Czy obcinać paznokcie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-21, 20:00   #1
GreenStrawberry
Raczkowanie

Unhappy

Czy obcinać paznokcie??

Mam pytanie, chodzę jeszcze do szkoły, podobają mi się moje długie paznokcie, jednak pani na WF ciągle mi truje że muszę obciąć bo inaczej jedyneczka...żal bo ona sama ma długie tipsy i nic nie robi....Jak myślicie czy mam obciąć paznokcie, kiedy mam krótkie szybko mi się łamią i mam je osłabione....nie wiem co zrobić
GreenStrawberry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 20:02   #2
kolezankaa
BAN stały

Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Czy obcinać paznokcie??

Cytat:
Napisane przez GreenStrawberry Pokaż wiadomość
Mam pytanie, chodzę jeszcze do szkoły, podobają mi się moje długie paznokcie, jednak pani na WF ciągle mi truje że muszę obciąć bo inaczej jedyneczka...żal bo ona sama ma długie tipsy i nic nie robi....Jak myślicie czy mam obciąć paznokcie, kiedy mam krótkie szybko mi się łamią i mam je osłabione....nie wiem co zrobić
a wrzuć zdjęcie to zobaczymy jakiej są długości, bo że "długie" to pojęcie względne

jak nie masz aparatu to hm.. narysuj albo coś
kolezankaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 20:37   #3
GreenStrawberry
Raczkowanie

No właśnie, praktycznie to nie są aż tak długie...w granicach rozsądku może jutro wkleje fotki
Stary 2009-03-21, 22:29   #4
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez GreenStrawberry Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia, jak mozna komuś postawić jedynkę tylko dlatego, że ma dlugie paznokcie.

Oczywiście o ile paznokcie nie sa na tyle długie, aby mozna było nimi zrobic krzywde koleżance podczas gier zespołowych, ale w takim przypadku nie stawia sie jedynki za paznokcie, a nie pozwala brac udziału w zajęciach.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 10:04   #5
AnulaPPP
Zakorzenienie

też tak miałam na wf...
babka mi truła zawsze. Przeważnie troszke skracałam bo miałam dośc dlugie ale przewaznie sie ktoryś złamał i wtedy na krótko.

Potem jak juz miałam krótkie paznokcie ciut za opuszek była taka sytuacja że kolezanka innej dziewczynie podczas gry w kosza zadrapała oko, tzn powiekę...

Nauczycielka od razu kazania że my dziewczyny ammy obcinać paznokcie bo widać co się dzieje... Mówiła do wszystkich a ptzryła na mnie...

chciałam jej walnąć.
Okazało sie że ta dziewczyna co udrapała miła króciusienkie paznokcie, wiec nie koniecznie tylko długie moga zrobic krzywdę...

Ale nauczycielka oczywiscie tego już nie zauwazyła...

AnulaPPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:58   #6
blondi19
Zadomowienie

GG do blondi19

hehe troche mnie rozsmieszyl ten watek bo sorry ale jestes w szkole jescze a tam sie rzadza zawsze jakies zasady. Normalne ze ci kazala obciac bo mozesz komus krzywde zrobic a po 2 jakby ci pilka np do koszykowki spadla prostopadle na paznokcia to bys sie pobeczala z bolu jakby ci paznokcia wylamalo w druga strone albo zlamalo w pol naturalna plytke do miesa.. bleee.. juz to przezylam w liceum i pan mi wcale nie kazal ich obcinac, powiedzial ze jak mnie zaboli to zrozumiem wiec dla wlasnego bezpieczenstwa je obetnij!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!

blondi19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:53   #7
GreenStrawberry
Raczkowanie

AnulaPPP zgadzam się z tobą bo większą krzywdę robi się krótkimi paznokciami i to zawsze zdarza się tym dziewczyna co mają obcięte nawet sama boleśnie tego doświadczyłam, a długie paznokcie potrzebne mi do gnębienia kolegi:P
Stary 2009-03-23, 08:59   #8
Albertyna
Zakorzenienie

Szkoły rządzą sie swoimi prawami i niestey, ale nauczyciel ma rację. Tak samo jak później w pracy szef.
Nauczyciele odspowiadają za dzieci pozostawione pod ich opieką i chca jak moga uniknąc ryzyka, czyli, jezeli dziewczyuna złamie długi paznokciec do krwi w trakcie lekcji WF to odpowiadała za to bedzie nauczycielka.
Stary 2009-03-23, 10:42   #9
GreenStrawberry
Raczkowanie

odpowiedzialność... chyba żart ,jak nauczycielka przychodzi na lekcje w tipsach, dżinsach biodróweczkach i mówi że nie pokaże nam ćwiczenia bo ma zły strój, to chyba jakaś żenada jest!
Stary 2009-03-23, 10:51   #10
AnulaPPP
Zakorzenienie

Albertyna ma po częsci racje... tzn tak powinno być!
ale jak jest w szkołach z wf naprawdę? ano tak jak mówi autorka wątku...
przychodza lale a nie nauczycielki wf, każą robic to czy siamto a same nic nie robią... Jak już być konsekwentnym w zasadach to do początku do końca....

ja nieraz nie obcinałam bo w sumie unikałam sytuacji w których mogłam złamać zresztą miałam duzo gimnastyki i aerobicu a mało gry w piłkę...

ale w sumie jak Ty masz duże szanse że złamiesz to wiesz... może Cie zabolec

AnulaPPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 11:12   #11
GreenStrawberry
Raczkowanie

tak , macie racje z tym łamaniem , że boli, że dla mojego dobra, ale ja taka jestem że nie lubie jak ktoś mi mówi jak mam robić a sam sobie zaprzecza mi się wydaje że ona poprostu zazdrości nigdy nie przyczepi się do kogoś innego jak do mnie
Odpowiedz

Tagi
paznokcie łamanie wf

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości