Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-10-15, 15:14   #1
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie

GG do stokrotka_to_ja
Wyszczuplające fasony spodni....jakie???

Mam 169 cm wzrostu,dośc wąską talie (63 cm)ale masywne uda w górnym odcinku i szerokie (96) biodra.Od 2 miesięcy szukam jakich spodni na siebie,i kazde lezą zle.Moze macie jakieś sprawdzone wyszczuplajace fasony??? Bede wdzieczna za kazda rade

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.

POMOC dla dzieci z Tanzanii http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 16:03   #2
merigold
Raczkowanie

Re: Wyszczuplające fasony spodni....jakie???

hej, mamy niemal identyczne wymiary- z tym, ze ja mam jeszcze centymetr, dwa , wiecej w biodrach, hehe
ja dobrze sie czuje ostatnio w spodniach -lekkich biodrówkach, u góry dopasowanych, ale takich, w ktorych nogawki rozszerzaja sie od razu z gory - nie na dole. Mam 2 pary takich troche "bojówkowatych" spodni z Promodu i jedną o nogawkach prostych całkiem, ze sznureczkami po obu stronach pasa, bez kieszeni, tez stamtad. Niezle wygladaja tez dobrze skrojone jeansy o rozszerzajacych sie na dole nogawkach, ale mi brakuje odwagi aby wyjsc w nich z niezakrytym tyłkiem
dajcie "cynk" jak znajdziesz/cie jakies inne fajne fasony!!
merigold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 16:57   #3
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie

GG do stokrotka_to_ja

Miałam kiedys spodnie,zapinane z boku,calkiem proste,lekko poniżej pepka.Takie "materiałowe". wydaje mi się,że w takich wygladalam najlepiej.Teraz mam jedne takie wlasnie "bojówkowate" i inne kremowe całkiem proste,w kant,ale za bardzo obcisle na górze,wiec tylko do czegoś co przykrywa tyłek.Z jeansami mam problem,bo podkreslaja najczęsciej moją duża.... ....
Po prostu za bardzo opinaja uda i posladki.Najbardziej wlasciwie przeszkadza mi to opinanaie ud .

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.

POMOC dla dzieci z Tanzanii http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 19:05   #4
primrose
Raczkowanie

Witam w Klubie Klepsydr.Mam to samo)
Polecam Wranglerki curved) Są lekko dzwonowate. I nie odstaje talia tak dramatycznie jak juz zmieści sie siedzenie
primrose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 21:46   #5
merigold
Raczkowanie

klepsydr jak klepsydr- ja prawie nie mam biustu wiec raczej Gruchą jestem
mam 2 pary Wranglerow- nie wiem jaki model, ale kupiłam z rozpędu po tej pierwszej i ta druga jest nowa- mialam ja na sobie raz przez chwile, boszsz, teraz widze, ze wygladam w niej niedobrze obcisłe, z czyms lekko elastycznym, ciemny granat, lekko rozszcerzane u dołu, 2 malenkie kieszonki z przodu , z tyłu bez. Może ktoś jest zainteresowany?
aa, kupiłam ostatnio przypadkiem za 59 zł w sklepie Reporter smieszne spodnie- kolor jakby szarawy, taki pseudo jeans, sa one baaardzo szerokimi dzwonami, polecam przymierzyc- leżą fajnie
merigold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 12:34   #6
hair
Rozeznanie

Nie znam sie coprawda zabytnio na fasonach spodni, ale ciekawam, co wy tam chciecie wyszczuplac . Wydaje mi sie ze najlepsze beda lekko ponizej pepka (nie biodrowki) z szerokimi, prostymi nogawkami. Ale rownie dobre beda wysokie spodnie,lekkie dzwony (zeby odwrocic uwage od jakis mankamentow najlepiej podkreslic plusy, czyli np te 63 cm w pasie). Wybor spodni zaleza nie tyle od centymetrow co od ksztaltow (jesli pupa jest jedrna, to mozna miec nawet trzycyfrowy obwod w pasie i wygladac swietnie w obcislych gaciach). A na dodatkowe cm w udach (wiem cos o tym bo to rowniez moja "strefa zero") najlepsze sa obcasy. Osobiscie uwielbiam wspomniane spodnie z zamkiem z boku bo poza wyszczupleniem bioder optycznie splaszczaja brzuszek
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-18, 06:03   #7
Minerwa
Raczkowanie

Ja może nie mam bardzo dużo w biodrach, ale uda to mam okrutnie masywne... Jak kiedyś regularnie ćwiczyłam na brzuch i miałam bardzo wąśką talię i zarazem uprawiałam bardzo aktywnie jeździectwo i bi8eganie, to miałam większy obwód uda niż talii...
U mnie super sprawdziły się obcasy (byle nie takie super delikatne szpileczki) i spódniczka do kolan, lub nawet do połowy uda o kroju trapezowym. Spodenki takie ponizęj pępka proste z zamkiem z boku też były niezłe. No i wzór w cieniutkie pionowe paseczki tak mniej więcej co 1cm pomaga zatuszować co nieco
Minerwa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości