Wybór żeli i problemy ;[ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-22, 14:28   #1
xxewa19995xx
Raczkowanie

Question

Wybór żeli i problemy ;[

Hej. Wiem, że tu takich wątków już jest sporo. No ale trudno... Ostatnio kupiłam cały zestaw do paznokci z allegro. ( Wiem, że źle zrobiłam.) Mam żele : French- żel ultra white , Żel jednofazowy , Żel budujący bezbarwny , Żel gruntujący, Żel wykańczający ( nabłyszczający). Wszystkie są 15 ml. , firmy " Em Nail Design " . Po zrobieniu paznokci, zauważyłam, że po jakimś czasie widać przy skórkach zapowietrzenie ( może to i wina tego, że zalałam skórki ). Po nałożeniu odrobiny żelu na pędzelek... można zobaczyć pęcherzyki powietrza . Widać je także w żelu. Nie wiem.. może to i wina żelu... co o tym sądzicie? Chcę powiedzieć, że dobrze wypiłowałam i odtłuściłam płytkę przed zabiegiem.
Proszę o pomoc.

Edytowane przez xxewa19995xx
Czas edycji: 2009-03-22 o 14:29
xxewa19995xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:40   #2
Adziullenna
Raczkowanie

Dot.: Wybór żeli i problemy ;[

Cytat:
Napisane przez xxewa19995xx Pokaż wiadomość
Hej. Wiem, że tu takich wątków już jest sporo. No ale trudno... Ostatnio kupiłam cały zestaw do paznokci z allegro. ( Wiem, że źle zrobiłam.) Mam żele : French- żel ultra white , Żel jednofazowy , Żel budujący bezbarwny , Żel gruntujący, Żel wykańczający ( nabłyszczający). Wszystkie są 15 ml. , firmy " Em Nail Design " . Po zrobieniu paznokci, zauważyłam, że po jakimś czasie widać przy skórkach zapowietrzenie ( może to i wina tego, że zalałam skórki ). Po nałożeniu odrobiny żelu na pędzelek... można zobaczyć pęcherzyki powietrza . Widać je także w żelu. Nie wiem.. może to i wina żelu... co o tym sądzicie? Chcę powiedzieć, że dobrze wypiłowałam i odtłuściłam płytkę przed zabiegiem.
Proszę o pomoc.

skoro wiesz, ze jest tu sporo takich watkow, to po co zakladasz kolejny?
niedosc ze kupisalas zestaw zeli z allgro firmy noname, ktore w wiekszosci nie sa trwale, to na dodatek z bablami powietrza...

wyrzuc te zele i kup jakies porzadne. jest kilka firm na rynku, ktore sprzedaja zele dosc tanio, a ich jakosc nie jest najgorsza, wystarczy poszukac, np. za pomoca wyszukiwarki

te, ktore kupilas moze zostawic owszem, ale tylko do cwiczen i nie licz na zdumiewajace efekty...

ps. a poza tym uzylas primera? i czy jestes pewna, ze zalalas skorki? czym je odsuwalas?

Edytowane przez Adziullenna
Czas edycji: 2009-03-22 o 14:42
Adziullenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:44   #3
xxewa19995xx
Raczkowanie

Wiem... że źle zrobiłam. Już czytałam tu na forum.. że są złe.. ale wcześniej zdarzyłam je kupić. Tak więc nie miałam o niczym pojęcia. Ale dzięki że mi powiedzialaś.
Stary 2009-03-22, 14:54   #4
jesupka
Przyczajenie

"Chcę powiedzieć, że dobrze wypiłowałam i odtłuściłam płytkę przed zabiegiem. "

oj wypilowalas?czy chcialas napisac zmatowilam?
Z tego zestawu napewno przyda Ci sie lampa bloczek gilotynka i pilniki.Reszta nie.Tak jak
Adziullenna napisala to sa firmy noname.Z niedrogich a juz dobrych zeli mozesz wybrac marke Sun Flower.Jesli chcesz dobre to IBD NSI SPN ESN Christrio itd.Te marki i wiele innych znajdziesz w roznych watkach.Rzecz gustu i upodoban.Wyszukiwarka i działaj.

Te stare zostaw do cwiczen -----do zdobien itpna tipsiku .

P.S Adziullenna zapuszczasz wlosy?A ja wlasnie zastanawiam sie nad scieciem ;-(
Mam juz zbyt dlugo wlosy po pas.Dosc mycia czesania itp
Powodzenia i wytrwalosci
Stary 2009-03-22, 15:00   #5
xxewa19995xx
Raczkowanie

Nie " wypiłowałam " tylko " zmatowiłam " sorki.. Pomyliło mi się.
Właśnie czytałam już na temat marki Sun Flower .. i mogę powiedzieć, że są dobre ale i złe opinie na nią. ; ] Nie wiem następnym razem przed zakupem jakiegokolwiek żelu, będę bardziej ostrożniejsza. Dzięki za polecenie marek ^^
Stary 2009-03-22, 16:56   #6
Adziullenna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xxewa19995xx Pokaż wiadomość
Nie " wypiłowałam " tylko " zmatowiłam " sorki.. Pomyliło mi się.
Właśnie czytałam już na temat marki Sun Flower .. i mogę powiedzieć, że są dobre ale i złe opinie na nią. ; ] Nie wiem następnym razem przed zakupem jakiegokolwiek żelu, będę bardziej ostrożniejsza. Dzięki za polecenie marek ^^

z Activ tez sa fajne a co do sf- zalezy kto ma jakie wymagania,
na poczatek kupuj male opakowania az znajdziesz taki żel, który będzie dla Ciebie idealny. Bo jesli komus pasuje ten produkt, to niekoniecznie Tobie tez.

ale tylko te w zlotej kuli sama na nich pracuje.

Cytat:
Napisane przez jesupka Pokaż wiadomość

P.S Adziullenna zapuszczasz wlosy?A ja wlasnie zastanawiam sie nad scieciem ;-(
Mam juz zbyt dlugo wlosy po pas.Dosc mycia czesania itp
Powodzenia i wytrwalosci
tak zapuszczam włoski już od jakiegoś czasu i myslałam też nad przedłużeniem, ale to droga sprawa może na studniówkę sobie trzasne mam jeszcze rok czasu włosy mam teraz do ramion-miałam dłuższe przed ostatnią wizytą u fryzjera, ale zdecydowałam się na proste cięcie, a nie na 'ząbek' poza tym mam wymarzona fryzurkę do której dąże naprawdę Ci zazdroszczę takiej długości-sama bym chciała taką mieć
a jeśli chodzi o mycie włosów, to co jaki czas myjesz? ja codziennie-góra co 2 dni, a do szczotki z naturalnym włosiem nie mam cierpliwości xD
Stary 2009-03-22, 19:28   #7
jesupka
Przyczajenie

Adziullenna ja tak w ogole to mam wlosy malo podatne na przetluszczenie.Naprawde z reka na sercu moge umyc w czwartek a w nastepny znowpo tyg dopiero zaczyna mi widac paczatki przetluszczeniaTylko nie pomysl ze myje raz na 1.5 tyg hihihi.
Myje co 4 dzien.Poniewaz pale papierosy a lubie zapach mojego szamponu.
Od lat z przerwami na inne marki uzywam AVON ADVANCE TECHNIQUES<kocham ten zapach>.Mialam najprzerozniejsze marki na wlosach od garniera po schwarzkopfta
Ja bym nie radzila Ci myc codziennie wlosowtzn mi tak fryzjerka radzila.

Staram sie co 3 mycie zrobic maseczke na wlosya szczotkuje wlosy kwadratowa szczotka.A naturalna kiedys to robilam na krotszych

a na wzmocnienie wloskow skrzyp+pokrzywa ja osobiscie na dzien dzisiejszy jem SILICA tabletki.
Ja mam farbowane wlosy wiec czasem jak szarpne mocniej to naturalne jest ze mi na szczotce zostanie cos

Po pas mam bo scielam pare miesiecy temu okolo7cm.Musialam bo koncowki wolaly o litosc.
A ja mam taka wymarzona fryzurke z grzywka na skos i wycieniowanymi wloskami na calej dlugosci wow mmmm.Tylko ze ja cale zycie mialam proste jednej dlugosci wlosyBoje sie...bo kto mi je przyklei pozniej?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

A to zdjecie w ikonce jest dawno robioneeeeee.A i jeszcze zaczesana cala strona na bok wiec wlosy podniosly sie wyzej
Stary 2009-03-22, 21:44   #8
Adziullenna
Raczkowanie

Cytat:
Adziullenna ja tak w ogole to mam wlosy malo podatne na przetluszczenie.Naprawde z reka na sercu moge umyc w czwartek a w nastepny znowpo tyg dopiero zaczyna mi widac paczatki przetluszczeniaTylko nie pomysl ze myje raz na 1.5 tyg hihihi.
Myje co 4 dzien.Poniewaz pale papierosy a lubie zapach mojego szamponu.
Od lat z przerwami na inne marki uzywam AVON ADVANCE TECHNIQUES<kocham ten zapach>.Mialam najprzerozniejsze marki na wlosach od garniera po schwarzkopfta
Ja bym nie radzila Ci myc codziennie wlosowtzn mi tak fryzjerka radzila.

Staram sie co 3 mycie zrobic maseczke na wlosya szczotkuje wlosy kwadratowa szczotka.A naturalna kiedys to robilam na krotszych

a na wzmocnienie wloskow skrzyp+pokrzywa ja osobiscie na dzien dzisiejszy jem SILICA tabletki.
Ja mam farbowane wlosy wiec czasem jak szarpne mocniej to naturalne jest ze mi na szczotce zostanie cos

Po pas mam bo scielam pare miesiecy temu okolo7cm.Musialam bo koncowki wolaly o litosc.
A ja mam taka wymarzona fryzurke z grzywka na skos i wycieniowanymi wloskami na calej dlugosci wow mmmm.Tylko ze ja cale zycie mialam proste jednej dlugosci wlosyBoje sie...bo kto mi je przyklei pozniej?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

A to zdjecie w ikonce jest dawno robioneeeeee.A i jeszcze zaczesana cala strona na bok wiec wlosy podniosly sie wyzej

tylko pozazdroscic, ze masz takie malo przetluszczajce sie wloski staram sie myc je co 2 dni.. bo nawet czasem nie daje rady ich codziennie myc ;p... schna zbyt dlugo, a staram sie tez nie naduzywac suszarki. a tez musze byc dosc czesto, bo mama pali.. i niestety ten wstretny zapach tez zostaje na mnie;/
z szamponow avonu nie jestem zbyt zachwycona ;D wole serum na zniszczone koncowki. a co do szamponu u mnie, to bywa roznie- teraz dove-okropny, a wczesniej pantene i aussie-o niebo lepsze. maski tez nakladam- podostawalam pelno testerow od mojego fryzjera z l'oreala

tez lykalam pelno specyfikow i teraz tez sie zatrzymalam na silice (bo wystarczy brac raz dziennie ) + cynk i pije pokrzywe.
mam wlosy po przejsciach- dwa razy rozjasniane i farbowane ;d

e tam! swiat nalezy do odwaznych tylko zeby fryzjer za bardzo Ci nie wystrzepil brzytwa wlosow.
poza tym mozesz poprosic, zeby byly leciutko pocieniowane... zebys zobaczyla 'jak to jest' xD

a na avatarze slabo widac ;p widze tylko dlugosc
Stary 2009-03-22, 22:44   #9
jesupka
Przyczajenie

heh no sa takie specyfiki dzisiejsze komputerowe ze przylazylam swoje zdjecie to danej fryzury.Bylo Slicznie tylko glowe mialam duzaw porownaniu do calego pola zewnetrznego hihihihi.
Wiesz chyba pojde na calosc musze przemyslec.Bardzo przemyslec.
O jesz i pijesz super sprawy wiec kurcze tylko odliczac centymetry ja obecnie mam pasemka blond.
A spytaj fryzjerke z tym czestym myciem?jesi myjesz co 2 dni moze co 3?A wlosy psikac mglielka jesi bardzo Ci smierdza papiersami?
O widzisz a ja kocham ten szampon.I podam Ci zachwilke nazwe odzywki ktora klade na wlosy na okolo 1h i recznik.Kupuje ja w salonie.A zapach miodzioooooooooooo.Kurcze ja chyba kocham zapachy:PJuz lece do lazienki.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Kallos hair care -PLACENTA jest to duza tuba 800ml.To jest krem pielegnacyjny z wyciagiem z lozysk.Kosztuje jeju nie wiem zabij a na cene nie zwracam uwagi.Nie jest droga!!!Cos okolo 50zl.

P.S na okolo 0.5h chcialam napisac.

Kurcze a my o wlosachnie zabija Nas?

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Niestety ta tuba starcza na moje wlosy na okolo 5-6razy
Stary 2009-03-23, 23:53   #10
Adziullenna
Raczkowanie

Cytat:
heh no sa takie specyfiki dzisiejsze komputerowe ze przylazylam swoje zdjecie to danej fryzury.Bylo Slicznie tylko glowe mialam duzaw porownaniu do calego pola zewnetrznego hihihihi.
Wiesz chyba pojde na calosc musze przemyslec.Bardzo przemyslec.
O jesz i pijesz super sprawy wiec kurcze tylko odliczac centymetry ja obecnie mam pasemka blond.
A spytaj fryzjerke z tym czestym myciem?jesi myjesz co 2 dni moze co 3?A wlosy psikac mglielka jesi bardzo Ci smierdza papiersami?
O widzisz a ja kocham ten szampon.I podam Ci zachwilke nazwe odzywki ktora klade na wlosy na okolo 1h i recznik.Kupuje ja w salonie.A zapach miodzioooooooooooo.Kurcze ja chyba kocham zapachy:PJuz lece do lazienki.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Kallos hair care -PLACENTA jest to duza tuba 800ml.To jest krem pielegnacyjny z wyciagiem z lozysk.Kosztuje jeju nie wiem zabij a na cene nie zwracam uwagi.Nie jest droga!!!Cos okolo 50zl.

P.S na okolo 0.5h chcialam napisac.

Kurcze a my o wlosachnie zabija Nas?

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Niestety ta tuba starcza na moje wlosy na okolo 5-6razy
tez kiedys mialam taki program xD ale to raczej do zabawy dla dziewczynek xD i byl kijowy jednym slowem
a ja wczoraj zafarbowalam wlosy na kolor zlota switlista mokka ;d-super, dokladnie taki jaki chcialam
fryzjera to najwczesniej bede mogla zapytac za 2-3 miesiace.. ale mnie to nie przeszkadza to czeste mycie wlosow. naprawde lubie miec czyste i zawsze swieze wlosy probowalam pryskac je perfumami, ale ja tam roznicy nie widze i nie czuje, choc w szkole mowia, ze tylko moje perfumy czuc ;d

slyszalam o tych genialnych maskach i odzywkach kallosa, tylko zebrac sie jakos nie moge, zeby je przetestowac, ale moze w przyszlym tyogdniu ja zakupie, jak bede miec wiecej czasu bo na razie ciagle mi go brak i musze zalatwiac non-stop jakies sprawy, a do tego szkola przeciez
a co do maski to slyszlam o latte, czy jakos tak
Stary 2009-03-24, 10:01   #11
Albertyna
Zakorzenienie

Zuzita, super napisane
Stary 2009-03-24, 15:35   #12
hania1986
Raczkowanie

GG do hania1986

Zuzita Twój tekst powinien zostać upubliczniony w jakichś środkach masowego przekazu żeby dotarło do wszystkich

człowiek tłumaczy jak krowie na rowie ale to nie zawsze działa... samemu sie trzeba przekonać. Wile moich kursantek pracuje na takich żelach, a kiedy wychodzą ode mnie mówią że sie nie spodziewały takiej róznicy zarówno w produktach jak i tego, że pojecie "stylizacja paznokci" moze byc tak szerokie.

Edytowane przez hania1986
Czas edycji: 2009-03-24 o 15:39
hania1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:44   #13
Adziullenna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zuzita Pokaż wiadomość
witam
wydaje mi się że naoglądanie się filmów jak robić pazurki na youtubie jak mi się wydawało to trochę za mało
zdecydowanie za mało od kilku tygodniu próbuję się sama nauczyć robić śliczne kwiatuszki akrylowe
ale już niedługo i ja się nauczę
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości