Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-25, 06:34   #31
alaga2
Przyczajenie

Dot.: Pomocy ! Szukam fryzjerki z Chorzowa

Nie, nigdy tam nie byłam. A kogo tam polecasz ? W końcu jakąś decyzje będę musiała podjąć ... dzięki za info
alaga2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:10   #32
AleAla82
Przyczajenie

Wiesz co, tam są dwie ale ja chodzę do fryzjerki Sylwii.
A ostatnio nawet zaszalałam i zrobili mi superaśne tipsy - prawie niezniszczalne
Pozdrawiam
AleAla82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 17:24   #33
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Jeśli zależy Ci na kimś z OKOLIC Chorzowa to polecam panią Ewelinę z salonu Extazy w Siemianowicach Śląskich (pani Agnieszka ponoć też jest bardzo dobra ale mnie zawsze farbuje i tnie p. Ewelina )
Stary 2009-03-27, 06:23   #34
alaga2
Przyczajenie

dzięki za info .. ostatecznie wybieram się też do Eweliny .. ale z Chorzowa ! Trzymajcie kciuki - dam znać jaki będzie efekt
alaga2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 14:32   #35
Lylu
Raczkowanie

Dot.: szukam znanego fryzjera stylisty z Chrzanowa!

Wybieram się w przyszłym tygodniu do pana Marcina z salonu "Ewa2". Mam kręcone włosy i jeszcze nie trafiłam na fryzjera, który by sobie z nimi poradził. Zobaczymy, jak będzie tym razem ;]
Lylu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 19:06   #36
ita1986
BAN stały

Słyszałam o Marcinie z salonu "Ewa" i nawet widziałam efekty jego pracy były moje znajome i z włosów klapniętych i bez objętości zrobił naprawdę cuda.. efekt był cały czas.. po prostu dobre cięcie bo nie układały tych włosów na czymś specjalnym.. naprawdę warto.. niestety jak ja byłam nie trafiłam na niego

Paweł Dudek.. klasa sama w sobie.. od pokoleń..

Łukasza Piorunka też polecam.. ma salon w Zagórzu to prawda. Wjeżdżając od strony Chrzanowa jest drogowskaz do salonu

a i tak najlepsza jest Pani Edyta z salonu w Żarkach, obok szkoły podstawowej.. niepozorny zakład, ale ta kobieta ma czarodziejską moc w rękach
ita1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 19:13   #37
ellish
Zakorzenienie

Moja kuzynka chodzi do chlopaczka w Trendy i zawsze sobie go chwali. Natomiast wiele razy slyszalam, aby omijac fryzjerki tam pracujace. Wiele kolezanek musialo isc na poprawki.
Do chlopaczka isc, do babek-wielkie NIE.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2009-07-16 o 19:16
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:25   #38
wiedzmaBlack
Raczkowanie

WItajcie!
W sobotę idę do Pawła Dudka i zobaczymy czy jest wart swej sławy Mam włosy długie mocno pocieniowane i prostą, grubą grzywkę. Chciałabym, żeby ściął mnie w stylu "na boba" bo potrzebuje odmiany, a w tych włosach nie wyglądam jakoś super. Przez lata miałam długie i prosto obcięte włosy no i zobaczymy czy będę zadowolona mam obawy, no ale trzeba spróbować...
wiedzmaBlack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 12:23   #39
agna_w
Przyczajenie

cz "u jerzego" oprócz pana p. dudka jeszcze ktoś dobrze strzyże? a poza tym ile tam biorą za strzyżenie? 70 zl to bierze każydy tam pracujący czy tylko pan pawel?
agna_w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 12:27   #40
agna_w
Przyczajenie

Dot.: Chrzanów??

dołączam się również szukam kogoś kto b. dobrze strzyże, ale oprócz p. Pawła Dudka
agna_w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 22:07   #41
xqxqxq
Przyczajenie

To ja podbije watek xD
też szukam jakiegoś dobrego fryzjera. Mozecie mi wymienić kilka dobrych salonów i jakie są w nich mniej wiecej ceny za cięcie ?
xqxqxq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:23   #42
Gosiurek
Wtajemniczenie

O! mój wątek odżył dobre opinie ma Marcin z Trendów no i ten pan z Ewy 2. Ale ja nie mam osobistych doświadczeń,więc czekam na opinie innych
Gosiurek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 10:19   #43
xqxqxq
Przyczajenie

Ja właśnie też nie mam zbyt wielu doświadczeń, ale zdecydowałam sie na bardzo krótkie cięcie no i jak mi fryzjer zawali to już nie bede miała co zrobić z moją głową :| ani poprawić ani nic :P wiec ja też czekam na opinie
xqxqxq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 09:11   #44
lokap
Przyczajenie

hej dziewczyny
a czy któraś się orientuje czy studio fryzur na wyszyńskiego będzie jeszcze działać po tym pożarze?
albo czy któraś z was ma jakiś kontakt do tej fryzjerki z ciemnymi włoskami chyba justyna ma na imie albo gdzie ona teraz pracuje??
bardzo mi zależy bo nie mogę teraz znaleść dobrej fryzjerki
dzięki
lokap jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 10:35   #45
lokap
Przyczajenie

hej dziewczyny
a czy któraś się orientuje czy studio fryzur na wyszyńskiego będzie jeszcze działać po tym pożarze?
albo czy któraś z was ma jakiś kontakt do tej fryzjerki z ciemnymi włoskami chyba justyna ma na imie albo gdzie ona teraz pracuje??
dzięki
lokap jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:32   #46
iwonkap
Przyczajenie

Smile Dot.: szukam znanego fryzjera stylisty z Chrzanowa!

witajcie,
Ja polecam bardzo Marcina z Trendów... korzystam z jego usług juz dos długo... jak mnie losy poniosły do Chrzanowa szukalam długo swojego fryzjera...niestety kilka niedobrych doświdczeń miałam w różnych miesjcach chrzanowa... u :jerzego" wpradzie nie byłam ale rozne opinie słyszałaa...Marcin jest bardzo ok, za kazdym jestem zadowolona...przynam ze nie zmianiam fryzur drastycznie ale po kazdej wizycie widac ze cos mam inaczej na głowie, inni zauważaja zmianę a to juz duzy plus u mnie ... Mam dośc ciężkie włosy i musza byc fajnie obciete zeby ładnie wygladały nie tylko w dniu wizyty ale zebym potem codziennie mogła coś z nimi zrobc teraz wróciłam do warszawy... i dalej przyjezdzam specjalnie do Marcina ! próbowałam znależ tutaj kogoś fajnego...ale próby kończyły sie płaczem i wizyta ratunkową u Marcina . Jak mowi mój narzeczony - FRYZJER to zawód męski ;-) popieram...
iwonkap jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:36   #47
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lokap Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
dzięki
Jakoś mam wrażenie, że salonu już tam nie będzie... ale mogę się mylić
Niestety nie wiem gdzie Justyna teraz pracuje

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 16:08   #48
ewuu78
Przyczajenie

GG do ewuu78 Send a message via Skype™ to ewuu78

Witamprzez pomyłkę wpadłam ten temat,jestem z Chrzanowa i mogę powiedzieć,że praktycznie wszystkich najlepszych fryzjerów tutaj sprawdziłamfryzury mam dość nietypowe zazwyczajalbo asymetrie,albo punkowe,przeróżnea,wiec :
P.Paweł Dudek,najdroższy w Chrzanowie,dobrze obcina aczkolwiek,nigdy mnie nie obcioł tak jak chciałam,to jest fryzjer którego klientkami/tami,są prawnicy,lekarze,więc generalnie jego fryzury sa poprawne,nic szalonego,extremalnego czy też ekstrawaganckiego!
P.Marcin Bałuszek dobry i tańszy od P.Dudka,aczkolwiek ostatnio podrożał(sprawdziłam)lubi zaszaleć,jest otwarty na sugestie,lubi tez sam coś zasugerować i wyjść z inicjatywą,ZAWSZE BYŁAM ZADOWOLONA Z JEGO INWENCJI TWRÓRCZEJ!!!!!
P.Bartosz Wielkopolan(studio na Grunwaldzkiej koło Piekranii)dobry,fajne pomysły,przede wszystkim tańszy od poprzedników(przynjamniej tak było)ok
P.Barbara Król(studio na OP,Pogorska,dawny bar Alibi)jest świetna,duzo pomysłów,tez wysłucha sugestii i tez sama cos zasugeruje,nie jest droga!!
nie byłam w Trendach i nie była w Janettee,samych zakładów w Chrzanowie jest ponad 80,takze każdy wybierze cos dla siebie
ewuu78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 09:42   #49
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewuu78 Pokaż wiadomość
Witamprzez pomyłkę wpadłam ten temat,jestem z Chrzanowa i mogę powiedzieć,że praktycznie wszystkich najlepszych fryzjerów tutaj sprawdziłamfryzury mam dość nietypowe zazwyczajalbo asymetrie,albo punkowe,przeróżnea,wiec :
P.Paweł Dudek,najdroższy w Chrzanowie,dobrze obcina aczkolwiek,nigdy mnie nie obcioł tak jak chciałam,to jest fryzjer którego klientkami/tami,są prawnicy,lekarze,więc generalnie jego fryzury sa poprawne,nic szalonego,extremalnego czy też ekstrawaganckiego!
P.Marcin Bałuszek dobry i tańszy od P.Dudka,aczkolwiek ostatnio podrożał(sprawdziłam)lubi zaszaleć,jest otwarty na sugestie,lubi tez sam coś zasugerować i wyjść z inicjatywą,ZAWSZE BYŁAM ZADOWOLONA Z JEGO INWENCJI TWRÓRCZEJ!!!!!
P.Bartosz Wielkopolan(studio na Grunwaldzkiej koło Piekranii)dobry,fajne pomysły,przede wszystkim tańszy od poprzedników(przynjamniej tak było)ok
P.Barbara Król(studio na OP,Pogorska,dawny bar Alibi)jest świetna,duzo pomysłów,tez wysłucha sugestii i tez sama cos zasugeruje,nie jest droga!!
nie byłam w Trendach i nie była w Janettee,samych zakładów w Chrzanowie jest ponad 80,takze każdy wybierze cos dla siebie
A możesz coś powiedzieć jak p. Barbara Król czesze, czy tylko odnośnie obcninania masz doświadczenia? Słyszałam opinie, że w tym salonie fajnie czesze bodajże jakaś p. Marta?

etorebkowy kod się zmył
Stary 2010-08-10, 20:40   #50
animka_
Przyczajenie

oprócz Pawla D., Łukasza P., Marcina z Trendów polecam wbrew wcześniejszym opiniom panią Kamilę z także Trendów, na prawdę warto.

Edytowane przez animka_
Czas edycji: 2010-08-11 o 10:22
animka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:17   #51
gaga87
Zakorzenienie

Ja tam jakoś Trendom nie ufam
Mój TŻ kiedyś tam poszedł, jakoś przed weselem, chciał się obciąć na delikatnego irokeza. Jakaś fryzjerka tam obcięła go tak KOSZMARNIE, że olaboga. Zostawiła mu u góry takie icki, które wyglądały jak rogi diabła :P
Koleżanka po szkole fryzjerskiej, która wówczas obcinała faceta ze 3 razy w życiu ale nie na irokeza musiała to poprawiać i zrobiła to doskonale

Niby jedno zdarzenie, ale jakoś mnie tam nie ciągnie.

etorebkowy kod się zmył
Stary 2010-08-12, 14:31   #52
ewuu78
Przyczajenie

GG do ewuu78 Send a message via Skype™ to ewuu78

Jeżeli chodzi o Basie i czesanie to powiem szczerze,że tylko widziałam na zdjęciach bo takowe posiada w salonie i mozna sobie na miejscu zobaczyćnie mam doświadzcenia odnosnie czesania bo zawsze miałam krótkie włosy,czasami ewentualnie sobie prostowałam w salonie,także chyba nie pomogę
ewuu78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 12:39   #53
Myszka_
Raczkowanie

GG do Myszka_
Talking Dot.: szukam znanego fryzjera stylisty z Chrzanowa!

Witam, szukam fajnego fryzjera, bo coś mam do nich ostatnio pecha i trafiłam tu,

mam pytanie do ewuu78, wiesz może na jakich farbach pracują fryzjerzy których wymieniłaś poza P. Dudkiem?Poza cięciem chciałabym też zrobić coś z kolorem ożywić trochę moją czuprynę
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

"Decydowanie się na dziecko-to rzecz doniosła.
To decydowanie się na to, by Twoje serce
spacerowało gdzieś poza Twoim ciałem."

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20050806290117.png
Myszka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:56   #54
kasniaa
Przyczajenie

Hej dziewczyny ja mam pytanie może ktos robił albo wie w jakim salonie fryzjerskim w chrzanowie zrobia mi trwałą Headlines unoszącą wosy u nasady przy okazji jakoś fajnie ściąc włoski pomóżcie jak cos wiecie gdzie ....?
kasniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:38   #55
monia66666
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasniaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja mam pytanie może ktos robił albo wie w jakim salonie fryzjerskim w chrzanowie zrobia mi trwałą Headlines unoszącą wosy u nasady przy okazji jakoś fajnie ściąc włoski pomóżcie jak cos wiecie gdzie ....?

podobno na rynku otwieraja salon fryzjerski tam jakas mistrzyni podobno bedzie miala salon moze tam zapytaj.
monia66666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 13:10   #56
Kakusia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez animka_ Pokaż wiadomość
oprócz Pawla D., Łukasza P., Marcina z Trendów polecam wbrew wcześniejszym opiniom panią Kamilę z także Trendów, na prawdę warto.
A p. Kamila to blondynka taka nakrótko obcięta?
Bo ja swego czasu chodziłam do Trendów, właśnie do p.Marcina i lepszego fryzjera to ja jeszcze nie znalazłam
Ale akurat przed moim wyjazdem na wczasy p.Marcin miał urlop a ja potrzebowałam natychmiast zmiany fryzury i trafiłam do Dziewczyny w Trendach (właśnie taka blondynka na króko ścięta). I o ile moja pierwsza reakcja to był ogromny szok to w ostateczności byłam cholernie zadowolona! Miałam długie włosy i potrzebowałam zmiany - jakieś mocniejsze cieniowanie i grubą grzywkę bo miałam już dość mojego przedziałka... I naprawdę obcięła mnie tak, że jeszcze długo słyszałam komplementy na temat włosów (ba! do dziś jak pytam się TŻta jak mam się obciąć to mówi mi że tak jak miałam na wczasach ).
Niestety po 3 miesiącach kiedy poszłam podciąć grzywkę (resztę włosów zapuszczałam) to już tak super efektu nie widziałam i znów zaczęłam zapuszczać grzywkę....

Teraz nie bardzo mnie stać żeby za samą grzywkę zapłacić 45zł, nie mówiąc już o braku czasu przy małym dziecku (bo tam zawsze muszą umyć, wysuszyć, wyprostować i dopierooo obcinać...-a ja chcę wejść obciąć i wyjść ), to szukam nowego fryzjera
I tak oto trafiłam do małego saloniku Loreala na Zielonej (mój TŻ tam chodzi i jest bardzo zadowolony), trafiłam w ręce nowego fryzjera-mężczyznę którego tam zatrudniono i po tym jak obciął mi grzywkę to jeszcze tydzień sama sobie poprawiałam w domu
Ogólnie nie jest zły, ale grzywki to mi prosto nie obciął.
No i grzywka jest już znów na boku bo taka długa, a ja rozpaczliwie poszukuję fryzjera, który prosto i ładnie obetnie mi grzywkę a i nie zapłacę za nią fortuny i nie wysiedzę się tam pół dnia...

A na Wyszyńskiego Studio Fryzur jest ponownie otwarte.

Nasza Córunia

Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka

Edytowane przez Kakusia
Czas edycji: 2010-11-23 o 13:29
Kakusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 10:54   #57
animka_
Przyczajenie

Odgrzebuję temat

Dziewczyny macie może jakieś doświadczenia/ opinie o Michale i Bartoszu z hair studio na Grunwaldzkiej...?

P.S. Pani Kamila jest rudowłosa...
Stary 2011-04-01, 16:32   #58
akulka36
Przyczajenie

Witam. Ja chodzę do chlopaków z Hair Studio od ponad dwóch lat, jestem bardzo zadowolona z usług i Michała i Bartka wiec gorąco polecam wizytę w ich salonie. Pozatym masaż głowy zrobiony przez P. Justynę to miszczostwo. Pozdrawiam. A.K.
akulka36 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 18:04   #59
animka_
Przyczajenie

dzięki
A do kogo lepiej pójść na pierwszy raz do Michała czy Bartka?
może, któryś z nich lepiej obcina kręcone, a drugi specjalizuje się w prostych ;p albo coś w tym stylu...?
Stary 2011-04-04, 11:12   #60
akulka36
Przyczajenie

Szczerze mówiąc to nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie bo ja jestem jednakowo zadowolona z ich obcinania a mam dlugie włosy. Poprostu siadam albo do Michala albo Bartka zalezy który mnie wcześniej przyjmie. Pozdrawiam.
akulka36 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
chorzów, fryzjer, stylista

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości