Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-19, 15:37   #1
misia27ba
Przyczajenie

Frzyjer stylista w Czestochowie

Witam, jestem nowa w tym mieście i na forum, a chciałabym pójść do jakiegoś dobrego fryzjera, który coś zmieni na mojej głowie, poszukuję dobrej marki może być np Kerastase albo Goldwell.
Czekam na Wasze opinie, także kogo powinnam unikać
Z góry dzieki za pomoc
Pozdroofkka
misia27ba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:27   #2
majaa5
Przyczajenie

Dot.: Frzyjer stylista w Czestochowie

Podbijam wątek.
Również potrzebuję Waszej pomocy we wskazaniu dobrego fryzjera-stylisty. Dodam, że nie jestem już młodziutką, na której głowie można eksperymentować, a i tak we wszystkich fryzurkach będzie wygladać super.
Obecnie mam zniszczone włosy po ostatniej wizycie w zakładzie fryzjerskim i muszę je jakoś zregenerować, a zarazem chciałam uzyskać ładną fryzurkę.
Bardzo proszę o namiary do rozważnych, dobrych w swoim fachu fryzjerów-stylistów z Częstochowy.
Czytałam różne raczej pozytywne opinie na temat pana Jerzego z ul Dąbrowskiego, salonu Bamboo , Kameleon, Kadus, Hair Factory z Wreczyckiej, Beaty Dysiewicz...
Liczę na szczere opinie.

Edytowane przez majaa5
Czas edycji: 2009-05-13 o 09:33
majaa5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:30   #3
majaa5
Przyczajenie

Witam ponownie
Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na moją prośbę o wskazanie jakiegos dobrego styliste, ale chciałam sie podzielić swoim doświadczeniem z takimi zdresperowanymi dziewczynami jak ja.
Otóż zaryzykowałam i wybrałam salon fryzjerski na ul. Wreczyckiej "hair factory" i Pana Kubę.
Wczoraj zawitałam tam i uważam, ze dokonałam trafnego wyboru. Pan Kuba okazał się prawdziwym fachowcem, do tego bardzo sympatyczny, a klimat panujący w tym salonie bardzo przyjazny. Oprócz tego, ze Kuba poświęcił mi sporo czasu na analize moich włosów, na dobranie odpowiedniej fryzury, nałożył mi maske regenerującą na włosy. Włoski bardzo starannie obciął, a wymodelował -co mi sie nigdy nie zdarzyło, letnim powietrzem suszarki, a nie parzącym. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wyboru fryzjera, co mi się do tej pory rzadko zdarzało, a ostatnimi razy wcale. Dodam, ze w hair factory z tego co zauważyłam uzywają głównie kosmetyków kerastase, co jest dodatkowym atutem tego zakładu. Polecam wszystkim na poprawienie samopoczucia, kondycji włosków i oczywiscie swojego wyglądu

Edytowane przez majaa5
Czas edycji: 2009-05-13 o 09:45
majaa5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:46   #4
jaamajeczka
Przyczajenie

majaa5 chcialabym sie zapytac czy masz jakis kontakt do Pana Kuby, poniewaz slyszalam ze przeniosl sie na ul. 7 Kamienic, ma wlasny zaklad??
bede wdzieczna za odp
jaamajeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
czesanie, częstochowa, fryzjer, fryzura, stylista

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości