikacja zajmuje minimum czasu, kosystencja-super.Farba i odżywka nie śmierdzą,a nawet pachną.Włosy miękie, lśniące(tego własnie chciałam)A co do koloru,to nie bardzo tego się spodziewałam.Już było pisane o czerwonawym odcieniu,to też go mam.Jakoś to nie bardzo pasuje do nazwy Popielaty Brąz.Cieszy mnie to że nie jestem czarna,jak to bywa po eksperymentach z Londa.Nie jest tragicznie,ale jak ktoś chcial popielaty brąz, to czeka go nie bardzo miła niespodzianka z czerwonawym odcieniem włosów.Pozdrawiam

Edytowane przez Ksenija
Czas edycji: 2009-04-08 o 19:36
Ksenija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:37   #23
aniand
Przyczajenie

Ja zafarbowałam odcieniem średni blond. Wcześniej miałam odcień zbliżony do tego na opakowaniu. Po farbowaniu okazało się,że wyszedł mi znacznie ciemniejszy odcień z brązowym połyskiem. Nie taki miał być efekt, ale muszę przyznać,że kolor jest dość ciekawy. Poza tym farba nie niszczy włosów, nadaje połysk i miękkość
aniand jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 23:12   #24
Topassio
Przyczajenie

Własnie przed chwila wysuszyłam włosy po farbowaniu.
wybralam odcien "660 - Karmelowy brąz"
bardzo sie obawiałam, bo wiele słyszałam o farbach palette i niejednokrotnie spaliłam sobie nimi włosy, jednak zaryzykowalam.
świetnie pokryl moje rude włosy, jest równomierny, a wlosy nie sa zniszczone ani suche, końcówki w stanie nienaruszonym.
teraz wystarczy kuracja odzywkowa i beda jeszcze piekniejsze.

polecam !
Topassio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 23:28   #25
Mini1991
Zakorzenienie

dziewczyny moje drogie popiel ma za zadanie wychłodzic rudy połysk na włosach a aby zlikwidowac czerwony połysk trzeba uzyc metalicznego refleksu ..niestety tak jest z tymi chłodnymi kolorami.. trudno je uzyskac mnie osobiscie (na opakowaniu) bardzo podoba sie ten sredni popielaty braz ale wiele złego słyszałam o palette

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 07:58   #26
Topassio
Przyczajenie

ah warto nadmienic ze nałozyłam tę farbe na bardzo zniszczone włosy i wszystko było ok.
Topassio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 08:12   #27
julittaa22
Zadomowienie

ja juz zakupilam 2 opakowania nr 850 zlocisty blond i niedlugo bede farbowac na moje rozjasnione sprayem joanna wlosy, juz nie moge sie doczekac
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 08:32   #28
Mini1991
Zakorzenienie

moze blondy nie sa tak szkodliwe jak brazy palette które dosc czesto wychodza czarne. No i chcac nie chcac musza bardzo szkodzic włosom skoro kazdy fryzjer Ci o tym powie.. ale wiem wiem kolorki wyszły kuszące ) szkoda ze na opakowaniu

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 14:11   #29
nAtaL!a
Zakorzenienie

Tyle czytałam na Wizazu zlego o palette i Joannie , a sa to moje ulubione farby, którymi wlosy farbowalam wielokrotnie. Wszystkie inne albo cuchna, wzeraja sie w skórę, tak że z pomalowanym czołem chodzę kilka dni po paskudy wymyc sie nie da , a co najgorsze po innych wlosy nie wygladają ciekawie Chodzę juz od jakiegos czasu własnie za ta farba, i jeśli znajdę ja dzis to na pewno kupię a efekt opisze
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 18:18   #30
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Odświeżam!!!
Bylam wczoraj w rossmanie i sa te farby w promocji bodajze po 10.45zl zachwycil mnie kolor "złoty blond" na opakowaniu jest sliczny.Czy ktos juz uzywal tej farbki????
ja uzywalam, kupilam sobie czekoladowy braz bodajze- za 11 zl i dostalam gratis taki fajansowy zegarek do postawienia

kolor wyszedl ladny, ale ciemniejszy niz na opakowaniu.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości