Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-19, 13:00   #1
VIPER
Przyczajenie

Uwaga na sylwię z żabińca-oszustka!!!

Dziewczyny-nie dajcie się nabrać tej oszustce.
Sylwia z żabińca-zajmuje się przedłużaniem włosów-licząc sobie za to nieziemską sumę,a włosy są okropne gatunkowo-źle założone-wylatują garściami.kiedy do niej dzwonie,żeby zgłosić reklamacje,nie odbiera telefonu-obiecuje gratis szczotkę,a pozniej każdej z nas mowi,to samo-nie przyszla przesyłka.

Nie jestem jej pierwszą ofiarą.jest nas więcej

jej robota jest nic nie warta.zdziera duża sumę,a odstawia chałturę.

Wystrzegajcie sie jej.nie jest żadną profesjonalistką,a tymbardziej stylistką.

Porażka na całej lini
VIPER jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 14:00   #2
skorpion91
Gość

Dot.: Uwaga na sylwię z żabińca-oszustka!!!

o rany to na policje!
  Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 14:27   #3
angel35
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez VIPER Pokaż wiadomość
Dziewczyny-nie dajcie się nabrać tej oszustce.
Sylwia z żabińca-zajmuje się przedłużaniem włosów-licząc sobie za to nieziemską sumę,a włosy są okropne gatunkowo-źle założone-wylatują garściami.kiedy do niej dzwonie,żeby zgłosić reklamacje,nie odbiera telefonu-obiecuje gratis szczotkę,a pozniej każdej z nas mowi,to samo-nie przyszla przesyłka.

Nie jestem jej pierwszą ofiarą.jest nas więcej

jej robota jest nic nie warta.zdziera duża sumę,a odstawia chałturę.

Wystrzegajcie sie jej.nie jest żadną profesjonalistką,a tymbardziej stylistką.

Porażka na całej lini
Witam je tez zostałam przez nia oszukana włosy koło prawdziwych nielezały zle poklejone wypadaja garsciami za 750zł jest to sprawa ktora zgłosze na policje.Jezeli tez sostałas oszukana napisz do mnie
angel35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:32   #4
ladx
Przyczajenie

czesc dziewczyny niestety nie moge sie z wami zgodzic przedluzalam wlosy u sylwii wlosy sa super jakosci przedluzam wlosy u niej juz kilka lat i nigdy nie bylam nie zadowolona
ladx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 04:55   #5
angel35
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ladx Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny niestety nie moge sie z wami zgodzic przedluzalam wlosy u sylwii wlosy sa super jakosci przedluzam wlosy u niej juz kilka lat i nigdy nie bylam nie zadowolona
To ty jestes jedyna albo podzywa sie pod ciebie Sylwia zeby wszystko naprawic ja zostałam oszukana włosy złej jakosc zle poklejone koncowki.Byłam stymi wosami w zakładzie fryzjerskim gdzie bym dolorzyła tylko trochu wience pieniedzy a wlosy miała bym super zrobione ani ktore garsciam wypadaja bo klej na koncowkach ktore czyma microring sie poprostu rozklejił to mnie wysmiali.I widze ze niejestem sama .Masz dziewczyno tylko ci tyle powiem sczescie ale cos mi sie zdaje ze to jestes ty Sylwio bo wczoraj ci napisałam na mailu ze pisza o tobie na roznych forum.Ja tak tego napewno nie zostawie bo 750zł piechota niechodz.Wstyd mi tylko ze tak dałam sie nabrac!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Stary 2009-03-28, 08:47   #6
angel35
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez angel35 Pokaż wiadomość
To ty jestes jedyna albo podzywa sie pod ciebie Sylwia zeby wszystko naprawic ja zostałam oszukana włosy złej jakosc zle poklejone koncowki.Byłam stymi wosami w zakładzie fryzjerskim gdzie bym dolorzyła tylko trochu wience pieniedzy a wlosy miała bym super zrobione ani ktore garsciam wypadaja bo klej na koncowkach ktore czyma microring sie poprostu rozklejił to mnie wysmiali.I widze ze niejestem sama .Masz dziewczyno tylko ci tyle powiem sczescie ale cos mi sie zdaje ze to jestes ty Sylwio bo wczoraj ci napisałam na mailu ze pisza o tobie na roznych forum.Ja tak tego napewno nie zostawie bo 750zł piechota niechodz.Wstyd mi tylko ze tak dałam sie nabrac!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Może jestes jej kolezankom to takiej chałtury nieodprawia w co niewierze.Kolerzani moje maja przedłurzane włosy i zadnej garsciam włosy niewypadajom tak jak nam zadna z nich niema poklejonych koncowek jakims dziadostwem ktore sie wykrusza zchodzi zmywa i dlatego włosy garsciami wychodza.Za taka cena 750 zł powino to byc zrobione z klasą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Stary 2009-03-30, 15:37   #7
ladx
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez angel35 Pokaż wiadomość
Może jestes jej kolezankom to takiej chałtury nieodprawia w co niewierze.Kolerzani moje maja przedłurzane włosy i zadnej garsciam włosy niewypadajom tak jak nam zadna z nich niema poklejonych koncowek jakims dziadostwem ktore sie wykrusza zchodzi zmywa i dlatego włosy garsciami wychodza.Za taka cena 750 zł powino to byc zrobione z klasą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Witam dziewczyny nie jestem kolezanka Sylwii robi mi wlosy juz bardzo dlugo i nigdy nie bylam nie zadowolona raz tylko zdarzylo mi sie ze zsunelo mi sie 5 pasemek ale Sylwia od razu to naprawila pozdrawiam
ladx jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości