Depilacja bikini! Pomocy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-25, 21:11   #31
megusiaa
Rozeznanie

Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

upup
megusiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 14:13   #32
megusiaa
Rozeznanie

no nikt nie odpiszeee
Stary 2009-03-31, 20:34   #33
emma-e4
Wtajemniczenie

megusiaa może po prostu przejrzyj dokładnie komentarze, jeśłi by była bardzo zła pasta u kogoś to na pewno ktoś z kupujących o tym napisze
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 20:43   #34
allesi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 10

wyszukiwarka. Nie wierzę, że na całym forum nic nie ma o tym.
allesi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 21:49   #35
megusiaa
Rozeznanie

myslalam ze moze ktos tutaj zamawial od kogos z allegro i moze kogos polecic...

wyszukiwarka?? nie nie znalazlam nic na temat ktory mnie interesuje... a z mojej strony moge napisac ze ja nie wierze ze na calym forum nie ma nikogo kto by nie kupil tej pasty na allegro i nie moze sie wypowiedziec... wiec moze nie badzmy zlosliwe...
Stary 2009-03-31, 21:52   #36
allesi
Zadomowienie

No tak, rozumiem Cię, ale nie każdy przegląda akurat ten temat więc nie oczekujmy cudów. No dobra, nvm.
Stary 2009-04-21, 15:59   #37
megusiaa
Rozeznanie

witam ponownie...
pytanie dlaej na temat pasty cukrowej... narazie nie kupialm ale zrobilam w domu i chyba mi wyszla tzn kolor miala taki jaki miala byc i w ogole... alee... no wlasnie probowalam sie ostatnio nia wydepilowac w wiadomym miejscu i.. porazka...(( przyklejala sie do wszytskich wloskow ktore byly dookola! tam gdzie ja przykleilam i chcialam oderwac bolalo jak nie wiem (fakt nie bylo podraznienia tzn bylo czerwone ale to przez moze 15min potem znikalo, ale zeby sie wydepilowac to musialabym spedzic chyba ze 2h jak nie lepiej...) takze nie wiem jak wam to idzie?? a moze lepsza jest ta pasta kupna juz gotowa?? w ogole pasta po jakiejs chwili robila sie taka strasznie miekka i nie dalo sie nia za bardzo juz nic zrobic bo topila sie w rekach i przyklejala do wszytskiego podpowiedzcie jak depilujecie sie na wzgorku ta pasta...aha dodam jeszcze ze psata nie wyrywala mi wszytskich wloskow musialam po kilka razy przylejac ja do jednego miejsca a i tak wloski zostawaly(
Stary 2009-04-21, 16:43   #38
mhm_
Raczkowanie

megusiaa - jeżeli Twoja pasta tak szybko się "topi" to spróbuj patentu z bawełnianymi paskami... smarujesz pastą kawałek ciała, przyklejasz pasek i odrywasz.

jeżeli nie chcesz żeby była taka lejąca i nie chcesz używać pasków to musisz ją po prostu dłużej pogotować, aby więcej wody wyparowało.

jeżeli klei się do wszystkiego to przed depilacją skróć włoski nożyczkami

w wyrywaniu włosków trzeba nabrać wprawy a sama pasta też musi mieć odpowiednią konsystencję
mhm_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:02   #39
emma-e4
Wtajemniczenie

megusiaa ja depiluję nią całosc bikini, zawsze robię w domu pastę
tyle że nigdy nie próbowałam depilacja pastą trzymaną w ręce, taką kulką
zawsze naklejam jej odrobinę, rozsmarowuję trochę, przyklejam pasek materiału i odrywam - nie bierze wszystkich włosków na raz, ale jakieś 90% na pewno
możesz je też skrócić najlepiej wyrywają się takie krótsze niż centymetr
Stary 2009-04-21, 22:07   #40
mammba
Raczkowanie

Czy odwiedza to forum jakaś wizażanka z BYDGOSZCZY która mogłaby polecić salon kosmetyczny gdzie profesjonalnie i dobrze kosmetyczka wykonuje depilację bikini i brazylijską??

Bydgoszczanki odezwijcie się

Znalazłam sporo polecanych salonów niestety z innych dużych miast Polski a chciałabym wybrać się właśnie w Bydgoszczy - ale pójdę tylko w sprawdzone miejsce

Bardzo proszę - jeśli ktoś korzystał z tej usługi kosmetycznej w BDG niech da znać
mammba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:55   #41
megusiaa
Rozeznanie

dzieki za rady... no wlasnie w tym problem ze wloskji mialam krotkie tzn skrocone trymerem nie mam pojecia na ile mm czy moze mialy centymetr ale watpie... w kazdym razie narazie "objechalam" sie peseta:P myslalam ze bedzie gorzej...na poczatku troche ciagnelo ale z czasem bylo coraz lepiej tylko "maly" minus to czas... siedzialam i sie skubalam e 2 h a to i tak nie wszytsko tylko wzgorek bo reszte to sie boje wiec tam jak narazie zostane chyba przy zyletce... i tak o niebo lepiej sie czuje nic nie piecze nie swedzi nie szczypie... ehh ciekawe tylko ile efekt sie utrzyma no i czy wloski nie beda jakos tragicznie wrastaly...
Stary 2009-04-30, 19:54   #42
allesi
Zadomowienie

Cóż, jednak miałyście rację - tzn. pierwszy raz w życiu ( po latach męczarni z depilatorem, golarką lub maszynką jednorazową) spróbowałam plastry z woskiem - dokładnie tam coś pisało, że mają na sobie wosk cukrowy Perfecty, ale nvm - I NIC! Żadnych efektów! A tak na nie liczyłam, żadnego włoska nie wyrwały na nogach, tylko zostawiły po sobie lepki ślad :/

Może znacie jakieś lepsze marki z plastrami do depilacji, które działają? No chyba, że wszystkie przynoszą taki sam efekt -czyli żadnego albo minimalny.

Czuję chyba, że jestem jednak skazana na golarkę.. ;(
Stary 2009-05-19, 18:54   #43
Alexandre
Zadomowienie

A ja mam pytanie z innej beczki.Ile czasu łagodnieją podrażnienia po depilacji woskiem?Bo zamierzam się wybrać do salonu żeby sobie w taki sposób wydepilować bikini ale nie wiem czy do weekendu skóra dojdzie do siebie?

Alexandre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 19:27   #44
emma-e4
Wtajemniczenie

po pierwszej depilacji jakieś 2 dni może być lekkie zaczerwienienie czy opuchnięcie w miejscach wyrwanych włosków
po następnych kilka godzin wystarczy żeby wszystko zeszło
Stary 2009-06-12, 18:44   #45
Noel
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Cóż, jednak miałyście rację - tzn. pierwszy raz w życiu ( po latach męczarni z depilatorem, golarką lub maszynką jednorazową) spróbowałam plastry z woskiem - dokładnie tam coś pisało, że mają na sobie wosk cukrowy Perfecty, ale nvm - I NIC! Żadnych efektów! A tak na nie liczyłam, żadnego włoska nie wyrwały na nogach, tylko zostawiły po sobie lepki ślad :/

Może znacie jakieś lepsze marki z plastrami do depilacji, które działają? No chyba, że wszystkie przynoszą taki sam efekt -czyli żadnego albo minimalny.

Czuję chyba, że jestem jednak skazana na golarkę.. ;(
Nie wiem czy ze wszystkimi plastrami tak jest, ale skusiłam się na ten sam specyfik Perfecty i podobnie - zero efektu. Nie usunęło prawie nic, byłam tylko uklejona od tego, co zdenerwowało mnie jeszcze bardziej :/ Póki co chyba zniechęciłam się do plastrów...
Noel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 18:18   #46
monmila
Przyczajenie

POLECAM ten wątek o paście cukrowej...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57463

oraz filmik instruktażowy jak stosować tą pastę
Cytat:
Napisane przez reeva Pokaż wiadomość
Trzeba go wyrobić, żeby dał się do depilacji. Ugniatanie to nie do końca dobre słowo, ROZCIĄGANIE - owszem.

Obejrzyjcie ten filmik a powinno się rozjaśnić

do bikini jest idealna,prawie bezbolesna,jeśli nie wyjdzie Wam depilacja sama kulką jak na filmie należy nałożyć pastę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów,przykleić na pastę pasek materiału i szarpnąć pod włos-u mnie najlepiej się sprawdza

monmila jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości